
Działacze Bologny włączyli się do walki o Victora Obinnę. Napastnikowi Interu Mediolan w ostatnich dniach najbliżej było do przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie, a konkretnie do West Hamu. Teraz pojawiła się szansa, że zawodnik pozostanie jednak na Półwyspie Apenińskim.
Bologna, która jest jednym z najaktywniejszych klubów Serie A w letnim okienku transferowym, jest skłonna zapłacić za Nigeryjczyka 5 mln euro. Sam piłkarz miałby podpisać w ekipą Rossoblu czteroletnią umowę. Problemem mogą okazać się jednak zarobki Obinny, ponieważ klub ze Stadio Dall’Ara nie jest w stanie zaoferować zawodnikowi podobnych poborów, na jakie ten może liczyć w Interze.
Informacje te potwierdził także agent 23 – letniego piłkarza – Zastanawiamy się nad ofertą Bologny, jednak są kluby, które oferują mojemu klientowi wyższe zarobki. Czekam na bezpośrednie spotkanie z przedstawicielami Rossoblu, ponieważ jak dotąd rozmawiali tylko z Interem.
Komentarze (8)