Plotki transferowe

Bonazzoli wróci do Interu? (14)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: sempreinter.com
prawie 6 lat temu
2737
14

Interiści z myślą o kolejnym sezonie pucharowym muszą znaleźć zawodnika, który będzie posiadał status wychowanka. Równocześnie Inter szuka czwartego napastnika. Oba te problemy może rozwiązać transfer Federico Bonazzoliego z Sampdorii.

Wychowanek Nerazzurrich może być najtańszym możliwym rozwiązaniem tej bolączki, ponieważ wyceniany jest na zaledwie 1.5 mln euro. W obecnym sezonie zagrał w 19 spotkaniach ligowych  i strzelił w nich 6 bramek. Cztery z nich do swojego dorobku bramkowego 23-latek dopisał po wznowieniu rozgrywek.

 

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.08.2020 o 11:24 przez inter30
+1
inter30
A ogólnie to powszechnie wiadomo że Conte oczekuje kogoś doświadczonego i ogranego czyli Giorud/Dżeko/Mandżukic, jak takiego nie dostanie to będzie zajeżdżał Lukaku i po miesiącu płakał że nie ma dla niego zmiennika, a pionek typu Bona nie podniesie się z ławki (tak jak obecnie Esposito który nie wchodzi mimo limitu 5 zmian i wysokich prowadzeń w meczach). Tu akurat będzie miał sporo racji bo to musi być ktoś kto postraszy, a nie tylko wejdzie i odbębni swoje
06.08.2020 o 08:13 przez Recoba
+2
Recoba
wegorz napisał:
Jeśli chodzi o ilość, to się zgodzę, ale nie ma tam jakości na zespół z topu... Weźmy takiego Lucę Caldirolę... Zajebisty obrońca w Primaverze, kapitan kadry młodzieżowej, a lata lecą i póki co świata nie zwojował... Będzie miał okazję się przypomnieć kibicom w barwach Benevento, ale jak na kolejnego Nestę/Maldiniego/Cannavaro (niepotrzebne skreślić), to trochę za mało... A to przykład jeden z wielu... Chciałbym w końcu zobaczyć w Naszych barwach młodzika, który się przebije i zdobędzie miejsce w składzie i w sercach kibiców... Zbyt długo czekamy na kogoś takiego... Wystarczy spojrzeć na reakcję trybun, gdy rozgrzewa się Seba... Zamieniłbym tę zgraję średniaków, którzy znikają gdzieś w niższych ligach lub w ligowych średniakach, na jednego gościa, który zagrałby tu 10 lat na poziomie...

wegorz napisał:
Jeśli chodzi o ilość, to się zgodzę, ale nie ma tam jakości na zespół z topu... Weźmy takiego Lucę Caldirolę... Zajebisty obrońca w Primaverze, kapitan kadry młodzieżowej, a lata lecą i póki co świata nie zwojował... Będzie miał okazję się przypomnieć kibicom w barwach Benevento, ale jak na kolejnego Nestę/Maldiniego/Cannavaro (niepotrzebne skreślić), to trochę za mało... A to przykład jeden z wielu... Chciałbym w końcu zobaczyć w Naszych barwach młodzika, który się przebije i zdobędzie miejsce w składzie i w sercach kibiców... Zbyt długo czekamy na kogoś takiego... Wystarczy spojrzeć na reakcję trybun, gdy rozgrzewa się Seba... Zamieniłbym tę zgraję średniaków, którzy znikają gdzieś w niższych ligach lub w ligowych średniakach, na jednego gościa, który zagrałby tu 10 lat na poziomie...

masz rację.
nie pamiętam, kiedy nasz wychowanek przebił się na stałe do wyjściowej 11stki.
Davide Santon?
chyba jedyny, który tak na prawdę był przez chwilę zawodnikiem, którego pamiętam z LM przeciwko CR7.
jak się skończyło - wiemy.
zastanawiam się, gdzie tkwi błąd?
Ci gracze do pewnego momentu nagle nie rozwijają się.
nie ważne gdzie, czy u nas czy w przeciętnych klubach.
mamy taką politykę trasferową od kilkunastu lat, że nasi wychowankowie są tylko i wyłącznie kartą przetargową pod transfery i to najczęściej "szrotu".
Zaniolo? za szybko by wyrokować po 1 sezonie.
Santon też miał być naszą perełką.
odnośnie Bonazzoli'ego jestem na tak.(subiektywna opinia).
07.08.2020 o 16:22 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Zapomniałeś o naszym hicie - Mario Balotelli :D
05.08.2020 o 23:07 przez Tifosinho
Tifosinho
Po co płacić skoro z tego co się orientuję kończy się wypożyczenie Samuele LonGOLa
05.08.2020 o 20:46 przez Guarin
Guarin
BONA-GOL
05.08.2020 o 20:25 przez kamil13216
+1
kamil13216
Pokemon taki sam jak Pinamonti. Ich kariera zakończy się gdzieś w lidze murzyńskiej, zobaczycie.
05.08.2020 o 19:17 przez inter30
+3
inter30
Takie ogóry jak Bona czy Pina to mogą robić za piątego napastnika jako ostateczność, a nie kogoś, kto ma odciążyć Lukaku, wejść i zmienić oblicze gry, litości
05.08.2020 o 18:02 przez ragnar
ragnar
Z miesiąc temu pisałem o nim , lepszy on niż Pina na vice Lukaku za 20 mln

Ale za 1,5 na pewno Sampa nie odda
05.08.2020 o 16:55 przez NOVY
NOVY
... jak jest wart 1,5ml to ten kokainowy zjeb Ferrero krzyknie za niego interowi ok 12-16ml...😁 😁 😁

tak jest jak ibter wpada na zakupy do sampy
05.08.2020 o 16:53 przez interista1987
interista1987
Wole kogos z primavery dolaczyc niz takie talenty sprowadzac
05.08.2020 o 16:40 przez Seba
Seba
Jak się okazuje ta młodzież Interu nie jest wcale taka słaba. Nie są to wybitni gracze, ale jeśli się nie mylę, to w Serie A jest najwięcej przedstawicieli Primavery Nerazzurrich. Trochę się ich tam przewinęło.
06.08.2020 o 00:00 przez wegorz
+1
wegorz
Jeśli chodzi o ilość, to się zgodzę, ale nie ma tam jakości na zespół z topu... Weźmy takiego Lucę Caldirolę... Zajebisty obrońca w Primaverze, kapitan kadry młodzieżowej, a lata lecą i póki co świata nie zwojował... Będzie miał okazję się przypomnieć kibicom w barwach Benevento, ale jak na kolejnego Nestę/Maldiniego/Cannavaro (niepotrzebne skreślić), to trochę za mało... A to przykład jeden z wielu... Chciałbym w końcu zobaczyć w Naszych barwach młodzika, który się przebije i zdobędzie miejsce w składzie i w sercach kibiców... Zbyt długo czekamy na kogoś takiego... Wystarczy spojrzeć na reakcję trybun, gdy rozgrzewa się Seba... Zamieniłbym tę zgraję średniaków, którzy znikają gdzieś w niższych ligach lub w ligowych średniakach, na jednego gościa, który zagrałby tu 10 lat na poziomie...
05.08.2020 o 16:36 przez danielinter
-1
danielinter
Za poltora banki to mozemy Parzyszka kupic badzmy powazni
05.08.2020 o 16:20 przez Vancore
Vancore
Ta plotka musiala sie pojawic. No nie wiem czy 1,5 to rzeczywista kwota a jaka sampa by go oddala ale jak do europy beda potrzebowali kogos z wychowankow to to jest zadne ryzyko bo murawe bedzie ogladal i tak z trybun.

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się