Plotki transferowe

Burdisso: "Chcę odejść z Interu" (26)

Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
266
26

Nicolas Burdisso zadeklarował jasno, że nie ma zamiaru grać dalej dla drużyny Interu Mediolan. Obrońca przyznaje, że bardzo chętnie dołączy do drużyny Juventusu FC.

 

Mówiłem już wiele razy, Inter posiada olbrzymią hierarchię i ciężko będzie mi tam o grę. Za kilka godzin dołączę do zespołu, ponieważ jestem profesjonalistą. Nie chcę pozostawać w Mediolanie. Podjąłem decyzję dawno temu, teraz moja przyszłość jest w rękach Interu, Romy i Juventusu. Zainteresowanie Juventusu to zaszczyt dla mnie. Problemy z aklimatyzacją? Nie strasz mnie. Jestem byłym graczem Interu, to prawda, ale w zeszłym roku grałem dla Romy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.07.2010 o 00:32 przez konrados
konrados
zegnaj
28.07.2010 o 21:31 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ja nie mówie że każdy kibić jufffków jest debilem. Ja jestem twierdzenia że każdy jest rolnikiem. Proste. A i jedna uwaga. Nie mów do mnie "chłopcze". Nie jesteś u siebie na stronie żeby do kogo popadnie zwracac sie chłopcze
28.07.2010 o 20:51 przez sqr3byko
sqr3byko
a spier........
28.07.2010 o 18:17 przez Imrahil
Imrahil
Nicolas niech spiernicza z klubu jesli chce grac dla Juve, dla takich w skladzie miejsca nie ma
28.07.2010 o 17:11 przez Mietson
Mietson
@Adriano_forever<br />
<br />
Mój komentarz był adekwatny do komentarza Seby. W sumie nie był zbyt mądry ale komentarz Seby był na podobnym poziomie.<br />
<br />
<br />
&quot;Po samym sposobie pisania widać że jesteś jednym z tych jufffków &quot;<br />
<br />
Jeżeli Jufffki to po prostu kibice/piłkarze Juventusu to generalnie muszę stwierdzić, że nie jesteś zbyt inteligentny. Bo tego się nie da poznać po sposobie pisania, chłopcze. Chyba, że uważasz, że każdy kibic Juventusu jest debilem, po prostu z tego powodu, że jest kibicem Juventusu.<br />
<br />
I wyjaśnij mi jeszcze jedno - co to znaczy &quot;zrobić z mózgu błoto&quot;?
28.07.2010 o 16:36 przez Adriano_forever
Adriano_forever
@Mietson ty do mnie &quot;chłopcze&quot; mówisz? Tak narzekasz że coś głupiego napisałem a uważasz że twój komentarz ze dilerem był mądry? Ale zabłysnąłeś... Po samym sposobie pisania widać że jesteś jednym z tych jufffków
28.07.2010 o 16:28 przez adriano:)
adriano:)
Nie widzę problemu aby Burdi dołączył do Juve. Jak zapłacą odpowiednią kwotę to nic nie stoi na przeszkodzie.
28.07.2010 o 16:09 przez mati1908
mati1908
idz gdzie ci sie podoba. Moim zdanie da rade w juve
28.07.2010 o 13:31 przez Mietson
Mietson
&quot;a może Nicolas zaczął ćpać i stąd taki pociąg do Juve ? :&gt; &quot;<br />
<br />
No, pewnie Moratti dawał mu zły towar i postanowił zmienić dilera <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.07.2010 o 13:10 przez Seba
Seba
a może Nicolas zaczął ćpać i stąd taki pociąg do Juve ? :&gt;
28.07.2010 o 13:00 przez Mietson
Mietson
&quot;Jezu co to jeden rok spędzony w Romie może zrobić z człowieka. a jak przejdzie do jufffków to już całkiem zrobią mu z resztek mózgu błoto &quot;<br />
<br />
Ty chyba nie wiesz co piszesz chłopcze. To, że ktoś nie kocha interu nie znaczy, że ma nie po kolei w głowie!
28.07.2010 o 12:42 przez SlimShady
SlimShady
Burdi nie będzie miał żadnych problemów z aklimatyzacją w Juve i bardzo możliwe, ze może sobie szybko wywalczyć miejsce w pierwszej 11 tak jak to zrobił w Romie, gdzie odstawił na lawę Maxesa. Tam w Turynie będzie musiał powalczyć z młodym Bonuccim, ale po tym co pokazał w Rzymie nie boje o jego przyszłość. Jak dają 10 baniek nie można sie wahać, pomimo, ze wzmacniamy wielkiego rywala.
28.07.2010 o 12:41 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Jezu co to jeden rok spędzony w Romie może zrobić z człowieka. a jak przejdzie do jufffków to już całkiem zrobią mu z resztek mózgu błoto
28.07.2010 o 12:40 przez Mietson
Mietson
&quot;Interowi zawdziecza wszystko, moglby dla tego klubu miec tyle szacunku, zeby nie wypowiadac sie w taki sposob o najwiekszym rywalu.&quot;<br />
<br />
Co konkretnie zawdzięcza Interowi? Chyba nic.
28.07.2010 o 12:29 przez Mate1908
Mate1908
Wielki plus dla Burdiego za ambicje. Woli regularnie grać i się polepszać niż za większą kasę grzać ławkę w najlepszym klubowym zespole Europy. Szkoda tylko, że w ogóle bierze pod uwagę Juventus...
28.07.2010 o 12:17 przez praht
praht
Jak czytam te jego wypowiedzi, to trace resztke szacunku do tego pilkarza. Interowi zawdziecza wszystko, moglby dla tego klubu miec tyle szacunku, zeby nie wypowiadac sie w taki sposob o najwiekszym rywalu.<br />
<br />
Pozatym, ktos zasugerowal ze Burdisso, w Juventusie, w przeciwienstwie do Interu, mialby zapewnione miejsce w pierwszej jedenastce. I Chiellini i Bonucci zjadaja go na sniadanie, conajwyzej moglby zajac miejsce 3ciego SO, ktorym obecnie jest Legrottaglie.
28.07.2010 o 11:48 przez RdK.
RdK.
&quot;Zainteresowanie Juventusu to zaszczyt dla mnie.&quot;<br />
<br />
Uuuuu, pojechałeś chłopie po całości. Nie zapomnij jeszcze za jakiś czas wspomnieć, że gra dla Juventusu była Twoim marzeniem.
28.07.2010 o 11:30 przez brykAs
brykAs
zaraz zacznie płakać jaki to Inter był dla niego niedobry <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
nie chcesz walczyć o miejsce w pierwszej 11 <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> wypad.<br />
<br />
burdisso = 0 ambicji
28.07.2010 o 11:13 przez Piekarz
Piekarz
Doceniam ambicję, ale więcej po nim się spodziewałem...
28.07.2010 o 11:11 przez Seba
Seba
W przeciwieństwie do niektórych naszych &quot;orzełów&quot; Nicolasowi zależy na grze i nic dziwnego, że chce odejść. Szkoda tylko, że bierze pod uwagę transfer do Juve...
28.07.2010 o 11:09 przez Mietson
Mietson
Nie rozumiem niektórych z Was. Z jednej strony czepiacie się, że wasz piłkarz chciałby grać dla Juve, z drugiej strony (chyba) nie mieliście nic przeciwko temu, żeby kupić Vieirę czy Zlatana. Nie każdy piłkarz jest jak Zanetti czy Del Piero. To, że Burdisso nie widzi problemów w tym, żeby zagrać dla Juve, po tym jak występował w Interze nie znaczy, że nie jest profesjonalistą. Jako kibic Juve chętnie bym go widział w biało-czarnej koszulce bo wtedy mielibyśmy 4 porządnych stoperów.
28.07.2010 o 11:06 przez piotrekninter
piotrekninter
jak chce nie odchodzi,a ze do Juve nie dla kazdego Interisty Juve to najwiekszy wrog, klub utytulowany z tradycjami, temu zaszczyt
28.07.2010 o 11:03 przez snuffy
snuffy
8-10 w Interze czy cały sezon w Juve, to kwestia juz indywidualna, skierowałeś pytanie do mnie więc osobiście wybrałbym Inter. Kolejne pytanie czy w juve bedzie miał pewny taki cały sezon w pierwszej &quot;11&quot; <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> :]
28.07.2010 o 10:43 przez snuffy
snuffy
&quot;Czemu się go czepiasz? Chłopak po prostu chce grać, a u nas szans na to nie ma.&quot; Mistrzu nie bij od razu, każdy zapewne ma swoje zdanie. Szanse na gre miałby nawet spore to po pierwsze po drugie gdyby każdy od razu wydawał takie oświadczenie to kluby miały by po 11 zawodników, po trzecie jesli była korzystna oferta z City czemu wtedy nie odszedł i po czwarte od kiedy to nagle tak bronicie zawodnika który odchodząc od nas do juve mówi, że to dla niego zaszczyt <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> :]
28.07.2010 o 10:35 przez kenobi111
kenobi111
Jest człowiekiem,który myśli racjonalnie ,wie że nie pogra u nas to przenosi się do innego klubu.<br />
<br />
#snuffy <br />
nie wymagaj od wszystkich piłkarzy przywiązania do barw klubowych
28.07.2010 o 10:34 przez snuffy
snuffy
Niektórzy wydają oświadczenia i mówią, że są profesjonalistami i będą walczyć o miejsce w skłądzie no cóż widac barwy klubowe masz za nic najemniku:] Czy oferta z City była prawdą <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się