Wywiady z piłkarzami

Caliendo: "Brazylijczyk nowym trenerem Interu" (21)

Autor:
ponad 15 lat temu
258
21

Antonio Caliendo, agent Maicona i Davide Trezegueta, wypowiedział się na temat swoich klientów oraz sytuacji w klubie tego pierwszego.

 

-Benitez? Muszę przyznać, że spodziewałem się tego. Hiszpan miał bardzo trudne zadanie w związku z dziedzictwem Jose Mourinho. Moratti podjął decyzję w odpowiednim momencie. Następca? Nie wiem, czy będzie nim Leonardo ale wiem, że będzie to Brazylijczyk. Maicon? Święta spędza w Brazylii wraz z rodziną, potem wraca do Włoch i oddaje się ciężkiej pracy. Zanim zapytacie o możliwość transferu powiem sam –nigdy nie mów nigdy. Trezeguet? Jego transfer możliwy będzie w czerwcu, w styczniu szanse na to są znikome.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2010 o 18:07 przez mati1908
mati1908
własnie z tego co sledze lige hiszpnska,to trezego nawet sobie radzi
24.12.2010 o 17:15 przez Rufus
Rufus
No to Leonardo raczej. Chociaż Dunga według mnie byłby lepszym rozwiązaniem.<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
24.12.2010 o 16:05 przez tytusek25
tytusek25
Nie zrozumcie mnie źle,może źle sie wyrazilem.Nie odbieram absolutnie zasług naszego prezesa,bo te są oczywiste.Martwi mnie tylko kierunek ,który obrał obecnie,zwłaszcza że juz to przerabialiśmy i nic sie widać Massimo nie nauczył. W tym temacie mnie zawiódł i myślę ze te nerwowe ruchy bedą nas drogo kosztować .
24.12.2010 o 15:03 przez Domino
Domino
Raczej z Gerrarda albo Lamparda by nic nie wyszło, chciałem tylko pokazać, że Moratti chciał za wszelką ceną zatrzymać Mourinho.<br />
<br />
Jeśli prezes powróciłby do praktyk sprzed lat, to kupiłby Masche, Kuyta i kto wie kogo jeszcze za 100 mln. Teraz Moratti przynajmniej przemyśla każdy tranfer, nie wydaje fortuny na zawołanie, o czym świadczą transfery sprzed roku. Stary MM nie rozdrabniał się na miliony euro, tylko kupował nazwiska za dzisiątki milionów. A czy VdV to nie jest tylko nazwisko?<br />
<br />
Cassano? Chciałem żeby do nas trafił, ale co to za piłkarz który obraża własnego prezesa, podobno sympatyzuje z Morattim, a po chwili wybierta największego rywala Morattiego, mówiąc, że Milan to obok Realu największy klub na świeci. Trochę przypomina Zlatana, który się przelizał z herbem Barcy. Więc teraz wierzę że nie zatrudnienie Cassano to też była dobra decyzja, wg mnie nie potrzebujemy następnego Adriano ani Balotellego, mimo że wszyscy oni Byli/są świetnymi graczami.<br />
<br />
Afellay, Mascherano... Widać są zakochani w &quot;najlepszej na świecie BARCELONIE&quot;
24.12.2010 o 14:29 przez piotrekninter
piotrekninter
#17 popieram<br />
bo Vdv Affelay czy teraz Cassano to jakos za nich nikt wielkich peniedzy nie chcial, o to wlasnie chodzi ze wraca stary MM
24.12.2010 o 14:27 przez kachol
kachol
tytusek - &quot;Inter przetrwa nawet Morattiego&quot;. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo wstyd to czytać. <br />
<br />
Ratix i Domino napisali właściwie wszystko więc nie będę powielał.<br />
<br />
Leonardo więc zostanie trenerem Interu i trzymam kciuki, aby udało mu się podnieść nas z kolan.
24.12.2010 o 14:10 przez Szociq
Szociq
Domino ty faktycznie wierzysz że Moratti sprowadziłby Gerrarda albo Lamparda<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Bo ja nie, a z tym że w lecie nie sprowadził nikogo bo wszyscy się uwzięli i chcieli za dużo też sie nie zgadzam bo skoro każdemu chciał upchnąć Muntara i Manciniego to nie dziwię się że nikt nie zgodził się na takie transfery. Więc krytyka ostatnich działań pana MM, w tym za całkowicie bezsensowne zwolnienie trenera, jest jak najbardziej na miejscu przy czym nie należy zapominać ile dobrego zrobił dla klubu i gdyby nie on to nie było by na pewno tych ostatnich wielkich sukcesów. Szkoda tylko że Massimo powrócił do takich praktyk jakie stosował przed erą Mourinho bo niestety nie wróży to dobrze dla przyszłości klubu.
24.12.2010 o 13:57 przez smerf1600
smerf1600
Popieram Domino ponizej<br />
<br />
wszystko wskazuje jednak na Leonardo. Alez by bylo zaskoczenie jakby zostal nim ktos spoza dwojki Leo Zenga. Zenga sie nie nadaje, poza serce m dla Interu nie ma zadnych atutow zadnych
24.12.2010 o 13:44 przez Domino
Domino
Nie mogę czytać wypowiedzi ooczerniających Morattiego...<br />
Ten człowiek robi dla Interu wszystko co może żeby było jak najlepiej. Sprowadził do na Mourinho, z którym wygraliśmy potrójną koronę. Na odejście Mourinho nie miał wpływu, chciał go zatrzymać za wszelką cenę, nawet chciał mu sprowadzić Gerrarda albo Lamparda gdyby został, ale Mou wybrał inaczej. Jaka w tym wina Morattiego?<br />
Gdy odszedł Mou, MM nam załatwił najlepszego/ najbardziej znanego trenera, który był dostępny na rynku. Przypominam bowiem, że nie było najmniejszych szans na Hiddinka, Capello czy innych. A Beniteza sprzątnął sprzed nosa Juventusowi. <br />
Jeśli chodzi o letnie mercato to plany transferowe były - Mascherano i Kuyt chociażby, ale skoro Liverpool i sami zawodnicy się na nas wypięli to co miał MM zrobić? Zapłacić za nich 100 mln żeby tylko spełnić życzenie Rafy?<br />
W grudniu MM został niejako postawiony przez Rafę pod ścianą i musiał z nim rozwiązać kontrakt przez ultimatum Rafy, który za wszelką cenę domagał się czterech transferów. Przypominam, że większość nas domagała się zwolnienia Rafy.<br />
<br />
I co teraz? Kogo mamy wziąć na trenera? Spalletti, Capello i inni są niedostępni. Spośród realnych opcji został tylko Leonardo i Zenga. Na nikogo lepszego w tej cwili nie możemy liczyć.<br />
Nie jestem zwolennikiem Leo ze wzgłedu na jego przeszłość w Milanie, ale chyba muszę przyznać że trenerem jest lepszym niż Zenga, mimo że jest mniej doświadczony.<br />
<br />
Ja więc ufam Morattiemu i liczę na odrodzenie formy naszej drużyny, Moratti zrobił najlepiej jak tylko się dało, wg mnie od przyjścia Mourinho podejmuje tylko dobre decyzje.<br />
Dziękuję za wszystko Massimo!
24.12.2010 o 13:24 przez Omen
Omen
A może Ronaldo wróci?; p
24.12.2010 o 13:12 przez Doktor
Doktor
Wole Dunge <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.12.2010 o 13:07 przez Kubusa10
Kubusa10
Adriano<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.12.2010 o 13:06 przez SlimShady
SlimShady
Scolari, Dunga albo Leonardo, ja byłbym za tym drugim <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.12.2010 o 13:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Romario <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.12.2010 o 12:51 przez ratix
ratix
Pisanie, że przetrwa Moratiego jest poniżej poziomu... Ten klub wszystko zawdzięcza klanowi Morattich. Mam nadzieję, że stary Massimo jeszcze w tej dekadzie przekaże pałeczkę synowi, a ten nawiąże szybko do sukcesów ojca i dziadka.
24.12.2010 o 12:49 przez Dzyl
Dzyl
Tak piszą o tym Leonardo, a jeszcze na koniec się okaże że nowym trenerem Interu został Dunga <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Wolałbym Dunge niż Leonardo.
24.12.2010 o 12:48 przez Seba
Seba
Już wiem dlaczego tyle czasu przebywał na siłowni. Chciał po prostu groźnie wyglądać na ławce trenerskiej. Amantino Mancini <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.12.2010 o 12:45 przez tytusek25
tytusek25
Po tym co narobił ostatnio nasz prezes juz nic mnie nie zdziwi.Nawet Pele<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Nasz Massimo wrzucil Inter w takie szambo ze trzeba sie nastawic na kolejne suche lata co niniejszym czynie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Inter przetrwa nawet Morattiego<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.12.2010 o 12:39 przez piotrekninter
piotrekninter
Trezegeut buhahha
24.12.2010 o 12:37 przez Endru
Endru
Luiz Felipe Scolari <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> hahah albo Dunga ; P
24.12.2010 o 12:31 przez Il Principe.
Il Principe.
Coutinho.

Shoutbox

martins2000 25.06.2026 07:50

Nasi pytali Nahuel Molina

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625400

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się