Wywiady z piłkarzami

Caliendo: "Brazylijczyk nowym trenerem Interu" (21)

Autor:
ponad 15 lat temu
259
21

Antonio Caliendo, agent Maicona i Davide Trezegueta, wypowiedział się na temat swoich klientów oraz sytuacji w klubie tego pierwszego.

 

-Benitez? Muszę przyznać, że spodziewałem się tego. Hiszpan miał bardzo trudne zadanie w związku z dziedzictwem Jose Mourinho. Moratti podjął decyzję w odpowiednim momencie. Następca? Nie wiem, czy będzie nim Leonardo ale wiem, że będzie to Brazylijczyk. Maicon? Święta spędza w Brazylii wraz z rodziną, potem wraca do Włoch i oddaje się ciężkiej pracy. Zanim zapytacie o możliwość transferu powiem sam –nigdy nie mów nigdy. Trezeguet? Jego transfer możliwy będzie w czerwcu, w styczniu szanse na to są znikome.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2010 o 18:07 przez mati1908
mati1908
własnie z tego co sledze lige hiszpnska,to trezego nawet sobie radzi
24.12.2010 o 17:15 przez Rufus
Rufus
No to Leonardo raczej. Chociaż Dunga według mnie byłby lepszym rozwiązaniem.<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
24.12.2010 o 16:05 przez tytusek25
tytusek25
Nie zrozumcie mnie źle,może źle sie wyrazilem.Nie odbieram absolutnie zasług naszego prezesa,bo te są oczywiste.Martwi mnie tylko kierunek ,który obrał obecnie,zwłaszcza że juz to przerabialiśmy i nic sie widać Massimo nie nauczył. W tym temacie mnie zawiódł i myślę ze te nerwowe ruchy bedą nas drogo kosztować .
24.12.2010 o 15:03 przez Domino
Domino
Raczej z Gerrarda albo Lamparda by nic nie wyszło, chciałem tylko pokazać, że Moratti chciał za wszelką ceną zatrzymać Mourinho.<br />
<br />
Jeśli prezes powróciłby do praktyk sprzed lat, to kupiłby Masche, Kuyta i kto wie kogo jeszcze za 100 mln. Teraz Moratti przynajmniej przemyśla każdy tranfer, nie wydaje fortuny na zawołanie, o czym świadczą transfery sprzed roku. Stary MM nie rozdrabniał się na miliony euro, tylko kupował nazwiska za dzisiątki milionów. A czy VdV to nie jest tylko nazwisko?<br />
<br />
Cassano? Chciałem żeby do nas trafił, ale co to za piłkarz który obraża własnego prezesa, podobno sympatyzuje z Morattim, a po chwili wybierta największego rywala Morattiego, mówiąc, że Milan to obok Realu największy klub na świeci. Trochę przypomina Zlatana, który się przelizał z herbem Barcy. Więc teraz wierzę że nie zatrudnienie Cassano to też była dobra decyzja, wg mnie nie potrzebujemy następnego Adriano ani Balotellego, mimo że wszyscy oni Byli/są świetnymi graczami.<br />
<br />
Afellay, Mascherano... Widać są zakochani w &quot;najlepszej na świecie BARCELONIE&quot;
24.12.2010 o 14:29 przez piotrekninter
piotrekninter
#17 popieram<br />
bo Vdv Affelay czy teraz Cassano to jakos za nich nikt wielkich peniedzy nie chcial, o to wlasnie chodzi ze wraca stary MM
24.12.2010 o 14:27 przez kachol
kachol
tytusek - &quot;Inter przetrwa nawet Morattiego&quot;. Pomyśl zanim coś napiszesz, bo wstyd to czytać. <br />
<br />
Ratix i Domino napisali właściwie wszystko więc nie będę powielał.<br />
<br />
Leonardo więc zostanie trenerem Interu i trzymam kciuki, aby udało mu się podnieść nas z kolan.
24.12.2010 o 14:10 przez Szociq
Szociq
Domino ty faktycznie wierzysz że Moratti sprowadziłby Gerrarda albo Lamparda<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Bo ja nie, a z tym że w lecie nie sprowadził nikogo bo wszyscy się uwzięli i chcieli za dużo też sie nie zgadzam bo skoro każdemu chciał upchnąć Muntara i Manciniego to nie dziwię się że nikt nie zgodził się na takie transfery. Więc krytyka ostatnich działań pana MM, w tym za całkowicie bezsensowne zwolnienie trenera, jest jak najbardziej na miejscu przy czym nie należy zapominać ile dobrego zrobił dla klubu i gdyby nie on to nie było by na pewno tych ostatnich wielkich sukcesów. Szkoda tylko że Massimo powrócił do takich praktyk jakie stosował przed erą Mourinho bo niestety nie wróży to dobrze dla przyszłości klubu.
24.12.2010 o 13:57 przez smerf1600
smerf1600
Popieram Domino ponizej<br />
<br />
wszystko wskazuje jednak na Leonardo. Alez by bylo zaskoczenie jakby zostal nim ktos spoza dwojki Leo Zenga. Zenga sie nie nadaje, poza serce m dla Interu nie ma zadnych atutow zadnych
24.12.2010 o 13:44 przez Domino
Domino
Nie mogę czytać wypowiedzi ooczerniających Morattiego...<br />
Ten człowiek robi dla Interu wszystko co może żeby było jak najlepiej. Sprowadził do na Mourinho, z którym wygraliśmy potrójną koronę. Na odejście Mourinho nie miał wpływu, chciał go zatrzymać za wszelką cenę, nawet chciał mu sprowadzić Gerrarda albo Lamparda gdyby został, ale Mou wybrał inaczej. Jaka w tym wina Morattiego?<br />
Gdy odszedł Mou, MM nam załatwił najlepszego/ najbardziej znanego trenera, który był dostępny na rynku. Przypominam bowiem, że nie było najmniejszych szans na Hiddinka, Capello czy innych. A Beniteza sprzątnął sprzed nosa Juventusowi. <br />
Jeśli chodzi o letnie mercato to plany transferowe były - Mascherano i Kuyt chociażby, ale skoro Liverpool i sami zawodnicy się na nas wypięli to co miał MM zrobić? Zapłacić za nich 100 mln żeby tylko spełnić życzenie Rafy?<br />
W grudniu MM został niejako postawiony przez Rafę pod ścianą i musiał z nim rozwiązać kontrakt przez ultimatum Rafy, który za wszelką cenę domagał się czterech transferów. Przypominam, że większość nas domagała się zwolnienia Rafy.<br />
<br />
I co teraz? Kogo mamy wziąć na trenera? Spalletti, Capello i inni są niedostępni. Spośród realnych opcji został tylko Leonardo i Zenga. Na nikogo lepszego w tej cwili nie możemy liczyć.<br />
Nie jestem zwolennikiem Leo ze wzgłedu na jego przeszłość w Milanie, ale chyba muszę przyznać że trenerem jest lepszym niż Zenga, mimo że jest mniej doświadczony.<br />
<br />
Ja więc ufam Morattiemu i liczę na odrodzenie formy naszej drużyny, Moratti zrobił najlepiej jak tylko się dało, wg mnie od przyjścia Mourinho podejmuje tylko dobre decyzje.<br />
Dziękuję za wszystko Massimo!
24.12.2010 o 13:24 przez Omen
Omen
A może Ronaldo wróci?; p
24.12.2010 o 13:12 przez Doktor
Doktor
Wole Dunge <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.12.2010 o 13:07 przez Kubusa10
Kubusa10
Adriano<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.12.2010 o 13:06 przez SlimShady
SlimShady
Scolari, Dunga albo Leonardo, ja byłbym za tym drugim <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.12.2010 o 13:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Romario <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.12.2010 o 12:51 przez ratix
ratix
Pisanie, że przetrwa Moratiego jest poniżej poziomu... Ten klub wszystko zawdzięcza klanowi Morattich. Mam nadzieję, że stary Massimo jeszcze w tej dekadzie przekaże pałeczkę synowi, a ten nawiąże szybko do sukcesów ojca i dziadka.
24.12.2010 o 12:49 przez Dzyl
Dzyl
Tak piszą o tym Leonardo, a jeszcze na koniec się okaże że nowym trenerem Interu został Dunga <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Wolałbym Dunge niż Leonardo.
24.12.2010 o 12:48 przez Seba
Seba
Już wiem dlaczego tyle czasu przebywał na siłowni. Chciał po prostu groźnie wyglądać na ławce trenerskiej. Amantino Mancini <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.12.2010 o 12:45 przez tytusek25
tytusek25
Po tym co narobił ostatnio nasz prezes juz nic mnie nie zdziwi.Nawet Pele<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Nasz Massimo wrzucil Inter w takie szambo ze trzeba sie nastawic na kolejne suche lata co niniejszym czynie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Inter przetrwa nawet Morattiego<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.12.2010 o 12:39 przez piotrekninter
piotrekninter
Trezegeut buhahha
24.12.2010 o 12:37 przez Endru
Endru
Luiz Felipe Scolari <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> hahah albo Dunga ; P
24.12.2010 o 12:31 przez Il Principe.
Il Principe.
Coutinho.

Shoutbox

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

inter30 25.06.2026 10:51

może 10 lat temu to działało i mozna się było targować miesiąc żeby dopiąć swoje, ale czasy się zmieniły, oni w jakimś matrixe żyją

inter30 25.06.2026 10:51

przecież angole na każdym kroku mogą wyskoczyć i przebić więc trzeba działać błyskawicznie, 25 i bonusy i zamykać temat, z takim czajeniem się to zawsze będzie dupa z tyłu

Orzeu 25.06.2026 10:50

no o tym mówię własnie

Orzeu 25.06.2026 10:50

Claudio 25.06.2026 10:47 Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Pa

inter30 25.06.2026 10:50

jak dają za soleta 17-18 milionów to ja się nie dziwię że ten klub nie potrafi zakończyć żadnej porządnej tranzakcji

martins2000 25.06.2026 10:50

Na dzień wczorajszy Como jest skłonne wyłożyć 40 mln ale ponoć mają jeszcze inny plan,Paz chce tylko Como

Claudio 25.06.2026 10:47

Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Paz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625422

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się