Wywiady z piłkarzami

Castellazzi: "Wstyd..." (25)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
411
25

Benitez: Reakcja drużyny w drugiej połowie była zdecydowanie lepsza niż ta w pierwszej. Znajdujemy się teraz w bardzo trudnej sytuacji. Poszukiwanie bramki w końcówce spotkania przez moich piłkarzy było najlepszym momentem tego meczu, jeśli chodzi o Inter. Lazio zagrało bardzo dobrze, wszystko szło po ich myśli, podczas gdy po naszej myśli nie szło absolutnie nic. Wiemy, że ciężko nam będzie z taka formą na KMŚ, jednakże naszym największym problemem dzisiaj był brak napastników - Eto'o i Milito. Mieliśmy pecha. Oczywiście, byłoby lepiej gdybyśmy zdołali przejąć inicjatywę. Zostawiliśmy naszym rywalom zbyt dużo miejsca. Potrzebujemy znaleźć odpowiedni balans, mieliśmy dzisiaj kilka sytuacji, jednak to Lazio zamieniało swoje na bramki. Teraz, Klubowe Mistrzostwa Świata są dla nas najważniejszą rzeczą, jednakże chcemy wygrać mecz w Bremie, ponieważ pierwsze miejsce w grupie, na które mamy szansę, jest zawsze lepsze od drugiego. Kontuzje? W sobotę sprawdzimy wraz z doktorem stan Milito, oraz Chivu i Marigi. Wierzę, iż wrócą szybko. Stankovic? Odczuwał ból w ścięgnie.


Zanetti: Jestem zły z powodu tej porażki. Nie potrzebowaliśmy tego, płacimy za pojedyncze epizody. Stało się tak, ponieważ nasz rywal każdy strzał zamieniał na bramkę. Dzisiaj, naprawdę staraliśmy się ugrać dobry wynik. Cordoba miał szansę strzelić na 2:2 ale nie udało się. Teraz zagramy z Werderem, potem zaś na Klubowych Mistrzostwach Świata, nasz powrót w 2011 będzie czymś zupełnie innym. Mamy w tej chwili wiele trudności, jednak gdy wrócimy, mamy zamiar rozpocząć okres pełen satysfakcji. Źle nam z tą porażką, po zwycięstwie nad Parmą mogliśmy i dziś ugrać wynik lepszy niż porażka. Milito? Jego powrót jest wyczekiwany najbardziej, chcemy, aby pomógł nam już we wtorek.


Castellazzi: Oczywiście, rozczarowanie jest duże. Porażka zawsze boli. Szczęście było po ich stronie. W drugiej połowie szlo mi nieźle ale nie wiele to dało. Powiem krótko: to wstyd... Teraz, musimy skupić się na KMŚ, znajdujemy się na rozdrożu ale damy z siebie 100%. Od stycznia, w lidze, zobaczycie już zupełnie inny Inter.



Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.12.2010 o 08:46 przez SlimShady
SlimShady
Benek znowu obiecuje nowego Interu po KMŚ, znowu wygramy jeden rzutem na taśmę a drugi z cieniarzami.<br />
Na KMŚ nie ma za bardzo po co zmieniać trenera ale w nowym roku niech Moratti da Interowi nowego trenera <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
05.12.2010 o 08:41 przez mati1908
mati1908
mnie to juz powoli serce boli,10 pkt straty do milanu
04.12.2010 o 23:06 przez szmalo
szmalo
nie oszukujmy sie, z takim skladem daleko nie zajedziemy... brak polowy podstawowych zawodnikow jest glowna przyczyna naszych niepowodzen... Julio Cesar, Maicon, Samuel, Etoo, Milito to przeciez prawie polowa pierwszego skladu. Oczywiscie swoje 3 grosze wtracil tez &quot;taktyk&quot; Benitez ;/ bedzie ciezko, Milan dzisiaj wygral mamy juz 10pkt straty ;/
04.12.2010 o 19:48 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
Słyszałem, że Moratti nie chce kupić nikogo w zimowym okienku transferowym<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.12.2010 o 17:51 przez Tomekk
Tomekk
panie Castellazi my musimy zobaczyc inny Inter juz od meczu z Werderem
04.12.2010 o 17:50 przez Rustin
Rustin
Nie wiem na jakiej podstawie mamy zobaczyć lepszy Inter w styczniu, skoro trenerem nadal ma być Benitez <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
04.12.2010 o 17:35 przez kamilniedzwiedz
kamilniedzwiedz
nastepny mecz co sie stalo z pana druzyną ? duzo nie wykorzystanych sytuacji oraz ogromny pech caly benitez wypowiadac sie tylko umie w liverpoolu tez zespoł rozpiepszyl jak go nie wywala u nas tez to zrobi a że ma duzo kontuzji to w innych klubach tez mają ale jakos grają .<br />
A nam rywale uciekaja do Mistrzostwa Włoch
04.12.2010 o 15:53 przez Ynter
Ynter
@Perkoz<br />
<br />
Taa, fenomenalnym trenerem. Może on widzi COŚ ale ja widzę wyniki i nie są adekwatne do TEGO CZEGOŚ co on widzi. Ja widzę chaos, bezsensowną kopaninę i wielką łaskę, że w ogóle wychodzą na boisko.
04.12.2010 o 15:32 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Akurat Luca to nie ma się czego wstydzić.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.12.2010 o 15:15 przez Chuchu
Chuchu
&quot;mieliśmy dzisiaj kilka sytuacji&quot; <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <br />
<br />
Poza golem Pandeva nie przypominam sobie żadnej, no może sytuacja Cordoby po rogu ale nic więcej co mogłoby się skończyć bramką.
04.12.2010 o 15:00 przez Lucasix
Lucasix
Panie Castellazzi wierzę w Pana słowa.<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.12.2010 o 14:24 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Ynter - no chyba to oczywiste ze on widzi to czego Ty nie dostrzegasz. Własnie dlatego jest trenerem.
04.12.2010 o 14:09 przez Gajdzik
Gajdzik
Musimy zobaczyć inny Inter bo dalej z taką grą to będzie klapa <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
04.12.2010 o 13:54 przez zanetti22
zanetti22
Lech lepiej zagrał z Juve niż my z Lazio. Ci ludzie w ogóle nie prezentowali się jak drużyna. &quot;Sznajder&quot; biegał jak zagubiony szukając sobie miejsca i innych kolegów z zespołu. Zanetti biegł do przodu po czym stawał i podawał do tyłu. Muntari... brak mi słów by opisać to wszystko czego dokonał wczoraj zatem ograniczę się tylko, że po jego stracie padła 2 bramka. Na obronę psioczyć nie będę, bo i po co. Jak nie ma gry z przodu to strata bramki jest tylko kwestią czasu. O ile zdarzało się często tej ekipie choćby przez 15 minut pograć jak prawdziwa drużyna i rozgrywać piłkę z pierwszej, rozklepywać szybkimi podaniami obronę to wczoraj wyglądało to jak zbieranina ludzi z ulicy, którzy widzą się pierwszy raz. W zeszłym roku Sneijder był play-make'rem w tym jest widmem na boisku. Jednym z wielu w tej drużynie. Ta ekipa nie ma &quot;głowy&quot; na boisku. Rafa wczoraj wyraźnie się nie popisał. Brak koordynacji i mobilizacji w zespole to jego wina. Chyba, że już sam przestał w siebie wierzyć...<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Co to za smętna gadka o styczniu? Poddali już te część sezonu to niech i poddadzą KMŚ a wezmą się do pracy od podstaw. Nie na jeden turniej. Niech Beniek szykuje tych graczy jakich ma pod tę drużynę jaką chce mieś od stycznia. Nie wyniki a gra w takim wypadku. Scudetto jest ważniejsze, i miejsce w lidze.<br />
&quot;Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną.&quot;<br />
Louis Ch. A. Desaix
04.12.2010 o 13:52 przez Ynter
Ynter
Sam jesteś kurna reakcja... Ciągle tylko &quot;lepsza reakcja&quot;, &quot;drużyna dobrze zareagowała&quot;. On chyba widzi coś, czego ja nie widzę...
04.12.2010 o 13:49 przez bloow
bloow
właśnie... przecież ostatni mecz miał &quot;rozpocząć zwycięską passę&quot;... Moratti powinien sobie porozmawiać z Benitezem... albo zadzwonić do sir Alexa, zeby w jego imieniu zrobil Benitezowi &quot;suszarke&quot;
04.12.2010 o 13:38 przez hQ
hQ
Strasznie szybko ta zwycięska seria się skończyła.
04.12.2010 o 13:33 przez Chojnaq
Chojnaq
W sumie można już wrzucić komentarz Beniteza po następnym meczu, bo będzie taki sam..
04.12.2010 o 13:28 przez jarekddz
jarekddz
najpierw gadanie co mecz, że w następnym będzie już lepiej, będzie więcej zaangażowania... i tak za każdym razem, tylko teraz zdali sobie sprawę, że spartolili przepięknie całą rundę i tylko od stycznia może coś dadzą radę... <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
Jeśli po Nowym Roku, będą dalej grać tak frajersko to sezon uważam za stracony, Benek out i rzucić hajs na jakiś przyzwoitych grajków i trenera z czymś takim jak zaangażowanie w meczu, a nie rozwiązywanie sudoku
04.12.2010 o 13:03 przez Szociq
Szociq
Ludzie nie stresujcie się tak <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> nie widzieliście że &quot;reakcja drużyny w drugiej połowie była zdecydowanie lepsza niż ta w pierwszej [...]&quot;. Dzięki tym słowom Benka ja jestem całkowicie spokojny o naszą reakcję <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.12.2010 o 13:00 przez MiRas.
MiRas.
Benitez:<br />
<br />
&quot;Znajdujemy się teraz w bardzo trudnej sytuacji.&quot;<br />
<br />
W takiej znajdujemy się już od września.<br />
<br />
&quot;Mieliśmy pecha.&quot;<br />
<br />
To już słyszymy również od września.<br />
<br />
&quot;Potrzebujemy znaleźć odpowiedni balans.&quot;<br />
<br />
Tu coś nowego, ponieważ dotychczas były hasła, że potrzeba nam intensywniejszej pracy.<br />
<br />
Jako adminowi nie wypada mi przeklinać, więc napiszę tak... Benitezie, gdy widzę Ciebie i czytam te bzdury o szczęściu, czy też pechu to nasuwa mi się jeden czasownik na myśl, zaczyna się na literkę &quot;W&quot;, a końcówka tego wykwintnego słowa kończy się na &quot;dalaj&quot;. Trzeba było zająć się hodowlą jedwabników, a nie trenerką, skoro szczęścia ci wiecznie brak.
04.12.2010 o 12:56 przez bloow
bloow
jakie szczescie? jaki pech? gramy jak banda frajerów, Benitez z kazdym meczem niszczy druzyne, powinein wyleciec, nawet nie chodzi o te porazki, chodzi o jego temperament, podjescie...
04.12.2010 o 12:50 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
z taka grą nie dojdziemy nawet do finału KMŚ.<br />
<br />
Forza Benitez!
04.12.2010 o 12:47 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
jesli wygramy KMŚ to musi byc lepiej, chlopaki sie wykurują, wezma ostro do roboty i licze na poscig w drugiej czesci sezonu <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.12.2010 o 12:40 przez Claudio
Claudio
&quot;Od stycznia, w lidze, zobaczycie już zupełnie inny Inter.&quot;<br />
<br />
Ja tylko na to licze..nadzieja umiera ostatnia

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625434

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się