Informacje z klubu

Conte chce zatrzymać Valero na kolejny rok (13)

Autor:
Źródło: tuttosport.com
8 miesięcy temu
1095
13
Borja Valero

Borja Valero na początku zeszłego sezonu zdawał się być już jedynie dalekim rezerwowym w Interze. Kontuzje i zawieszenia dały mu jednak szansę pokazania się na boisku i zyskania sympatii Antonio Conte.

 

Trener Nerazzurrich miał poprosić włodarzy klubu o przedstawienie Hiszpanowi propozycji kontraktu na kolejny sezon. Jest to wynikiem niezłej postawy doświadczonego gracza w czasach, kiedy pomocnicy Interu leczyli kontuzje lub pauzowali za kartki. W tym czasie Conte sięgnął po Valero, który zaprezentował się na tyle dobrze, że trener chciałby mieć piłkarza w swoim zespole w podobnej roli - jako dalszą rotację i zabezpieczenie na wypadek niedostępności podstawowych graczy.

Kontrakt Hiszpana wygasa z końcem obecnego miesiąca, jednak bardzo możliwe, że będziemy go oglądać w koszulce z Interem przez kolejny rok. 

 

 

Zobacz też

Czwarty komplet strojów

4. komplet strojów zaprezentowany (24)

07.04
10:08
Pirelli

Nowy sponsor przy kolejnej wizycie Zhanga? (3)

01.04
14:43

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.08.2020 o 13:35 przez Claudio
Claudio
ciechan napisał:
A nie był 6tym wyborem ? Na początku sezonu nie grał praktycznie nic. Jak zaczęła się plaga kontuzji to dopiero Borja łapał minuty. To, że grał kosztem Eriksena ostatnio to pewnie były wymogi taktyczne, tego nie będzie nam dane się dowiedzieć. Ja uważam, że myślenie o juniorze jako potencjalnym zawodniku pierwszej drużyny to jest dopiero oderwanie od rzeczywistości i myślenie iście FMowskie.
Jedynym realnym talentem, który rzeczywiście straciliśmy był Zaniolo, reszta zawodników typu Duncan, Benassi i wielu wielu innych to poziom Gagliardiniego i niżej mając teraz po 20kilka lat. Kim oni byli mając lat 16, uważasz że realnie byli w stanie podwyższać poziom tej drużyny, skoro nie są w stanie zrobić tego jako doświadczeni zawodnicy. To nie jest też tak że należy cały scouting rozwiązać i mieć w dupie wszystko i wszystkich . Realia są takie, że dobry junior nie powinien siedzieć na kawie jako 6-7 wybór tylko się ogrywać, jak Seba Esposito , a inni nie są na pewno na tyle mocni żeby chociaż być wyborem numer 7, nie w drużynie z aspiracjami mistrzowskimi. Chłopak musi być wybitny jak Mbappe czy Zaniolo, żeby się przebić. Tu pełna zgoda, popełniliśmy makabryczny błąd


Cóż jest takie coś jak ironia.
Pamiętaj, że lepiej mieć Benassiego czy Duncana, niż Borje w kadrze.
28.08.2020 o 07:52 przez Claudio
+2
Claudio
Dlatego też miał mieszane uczucia odnośnie jego pozostania.
Nie dość, iż jest niezrównoważony psychicznie to promuje zawodników u których gołym okiem widać, że poziomem znacznie odstają od reszty.
Mamy się ciągle rozwijać i iść do przodu, a on chce przedłużyć kontrakt z 35 letnim gościem, który nigdy nie był nadzwyczajnym piłkarzem.
To wszystko się kupy nie trzyma.
Gadanie "on i tak będzie 6 wyborem" jest oderwane od rzeczywistości. W tym sezonie też był 6 wyborem? Jaka jest pewność, że znowu nie będzie kontuzji?
Musimy mieć zawodników, którzy nawet będąc 6 wyborem nie będą denerwować kibiców swoją obecnością na murawie. 6-7 wybór to może być junior poznający wielką piłkę, a nie stary dziad który ma ciągły regres formy. No lepszy już nie będzie.
28.08.2020 o 10:57 przez ciechan
+1
ciechan
A nie był 6tym wyborem ? Na początku sezonu nie grał praktycznie nic. Jak zaczęła się plaga kontuzji to dopiero Borja łapał minuty. To, że grał kosztem Eriksena ostatnio to pewnie były wymogi taktyczne, tego nie będzie nam dane się dowiedzieć. Ja uważam, że myślenie o juniorze jako potencjalnym zawodniku pierwszej drużyny to jest dopiero oderwanie od rzeczywistości i myślenie iście FMowskie.
Jedynym realnym talentem, który rzeczywiście straciliśmy był Zaniolo, reszta zawodników typu Duncan, Benassi i wielu wielu innych to poziom Gagliardiniego i niżej mając teraz po 20kilka lat. Kim oni byli mając lat 16, uważasz że realnie byli w stanie podwyższać poziom tej drużyny, skoro nie są w stanie zrobić tego jako doświadczeni zawodnicy. To nie jest też tak że należy cały scouting rozwiązać i mieć w dupie wszystko i wszystkich . Realia są takie, że dobry junior nie powinien siedzieć na kawie jako 6-7 wybór tylko się ogrywać, jak Seba Esposito , a inni nie są na pewno na tyle mocni żeby chociaż być wyborem numer 7, nie w drużynie z aspiracjami mistrzowskimi. Chłopak musi być wybitny jak Mbappe czy Zaniolo, żeby się przebić. Tu pełna zgoda, popełniliśmy makabryczny błąd
28.08.2020 o 04:03 przez GianniVersace
+1
GianniVersace
Conte sobie pewnie pomyślał "dobra czas przedłużyć kontrakt z tym valero bo jeszcze naprawdę sprowadzą mi tu tego tonaliego" 🙄
28.08.2020 o 00:49 przez Ploretariusz
+2
Ploretariusz
Tak jak Ciechan mówi. Gość sportowo już nie wyrabia uważam, ale ma mózg, czego nie można powiedzieć o Vecino albo Gagli. Na mecze z drugą częścią tabeli się nadaje. Jeśli nie będzie chciał dużo to uważam, że może zostać.
28.08.2020 o 00:13 przez wegorz
+6
wegorz
Chyba muszę odstawić newsy na jakiś czas, bo zaczyna ogarniać mnie czarna rozpacz...
28.08.2020 o 04:04 przez GianniVersace
+3
GianniVersace
Bez kitu tych ostatnich newsow czytać nie idzie.. Poczynając od tego z "dogadaniem sie z conte."
28.08.2020 o 00:01 przez ciechan
+3
ciechan
Słuszna decyzja. Gość godzi się na bycie 6-7 wyborem. Jak gra to nie gra cudów, ale nie można powiedzieć, że negatywnie odstaje. Ktoś kto myśli , że 6-7 wyborem będzie SMS czy Vidal to powinien zejść na ziemię i zaakceptować fakt że w hierarchii klubowej tacy zawodnicy jak Vecino, Borja, czy Gaglia jako dodatkowy tlen również muszą egzystować
28.08.2020 o 04:06 przez GianniVersace
+2
GianniVersace
Jakoś nie chce mi sie wierzyć ze bedzie dopiero 6/7 wyborem conte 😅
27.08.2020 o 23:44 przez danielinter
+1
danielinter
Conte ewidentnie lubi doświadczonych piłkarzy :/
27.08.2020 o 23:47 przez DonDawido
+5
DonDawido
Jeszcze 7-8 lat i nadejdzie czas Eriksena. Musi być cierpliwy.
27.08.2020 o 23:23 przez pluto11
pluto11
Conte out
27.08.2020 o 23:34 przez JoaoMario
+2
JoaoMario
niech ten sabotażysta idzie z tego klubu.Błąd ,że Zhang mu zaufał.

Shoutbox

pablo77 11.04.2021 00:47

camp nou do zaorania, kerfura mozna by postawic :D

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274