Wywiady z trenerami

Di Francesco: Jutro musimy stawić czoła Interowi z nożami w zębach (5)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
10 miesięcy temu
1471
5
Eusebio Di Francesco

Eusebio Di Francesco wziął udział w konferencji prasowej zorganizowanej przed meczem jego Samdporii z Interem. Oto co na temat jutrzejszego meczu i nie tylko miał do powiedzenia trener naszych rywali:

- Co się NIE działo we Florencji?

- Zacznijmy od tego, że pojedyncze zdarzenia mają wpływ na cały mecz, ale decyzje sędziów w tym meczu nam nie pomogły. Przy pierwszej bramce Chiesa był na spalonym, a Murillo nie powinien dostać drugiej kartki za faul, ponieważ chciał uniknąć kontaktu. Te wydarzenia miały wpływ na naszą późniejszą grę. Nie pomogło nam to, ale nie usprawiedliwia to tego, że powinniśmy więcej popracować nad niektórymi elementami gry.

- Czy mecz przeciwko Interowi może być dodatkową zaletą w motywowaniu zawodników?

- Uważam, że zawodnik grający w Serie A powinien być odpowiednio zmotywowany już od pierwszego treningu. Dlatego nie podoba mi się to, że motywowanie piłkarzy jest nieodłączną częścią przygotowań do meczów. Każdy piłkarz powinien być sam odpowiednio zmotywowany. Inter zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z trenerem, który jest zaciekły i zdeterminowany. Nie może nas to przerosnąć, musimy wyjść na Inter z nożami w zębach.

- Jak zespół wygląda od strony fizycznej?

- Jeśli pokaże wam dane fizyczne to może nie są dobre, ale nie najgorsze. Musimy pracować nad elementami taktycznymi i mentalnymi. Musimy pracować nad wyeliminowaniem drobnych błędów w defensywie i w ataku. W akcjach ofensywnych powinniśmy się lepiej poruszać. Powinniśmy popracować nad głowami zawodników. Musimy zmienić obecną sytuację.

- Sytuacja mentalna zespołu?

- Pewność siebie zależy od osiąganych wyników. Przegrywanie nie jest przyjemne, ale nie możemy ciągle tego rozpamiętywać bo ma to wpływ na dalszy przebieg gry.

- Chabot czy Ferrari zagra w miejsce Murillo?

- Chabot jest świetnym obrońcą, więc myślę, że może być jutro kandydatem do gry w pierwszym składzie. W przypadku Ferrariego ocenimy jego przydatność na podstawie nadchodzących sesji treningowych. Udało się nam przywrócić do gry Quagliarellę, ale Gabbiadini nie zagra z powodu kontuzji.

- Czy ustawienie 4-3-3 to już historia w pańskim zespole?

- Obecnie trudno jest nam grać w takim ustawieniu. Już sam fakt zmiany ustawienia może nie być dla nas na początku zaletą i być komfortowa dla piłkarzy. Umiejętności zawodników są bardzo ważne w doborze taktyki.

- Młodzi piłkarze…

- Kiedy wszystko idzie dobrze, to łatwiej jest wprowadzać do składu zawodników z mniejszym doświadczeniem. Jutro będę mógł dokonywać niespodziewanych wyborów w oparciu o ostatnie treningi. Potrzebujemy ciągłego utrzymywania koncentracji w meczach. Denerwował mnie w ostaniem meczu brak koncentracji moich zawodników, szczególnie w defensywie. Fiorentina była trochę przestraszona, a my nie potrafiliśmy tego wykorzystać.

- Czy Bonazzoli może dostać jutro szansę gry w pierwszym składzie?

- To może być dobry pomysł. Cieszę się, że ostatnio zdobył bramkę, ma świetne warunki. Ale od niego oczekuje czegoś więcej.

- Jak ważny może być dla Was własny stadion?

- Muszę powiedzieć, że chciałbym żeby to była nasza twierdza.

 

 

Zobacz też

Gianpiero Gasperini

Gasperini: Chcemy pokonać Inter i zająć drugie miejsce (21)

01.08
16:22
Conte Antonio

Conte: Musimy zakończyć sezon najlepiej, jak potrafimy (5)

25.07
23:45

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.09.2019 o 14:33 przez KoBa
KoBa
Why so serious ?
28.09.2019 o 12:57 przez webo123
webo123
Pan Eusebio naogladal się komandosa Rambo za dużo.......🤣 Solo Inter !! !! !
27.09.2019 o 23:35 przez Vancore
+4
Vancore
Dobra wez typie tylko se pyska nie potnij co. I pamietaj, kto oblizuje nusz ten sie nie odezwie jusz. Elo pozdro dla kumatych.
27.09.2019 o 21:22 przez Woo-cash
Woo-cash
Słyszałem nóż na gardle ale między zębami to pierwsze słyszę 😂😂😂
27.09.2019 o 20:21 przez Bonhart25
Bonhart25
Oj zmęczenie tygodniem daje o sobie znać, wpierw przyczytalem "nóż między jajami"

Shoutbox

Czarson 04.08.2020 00:36

Widzę, że forum elektrody umarło

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:52

Z tymi aparatami to , tez juz lepsza przesada. Ok rozumie jak jestes w krabi, czy angor watt i pottzeba ci ala lustrzanki zeby uchwycic kolor seledynowej wody .at

Rebelde 03.08.2020 22:46

może że aparat jest dla niego wazny

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Claudio 03.08.2020 22:15

takiej patelni bym nie chcial

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171