Plotki transferowe

GDS: Chelsea chce Sneijdera (35)

Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
537
35

Jak informuje La Gazzetta dello Sport do walki o Wesley Sneijdera włącza się Chelsea Londyn. Pozyskaniem Holendra zainteresowany jest ponoć Guus Hiddink, który ma objąc posadę trenera na Stamford Bridge.

 

Oprócz Chelsea zainteresowanie graczem wyraża Manchester United. Sir Alex Ferguson widzi w pomocniku idealne uzupełnienie środka pola. W przyszłym tygodniu ma dojść do spotkania na linii Marca Branca - Soren Lerby (agent Sneijdera), na którym roztrzygnie się przyszłość piłkarza.

 

Działacze Interu oczekują oferty wartej 25 mln euro aby wogóle rozpocząć negocjacje. W przypadku odejścia piłkarza Massimo Moratti miałby sprowadzić do klubu kogoś z trójki: Alexis Sanchez, Eden Hazard lub Javier Pastore.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.06.2011 o 18:05 przez el_loco
el_loco
Moim zadaniem prawdą może być że Chelsea go chce a cała reszta to bzdury. 25 mln? MU dawał 35 mln funtów i im się nie udało! Lepiej takich bajek wogóle nie pisać na tej stronie!
06.06.2011 o 12:08 przez Narat96
Narat96
Nawet za te 60 mln nie dajmy sprzedać Wesa. Dla mnie najlepszy zawodnik na swojej pozycji, bo nie ma kto go zastąpić. Ale umiejętności ma, i myśleć potrafi, sprzedać Pandeva za jakieś 15 mln, a Wesa zostawić. Forza<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
06.06.2011 o 00:05 przez Francisco
Francisco
Mózg naszej drużyny, który powinien wygrać złotą piłkę - piłkarz niezastąpiony na tej pozycji i 25M za niego?<br />
<br />
Sądzę że cena zaporowa za tego człowieka to dwa razy tyle czyli 50 milionów z czego i tak uważałbym że te pieniądze nie dadzą nam tego co daje na Sneijder.<br />
<br />
Przykład z Arsenalem który za Fabregasa woła 55M jest tu trafny. Choć osobiście uważam że sam Fabregas jest mniej kompletnym graczem od Wesa na tej pozycji.<br />
<br />
Aha i koment: &quot;sprzedajmy MM+Brance ;) &quot; również jest jakże wymowny. <br />
<br />
Eto'o, Sneijder, Milito, Lucio, Samuel, Cambiasso, Coutinho - Ci gracze powinni zostać jeżeli wierzymy w jakiekolwiek sukcesy chociażby w Lidze Mistrzów.<br />
<br />
Z zimowej ekipy okna transferowego - Nagatomo (!) i Pazzini mają predyspozycje na zwycięzców.<br />
<br />
Teraz posprzedawać ludzi typu Pandev, Chivu, Motta i zakupić:<br />
<br />
Sanchez/Hazard, Bastos/Van Der Wiel, Tevez/Rossi<br />
<br />
I wtedy uwierzę że nawet z niedoświadczonym Leo, który ma na koncie tylko jedno trofeum, Inter zdobędzie Mistrzostwo i położy na kolana &quot;Wielką Barcelonę&quot;, ja to miało miejsce rok temu! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.06.2011 o 21:53 przez mikruzzo
mikruzzo
Co to za brednie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Przecież Hiddink nawet jeszcze nie objął Chelsea a juz miałby być zainteresowany Sneijderem<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
05.06.2011 o 19:10 przez mAlEc7
mAlEc7
Wes nie może odejść<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Jest dla nas zbyt ważny, a poza tym to 25 mln za niego to dużo za mało<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
05.06.2011 o 14:16 przez Piotr1996
Piotr1996
Nie dajcie Sneijderowi odejść <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
05.06.2011 o 13:43 przez Lechu
Lechu
Żeby się nie skichali z tymi 25 melonami <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Wes zostaje i walczy w przyszłym sezonie w Interze o Scudetto i LM <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.06.2011 o 13:39 przez interfc
interfc
za 25mln to sobie autograf Wesa moga kupic
05.06.2011 o 13:37 przez grzybek010
grzybek010
Za Fabregasa woła Arsenal 54, a my za Wesa mielibyśmy tylko 25 chcieć? ładna kpina....
05.06.2011 o 13:36 przez MatiInter
MatiInter
plota a wy przezywacie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.06.2011 o 13:31 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Jakie 25mln, za byle leszcza wołają niektórzy 30mln. Za Wesa od co najmniej 60mln można rozmawiać.
05.06.2011 o 13:31 przez timon
timon
Qaresma 30 mln Snajder 25. Panowie nie ma sie co wkurzac zwykla plota
05.06.2011 o 13:04 przez Roni86
Roni86
MM ma plan sprzeda Wesa za 30 mln i za 60 kupi Wasilewskiego <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.06.2011 o 13:03 przez Roni86
Roni86
sprzedajmy MM+Brance ;)
05.06.2011 o 12:55 przez Raffal
Raffal
marzeniem jest przesuniecie Wesa do tyłu i wyciagniecie Pastore...
05.06.2011 o 12:54 przez cyrkiel
cyrkiel
Chcieć to oni sobie mogą <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
05.06.2011 o 12:52 przez luuki
luuki
Tylko nie Wes, nie wiadomo jak sprawdzi się inny piłkarz na jego pozycji .
05.06.2011 o 12:51 przez inter_21
inter_21
Jeśli MM chce aby Inter się liczył w Europie w ogóle nie powinien poruszać sprzedaży Wesa, póki co nie ma i długo nie będzie klasowych graczy do wyciągnięcia na tą pozycję, a bez światowej klasy rozgrywającego praktycznie nie da się odnosić sukcesów, co to w ogóle za piepszenie że na jego miejsce przyjdzie Sanchez czy Pastore jak oni oboje są skrzydłowymi; każdy chyba pamięta jakie problemy mieliśmy jak nie było w Interze klasycznej dziesiątki
05.06.2011 o 12:46 przez bloow
bloow
Dla mnie to jest smieszne... Sanchez, Pastore, Hamsik, Aguero kosztują po 50 mln. gwiazdy jednego sezonu, co jeszcze niewadiomo co z nich bedzie. a wesley, ktory wygrał nam LM,powinien dostać złota piłke kosztuje 25... bez zartów
05.06.2011 o 12:41 przez PioterTT
PioterTT
zluzujcie majty on nie przejdzie za mniej niz 45 milionow bo Massimo strzelil by sobie w stope<br />
<br />
ale maicona to bym sie pozbyl poki mozna dostac za niego sporo kwitu <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
05.06.2011 o 12:34 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jeśli na prawdę Hiddink może odejść z pozycji selekcjonera Turcji, to należałoby się o niego postarać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Co do Sneijdera, to nie możliwe, aby MM go sprzedał, powinniśmy sprzedać Maicona.
05.06.2011 o 12:33 przez Il Colosso
Il Colosso
to są chyba jaja, nie możemy go sprzedać, co więcej nie pozbywając się Wesa to i tak jeden z trójki Sanchez, Hazard, Pastore powinien być nasz a nie...
05.06.2011 o 12:32 przez Rebelde
Rebelde
25 mln euro? Przy obecnych cenach zawodników, to jakaś kpina.
05.06.2011 o 12:26 przez microsoft666
microsoft666
Moratti dzisiaj powiedzial ze celem na nowy sezon bedzie wywalczenie miejsca do gry w Lidze Europejskiej<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
05.06.2011 o 12:24 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Rozumiem, że tych lepszych piłkarzy kupimy wtedy jeśli odejdzie Maicon, Sneijder, Motta itd.?
05.06.2011 o 12:19 przez kriss23
kriss23
jaka sprzedaz? i jakie 25 baniek? od 50 powinni sie pytac<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.06.2011 o 12:17 przez Michal_fci
Michal_fci
a tak fajnie sie zapowiadalo okienko a teraz to jak my bedziemy grali? <br />
<br />
Cesar<br />
Nagatomo- Lucio - Ranocchia - Criscito<br />
Zanetti - Cuchu - Motta<br />
Kahrja <br />
Eto - Pazzo?
05.06.2011 o 12:17 przez Drago194
Drago194
Ta i jeszcze w jego miejsce Rasiaka sprowadzą. Przyłączam się do prośby SpecilaONE o bana bo na usta nawijają mi się wszystkie znane mi przekleństwa.<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.06.2011 o 12:14 przez Qubick
Qubick
Sprzedasz Wesa To byłby WIELKI błąd <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
05.06.2011 o 12:14 przez yoda79
yoda79
Strzał w oba kolana i oba łokcie. Tak mogę określić ewentualną sprzedaż Wesa.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się