Plotki transferowe

GdS - Eto'o chce tylko Interu (35)

Źródło: fedenerazzurra.com
prawie 13 lat temu
1316
35

Według najnowszego wydania La Gazzetta dello Sport, negocjacje z Chelsea dotyczące podpisania kontraktu z Eto'o zostały przerwane. Przerwać rozmowy miał sam Jose Mourinho, który za wszelką cenę chce sprowadzić do drużyny The Blues 27-letniego Wayna Rooneya.

 

W tym wypadku dla Kameruńczyka najlepszą opcją byłby powrót do Mediolanu. Od czasu jego przenosin do Rosji ma ograniczone kontakty z rodziną, która pozostała w Mediolanie.

- W Mediolanie zostawił serce i rodzinę. Chęć powrotu do swojej żony i dzieci może być silniejsza niż duże oferty czy telefony od Chelsea. Nawet jeśli rozmówcą byłby sam Jose Mourinho - donosi gazeta.

 

Nie jest tajemnicą, że problemem jest wynagrodzenie Samiego. Eto'o jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie, inkasując 20 milionów euro rocznie. Jednak zgodził się obniżyć zarobki aż o 14 milionów euro, aby wrócić do Interu! Niedawno Marco Branca zaoferował 32-letniemu napastnikowi dwuletni kontrakt opiewający na kwotę 4,5 miliona euro z opcją przedłużenia o kolejny rok, ale Eto'o odrzucił taką propozycję. Twardo obstaje przy 6 milionach euro. Inter przygotowuje dla Kameruńczyka nową, lepszą ofertę z nadzieją na zakontraktowanie byłego numeru 9.

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.08.2013 o 21:01 przez Rustin
Rustin
Nie chce mi się wierzyć w jego powrót, to zbyt optymistyczne :|
15.08.2013 o 17:16 przez jacodj
jacodj
SAMUEL WRÓĆ PROSZĘ ! Z TOBĄ MAMY MISTRZOSTWO SCUDETTO
15.08.2013 o 14:50 przez cuba
cuba
Żeby kibicom się nie nudziło puścili sondę jak zostałby przyjęty i jaka jest jego cena wiedząc że nas na niego nie stać,gdybym był tak nafaszerowany kasą jak Eto to grałbym dla klubu któremu kibicowałem od dziecka nawet za pół darmo,Eto woli kasę i tyle,my jesteśmy na chwilę obecną średniej klasy drużyną więc jak dla mnie nie ma szans,nie mamy budżetu na niego
15.08.2013 o 13:39 przez Piter
Piter
6 mln na ręke to obliczcie sobie ile rocznie wydajemy, podatek to 44%
15.08.2013 o 13:11 przez adilbn
adilbn
Taki transfer jest potrzebny ! Od razu podnosi morale w zespole i daje kopa. Do tego co to jest 6 mln rocznie jak przyjdzie za darmo?
15.08.2013 o 12:01 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Jeśli Samuel wróci do Interu to mamy zagwarantowane podium na koniec sezonu, ten zawodnik naprawdę potrafi zmienić losy spotkania i mimo swojego wieku nadal jest w bardzo wysokiej formie, chcialbym jego powrotu, na prewno dzięki jemu udałoby się przywrócić dawną świetność Interu !! Co najważniejsze nasi mlodzi napastnicy nauczyli by się bardzo wiele u jego boku co by owocowało już na przyszłość. Oby wszystko doszlo do skutku i Samuel wrócił do nas. :)
15.08.2013 o 04:21 przez zlotoreki
zlotoreki
Na pewno :D

Eto'o poczeka na ofertę od Chelsea, mu się nigdzie nie spieszy.

Inter na chwilę obecną może mu zaoferować.
grę w gorszej lidze,3 razy gorszy skład, brak pucharów, niższe zarobki, znikome szanse na zajęcie 3 miejsca w lidze i raczej niestety brak perspektyw na najbliższe lata.

Chelsea ma do zaoferowania nie dość że walkę o najwyższe celę w każdych rozgrywkach to jeszcze skład, pieniądze, prestiż, świetnego trenera...

Naprawdę nie ma co porównywać.
15.08.2013 o 03:59 przez cyrkiel
cyrkiel
Jasne, już obniża swoją roczną pensje o 14 milionów żeby grać w Interze bez pucharów :lol2:
14.08.2013 o 21:51 przez Imrahil
Imrahil
Brakuje nam takiego Eto`o w druzynie, pod kazdym aspektem.
14.08.2013 o 21:25 przez cuba
cuba
Jakoś nie wierzę żeby przyszedł,obym się mylił
14.08.2013 o 19:42 przez interlegia
interlegia
mam nadzieję, super napadzior do fify
14.08.2013 o 19:32 przez Nen
Nen
E2 grzał ławkę w Chelsea? Kosztem kogo, bo chyba nie łamagi Torresa?
14.08.2013 o 18:30 przez misio123
misio123
Wywalić Rumuna, który od nas aż 3mln rocznie doi i zapłacić Eto'o te 6mln
14.08.2013 o 18:15 przez lena182
lena182
Eto'o... bardzo fajnie by było zobaczyć jeszcze raz w koszulce Interu... razem z Milito... nawet w przeciwieństwie do Argentyńczyka Eto'o był by pewniejszy... w rosji gdzie warunki nie są łatwe spisywał się całkiem dobrze. Serie A się wzmacnia my raczej się nie wzmocnimy ale Kameruńczyk jest w zasięgu :)
problemem największym może być Branca i własciciel Anży.

prawda jest też taka że Jose nie jest sentymentalny jezeli chodzi o zawodników gdyby Rooney nie był w jego zasiegu to może by się i na Eto'o skusił co by mu ławke grzał :) u nas za to pierwsze skrzypce :D
14.08.2013 o 17:29 przez jacodj
jacodj
ETO'O WRÓĆ PROSZĘ. CZEKAMY !
14.08.2013 o 17:27 przez eneren
eneren
Nie zapominajmy, że w Mediolanie jest też inna drużyna, która jest w stanie zapewnić wymagania piłkarza. Poza tym, jest jeszcze Juventus, który z pewnością nie odpadnie szybko z rozgrywek europejskich, więc Eto' o będzie miał możliwość mierzenia się z najlepszymi. Tak czy siak, jeżeli faktycznie tak bardzo mu zależy na powrocie do rodziny mieszkającej we Włoszech to wróci, ale nie stawiałbym zbyt wiele, że akurat do Interu... Obym się mylił.
Pozdrawiam.
14.08.2013 o 17:02 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Czyli kolejna telenowela nas czeka !!
14.08.2013 o 16:40 przez hbk
hbk
Jego pensje to Branca co roku wydaje na bawienie sie w wypozyczenia asow typu: Poli, Kharja, Gargano oraz na sciaganie debili typu Skelotto i Rokki, a teraz nagle mu zal kasy?
14.08.2013 o 16:37 przez Gajdzik
Gajdzik
A ja czytałem dzisiaj, że chce tylko pracować z Mourinho...
Nie ma szans na niego !!
14.08.2013 o 16:15 przez Kruq
Kruq
Nie piszcie, że jesteśmy 10mln w plecy jak damy mu 5mln euro i przyjdzie za darmo. 10 baniek to jesteśmy w plecy z jakimś Algierczykiem i innymi wynalazkami. Wy tu Taiderów i Naingolanów jakiś chcecie a wyjdą drożej niż 32 letni Eto'o który i tak zagwarantuje nam +10 bramek w sezonie na spokoju. Znająć życie to Eto'o wyląduje w Mediolanie ale u łysego bo nie będzie żałował nawet tych 7 baniek na rok
14.08.2013 o 15:46 przez Lechu
Lechu
Piotrekfci, zgadzam się z Tobą w stu procentach. Eto'o to nadal klasa sama w sobie, dlatego zupełnie nie rozumiem tych lamentów. Ten zawodnik może diametralnie odmienić grę całej drużyny. Taki zawodnik, do tego za darmo, tego nie można schrzanić! Pozdrawiam.
14.08.2013 o 15:43 przez Znawca
Znawca
Uwieżę jak zobaczę go na badaniach.. myślę że ściema..niestety
14.08.2013 o 15:34 przez yoda79
yoda79
I tak nic z tego nie będzie. Polewa z tych, co go nie chcą w Interze, ten gość jest lepszy od wszystkich nowych nabytkow razem wziętych.
14.08.2013 o 15:34 przez Nasir
Nasir
i wtedy gram 433 eto-milito-palacio/belfodil a icardki na wypozyczenie!
14.08.2013 o 15:27 przez piotrekninter
piotrekninter
a rodzina zostala, to wazne....nie dziwie sie lepiej mieszkac we Wloszech jak Rosji
kurde na 2 lata dac po 5, jestesmy na 10 w plecy,ale duza szansa z E2 na awans do LM
lepiej niz kupic kolejnego na namea za 7-9 mln,i dac pensje 2,potem rozwiazac kontrakt albo oddac w rozliczeniu
14.08.2013 o 15:24 przez etomaster
etomaster
Brać go boże inter weź że się w garść!
14.08.2013 o 15:22 przez Est
Est
Nawet się nie zastanawiać tylko przygotowywać dobry kontrakt. Skoro chce grać w Interze, to nie ma innego wyjścia, trzeba go znowu ubrać w pasiastą czarno-niebieską koszulkę :-)
14.08.2013 o 15:16 przez Piotrekfci
Piotrekfci
qwa nie wiem jakie są Morasia myśli transferowe ale wiem jedno - Eto za darmo chociaż z 6 mln za sezon jest więcej wart niż cała nasza reszta ataku -- ten gość daje spokojnie 50 % mocy dodatkowej w ataku - a wystawiając go jeszcze tak jak to robił Mourinho to nie dość, że mamy zajebistego atakującego to jeszcze wracającego się po każdą piłkę do tyłu - Thohir zepnij poślady i spraw nam prezent dając na Eto i konkretnego def pomocnika i prawego obrońcę - więcej nic nie chce !! FORZA !!
14.08.2013 o 15:09 przez microsoft666
microsoft666
Przewidywania dziennikarzy są nieuzasadnione :hold: wręcz chaotyczne nie do przyjęcia:hold:
14.08.2013 o 14:58 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Świetny snajper i mój ulubiony gracz , błagam inter działać !
PS. Agent Etoo niedawno gadal że zostaje w anzhi bo nigdzie mu 20 mln nie dadzą

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625636

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się