Plotki transferowe

Gomis celem na lato (22)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 12 lat temu
510
22

Inter planuje skorzystać z faktu, że kilku ciekawym piłkarzom wraz z końcem sezonu kończy się ważność kontraktów. Nerazzurri już zapewnili sobie usługi Nemanji Vidicia, teraz na tej samej zasadzie zamierzają wzmocnić formację ataku.

 

Bafetimbi Gomis, bo o nim mowa, nie zamierza składać podpisu na nowej umowie z Olympique Lyon i mediolańczycy zamierzają to wykorzystać. Biorąc pod uwagę, że latem włoski klub prawdopodobnie opuści Diego Milito, Ishak Belfodil może zostać ponownie wypożyczony, to 32-letni Rodrigo Palacio i 21-letni Mauro Icardi to zdecydowanie za mało, tym bardziej że Inter celuje w awans do europejskich pucharów.

 

Gomis to 28-letni reprezentant Francji, który w tym sezonie w 20 występach ligowych zdobył 10 goli, dodatkowo dołożył jeszcze 2 trafienia w 4 spotkaniach Ligi Europejskiej, 3 gole w 3 występach w Pucharze Ligi oraz 2 gole w 2 meczach w Pucharze Francji.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (08:31) Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu // Inter rywalizuje z Como o Chalobaha (42)

27.06
08:20

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.02.2014 o 00:42 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Za darmo jak najbardziej
19.02.2014 o 21:47 przez Est
Est
Ciekawe czy jak go nie pozyskamy to alternatywą będzie Boriello ;-)
19.02.2014 o 21:22 przez Pawel1992
Pawel1992
dobry zawodnik w dodatku za darmo.Warto go sprowadzić tym bardziej , że z atak u nas nie wygląda najlepiej. Zapewne ustawi się po niego spora kolejka więc należy się pospieszyć.
19.02.2014 o 19:55 przez kibol123
kibol123
po co ten Gómis? niby darmo ale nazbieramy gowna a pozniej bd problem dodam ze Forlan tez mialbyc dobrym transferem Loriente to samo chociaz teraz gra super
19.02.2014 o 19:36 przez Weo
Weo
a jeszcze ploty są o Iturbe
19.02.2014 o 18:44 przez Weo
Weo
Palacio + Botta + Icardi + Gomis no niby nieźle to wygląda, zamist Milito
19.02.2014 o 17:13 przez el_loco
el_loco
Na początek bardzo dobra opcja. Nikt lepszy nie przyjdzie do Nas dopóki nie zagramy w LM.
19.02.2014 o 16:23 przez Czarson
Czarson
W leci powinnismy sie rozejrzec za kims lepszy a nie za Gomisem jako glownym celem, to moze byc najwyzej alternatywa
19.02.2014 o 16:00 przez Kris88
Kris88
3 x Tak. Oby postarali się o niego równie intensywnie jak starali się o Vidica. On z Palacio i z tyłu Hernanes - Wow.
19.02.2014 o 16:00 przez Kris88
Kris88
3 x Tak. Oby postarali się o niego równie intensywnie jak starali się o Vidica. On z Palacio i z tyłu Hernanes - Wow.
19.02.2014 o 15:28 przez Snake86
Snake86
@IL Capitano - na pewno za darmo nie ma nikogo lepszego, a mysle ze na Dzeko i tego typu podobnych o wartosci 30 mln nie mamy co liczyc. tymbardziej ze w lato dziadkowie odchodza i czeka nas szerokie wzmacnianie skladu.
19.02.2014 o 15:22 przez ElPrincipe22
ElPrincipe22
Jaki cel? Zaproponować kontrakt na 3 lata z pensją 2,8 mln i się zgodzi
19.02.2014 o 14:40 przez luki2642
luki2642
brać i nie dyskutować.Za darmo ?? ?
19.02.2014 o 14:28 przez Dejwid
Dejwid
Ogólnie bardzo dobra transakcja biorąc pod uwage stosunek kosztów do jakosci, ale jak to ma być pierwsza armata Interu to jednak nie przekonuje do końca.
19.02.2014 o 14:03 przez inter_21
inter_21
Vidic, Evra, teraz Gomis... Ja rozumiem że to tanie opcje i że lepsi od tych co mamy (to akurat żaden wyczyn), ale zaraz się okaże że ledwo pozbędziemy się jednej armii dziadków a przyjdzie druga (co z tym rzekomym projektem?) i po sezonie znowu biadolenie że trzeba skład przebudowywać bo 3/4 to 30+ w dodatku z naprawdę wysokimi kontraktami. Ja tylko mam nadzieję że to nie oznacza że zbychu zostanie na dużej, bo dla niego to im starszy tym lepszy. Taki Gomis to powinien być brany pod uwagę, ale po uprzednim sprowadzeniu napastników z prawdziwego zdarzenia
19.02.2014 o 13:47 przez Nen
Nen
Czyli w tym sezonie 17 goli w 29 meczach we wszystkich rozgrywkach całkiem nieźle - jak za darmo to ok, ale oprócz niego jeszcze jeden klasowy napastnik.
19.02.2014 o 13:43 przez yoda79
yoda79
Nie wiem co o tym mysleć. Z jednej strony tartak w ataku, z drugiej z Gomisa żaden kozak. Postęp w stosunku do Rocchich duży,ale nie ogromny.
19.02.2014 o 13:09 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Gomis to realny transfer i do tego za darmo, moim zdaniem by sie sprawdził.
19.02.2014 o 13:00 przez danioxx17
danioxx17
I tak ja to widzę mniej więcej na następny sezon:
Zmiana trenera na jakiegoś który postawi śmielej na młodzież np.De Boar któraś z taktyk jaką byśmy grali to np.4-2-3-1 lub 4-3-3 moje ulubione dla Inateru żadnej gry 3 obrońcami bo nam to się nie sprawdza no i kadra
Handa,Carrizzo,Castellazzi,Ambrosio,Sagna,Vidic,Juan,Rolando,Campagnaro,Donkor,
Nagatomo,Mbaye
Guarin,Hernanes,Kova,Alvarez,Cambiasso(Bądź ktoś młodszy aleDMF),Duncan
Botta,Ben Arfa,Lamela,Icardi,Palacio,Gomis i może jeszcze jakiś napadzior klasowy może Hernandez
Bardiego,Bennasiego wypożyczyc jeszcze na rok Belfodila jeszcze nie do końca dać mu szansę w sparingach jak się nie sprawdzi to też najwyżej wypożyczyć.I mamy mega kadrę i walczymy o spokojny powrót do Lm.:flagaa:
19.02.2014 o 12:45 przez danioxx17
danioxx17
W końcu coś się dzieje w tym klubie odszedł branka i jakby Inter zmądrzał teraz dobre okienko Danilo za darmo i Hernanes za kasę ale to dobry gracz w lecie już spoglądają na dobrych graczy którzy by przyszli za darmo a w nieśli by dużo do klubu.Gomis to solidny napastnik silny,w miarę szybki,dobrze główkuje ma idealny wiek żeby jeszcze pograć na dobry poziomie z 4-5 lat jak najbardziej jestem żeby do nas przyszedł następnie Vidic solidny obrońca jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji jedni mówią że stary i będzie łapał kontuzje ale to jest mega wzmocnienie pogra z 2-3 lat i może kończyć karierę a coś mi się wydaje ze w Interze będzie grał bardzo dobrze coś jak Lucio do nas przychodził niby wypalony już w Bayernie a przyszedł do nas i temu Bayernowi utarł nosa w Lm w finale 2010 i jeszcze np.Sagna solidny prawy obrońca z miejsca pokonuje Jonathana którego w następnym sezonie nie powinno być u nas a w jego miejsce powinien Mbaye walczyć o skład na lewej lub prawej obronie Bacary ma dobre dośrodkowania i kondycję solidny gracz.No i wiadomo starzy by odeszli od nas którym się kończą kontrekty i gracze pokroju Jonathana,Marigi,Mudingeja,Chivu,Kuzmy i mamy genialny skład.Oby tak było :inter:
19.02.2014 o 12:40 przez piotrekninter
piotrekninter
bralbym go
tylko czemu nie dogadalismy sie w styczniu,teraz bedzie coraz ciezej
a jak Vidic bedzie oficjal, kupuje jego koszulke :)
19.02.2014 o 12:18 przez Zbyniu8
Zbyniu8
jak najbardziej!

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się