Reprezentacje

Hernanes w kadrze Brazylii na MŚ (21)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 6 lat temu
95
21
fcinter serwisowe

Selekcjoner Brazylii, Luiz Felipe Scolari powołał 23 graczy do kadry, która będzie reprezentować Canarinhos na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Wśród powołanych znajduje się piłkarz Interu Mediolan, Hernanes.

 

Obecność Hernanesa nie jest zaskoczeniem. W zeszłorocznym Pucharze Konfederacji gracz Nerazzurrich był jedną z czołowych postaci w swoim zespole, co pokazuje jasno, że cieszy się on dużym zaufaniem u Scolariego. W kadrze Brazylii są również byli piłkarze Interu, Julio Cesar, Maicon oraz Maxwell.

 

Kadra Brazylii na Mundial:

 

Bramkarze: Jefferson (Botafogo), Julio Cesar (Toronto FC), Victor (Atletico MG).

 

Obrońcy: Dante (Bayern Munich) David Luiz (Chelsea), Henrique (Napoli), Thiago Silva (PSG) Dani Alves (Barcelona), Maicon (Roma) Marcelo (Real Madrid), Maxwell (PSG).

 

Pomocnicy: Fernandinho (Manchester City) Hernanes (Inter) Luiz Gustavo (Wolfsburg) Oscar (Chelsea) Paulinho (Tottenham Hotspur), Ramires (Chelsea), Willian (Chelsea).

 

Napastnicy: Bernard (Szachtar Donieck), Fred (Fluminense) Hulk (Zenit) Jo (Atletico MG), Neymar (Barcelona)

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Reprezentacja Włoch

Biraghi i Barella z powołaniami do kadry (1)

08.11
18:15
Romelu Lukaku Belgia

Lukaku z powołaniem do reprezentacji (0)

08.11
18:25

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.05.2014 o 16:40 przez SlimShady
SlimShady
Lucasa, Coutinho i Kaki nie ma. Oscar nic nie gra w Chelsea a go wzieli.
09.05.2014 o 18:16 przez Gajdzik
Gajdzik
Oby zagrał dobre mistrzostwa i formę przywiózł do klubu ;)
08.05.2014 o 20:23 przez misio123
misio123
Cieszy mnie powołanie naszego gracza do reprezentacji, która ma spore szanse na zwycięstwo na tym turnieju. Jednak brakuje tutaj Coutinho, rozegrał z pewnością lepszy sezon od Paulinho
08.05.2014 o 17:44 przez Icardi
Icardi
Tak samo zamiast Dante to miał być Miranda! Przecież Dante to cienias!
08.05.2014 o 16:30 przez mikruzzo
mikruzzo
No nieźle, taki Paulinho jest, a Coutinho i R. Firmino brak, a obydwa młodziki rozegrali kapitalne sezony zarówno w Premier League jak i Bundeslidze, normalnie koń by się uśmiał facepalm
08.05.2014 o 16:21 przez peter0512
peter0512
Właśnie to różni naszą reprezentację od reprezentacji Brazylii. Oni ją mają. Nie ma znaczenia czy w meczu Milan - Inter lepiej zagra Kaka czy Hernanes - trener bierze tych, którzy tworzą drużynę.

Hernanes na Pucharze Konfederacji był solidną alternatywą dla Paulinho i Luisa Gustavo. Scolari dobrze wie, że w tej kwestii się wiele nie zmieniło. Bierze pewniaka. Może nie na pierwszy skład, ale pewniaka. Kaka to mentalny dziadek, który na dodatek zupełnie nie rozumie się z drużyną i mógłby tylko przeszkadzać.
08.05.2014 o 13:56 przez wesley87
wesley87
a gdzie Coutinho,chlopak rozegral niesamowity sezon w Lvpoolu,mog go powolac
08.05.2014 o 11:48 przez hQ
hQ
Ludzie, jaki Kaka, jaki Ronaldinho? To są wypalone gwiazdki, to samo Robinho. Proszę Was. Chyba patrzycie tylko na nazwiska, bo na pewno nie na grę zawodników. To, że R10 się wyróżnia w Brazylii to nie znaczy, że na tle poważnych piłkarzy będzie się pokazywał dobrze.

Scolari nie lubi gwiazd, woli żołnierzy, a Ronaldinho na pewno do nich nie należy, tak samo Kaka.

Też dziwi brak Filipe Luisa i Mirandy, ale powiedzmy sobie szczerze, żaden z nich nie grałby na MŚ kosztem Marcelo, Thiago Silvy czy Dante. Tak samo ciekawi brak Alvesa z Valencii, ale jak widać może Scolari woli dać jednego pewniaka i dwóch rezerwowych by Julio czuł się pewnie w bramce.
08.05.2014 o 11:37 przez piotrekninter
piotrekninter
z ta czolowa bez przesady, dwa mecze jako takie
za duzo sobie nie pogra, na chwile obecna Paulinio Ramires czy Fernandinio maja lepsze notowania
atak Brazyllii kiedys to nie wiem czy z 1 zawodnik by byl,slaby
ciekawe czy nikt nie wypadnie,jeszcze liga sie nie skonczyla, kazda druzyna ma 1,2 mecze
08.05.2014 o 01:54 przez kadrian89
kadrian89
Jak dla mnie rowniez Miranda i Luis powinni byc obowiazkowo w kadrze, szczegolnie ten pierwszy jest strasznie niedoceniany. Kutinio musi jeszcze 4 lata poczekac, szkoda...
08.05.2014 o 01:42 przez Klinsi64
Klinsi64
Scolari lepiej wie kto mu będzie potrzebny
08.05.2014 o 01:17 przez Mateusz17
Mateusz17
Trener brazylii musial byc chyba na meczu z levante ...biedny ten filipe luis
07.05.2014 o 23:50 przez kovacic10
kovacic10
Haha Maxwell i Henrique zamiast Filipe Luisa i Mirandy ?? Paranoja...
07.05.2014 o 22:56 przez Altaid
Altaid
W Pucharze Konfederacji był chyba najlepszym zawodnikiem brazylijskiego teamu więc może w reprezentacji radzi sobie lepiej niż w klubie
07.05.2014 o 22:40 przez Granat105
Granat105
Henrique, to ten z Napoli ? Parodia, gdzie Miranda ?
Maxwell - Przecież Filipe Luis zjada go dupskiem.
Ogólnie to parodia, dziwi mnie ten Hernanes, bo nic nie gra w zasadzie, a obecnie Kaka jest w znacznie lepszej formie, nawet Ronaldinho bym chciał zobaczyć.
07.05.2014 o 21:58 przez Pawel1992
Pawel1992
Największe wrażenie robi pomoc. W kadrze są zarówno młodzi ,zdolni jak i trochę wypaleni gracze. Rola gospodarza powinna pomóc w walce o mistrzostwo.
07.05.2014 o 21:57 przez Icardi
Icardi
Zamiast Hernanesa to Kaka albo Firmino
07.05.2014 o 21:26 przez zahor
zahor
Kaka, Ronaldinho i Robinho? Może jeszcze Ze Roberto, Dunga i Romario?
07.05.2014 o 21:22 przez Rebelde
Rebelde
Kadra Brazylii to już nie to samo, co parę lat temu. Naprawdę już nie mają kogo powoływać tylko takie ogórki jak Jo czy Henrique. A do tego już nie pierwszej młodości Maicona, Alvesa czy Maxwella

Jo to w tym sezonie ma 11 meczy i 2 gole. Naprawdę tylko brać do kadry.
07.05.2014 o 20:56 przez Pjerun
Pjerun
Mi brakuje Coutinho.
07.05.2014 o 20:54 przez Kacperoo
Kacperoo
Brakuje mi tam Kaki, Ronaldinho, Robinho i Lucasa...

Shoutbox

ZnawcaCalcio 11.08.2020 23:15

95

Czarson 11.08.2020 23:15

Zc ty 93?

Alfa 11.08.2020 23:15

potem ogarnalem ze to pewnie mialo opor input lag

Alfa 11.08.2020 23:15

zawsze mialem beke z tych ludzi co w to grali

ZnawcaCalcio 11.08.2020 23:15

i zawsze bekę kręciło się z dzieciaków, że nie ogarniali sterowania co

IlCapitano 11.08.2020 23:15

Prawdziwe Psy klasyk

WTC 11.08.2020 23:15

to kto jest ojcem kogo?

WTC 11.08.2020 23:15

a idź pan w uj z tym Hugo

IlCapitano 11.08.2020 23:15

CZARSON XDXDXDXDXDX

ANIOL 11.08.2020 23:15

Tsubasa polonia 1 wczesniej tv rondo

Nitrogen 11.08.2020 23:15

To było to

IlCapitano 11.08.2020 23:14

Na RTL leciało

Nitrogen 11.08.2020 23:14

UWAGA!

WTC 11.08.2020 23:14

to na RTL-u chyba leciało

ZnawcaCalcio 11.08.2020 23:14

i zastanawiam się czy mnie to ominęło i były to lata 90

ANIOL 11.08.2020 23:14

Toż to o naszym ziomblu jaszczombie

ZnawcaCalcio 11.08.2020 23:14

poza jakimiś urywkami

ZnawcaCalcio 11.08.2020 23:14

a ten Tsubasa kiedy leciał w TV? Bo ja tego nigdy nie oglądałem

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26901

Liczba newsów: 37231