Wywiady z piłkarzami

Icardi: Jeżeli Inter postanowi mnie sprzedać, to odejdę (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 11 lat temu
632
15

Wywiadu dla prasy udzielił dziś napastnik Interu, Mauro Icardi. W swojej wypowiedzi Argentyńczyk skomentował ostatnie pogłoski o jego odejściu z Interu, a także odniósł się do możliwości przedłużenia kontraktu z aktualnym klubem.

- Moja utarczka z kibicami? To był dla mnie bardzo emocjonalny moment, któremu towarzyszyły spore nerwy. Wymieniliśmy między sobą kilka zdań, a ja poprosiłem kibiców o wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.

- Negocjacje odnośnie nowego kontraktu? Wciąż mam trzy lata ważnego kontraktu. Myślę jednak, że wraz z moim agentem i działaczami klubu zdołamy osiągnąć porozumienie, które zadowoli obydwie strony. Gdy tak się stanie, to z wielką radością podpiszę nową umowę. Jestem bowiem bardzo szczęśliwy w Interze.

- Transfer do innego klubu? W momencie, gdy jakiś klub wyrazi zainteresowanie moją osobą, to musi rozpocząć negocjacje z Interem. Jeżeli klub zdecyduje się mnie sprzedać, to spakuję się i odejdę. Jeżeli zaś nie, to z wielką radością pozostanę w Interze. Zarówno ja, jak i moja rodzina czujemy się tutaj bardzo dobrze.

- Moja aktualna forma? Gdy przyszedłem do Interu dwa lata temu, to byłem przepełniony radością i chęcią pokazania się, marzyłem o tym, by być ważną częścią tego zespołu. Moje wysiłki po prostu zaczynają w końcu przynosić efekty.

- Moje relacje z Maxi Lopezem? Gdy byłem zawodnikiem Sampdorii, to byliśmy przyjaciółmi. Teraz po tym wszystkim, co wydarzyło się w moim życiu, nic jednak z niej nie pozostało.

- Wanda? Ona wspiera mnie każdego dnia. Zawsze stara mi się doradzić i wpiera mnie w trudnych momentach. Wanda jest dla mnie wszystkim.

udostępnij

Zobacz też

Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.04.2015 o 22:31 przez Weo
Weo
No teraz lepiej Cię rozumiem. Masz prawo myśleć jak chcesz oczywiście. Np moim zdaniem upadek Faraona spowodowała kontuzja a Balotelli to brak przede wszystkim dyscypliny i częsta zmiana otoczenia. I ciężko mi jest myśleć iż skoro teraz Icardi dobrze sobie radzi to kolejny sezon u nas nie powinien być gorszy.
03.04.2015 o 21:13 przez pusiek
pusiek
Weo nie powiedziałem,że sie wypali,ale jest taka możliwość. Porównując Balotellego do niego miałem na myśli trudny charakter a nie to,że jeden rzuca rakietkami w zawodników i wypala petardy w łazience a drugi miał jedynie problem z kibicami. Icardi w Interze czuje sie zbyt pewnie -tak samo jak Balotelli gdy u nas grał. Może ja tego nie widze,ale wydaje mi sie,że obaj nie mają/mieli pokory co reszty zawodników. Nie wiem czy to zależy od tego,że Icardi nie ma zbyt dużej konkurencji. Co do formy Icara, oczywiscie może skoczyć ale równie dobrze jak upaść (typu Faraon czy Balotelli), sęk w tym,że NAM potrzeba wzmocnień i tu porządnych,a pieniądze z transferu Icara dają realne szanse na dobre mercetto
03.04.2015 o 18:49 przez Mateusz17
Mateusz17
Poczekajcie bedziemy mieli lepsza kadre to ci wco wniego nie wierza to przejrza na oczy , kazdy wie ze mamy kadre pozal sie Boze a mimo tego Icardi sie wyroznia , to wydaje mi sie ze jakby dolaczyl taki Jovetic Toure itp to Icardi mialby wiecej sytuacji , goli i kazdy bylby zadowlony .
03.04.2015 o 17:11 przez Weo
Weo
@Pusiek
"Cieszymy sie z tego,że strzela bramki,ale tylko dlatego,że nie ma kto strzelać" - uwierz mi że nawet jakby inni strzelali to z goli Icara też byśmy się cieszyli - nie ma tu reguły niestety.

"Icardi gra cwaniaka typu balotelli" - całkiem inne dwie osoby. Icardi jest zdyscyplinowany a Balotelli nie. Sprzeczka z kibicami była błędem ale wszystko rozeszło się po kościach (przeprosił, nauczył się że tak się nie robi). W ostatnim wywiadzie Mancio mówi że cieszy go postawa Icardiego, jego postawa na treningach, chęć grania i trenowania mimo drobnych urazów i to że zazwyczaj jako pierwszy przyjeżdza na treningi. A co robi Balo na treningach chyba każdy widział.

"skąd pewność,że za rok sie nie wypali?" - w futbolu nie ma takiego myślenia: "sprzedajmy sobie gościa bo może nie wypalić". Zazwyczaj pokłada się nadzieję w zawodnikach obiecujących a nie z góry zakłada że nic z nich nie będzie. Gość ma 22 lata i 20 bramek w tym sezonie a Ty twierdzisz że za rok nie wypali - to jest śmieszne uwierz mi.

Możliwe że sprzedaż Icardi'ego była by świetnym posunięciem, tego nie kwestionuje. Na razie mówi się jedynie o kwocie wartości tego piłkarza ale nikt oficjalnie nie złożył oferty nawet opiewającą na 1 zł.
03.04.2015 o 14:34 przez pusiek
pusiek
Zobacz które miejsce ma Napoli a które My. W Napoli jak nie Higuain to kto inny dołoży nogę by piłka znalazła sie w bramce. Za to nam napastnik jest potrzebny z głową a Icardi nie tak,że marnuje 100% sytuacje to w dogodnej sytuacji do skontrowania przeciwnika sam próbuje wszystko skonczyć ( przykład z meczu z juve). Oczywiscie jest młody,ale ja wątpie w to,żeby mógł cos pokazać wiecej, teraz mamy okazje go sprzedać za 40 baniek (mocno przepłacone) to uważam,że warto byłoby go sprzedać
03.04.2015 o 00:02 przez Mateusz17
Mateusz17
Ile marnuje sytuacji nie przesadzaj strzeli brame a 3 sytuacje sknoci sam wielki Cristiano nieraz zeby zdobyc gola potrzebuje 6-7sytuacji to normlane , ja i tak uwazam ze ma dobry bilans co do sytuacji jakich mama.Z Juventusem potrzebowal wiele sytuacji , z Fiorentina? popatrzcie na Higuaina on to dopiero ma sytuacji jak nie usra 3sam na sam to nie strzeli.
02.04.2015 o 23:02 przez pusiek
pusiek
Ja akurat bym go sprzedał. Charakter ma trudny, trudno określić w jakiej jest formie bo gra w kratke. Cieszymy sie z tego,że strzela bramki,ale tylko dlatego,że nie ma kto strzelać. Za to niektórzy zapomnieli ile on w meczu marnuje sytuacji. To,że wyceniają go na 40 baniek jest dla mnie szokiem dlatego jesli Chelsea zaproponuje podobną kwote to bym sie nie zastanawiał. Icardi gra cwaniaka typu balotelli, i skąd pewność,że za rok sie nie wypali? Można sobie gdybać, co z kasą dalej by sie stało, jednak Thohir nie jest głupi, a jesli nawet bedzie miał wahania to Mancini upomni się o wzmocnienia, a gadać to on potrafi. Jedynym niewypałem Manciniego jest Podolski, jednak myśle,że kierował sie tylko i wyłącznie tym,że potrzeba nam kolejnego gracza nawet dla samej konkurencji. Zważywszy,że nic za niego nie trzeba było płacić. W każdym razie Mancini potrafi zbudować drużyne, tylko brakuje mu jednego- Kasy
02.04.2015 o 22:46 przez CNS87
CNS87
Pompuja wokol niego sztuczna otoczke super Icara, która mu szkodzi, bo w rzeczy samej super pilkarzem nie jest i nigdy nie był! . Jest młody muszą go jeszcze troche poskromić, żeby się nie lansił tyle ze swoja niunią na fb tylko myślał o piłce bo bedzie z niego drugi Adriano
02.04.2015 o 15:23 przez Mateusz17
Mateusz17
teraz przeczytalem Drago ma racje
02.04.2015 o 15:22 przez Mateusz17
Mateusz17
to jest medialna postac jak Beckham czy Cristiano powinli go promowac , dosc ze dobrze gra to jeszcze marketing i koszulki sie beda sprzedawac itd ja bym go zostawil wzmocnil reszte kadry zeby mial z kim pograc
02.04.2015 o 13:27 przez kibol123
kibol123
Ja bym go nie sprzedawał to Turbo kozak a jeżeli już to, czekałbym ze sprzedażą do końca okienka bo zależy jak to się wszystko ułoży jak znowu będziemy mieć do okoła Icardiego same sieroty to szkoda go marnować. WG mnie powinien zostać tylko wtedy gdy będziemy mieć szanse na jakiś wynik inaczej Icardi będzie nam zbędny.
02.04.2015 o 09:17 przez Pablo1908
Pablo1908
Stacho, a jaka odpowiedz z jego ust by Ci pasowala? Gosc normalnie powiedzial ze jest szczesliwy i to bardzo a to jesli klub go bedzie chcial opchnac to co on ma dogadania? JEst mlody i ja wolalbym zeby zostal. Bedziemy zalowac jak go sprzedamy dla kasy ktora i tka pewnie pojdzie w bloto.
02.04.2015 o 08:59 przez Stachoo
Stachoo
Niby mówi o przywiązaniu do Interu, ale jakoś nie jestem przekonany do jego szczerości.
02.04.2015 o 08:50 przez niproxdk
niproxdk
Drago194 Prawda.
01.04.2015 o 23:08 przez Drago194
Drago194
Inter ma za dużo do zarobienia na jego wizerunku żeby go teraz sprzedawać.

Shoutbox

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625571

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się