Relacje

Pewne zwycięstwo! Inter 3-0 Frosinone (27)

Autor:
Źródło: en.inter.it
3 miesiące temu
3065
27
Keita Balde

Inter pewnie pokonał Frosinone 3-0 i zainkasował trzy punkty. Dwie bramki dla mediolańskiego klubu zdobył Keita Balde, a jedno trafienie dołożył Lautaro Martinez.

Nerazzurri od samego początku przejęli inicjatywę na placu gry i chcieli szybko ustawić sobie to spotkanie po swojemu. Cel został zrealizowany po 10 minutach. Lautaro Martinez dograł do Keity, ten zakręcił w polu karnym dwoma obrońcami gości i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Zawodnicy mediolańskiego klubu po zdobytej bramce w dalszym ciągu prowadzili grę i cierpliwie budowali akcje na połowie rywala. Swoje szanse na gola miał Lautaro Martinez, ale albo pomylił się po dośrodkowaniu Politano, albo znakomicie po strzale z dystansu interweniował bramkarz. Ekipa Frosinone najczęściej była ustawiona głęboko na swojej połowie, gdzie wyczekiwała na przejęcie piłki i szybki kontratak, ale Inter rzadko dopuszczał do takich sytuacji. W ostatniej akcji pierwszej części gry atomowe uderzenie zza pola karnego oddał Nainggolan, lecz futbolówka pomknęła obok bramki i sędzia zaprosił obie drużyny do szatni.

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli zawodnicy Spallettiego. Bardzo blisko gola był Lautaro Martinez, ale nie dosięgnął znakomicie dośrodkowanej piłki i ta odbiła mu się od ręki. W 53. minucie najgroźniejszą okazję w całym spotkaniu stworzyli sobie goście. Po wrzutce z lewej strony, Stefana De Vrija uprzedził Daniele Ciofani i głową spróbował pokonać Handanovicia, który jednak świetnie interweniował i odbił nogami piłkę w bok. Zemściło się to na graczach Frosinone kilka minut później. Z lewej strony boiska pomknął Keita, dograł piłkę wprost na głowę Lautaro, który mocnym strzałem pokonał Sportiello. Inter podwyższył prowadzenie i do końca spotkania spokojnie kontrolował boiskowe wydarzenia. Wynik spotkania ustalił w 82. minucie Keita, który był dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem. W ostatnich minutach dobić rywala mógł jeszcze wprowadzony na plac gry Candreva, ale w bardzo dogodnej sytuacji spudłował. Po trzech doliczonych minutach pan Pairetto zagwizdał po raz ostatni. Teraz przed mediolańskim zespołem kluczowe starcie w Lidze Mistrzów z Tottenhamem.

Inter (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Gagliardini, Borja Valero; Politano, Nainggolan, Keita Balde; Lautaro Martinez

Frosinone (3-5-2): Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Zampano, Chisbah, Crisetig, Cassata, Beghetto; Ciofani, Pinamonti

 

Zobacz też

Lautaro vs Rapid

Inter wygrywa z Rapidem! (28)

14.02
22:48
Lautaro Martinez Napoli

Inter znowu zwycięski w końcówce! (31)

26.12
19:45

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.11.2018 o 09:44 przez cuba
cuba
Aż miło kiedy tzw "drugi garnitur " wygrywa w stylu lekkim ,psioczyłem na Icardiego itd ale teraz mając skład i na lige gdzie plan minimum to pierwsza 3 i wyjście z grupy LM co też jest ważne (wystarczy dopełnić formalności) wreszcie widzę drużynę a nie każdy gwiazda i byle się sprzedać,trener myślę że pokazał cel w mistrzowskim wydaniu i jakby zahipnotyzował zespół,świetnie się ogląda w tym sezonie Inter :) pewnie jakiś spadek formy lub coś może być ale najbardziej cieszy póki co "jeden za wszystkich,wszyscy za jednego " :) to jest tylko moja ocena :) zamiast tego pozbycia się Balde pozbyłbym się Candrevy ale to specyfika Interesu na którym niekoniecznie muszę się znać :) w sumie to samo mogę powiedzieć o Ranoki :) tak czy inaczej optymistycznie i i grunt to zrealizowanie celu,czyli wyjście z grupy,pierwsza 3 w lidze na koniec a wszystko więcej to tylko uskrzydlenie zespołu na następny,OWSZEM CHCĘ MISTRZOSTWO,LIGĘ MISTRZÓW ale stąpam po ziemi :)
25.11.2018 o 22:47 przez davi23
davi23
PYTANIE!

CZY KTOŚ WIE DLACZEGO HSNDANOVIĆ NA KOSZULCE MIAŁ TYLKO GWIAZDE... BEZ HERBU InterU?!?!
25.11.2018 o 15:03 przez Kondzik
Kondzik
Keita pokazał że zasługuje nie raz nie dwa na to aby posadzić Ivana na ławkę. Wiadomo że przeciwnik nie był wymagający ale widać że zaczyna się Keita budzić i to cieszy. Szkoda tylko że cena jego jest zaporowa:/ czas na jeden chyba z najważniejszych meczy do tej pory.
25.11.2018 o 12:23 przez Jacenty
Jacenty
Lautaro został w końcu wynagrodzony za swoją ciężką pracę na boisku. Szkoda, że nie wszedł mu ten strzał z dystansu. Keita zagrał na swojej ulubionej pozycji i był MoM, aczkolwiek nie popadam w hurraoptymizm, zobaczymy co zaprezentuje z silniejszymi rywalami. Szkoda, że JM dostał tylko 20 min, bo 9ggolan był słabiutki (wiadomo, znów musi wrócić do formy po kontuzji..). Kamyczek do ogródka De Vrija za dopuszczenie Ciofaniego (?) do strzału głową, po którym Handanovic mógł skapitulować oraz bura dla Borjy+Gagli za autostradę do oddania strzału przez Chisbaha.
25.11.2018 o 11:25 przez IlCapitano
IlCapitano
No i piękny wynik, a trzon zespołu odpoczywał, to najważniejsze
25.11.2018 o 04:57 przez kroter32
-1
kroter32
Keita, Martinez brawo, ale wielki szacun dla Valero. Dzielil i rzadzil w srodku pola. Brozo niech patrzy i sie uczy.
25.11.2018 o 00:22 przez Endru
Endru
Keita man of the match !! !
25.11.2018 o 00:21 przez Pjerun
Pjerun
Bardzo fajnie wyglądała współpraca Keity i Lautaro. Widać, że szukali się na boisku.
24.11.2018 o 22:58 przez Piotrekfci
Piotrekfci
PS. Brawa do Keity. Wystarczyło troche zje bki i gość od razy przypomniał sobie jak się gra w piłkę. Co prawda jeden mecz wiosny nie czyni szczególnie z frosinone ale od czegoś trzeba zacząć. Brawa także dla Lautaro. Będą z niego ludzie TYLKO jedno MUSI GRAĆ!
24.11.2018 o 22:57 przez maestro177
+5
maestro177
Blade powinien grać więcej przy obecnej formie Ivana.
24.11.2018 o 22:56 przez Claudio
+1
Claudio
Pewna wygrana do zera. Tak miało być i na szczęście mecz z Atalanta to był kubeł zimnej wody.
24.11.2018 o 22:55 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Spokojne 3-0. Jak na sparingu. Oby to ich nie uspilo przed 3 mega ciężkimi meczami !! Forza
24.11.2018 o 22:50 przez RedKhmer
RedKhmer
Pierwszy dobry mecz K.Balde i odrazu 2 bramki. Rywal słaby ale zmiennikom często potrzebna jest pewność siebie a Balde i Lautaro jej potrzebują. Szkoda, że następne mecze gramy z tak mocnymi przeciwnikami bo jedynie mogą liczyć na wejście z ławki. Chociaż Perisić nie zagrał, w tym sezonie żadnego tak dobrego meczu jak dziś Balde.
24.11.2018 o 22:43 przez Gajdzik
Gajdzik
Ładnie to dzisiaj wyglądało, w szczególności skrzydła dzisiaj pięknie funkcjonowały, Balde i Politano świetne zawody, do tego bramka Lataro i jego reakcja po bramce (widać, ze jest "głodny" gry) :) Wiadomo że Frosinone to nie górna półka, ale nikt pkt. za darmo nie oddaje, więc kolejne bardzo ważne, wywalczone 3 pkt. Jedyne czego zabrakło, to bramka Icardiego w 200 meczu ;)

Forza Inter !! :flaga:
24.11.2018 o 22:35 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Brawo i widać że z Atalanta to tylko wypadek przy pracy
24.11.2018 o 21:23 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Oby ten mecz oznaczał przebudzenie Balde bo typek ma mega umiejętności ;) Na Gaglie nie moge już patrzeć w tym sezonie. Niech JM zaciśnie zęby i pokarze Spalowi, że zasługuje na miejsce w składzie.
25.11.2018 o 12:25 przez Jacenty
Jacenty
Obawiam się, że Spall rozpatruje JM wyłącznie w kontekście vice Nainggo, ew. vice Politano :(
25.11.2018 o 18:59 przez AveCaesar
AveCaesar
A szkoda bo widziałbym go na pozycji Vecino obok Brozo, za Ninją.
24.11.2018 o 20:41 przez WeAreMy7h
-3
WeAreMy7h
Życzę przegranej. Pozdrawiam.
25.11.2018 o 20:55 przez IlCapitano
IlCapitano
Patrzcie jaki kur wa debil
24.11.2018 o 20:34 przez MaestroWalt
MaestroWalt
O co chodzi z tymi pomalowanymi twarzami?
24.11.2018 o 20:32 przez el_loco
el_loco
Zajefajny skład 😊
24.11.2018 o 20:03 przez maverik
maverik
Borja Valero jest od 1. minuty bo Spalletti zmienił formację na 4-2-3-1. Mario grał przy 4-3-3.
24.11.2018 o 19:47 przez pluto11
pluto11
Zagrał dwa dobre mecze i w reprze zagrał to w nagrodę zagra Valero gdzie Mario w LM nie może grac
24.11.2018 o 19:45 przez Krzaku
Krzaku
Kurde po co Valero. Mario zaczął grać to za karę już nie wejdzie? Nic się nie zmienia w Interze
24.11.2018 o 19:34 przez Bartek-32
Bartek-32
Nareszcie bez ivana
24.11.2018 o 19:32 przez Dyl87
Dyl87
Zamiast Valero lepiej by to wyglądało z Mario po za tym jest zajebiś...e do Boju !! !! ;)

Shoutbox

WirtuozTaktyki 19.02.2019 00:42

kolano i wróci gryźć trawę za Inter

WirtuozTaktyki 19.02.2019 00:42

liczę, że w następnej kolejce Mauro "wyleczy

Adriano_forever 19.02.2019 00:24

Derby żymu!

Adriano_forever 19.02.2019 00:24

Stówka ćpunie! :D

Adriano_forever 19.02.2019 00:23

VANCORE morde ma dziś urodziny!

Nerazzurri83 19.02.2019 00:16

Steven obicuje lepsze okienko

Nerazzurri83 19.02.2019 00:16

konczy sie ffp

Nerazzurri83 19.02.2019 00:15

ok

Adriano_forever 19.02.2019 00:15

Ciekawe jak ustawią teraz skład pod Mauro

Nerazzurri83 19.02.2019 00:15

jaram sie najblizszym okienkiem transferowym

Adriano_forever 19.02.2019 00:15

fy znaczy

Adriano_forever 19.02.2019 00:15

To do Alvy

Nerazzurri83 19.02.2019 00:15

?

Adriano_forever 19.02.2019 00:14

morda

Alfa 19.02.2019 00:14

won

Nerazzurri83 19.02.2019 00:12

xd\

Adriano_forever 19.02.2019 00:12

Icardini Kapitanie wszystkiego najlepszego!

Adriano_forever 18.02.2019 23:36

Ty już dobrze wiesz

Piekarz 18.02.2019 23:36

gościu ale co Ty mi tu pieprzysz

Adriano_forever 18.02.2019 23:36

i tak zrobię

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    24

    66

  • 2

    Napoli

    Napoli

    24

    53

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    46

  • 4

    Milan

    Milan

    24

    42

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    41

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    24

    38

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 2

    Krzysztof Piatek

    17

  • 3

    Fabio Quagliarella

    16

  • 4

    Duvan Zapata

    16

  • 5

    Arkadiusz Milik

    12

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Frosinone

Sobota, 16 lutego

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Milan

Niedziela, 17 lutego

  • FT

    SPAL

    1 - 4

    Fiorentina

  • FT

    Empoli

    3 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Genoa

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Chievo

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    0 - 0

    Torino

Poniedziałek, 18 lutego

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Bologna

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - spadły pierwsze bomby! (1)

24.01
17:45
Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22349

Liczba newsów: 32855