Relacje

Pewne zwycięstwo! Inter 3-0 Frosinone (27)

Autor:
Źródło: en.inter.it
22 dni temu
3019
27
Keita Balde

Inter pewnie pokonał Frosinone 3-0 i zainkasował trzy punkty. Dwie bramki dla mediolańskiego klubu zdobył Keita Balde, a jedno trafienie dołożył Lautaro Martinez.

Nerazzurri od samego początku przejęli inicjatywę na placu gry i chcieli szybko ustawić sobie to spotkanie po swojemu. Cel został zrealizowany po 10 minutach. Lautaro Martinez dograł do Keity, ten zakręcił w polu karnym dwoma obrońcami gości i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Zawodnicy mediolańskiego klubu po zdobytej bramce w dalszym ciągu prowadzili grę i cierpliwie budowali akcje na połowie rywala. Swoje szanse na gola miał Lautaro Martinez, ale albo pomylił się po dośrodkowaniu Politano, albo znakomicie po strzale z dystansu interweniował bramkarz. Ekipa Frosinone najczęściej była ustawiona głęboko na swojej połowie, gdzie wyczekiwała na przejęcie piłki i szybki kontratak, ale Inter rzadko dopuszczał do takich sytuacji. W ostatniej akcji pierwszej części gry atomowe uderzenie zza pola karnego oddał Nainggolan, lecz futbolówka pomknęła obok bramki i sędzia zaprosił obie drużyny do szatni.

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli zawodnicy Spallettiego. Bardzo blisko gola był Lautaro Martinez, ale nie dosięgnął znakomicie dośrodkowanej piłki i ta odbiła mu się od ręki. W 53. minucie najgroźniejszą okazję w całym spotkaniu stworzyli sobie goście. Po wrzutce z lewej strony, Stefana De Vrija uprzedził Daniele Ciofani i głową spróbował pokonać Handanovicia, który jednak świetnie interweniował i odbił nogami piłkę w bok. Zemściło się to na graczach Frosinone kilka minut później. Z lewej strony boiska pomknął Keita, dograł piłkę wprost na głowę Lautaro, który mocnym strzałem pokonał Sportiello. Inter podwyższył prowadzenie i do końca spotkania spokojnie kontrolował boiskowe wydarzenia. Wynik spotkania ustalił w 82. minucie Keita, który był dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem. W ostatnich minutach dobić rywala mógł jeszcze wprowadzony na plac gry Candreva, ale w bardzo dogodnej sytuacji spudłował. Po trzech doliczonych minutach pan Pairetto zagwizdał po raz ostatni. Teraz przed mediolańskim zespołem kluczowe starcie w Lidze Mistrzów z Tottenhamem.

Inter (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Gagliardini, Borja Valero; Politano, Nainggolan, Keita Balde; Lautaro Martinez

Frosinone (3-5-2): Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Zampano, Chisbah, Crisetig, Cassata, Beghetto; Ciofani, Pinamonti

 

Zobacz też

Marcelo Brozović Juventus Pjanić

Jeszcze nie teraz - Juventus - Inter 1-0 (51)

07.12
19:29
Harry Kane Tottenham

Tottenham wyrywa zwycięstwo (2)

06.11
23:50

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.11.2018 o 09:44 przez cuba
cuba
Aż miło kiedy tzw "drugi garnitur " wygrywa w stylu lekkim ,psioczyłem na Icardiego itd ale teraz mając skład i na lige gdzie plan minimum to pierwsza 3 i wyjście z grupy LM co też jest ważne (wystarczy dopełnić formalności) wreszcie widzę drużynę a nie każdy gwiazda i byle się sprzedać,trener myślę że pokazał cel w mistrzowskim wydaniu i jakby zahipnotyzował zespół,świetnie się ogląda w tym sezonie Inter :) pewnie jakiś spadek formy lub coś może być ale najbardziej cieszy póki co "jeden za wszystkich,wszyscy za jednego " :) to jest tylko moja ocena :) zamiast tego pozbycia się Balde pozbyłbym się Candrevy ale to specyfika Interesu na którym niekoniecznie muszę się znać :) w sumie to samo mogę powiedzieć o Ranoki :) tak czy inaczej optymistycznie i i grunt to zrealizowanie celu,czyli wyjście z grupy,pierwsza 3 w lidze na koniec a wszystko więcej to tylko uskrzydlenie zespołu na następny,OWSZEM CHCĘ MISTRZOSTWO,LIGĘ MISTRZÓW ale stąpam po ziemi :)
25.11.2018 o 22:47 przez davi23
davi23
PYTANIE!

CZY KTOŚ WIE DLACZEGO HSNDANOVIĆ NA KOSZULCE MIAŁ TYLKO GWIAZDE... BEZ HERBU InterU?!?!
25.11.2018 o 15:03 przez Kondzik
Kondzik
Keita pokazał że zasługuje nie raz nie dwa na to aby posadzić Ivana na ławkę. Wiadomo że przeciwnik nie był wymagający ale widać że zaczyna się Keita budzić i to cieszy. Szkoda tylko że cena jego jest zaporowa:/ czas na jeden chyba z najważniejszych meczy do tej pory.
25.11.2018 o 12:23 przez Jacenty
Jacenty
Lautaro został w końcu wynagrodzony za swoją ciężką pracę na boisku. Szkoda, że nie wszedł mu ten strzał z dystansu. Keita zagrał na swojej ulubionej pozycji i był MoM, aczkolwiek nie popadam w hurraoptymizm, zobaczymy co zaprezentuje z silniejszymi rywalami. Szkoda, że JM dostał tylko 20 min, bo 9ggolan był słabiutki (wiadomo, znów musi wrócić do formy po kontuzji..). Kamyczek do ogródka De Vrija za dopuszczenie Ciofaniego (?) do strzału głową, po którym Handanovic mógł skapitulować oraz bura dla Borjy+Gagli za autostradę do oddania strzału przez Chisbaha.
25.11.2018 o 11:25 przez IlCapitano
IlCapitano
No i piękny wynik, a trzon zespołu odpoczywał, to najważniejsze
25.11.2018 o 04:57 przez kroter32
-1
kroter32
Keita, Martinez brawo, ale wielki szacun dla Valero. Dzielil i rzadzil w srodku pola. Brozo niech patrzy i sie uczy.
25.11.2018 o 00:22 przez Endru
Endru
Keita man of the match !! !
25.11.2018 o 00:21 przez Pjerun
Pjerun
Bardzo fajnie wyglądała współpraca Keity i Lautaro. Widać, że szukali się na boisku.
24.11.2018 o 22:58 przez Piotrekfci
Piotrekfci
PS. Brawa do Keity. Wystarczyło troche zje bki i gość od razy przypomniał sobie jak się gra w piłkę. Co prawda jeden mecz wiosny nie czyni szczególnie z frosinone ale od czegoś trzeba zacząć. Brawa także dla Lautaro. Będą z niego ludzie TYLKO jedno MUSI GRAĆ!
24.11.2018 o 22:57 przez maestro177
+5
maestro177
Blade powinien grać więcej przy obecnej formie Ivana.
24.11.2018 o 22:56 przez Claudio
+1
Claudio
Pewna wygrana do zera. Tak miało być i na szczęście mecz z Atalanta to był kubeł zimnej wody.
24.11.2018 o 22:55 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Spokojne 3-0. Jak na sparingu. Oby to ich nie uspilo przed 3 mega ciężkimi meczami !! Forza
24.11.2018 o 22:50 przez RedKhmer
RedKhmer
Pierwszy dobry mecz K.Balde i odrazu 2 bramki. Rywal słaby ale zmiennikom często potrzebna jest pewność siebie a Balde i Lautaro jej potrzebują. Szkoda, że następne mecze gramy z tak mocnymi przeciwnikami bo jedynie mogą liczyć na wejście z ławki. Chociaż Perisić nie zagrał, w tym sezonie żadnego tak dobrego meczu jak dziś Balde.
24.11.2018 o 22:43 przez Gajdzik
Gajdzik
Ładnie to dzisiaj wyglądało, w szczególności skrzydła dzisiaj pięknie funkcjonowały, Balde i Politano świetne zawody, do tego bramka Lataro i jego reakcja po bramce (widać, ze jest "głodny" gry) :) Wiadomo że Frosinone to nie górna półka, ale nikt pkt. za darmo nie oddaje, więc kolejne bardzo ważne, wywalczone 3 pkt. Jedyne czego zabrakło, to bramka Icardiego w 200 meczu ;)

Forza Inter !! :flaga:
24.11.2018 o 22:35 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Brawo i widać że z Atalanta to tylko wypadek przy pracy
24.11.2018 o 21:23 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Oby ten mecz oznaczał przebudzenie Balde bo typek ma mega umiejętności ;) Na Gaglie nie moge już patrzeć w tym sezonie. Niech JM zaciśnie zęby i pokarze Spalowi, że zasługuje na miejsce w składzie.
25.11.2018 o 12:25 przez Jacenty
Jacenty
Obawiam się, że Spall rozpatruje JM wyłącznie w kontekście vice Nainggo, ew. vice Politano :(
25.11.2018 o 18:59 przez AveCaesar
AveCaesar
A szkoda bo widziałbym go na pozycji Vecino obok Brozo, za Ninją.
24.11.2018 o 20:41 przez WeAreMy7h
-3
WeAreMy7h
Życzę przegranej. Pozdrawiam.
25.11.2018 o 20:55 przez IlCapitano
IlCapitano
Patrzcie jaki kur wa debil
24.11.2018 o 20:34 przez MaestroWalt
MaestroWalt
O co chodzi z tymi pomalowanymi twarzami?
24.11.2018 o 20:32 przez el_loco
el_loco
Zajefajny skład 😊
24.11.2018 o 20:03 przez maverik
maverik
Borja Valero jest od 1. minuty bo Spalletti zmienił formację na 4-2-3-1. Mario grał przy 4-3-3.
24.11.2018 o 19:47 przez pluto11
pluto11
Zagrał dwa dobre mecze i w reprze zagrał to w nagrodę zagra Valero gdzie Mario w LM nie może grac
24.11.2018 o 19:45 przez Krzaku
Krzaku
Kurde po co Valero. Mario zaczął grać to za karę już nie wejdzie? Nic się nie zmienia w Interze
24.11.2018 o 19:34 przez Bartek-32
Bartek-32
Nareszcie bez ivana
24.11.2018 o 19:32 przez Dyl87
Dyl87
Zamiast Valero lepiej by to wyglądało z Mario po za tym jest zajebiś...e do Boju !! !! ;)

Shoutbox

VVujek 16.12.2018 23:18

Ja staram sie jak najmniej ostatnio , ale wczoraj sie jednak napilem

Chuchu 16.12.2018 23:17

Ja ostatnio też bardzo mało

Chuchu 16.12.2018 23:17

Wielka Stopa nie pije podobno

VVujek 16.12.2018 23:16

Tez bym sie napil z wielka stopa

Chuchu 16.12.2018 23:15

tam mają ogromne tereny leśne niezbadane w większości przez człowieka, więc można byłoby tam znaleźć zwierzaka nieznanego dotąd nauce

Chuchu 16.12.2018 23:14

To by było w sumie ciekawe doświadczenie ale brak mi pieniędzy i odwagi :P

kusy 16.12.2018 23:14

Dokl tak miałem xd

Piekarz 16.12.2018 23:14

w to drugie bym jeszcze uwierzył, ale w to pierwsze jakoś nie bardzo

Chuchu 16.12.2018 23:13

chyba że serio uwierzyłeś, że lecę do USA szukać Wielkiej Stopy

Chuchu 16.12.2018 23:13

pod bekę

kusy 16.12.2018 23:13

Chuchu, a wielka stopa? Podchodzi pod filozofię, w sumie fantastyka

Chuchu 16.12.2018 23:12

Jak chcę zaznać trochę kultury to sobie słucham Schuberta

kusy 16.12.2018 23:12

Dokl. Pierw samemu trzeba to ogarnąć jak wspomniał Piekarz

Chuchu 16.12.2018 23:12

Na shoutboxa wchodzę dla beki, czasem poważnych rozmów o calcio, a nie na lekcję filozofii

Piekarz 16.12.2018 23:11

ale nigdy możesz nie zaznać mimo to szczęścia i miłości, jeśli nie odnajdziesz ich w swoim sercu

kusy 16.12.2018 23:11

Niestety od uczucia nie ma ucieczki.. Mimo, że chciałoby się uciec od tej przypadłości niepotrzebnej

Piekarz 16.12.2018 23:10

i możesz mieć wszystko - możesz mieć pieniądze, sukcesy, kochającego partnera, prawdziwych przyjaciół, końskie zdrowie

Piekarz 16.12.2018 23:10

i nie ma ucieczki

Piekarz 16.12.2018 23:10

i jak człowieka nie dopadnie finansowo, jak nie uczuciowo, jak nie zawodowo, jak nie zdrowotnie, to jeszcze jakoś inaczej go dopadnie życie

kusy 16.12.2018 23:10

Dokl :D

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    16

    46

  • 2

    Napoli

    Napoli

    16

    38

  • 3

    Inter

    Inter

    16

    32

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Roma

    Roma

    16

    24

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    12

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    11

  • 3

    Ciro Immobile

    10

  • 4

    Fabio Quagliarella

    9

  • 5

    Mauro Icardi

    9

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Torino

    0 - 1

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • FT

    SPAL

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Fiorentina

    3 - 1

    Empoli

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Parma

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Napoli

  • FT

    Roma

    3 - 2

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19906

Liczba newsów: 32303