Relacje

Pewne zwycięstwo! Inter 3-0 Frosinone (27)

Autor:
Źródło: en.inter.it
8 miesięcy temu
3164
27
Keita Balde

Inter pewnie pokonał Frosinone 3-0 i zainkasował trzy punkty. Dwie bramki dla mediolańskiego klubu zdobył Keita Balde, a jedno trafienie dołożył Lautaro Martinez.

Nerazzurri od samego początku przejęli inicjatywę na placu gry i chcieli szybko ustawić sobie to spotkanie po swojemu. Cel został zrealizowany po 10 minutach. Lautaro Martinez dograł do Keity, ten zakręcił w polu karnym dwoma obrońcami gości i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Zawodnicy mediolańskiego klubu po zdobytej bramce w dalszym ciągu prowadzili grę i cierpliwie budowali akcje na połowie rywala. Swoje szanse na gola miał Lautaro Martinez, ale albo pomylił się po dośrodkowaniu Politano, albo znakomicie po strzale z dystansu interweniował bramkarz. Ekipa Frosinone najczęściej była ustawiona głęboko na swojej połowie, gdzie wyczekiwała na przejęcie piłki i szybki kontratak, ale Inter rzadko dopuszczał do takich sytuacji. W ostatniej akcji pierwszej części gry atomowe uderzenie zza pola karnego oddał Nainggolan, lecz futbolówka pomknęła obok bramki i sędzia zaprosił obie drużyny do szatni.

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli zawodnicy Spallettiego. Bardzo blisko gola był Lautaro Martinez, ale nie dosięgnął znakomicie dośrodkowanej piłki i ta odbiła mu się od ręki. W 53. minucie najgroźniejszą okazję w całym spotkaniu stworzyli sobie goście. Po wrzutce z lewej strony, Stefana De Vrija uprzedził Daniele Ciofani i głową spróbował pokonać Handanovicia, który jednak świetnie interweniował i odbił nogami piłkę w bok. Zemściło się to na graczach Frosinone kilka minut później. Z lewej strony boiska pomknął Keita, dograł piłkę wprost na głowę Lautaro, który mocnym strzałem pokonał Sportiello. Inter podwyższył prowadzenie i do końca spotkania spokojnie kontrolował boiskowe wydarzenia. Wynik spotkania ustalił w 82. minucie Keita, który był dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem. W ostatnich minutach dobić rywala mógł jeszcze wprowadzony na plac gry Candreva, ale w bardzo dogodnej sytuacji spudłował. Po trzech doliczonych minutach pan Pairetto zagwizdał po raz ostatni. Teraz przed mediolańskim zespołem kluczowe starcie w Lidze Mistrzów z Tottenhamem.

Inter (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Gagliardini, Borja Valero; Politano, Nainggolan, Keita Balde; Lautaro Martinez

Frosinone (3-5-2): Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Zampano, Chisbah, Crisetig, Cassata, Beghetto; Ciofani, Pinamonti

 

Zobacz też

Mauro Icardi Napoli

Czy Inter zasługuje na Ligę Mistrzów? | Pogrom w Neapolu. Napoli 4-1 Inter (55)

19.05
19:24
Mauro Icardi Genoa Perisic Gagliardini

Stadio Luigi Ferraris wreszcie zdobyte! Genoa 0:4 Inter (34)

03.04
19:48

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.11.2018 o 09:44 przez cuba
cuba
Aż miło kiedy tzw "drugi garnitur " wygrywa w stylu lekkim ,psioczyłem na Icardiego itd ale teraz mając skład i na lige gdzie plan minimum to pierwsza 3 i wyjście z grupy LM co też jest ważne (wystarczy dopełnić formalności) wreszcie widzę drużynę a nie każdy gwiazda i byle się sprzedać,trener myślę że pokazał cel w mistrzowskim wydaniu i jakby zahipnotyzował zespół,świetnie się ogląda w tym sezonie Inter :) pewnie jakiś spadek formy lub coś może być ale najbardziej cieszy póki co "jeden za wszystkich,wszyscy za jednego " :) to jest tylko moja ocena :) zamiast tego pozbycia się Balde pozbyłbym się Candrevy ale to specyfika Interesu na którym niekoniecznie muszę się znać :) w sumie to samo mogę powiedzieć o Ranoki :) tak czy inaczej optymistycznie i i grunt to zrealizowanie celu,czyli wyjście z grupy,pierwsza 3 w lidze na koniec a wszystko więcej to tylko uskrzydlenie zespołu na następny,OWSZEM CHCĘ MISTRZOSTWO,LIGĘ MISTRZÓW ale stąpam po ziemi :)
25.11.2018 o 22:47 przez davi23
davi23
PYTANIE!

CZY KTOŚ WIE DLACZEGO HSNDANOVIĆ NA KOSZULCE MIAŁ TYLKO GWIAZDE... BEZ HERBU InterU?!?!
25.11.2018 o 15:03 przez Kondzik
Kondzik
Keita pokazał że zasługuje nie raz nie dwa na to aby posadzić Ivana na ławkę. Wiadomo że przeciwnik nie był wymagający ale widać że zaczyna się Keita budzić i to cieszy. Szkoda tylko że cena jego jest zaporowa:/ czas na jeden chyba z najważniejszych meczy do tej pory.
25.11.2018 o 12:23 przez Jacenty
Jacenty
Lautaro został w końcu wynagrodzony za swoją ciężką pracę na boisku. Szkoda, że nie wszedł mu ten strzał z dystansu. Keita zagrał na swojej ulubionej pozycji i był MoM, aczkolwiek nie popadam w hurraoptymizm, zobaczymy co zaprezentuje z silniejszymi rywalami. Szkoda, że JM dostał tylko 20 min, bo 9ggolan był słabiutki (wiadomo, znów musi wrócić do formy po kontuzji..). Kamyczek do ogródka De Vrija za dopuszczenie Ciofaniego (?) do strzału głową, po którym Handanovic mógł skapitulować oraz bura dla Borjy+Gagli za autostradę do oddania strzału przez Chisbaha.
25.11.2018 o 11:25 przez IlCapitano
IlCapitano
No i piękny wynik, a trzon zespołu odpoczywał, to najważniejsze
25.11.2018 o 04:57 przez kroter32
-1
kroter32
Keita, Martinez brawo, ale wielki szacun dla Valero. Dzielil i rzadzil w srodku pola. Brozo niech patrzy i sie uczy.
25.11.2018 o 00:22 przez Endru
Endru
Keita man of the match !! !
25.11.2018 o 00:21 przez Pjerun
Pjerun
Bardzo fajnie wyglądała współpraca Keity i Lautaro. Widać, że szukali się na boisku.
24.11.2018 o 22:58 przez Piotrekfci
Piotrekfci
PS. Brawa do Keity. Wystarczyło troche zje bki i gość od razy przypomniał sobie jak się gra w piłkę. Co prawda jeden mecz wiosny nie czyni szczególnie z frosinone ale od czegoś trzeba zacząć. Brawa także dla Lautaro. Będą z niego ludzie TYLKO jedno MUSI GRAĆ!
24.11.2018 o 22:57 przez maestro177
+5
maestro177
Blade powinien grać więcej przy obecnej formie Ivana.
24.11.2018 o 22:56 przez Claudio
+1
Claudio
Pewna wygrana do zera. Tak miało być i na szczęście mecz z Atalanta to był kubeł zimnej wody.
24.11.2018 o 22:55 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Spokojne 3-0. Jak na sparingu. Oby to ich nie uspilo przed 3 mega ciężkimi meczami !! Forza
24.11.2018 o 22:50 przez RedKhmer
RedKhmer
Pierwszy dobry mecz K.Balde i odrazu 2 bramki. Rywal słaby ale zmiennikom często potrzebna jest pewność siebie a Balde i Lautaro jej potrzebują. Szkoda, że następne mecze gramy z tak mocnymi przeciwnikami bo jedynie mogą liczyć na wejście z ławki. Chociaż Perisić nie zagrał, w tym sezonie żadnego tak dobrego meczu jak dziś Balde.
24.11.2018 o 22:43 przez Gajdzik
Gajdzik
Ładnie to dzisiaj wyglądało, w szczególności skrzydła dzisiaj pięknie funkcjonowały, Balde i Politano świetne zawody, do tego bramka Lataro i jego reakcja po bramce (widać, ze jest "głodny" gry) :) Wiadomo że Frosinone to nie górna półka, ale nikt pkt. za darmo nie oddaje, więc kolejne bardzo ważne, wywalczone 3 pkt. Jedyne czego zabrakło, to bramka Icardiego w 200 meczu ;)

Forza Inter !! :flaga:
24.11.2018 o 22:35 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Brawo i widać że z Atalanta to tylko wypadek przy pracy
24.11.2018 o 21:23 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Oby ten mecz oznaczał przebudzenie Balde bo typek ma mega umiejętności ;) Na Gaglie nie moge już patrzeć w tym sezonie. Niech JM zaciśnie zęby i pokarze Spalowi, że zasługuje na miejsce w składzie.
25.11.2018 o 12:25 przez Jacenty
Jacenty
Obawiam się, że Spall rozpatruje JM wyłącznie w kontekście vice Nainggo, ew. vice Politano :(
25.11.2018 o 18:59 przez AveCaesar
AveCaesar
A szkoda bo widziałbym go na pozycji Vecino obok Brozo, za Ninją.
24.11.2018 o 20:41 przez WeAreMy7h
-3
WeAreMy7h
Życzę przegranej. Pozdrawiam.
25.11.2018 o 20:55 przez IlCapitano
IlCapitano
Patrzcie jaki kur wa debil
24.11.2018 o 20:34 przez MaestroWalt
MaestroWalt
O co chodzi z tymi pomalowanymi twarzami?
24.11.2018 o 20:32 przez el_loco
el_loco
Zajefajny skład 😊
24.11.2018 o 20:03 przez maverik
maverik
Borja Valero jest od 1. minuty bo Spalletti zmienił formację na 4-2-3-1. Mario grał przy 4-3-3.
24.11.2018 o 19:47 przez pluto11
pluto11
Zagrał dwa dobre mecze i w reprze zagrał to w nagrodę zagra Valero gdzie Mario w LM nie może grac
24.11.2018 o 19:45 przez Krzaku
Krzaku
Kurde po co Valero. Mario zaczął grać to za karę już nie wejdzie? Nic się nie zmienia w Interze
24.11.2018 o 19:34 przez Bartek-32
Bartek-32
Nareszcie bez ivana
24.11.2018 o 19:32 przez Dyl87
Dyl87
Zamiast Valero lepiej by to wyglądało z Mario po za tym jest zajebiś...e do Boju !! !! ;)

Shoutbox

Skepta 20.07.2019 09:25

czemu guardiola udaje jakiegos wielkiego stratega a chlop taktycznie nie dorasta takiemu macanemu do pięt

Skepta 20.07.2019 09:23

fcInter podlozylo mi nie jedna świnie ale przez ten shoutbox tez nie jedną polozylem!

Skepta 20.07.2019 09:23

umysł

Skepta 20.07.2019 09:23

mordo otworz

Rajin 20.07.2019 09:15

tia...

Skepta 20.07.2019 09:06

piekna nuta \

Kazam 20.07.2019 09:00

liczy sie tylko Inter

Kazam 20.07.2019 09:00

nie dbam o to

Kazam 20.07.2019 08:59

moga sobie sciagac kogo chca

Skepta 20.07.2019 08:59

tak

Kazam 20.07.2019 08:47

Masz na myysli Piemonte Calcio? :D

Skepta 20.07.2019 08:33

ten caly juventus to zaraz wloskie galaktikos bedzie

Chuchu 20.07.2019 08:29

I jego talent eksploduje

Chuchu 20.07.2019 08:28

No, hat tricka walnie Longo

KoBa 20.07.2019 08:17

Dzisiaj jeszcze obijemy te całe United i już na pewno nie zejdą z ceny

Ojciec SB 20.07.2019 02:37

dokl endru

Ojciec SB 20.07.2019 02:37

to tylko oznacza ze dzeko kocha Inter :D

Endru 20.07.2019 02:37

Dzeko kocha Inter

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26886

Liczba newsów: 34383