Relacje

Żenujący Inter. Napoli wygrywa (47)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 3 lata temu
498
47
fcinter serwisowe

Wygrana Napoli. Zawodnicy Maurizio Sarriego przyjechali do Mediolanu jak po swoje i przeważając przez całe spotkanie pewnie pokonali fatalnie dysponowanych zawodników Interu.

Od początku spotkania inicjatywę przejęła drużyna z Neapolu. Pierwszą groźną okazję na bramkę starał się zamienić Marek Hamsik, ale jego strzał przemknął obok słupka. Nerazzurri ustawieni głęboko na swojej połowie swoich okazji szukali nastawiając się na szybkie kontry. W 12. minucie blisko 25 gola w sezonie był Mauro Icardi, ale piłka po strzale głową otarła się tylko o boczną siatkę. Następnie kilka kolejnych okazji stworzyli sobie podopieczni trenera Sarriego. Tercet Callejon-Mertens-Insigne bez problemu przedostawał się w pole karne gospodarzy. Dwukrotnie znakomitą szansę na otworzenie wyniku miał Dries Mertens, ale albo zabrakło mu dołożenia nogi, albo genialnie zatrzymywał go Samir Handanovic. W 34. minucie świetnym podaniem popisał się Piotr Zieliński, ale kolejny raz słoweński goalkeeper Interu skutecznie powstrzymał rywala. Kilka minut przed przerwą padła pierwsza bramka w spotkaniu, a zdobyli ją zawodnicy Napoli. Katastrofalny błąd przy próbie wybicia piłki popełnił Yuto Nagatomo, z prezentu skorzystał Jose Callejon i tym razem Handanovic skapitulował.  

W drugiej połowie w dalszym ciągu oglądaliśmy panujące na boisku wzdłuż i wszerz Napoli oraz grający żenująco Inter. Strzałów z dystansu próbowali Eder oraz D'Ambrosio, ale piłka za każdym razem lądowała na trybunach. Grę próbował ożywić Ivan Perisic, który zmienił na placu gry Joao Mario. W 62. minucie Napoli mogło prowadzić z przewagą dwóch bramek, ale Mertens nie sięgnął zagranej na 5. metr piłki. Dwie minuty później z dystansu huknął Insigne, jednakże czujny w bramce Handanovic sparował piłkę na rzut rożny. W 66. minucie zobaczyliśmy jedną z niewielu składnych akcji gospodarzy w tym meczu. Mauro Icardi podał piłkę nad obrońcami do Candrevy, a ten z pierwszej piłki oddał mocny strzał obok bramki strzeżonej dzisiejszego wieczoru przez Pepe Reinę. Kilka chwil później kolejny kardynalny błąd popełnił Nagatomo. Japończyk fatalnie zachował się walcząc o piłkę przy linii końcowej, dzięki czemu bardzo groźny strzał oddał Marko Rog. Ale i tym razem bezbłędnie spisał się Handanovic. W 70. minucie ładnym podaniem popisał się Antonio Candreva, który dośrodkował prosto na nogę Ivana Perisicia. Nabiegający na piłkę Chorwat oddał jednak strzał tylko w środek bramki. Do końca spotkania Neapolitańczycy spokojnie kontrolowali przebieg meczu, a opadający z sił i gubiący się przy prostych zagraniach zawodnicy Interu nie byli w stanie zagrozić podopiecznym trenera Sarriego. 

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, Medel, Murillo, Nagatomo; Gagliardini, Brozovic; Candreva, Joao Mario, Eder; Icardi

Ławka rezerwowych: Carrizo, Andreolli, Kondogbia, Palacio, Biabiany, Banega, Sainsbury, Perisic, Yao, Barbosa

Trener: Stefano Pioli

NAPOLI (4-3-3): Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Zielinski, Diawara, Hamsik; Callejon, Mertens, Insigne

Ławka rezerwowych: Rafael, Sepe, Strinic, Giaccherini, Allan, Maggio, Jorginho, Maksimovic, Chiriches, Rog, Pavoletti, Milik

Trener: Sarri

Zobacz też

Parma Perisic Ivan

Zła passa na Meazza nieprzerwana. Inter - Parma 2:2 (76)

31.10
16:55
Romelu Lukaku Varane Real Sanchez Alexis

Pożegnanie z Europą. Inter - Real Madryt 0:2 (120)

25.11
20:37

Komentarze (47)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.05.2017 o 03:07 przez pitsu54
pitsu54
https://toni808typy.blogspot.com/ Kupon na dzis z kursem 80 dostepny ! Trafia kupony non stop i udowadnia to skanami ze swojej historii gry! autentyczne, polecam bo sam gram jego kupony!
02.05.2017 o 10:33 przez szmalo
szmalo
ilu jeszcze trenerów musi zmienić Inter żeby ktoś się wkońcu poznał na tej japońskiej łamadze i wyp.. go z tego klubu ?? ? meczu nie oglądałem ale w 5 min skrócie nie było żadnej(!) groźnej akcji Interu, nie jest dobrze :/ zastanawiające jest to co dzieje się z tym klubem i jakie są tego przyczyny...
02.05.2017 o 04:09 przez pitsu54
pitsu54
https://toni808typy.blogspot.com/ Kupon na dzis z kursem 100 dostepny ! Trafia kupony non stop i udowadnia to skanami ze swojej historii gry! autentyczne, polecam bo sam gralem ostani jego kupon !
01.05.2017 o 22:22 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Intensywnie trenowali ale picie wódki na czas. To wszystko należy rozdpic i zbudować od podstaw. Ile to lat jeszcze będziemy słyszeć ze to początek czegoś nowego jak większość w klubie to te same mordy od lat które jak dla mnie mają więcej do powiedzenia przy ustalaniu składu niż ten cały pioli. No chyba ze faktycznie to on jest tak jeb drewnem ze ślepo ufa brozkowi ederowi choć ci go stałe zawodzą. Każdy kurw@ inny klub juz dawno próbowałby jakiś zmian czy to taktyki czy osobowych a ten chj tempo jedzie po bandzie zmieniając kondo za Brożka i perka za edera. Granice głupoty zostały przekroczone !!
01.05.2017 o 18:46 przez Gajdzik
Gajdzik
Do kumulacji nędzy i rozpaczy brakowało tylko wypuszczenia Palacio, który prawdopodobnie by wszedł gdyby nie zmiana Murillo - Andreolli, bo bardzo intensywnie się rozgrzewał, a no obozie "karnym" to oni chyba w makao grali, bo na żywo ich gra przypominała co najwyżej 3 polską ligę...
01.05.2017 o 10:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
150 baniek ?? Chyba tylko na samą obronę. Handa, dambrosio, murillo, kondo, gagliardini, Perisic, Icardi, Barbosa, Pinamonti , mario i banega. Tylko ich bym zostawił. Reszta WYPAD !! !
01.05.2017 o 10:43 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Idziemy na rekord ...
01.05.2017 o 00:01 przez Jacenty
Jacenty
Po prostu Inter to za wysokie progi dla Pioliego. Zwycięstwa odnieśliśmy jedynie z zespołami przeciętnymi. Wydaje mi się, że to kwestia mentalności Pioliego, który nastawia swoje zespoły taktycznie w ten sposób, aby reagowały na to co co robi rywal, a nie prowadziły grę. Niestety zarówno Roma jak i Napoli, nie wspominając o Juventusie, przejmują grę od początku i narzucają rywalowi swój styl, podczas gdy my takiego stylu nie mamy i za każdym razem staramy się go dostosować do rywala. Prowadzenie gry próbował wprowadzić De Boer, ale on forsował skrajnie ofensywne warianty, które nie miały szans zadziałać w lidze włoskiej. Dopóki nie trafi do nas trener, który będzie potrafił odcisnąć swoje piętno na piłkarzach, dopóty nic z tego nie będzie. Mamy mentalność średniaków i do meczów z czołówką podchodzimy z mentalnością "fajnie by było wygrać, ale jak przegramy, to trudno, to w końcu Juventus/Roma/Napoli". O klasie piłkarzy takich jak Eder, Nagatomo czy Brozovic nie wspomnę.
30.04.2017 o 23:11 przez micom
micom
Trenowali tydzień w zamknięciu, a efekty jakie... :)
Jakby tvn zrobił kolejnego Agenta w ekipie Interu, to poza Handą wszyscy podejrzani w :cenzor: :)
30.04.2017 o 23:03 przez Jovetic10
Jovetic10
Ausilio: Pioli ha tutto per restare all'Inter...
30.04.2017 o 23:02 przez davi23
davi23
Muszę przyznać, że podsumowanie w Eleven było zajebis te... "kibice Interu są doświadczeni i nikt nie chciałby być na ich miejscu" brawo i wstyd dla nas wielki, Europa się śmieje
30.04.2017 o 23:00 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jak się zatrudnia taka miernote jakim jest Pioli to niema czego oczekiwać.Jak pisałem że jak Pioli zostanie naszym trenerem to będzie katastrofa to wysmiewaliscie mnie i cały czas chwaliliscie tego osła to teraz widzicie sami
30.04.2017 o 22:56 przez doug
doug
Przykre to wszystko :(
30.04.2017 o 22:49 przez interista28
interista28
Napoli pokazalo jak sie gra w pilke.Inter powraca do gry za De Boera i Manciniego.Rewolucja nieunikniona.
30.04.2017 o 22:48 przez iluminati
iluminati
niech już oni nie wychodzą na boisko do końca sezonu...dawać conte, i ze 250 baniek (może troche zbije się oddaniem szrotu) i od nowa...
30.04.2017 o 22:47 przez grzybek010
grzybek010
Chyba nie ma co komentować, wszyscy widzieli jak żałosnym zespołem dzisiaj byliśmy. Wstyd. Szkoda mi tylko, że Icardi i Handa pewnie odejda po sezonie, bo kopać się po czole z tymi amatorami bez ambicji chyba nie ma sensu.
30.04.2017 o 22:46 przez oster
oster
Jedynie Handa będzie mógł dzisiaj zasnąć z czystym sumieniem bo dzisiaj najlepszy w drużynie albo i nawet na boisku, reszta DRAMAT
30.04.2017 o 22:44 przez TomHardy
TomHardy
Zhang widzial ze ten amartor na ławce nic nie potrafi, oby go wyjebal po tym meczu
30.04.2017 o 22:41 przez Rebelde
Rebelde
To był jeden z najgorszych meczy Interu w ostatnich latach. Nie chce mi się komentować, bo wszyscy wiedzieli, jakimi zerami są obecni zawodnicy Interu, Sprzedać wszystkich W-S-Z-Y-S-T-K-I-C-H, bo oni już dawno załapali dna przegrańców/frajerów/zer nic nie wartych i to trzeba wyplewić do samej ziemi.
30.04.2017 o 22:41 przez Jovetic10
Jovetic10
ANIOL jesteś upośledzony, że nie dostrzegasz ironii?
30.04.2017 o 22:40 przez TomHardy
TomHardy
Taktyk pioli i jego eksperymenty na kazdy mecz z czolowką. :cenzor: stad smieciu!
30.04.2017 o 22:38 przez kajtek213
kajtek213
Porażka fchuuuj
30.04.2017 o 22:38 przez ANIOL
ANIOL
Jovetić10 jestes chory umyslowo czy tylko mi sie wydaje ?? ?
30.04.2017 o 22:37 przez Jovetic10
Jovetic10
Dobry mecz Interu, tylko 1 gol stracony i to po błędzie indywidualnym, można powiedzieć, że to takie 0-0 z czołową drużyną we Włoszech xD
30.04.2017 o 22:37 przez Damianos
Damianos
I aliver Derci Inter
30.04.2017 o 22:28 przez Damianos
Damianos
Komentator chociaż racje powiedział że Inter męczy siebie sam i widzów
30.04.2017 o 22:15 przez Jovetic10
Jovetic10
Eder powinien wracać do pokerowego stołu.
30.04.2017 o 22:10 przez Jovetic10
Jovetic10
To jest koń trojański w formacji obronnej Interu.
30.04.2017 o 21:48 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie ma kogo i tak dać w jego miejsce, tu Ausilio w głównej mierze odpowiada za ten burdel, sprowadzać juniora za 30 milionów z Brazylii, a zapominać o bokach obrony, to jest karygodne !!
30.04.2017 o 21:43 przez davi23
davi23
Tak samo wystawienie Edera to jakby grać w 10, nie można dać tego Barbosy, czy dobry czy słaby niech dadzą nam szanse to zobaczyć i wtedy wszyscy ocenimy zdolności oceny FdB i Pana Stefano.

Shoutbox

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

ty teraz w Brzezinach z kusym mieszkasz? :D

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

AF

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

maja forme

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

dzisiaj to max remis co ugramy z mynszen bla bla

Adriano_forever 01.12.2020 12:45

Jose i wszystko jasne

AlwaysRemember 01.12.2020 12:44

fantazjuję jedynie o zwycięskim Interze z mentalnością z 2010 roku. Wiesz, pamiętna noc w Kijowie, argentyńskie tango

AlwaysRemember 01.12.2020 12:42

oczywiście, że o czwórce z tyłu w obronie

Nasir 01.12.2020 12:18

Azor nie wstydz sie pisz cos

Nasir 01.12.2020 12:15

masakra ar czytam co ty piszesz czworka z tyly mowie jakis erosoman o gangbangu mysli a ty pewnie o 4 z tylu w obronie

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

i koniec fantazji :P

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

Nasir - czwórka z tyłu

Nasir 01.12.2020 12:02

witam maniek opisz czy dostale rano przelew puscilem ci rano eliksira zgodnie z obietniac jak peknie 100k opisz co tam kortnej kupisz

Nasir 01.12.2020 12:00

witam nie wstydzcie sie piszcie cos dzis mecz opisujcie wizje opisujcie formacje

broda4991 01.12.2020 10:52

Kariere to tylko zaniolo robi ale wiadomo jak to wyglada

broda4991 01.12.2020 10:52

Esposito nawet z outsiderami serie b nie gra za wiele. Mizerią straszna z tą naszą młodzieżą

AlwaysRemember 01.12.2020 09:31

dobre Chonciak.xD

Luki165 01.12.2020 09:14

To już dzisiaj! Ostatnie kichnięcie w LM

Imrahil 01.12.2020 08:58

xD

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38036