Relacje

Wygrana w ważnym i prestiżowym spotkaniu! | Inter 2-0 Napoli (45)

Autor:
Źródło: inf. własna
około 2 miesiące temu
3334
45
Inter Napoli - Lautaro gol

Inter pokonał na własnym stadionie SSC Napoli i obronił tym samym pozycję wicelidera Serie A!

Piłkarze Antonio Conte podchodzili do spotkania ze świadomością, że Atalanta wygrała swoje spotkanie z Parmą i przeskoczyła Nerazzurrich w tabeli włoskiej ekstraklasy. Od początku widać było dobrze przygotowaną drużynę, szczególnie pod względem taktycznym. Każdy z zawodników wiedział co ma robić i gdzie ustawiać się na boisku. Obie ekipy próbowały narzucić swój styl gry, jednak to Inter wydawał się być bliższy strzelenia bramki. Stało się to w 11. minucie. Cristiano Biraghi otrzymał piłkę w okolicach boku pola karnego, Włoch jednak nie podjął pochopnej decyzji tylko opanował futbolówkę i celnym podaniem w pole karne "obsłużył" Danilo D'Ambrosio, który płaskim strzałem pokonał bramkarza Napoli. Kolejną poważną okazję mieli już gracze Napoli, po wykorzystaniu zamieszania w okolicach pola karnego Interu piłka została posłana do Lorenzo Insigne, który instynktownie oddał strzał. Handanović nie zdołał nawet się ruszyć w tej sytuacji i, gdyby nie słaba precyzja kapitana Napoli, mielibyśmy remis. Kolejne okazje dla przyjezdnych zmarnowali Matteo Politano i ponownie Insigne. Z kolei ostatni akcent pierwszej połowy należał do Marcelo Brozovicia, który powinien podwyższyć wynik spotkania. Chorwat został jednak uprzedzony przez Alexa Mereta.

Druga część meczu mogła zacząć się fatalnie dla gospodarzy, ponieważ piłkę we własnym polu karnym ręką zablokował Antonio Candreva. Sędzia po analizie VAR stwierdził jednak, że zagranie nie wykraczało poza przepisy. Inter wyraźnie cofnął się i oddał piłkę swojemu przeciwnikowi. Napoli było coraz bliższe wyrównania, jednak piłka wciąż nie chciała wpaść do bramki strzeżonej przez Samira Handanovicia. W 74. minucie piłkę w środku pola otrzymał Lautaro Martinez, który kilka minut wcześniej pojawił się na placu gry. Argentyńczyk pobiegł centralną częścią w stronę bramki Mereta i uderzył z około 30 metrów. Piłka odbiła się wprawdzie przed interweniującym bramkarzem Napoli, ale, mimo wszystko, powinien się on zachować lepiej w tej sytuacji. Lautaro Martinez zdobył pięknego gola i ponownie uciszył głosy krytyków. W dalszej część Inter kontrolował już grę i nie dopuszczał swojego przeciwnika do groźnych akcji.

W sobotę Nerazzurri zmierzą się z Atalantą o wicemistrzostwo Włoch.

 

 

Inter (3-4-1-2): Handanovic; D’Ambrosio, de Vrij, Bastoni; Candreva, Barella, Brozovic, Biraghi; Valero; Lukaku, Alexis 

 

Napoli (4-3-3): Meret; Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Mario Rui; Elmas, Demme, Zielinski; Politano, Milik, Insigne

 

 

Zobacz też

Lukaku Genoa

Krok milowy w walce z Atalantą? Inter wygrywa z Genoą 3-0 (20)

25.07
18:35
Serie A piłka 2019 2020

Inter - Carrarese 7:0 (4)

18.09
18:47

Komentarze (45)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.07.2020 o 18:43 przez cuba
cuba
z tych póki co 10 remisów np 3 zwycięstwa ... :) ale to tak na marginesie
30.07.2020 o 18:41 przez cuba
cuba
@Damianos ale ile remisó z których było się niemal pewien 3 pk :)
31.07.2020 o 22:47 przez Damianos
Damianos
No tak ale myślę ze i tak trzeba pożegnać Sezon z Uśmiechem :)
01.08.2020 o 08:40 przez cuba
cuba
@damianos jeszcze mają przes sobą Atalantę i LE więc z pełną oceną to będzie po LE a co do ligi to ja spodziewałem się dużo więcej więc ..to był sezon do wygrania a obyśmy wyciągneli wnioski łącznie z wystawianiem składu co tyczy cię Conte,najlepiej jak wygramy dziś z Atalantą,to byłby dobry omen na LE i nawet przyszły sezon o pienądzach nie mówę za miejsce w lidze :) ony to był ostatni rok suszy :)
30.07.2020 o 12:40 przez Damianos
Damianos
Widzę ciągle Krytykę Zobaczcie na Tabele, Inter najmniej meczy przegranych najmniej goli straconych, drugie miejsce, czego się spodziewaliście po pierwszym sezonie Conte?dla mnie Sezon Pozytywny :) :)
30.07.2020 o 13:50 przez tkropkab2
+1
tkropkab2
Myślę, że jednak jest pewnego rodzaju niedosyt. Gdyby nie głupio stracone punkty w ostatnim czasie moglibyśmy walczyć o majstra. Koniec końców jednak przegraliśmy dwumecz z Jude i to oni zasłużyli na mistrzostwo, aczkolwiek w tym sezonie niemiłosiernie męczyli bułe. To pokazuje, że w przyszłym sezonie realnie możemy myśleć o ich przeskoczeniu.
30.07.2020 o 14:14 przez Damianos
Damianos
Najbardziej szkoda Sensiego bo z nim gra wyglądała dużo Lepiej :D
29.07.2020 o 17:51 przez wegorz
wegorz
Pomocnicy Interu go nienawidzą... Zobacz jak zdobył bramkę przy pomocy jednego prostego tricku - laga z dystansu...
29.07.2020 o 15:01 przez cuba
+1
cuba
To był chyba pierwszy mecz gdzie Brozo nie machał wciąż łapami tylko grał,za ten mecz bym dał nawet mu mały plus ale to moje zdanie,nie mniej myślę że jego 5min w Interze sie skończyło ale zobaczymy ile to pewnie jeszcze tych telenowel z transferami będzie bo czuje że to będzie ich więcej niż więcej :)
29.07.2020 o 13:09 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Brawa należą się za walkę. Szkoda że tyle banalnych pktow straciliśmy i teraz trzeba walczyć do ostatniej minuty sezonu aby sezon zakończyć pozytywnym akcentem (2). 10 dodatkowych baniek przydałoby się jak nic
29.07.2020 o 08:34 przez Seba.
+2
Seba.
Każdy kolejny mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że to porucznik Borovik psuje atmosferę w tej drużynie. Wiecznie skwaszony i z pretensjami do wszystkich.
29.07.2020 o 13:57 przez tkropkab2
+2
tkropkab2
no nie wiem, jak dla mnie to wlasnie Brozovic jest najmocniejszym punktem zespołu. Robi duzo roboty, ktora nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Hejt za 3, 2, 1...
29.07.2020 o 14:04 przez Pjerun
+1
Pjerun
@tkropkab2 Również tak uważam, ale ludzie nie zwracają na jego grę bez piłki, czarną robotę, tylko na to, że macha łapami. Świetnie, idźcie ludzie oglądać curling, bo piłka nożna chyba zbyt skomplikowana.
29.07.2020 o 14:12 przez Seba.
+3
Seba.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Brozo akurat zagrał wczoraj dobre spotkanie i nie podważam tego. Napisałem, że według mnie to właśnie on może być zgniłym jajem w drużynie. Sprawia wrażenie wiecznie niezadowolonego i o każde zagranie ma pretensje. Nigdy nie widziałem, aby dodał otuchy innemu piłkarzowi po złym podaniu lub stracie. Jakieś brawa na zachętę itp. Ciągle skwaszona morda i i te irytujące gestykulacje. Facet wyżej sra, niż dupę ma.
29.07.2020 o 14:19 przez tkropkab2
+2
tkropkab2
jak zapierdzielasz po boisku jak osioł to masz prawo sie zdenerwowac, bo dostales zle podanie. Jak ktos cos zepsuje albo sam cos schrzanisz to skwaszona mina czy gestykulacja to cos normalnego, ze cos ci nie wyszlo i moze to byc spowodowane złością zarówno na siebie jak i na kolege z zespolu. Nie wiemy jak wyglada sytuacja w srodku w szatni. Gralem w pilke i na boisku mowilismy do siebie rozne rzeczy, a w szatni przybijalismy sobie piątke i wszystko wyjasnialismy. Domyslam sie, ze na tak profesjonalbym poziomie wyglada to tak samo.
29.07.2020 o 16:43 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Brozo to nasze płuca oraz składna gra od naszej bramki do pola karnego przeciwnika, nie rozumiem krytyki tego zawodnika. Mocno działają tutaj stereotypy oraz utarte opinie oparte na jego grze za nim przyszedł do nas Spal, który ukształtował Marcelo jako zawodnika.
29.07.2020 o 16:48 przez tkropkab2
+1
tkropkab2
taką ma pozycje, ma nie grać widowiskowo tylko łączyć ze sobą poszczególne linie. Osobiscie uwazam, ze porusza sie po boisku inteligentnie. Moze sie wydawac, ze jest niewidoczny w meczu, ale robi dobry ruch bez pilki. Mnie mega irytowal jakies 3 lata temu, ale widac, ze od pewnego czasu, moze od mundialu coś mu "przeskoczyło" w glowie :)
29.07.2020 o 07:56 przez inter30
inter30
Jak dla mnie porównywalnie słaby mecz jak ten z Romą z tą różnicą że Napoli nie ma kogoś takiego jak Dżeko, który lubi nam urywać punkty, a bezproduktywnego Milika. Zadecydowały indywidualne błyski (pierwszy gol dla mnie totalnie przypadkowy bo Bira podawał na oślep). Chodzi o to że pomoc nadal kompletnie nie funkcjonuje. Jak to porównam do pomocy z pierwszej części sezonu to jest przepaść. Jakby Eriksen zagrał tak jak Valero wczoraj to by został zrównany z ziemią, a tu czytam że on niby nie grał źle, to ja się pytam co on takiego dobrego zrobił jako zawodnik odpowiedzialny za kreowanie gry? Bieganie za piłką, spowalnianie akcji i oddawanie jej do tyłu czyli to co zawsze. Dramat jakiś. Brozo ostatnio cofnął się ostro w rozwoju więc w tej konfiguracji graliśmy z 1 pomocnikiem, jak tak to będzie wyglądać w LE to bardziej konkretne drużyny będą nas łoić i tyle a o wygranej można pomarzyć
29.07.2020 o 09:46 przez szmaloo
+6
szmaloo
jakby wygrali 5-0 to tez bys pewnie marudzil, pozdro
29.07.2020 o 12:20 przez Damianos
+2
Damianos
Dokładnie tu wszyscy narzekają czy Inter Przegrywa czy wygrywa jprd wygrana to wygrana
29.07.2020 o 12:58 przez Pjerun
+2
Pjerun
Zgadzam się.
Poziom malkontenctwa i narzekania na tym portalu jest po prostu niesamowity.
Zamiast cieszyć się z wygranej z bardzo dobrym zespołem, z którym zazwyczaj były mega ciężkie mecze to i tak płacz.
Tylko skład podali to od razu trzeba ponarzekać, że gra Borja i Dambrosio, a według mnie obaj zagrali na bardzo przyzwoitym poziomie.
29.07.2020 o 13:10 przez inter30
+3
inter30
Jak zagramy podobnie"dobry" mecz z Atalanta czy w le i go przegramy to ciekawe co wtedy powiecie, wynik jest dobry a gra już nie, jak ktoś pisze że to była dobra gra to mocno obniżył wymagania, dobrze to graliśmy w pierwszej części sezonu a teraz jest grą szarpana, jak dopisze szczęście to wygrywamy a jak nie to tracimy punkty, tak to wygląda od długiego czasu
29.07.2020 o 13:13 przez inter30
+2
inter30
Dodam jeszcze że trudno obecnie nazwać Napoli klasowym zespołem jakby ktoś o tym zapomniał, to obecnie dużo słabsza drużyna niż choćby sezon temu i nie ma tej mentalności która miała więc na litość nie podniecamy się jakbyśmy ograli jufkuf
29.07.2020 o 16:45 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Tak, można odnieść wrażenie, że ludzie logują się na tę stronę tylko po to żeby wylać swoją frustracje bo nie wychodzi im w życiu. Oczy krwawią jak się to czyta, nie ważne co się stanie i tak zawsze jest źle.
29.07.2020 o 02:24 przez Ploretariusz
+2
Ploretariusz
No i wielkie emocje widzę w sobotę.
29.07.2020 o 00:07 przez mroowa111
+1
mroowa111
dobry w miarę spokojny mecz, śmieciarze pozamiatani jak liście na chodniku teraz obić atalante i zrobić wicemistrza, to byłoby dobre preludium do gry o tron w przyszłym sezonie.
28.07.2020 o 23:59 przez Kondzik
+3
Kondzik
Mecz pod kontrolą. Napoli gra piach straszny... Sanchez dziś troszkę nie widoczny ale cóż Bogiem wiecznie nie będzie. Lautaro zmiana na plus wkoncu gol. Handa mega w bramce. Wahadła..dziś szrot, jeszcze później DD gwóźdź Conte. Borka co dziś robił na boisku nie wiem, kilka odbiorów i tyle. On powinien kreować grę, otwierać podania do bramki, dziś otwierał respirstor. Wiem że może Eriksen wybitny obecnie nie jest ale gość może jednym podaniem, rzutem wolnym zmienić oblicze meczu no ale po co niech się uczy od dziadka. Czas na bój o 2 lokum !!
28.07.2020 o 23:54 przez Rebelde
+1
Rebelde
Dobry mecz Interu, teraz trzeba obić Atalante.
28.07.2020 o 23:52 przez danielinter
+1
danielinter
Mamy wszystko w swoich rekach wygrana z Atalanta da wicemistrza i tego oczekuje.Ogolnie zwycięstwo zasłużone , ale mielismy sporo farta w 1 polowie ze Napoli nic nie strzelilo.Niby 3 czyste konto z rzedu , ale wiecej w tym szczęścia niz rozumu.Zakonczmy lige z godnością i jedziemy po LE forza
28.07.2020 o 23:48 przez Drakan83
+1
Drakan83
Dzisiaj wszyscy bardzo dobrze zagrali. Nie ma goście czepiać i szukać czegoś na siłę. BRAWO
28.07.2020 o 23:49 przez Drakan83
+1
Drakan83
Goście = co się
28.07.2020 o 22:41 przez Orrin
+1
Orrin
dobra pierwsza połowa oby tak dalej
28.07.2020 o 21:37 przez OSKARIXINTER
+1
OSKARIXINTER
A ja wam mówię, że dzisiaj Borka pozamiata i zamknie usta krytykom
28.07.2020 o 21:24 przez Granat105
+1
Granat105
Wow, cóż za kreatywna jedenastka dzisiaj
28.07.2020 o 21:18 przez pluto11
+2
pluto11
Atalanta wygrała z Parlamentem więc dzisiaj przegrywamy 2 miejsce bo z takim składem to nawet że Spal było by ciężko
28.07.2020 o 21:16 przez Kebo
+1
Kebo
Spokojnie, Antek podbija wartość Borki przed okienkiem xd w przyszłym sezonie nie będzie Vidala, walnie focha i Gaglia na 10 będzie grać
28.07.2020 o 21:06 przez inter30
+1
inter30
A może on wystawia Valero żeby chłopina się przełamał i zaliczył jakąś asystę po 3 latach? Już widzę jak on wymiata na tle szybkich i kreatywnych pomocników Napoli... Cyrk
28.07.2020 o 21:01 przez danielinter
+1
danielinter
2 mecze Eriksen zaczal od 1 minuty ostatnio wiec powiedzmy ze jest rotacja
28.07.2020 o 21:01 przez taboret
+2
taboret
Kryminał. Plus jest taki, że Sanchez w podstawce. Możemy wywalczyć skromne 1-0, bo Napoli czeka jedynie na LM.
28.07.2020 o 21:00 przez Endru
+6
Endru
Ilosc betonu w skladzie musi sie zgadzac pod nieobecność Gagliardiniego.
28.07.2020 o 20:59 przez Seba.
+6
Seba.
Prowadź Święty Borka Valerianie z rodu Contus Respiratorus.
28.07.2020 o 20:57 przez jaszczomb
+2
jaszczomb
xDDDDDDDDD
28.07.2020 o 20:57 przez ANIOL
+5
ANIOL
To jest po prostu kabareton i to cyrk contowski ......
28.07.2020 o 20:57 przez mroowa111
+2
mroowa111
Wow 5 włochów w składzie plus emeryt takiego składu to nawet dzieci zanettiego chyba nie pamiętają za to ławka dzisiaj najmocniejsza o d czasów Jose Murynia
28.07.2020 o 20:56 przez pluto11
+4
pluto11
Beton to beton i betonem zostanie masakra z tym DD i Valero to jest kpina jakaś

Shoutbox

Ojciec SB 23.09.2020 21:38

a jakies doswiadczenia z Audi macie? chodzi mi czy wystepuja takie pierdoly typu cos stuka puka, bo to strasznie irytujace?

Nasir 23.09.2020 21:36

i jeszcze mi dziekowal

Nasir 23.09.2020 21:36

sprzedalem mu polise za 4,8k

Nasir 23.09.2020 21:35

no ja dzisiaj chyba pierwszy raz gadalem z normalnym wlascicielm audi

Piter 23.09.2020 21:33

szukałem audi a3 ale serio mi obrzydziłeś tą markę samochodów i ten grill 2 tygodnie temu u kolegi gdzie jego szwagier był i sie sapał o klekota

Piter 23.09.2020 21:33

xdd

Nasir 23.09.2020 21:33

jeszcze z panna jechal pewnie go wysmiala

Nasir 23.09.2020 21:32

xd

Nasir 23.09.2020 21:32

no ostatnio jakis wsiok w a6 3.0 tdi probowal

Piter 23.09.2020 21:32

to pewnie nie jeden seba chciał cie nauczyć kilku myczków na światłach a jedynie co mu przyszło to puszczenie sprzęgła zbyt szybko i katowanie rozrusznika bo fura zgasła

Nasir 23.09.2020 21:31

280km

Nasir 23.09.2020 21:31

tak

Piter 23.09.2020 21:30

zrobiłeś mape ?

Nasir 23.09.2020 21:28

kiedys sobie takie kupie a teraz bida 2 litry w bmw

Endru 23.09.2020 21:26

Yaris pod wynajem pewnie szuka dla kolezanki

Piter 23.09.2020 21:26

już myślałem że znalazłem perełkę ale kretyn dał cene netto xd

Nasir 23.09.2020 21:26

no ja dzisiaj ide przez miasto i stoi aston martin db11 nie powiem poczulem zwiekszenie sie objetosci w majtkach

IlCapitano 23.09.2020 21:26

PS. Witam

IlCapitano 23.09.2020 21:26

Nie wiem na jak długo, to zależy kiedy trafię na skeptę

Piter 23.09.2020 21:26

cla 200/250

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • AAW

    Hellas Verona

    3 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 5

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Lorenzo Insigne

    1

  • 3

    Dries Mertens

    1

  • 4

    Mattia Destro

    1

  • 5

    Goran Pandev

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26933

Liczba newsów: 37481