Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
martins2000
24.06.2026 13:53
Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]
Orzeu
24.06.2026 13:52
choć każde źródło coś innego mówi
Orzeu
24.06.2026 13:52
zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie
Orzeu
24.06.2026 13:51
inaczej niby było
Claudio
24.06.2026 13:51
Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....
Jacenty
24.06.2026 13:44
martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...
Jacenty
24.06.2026 13:42
fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro
Jacenty
24.06.2026 13:38
co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.
Jacenty
24.06.2026 13:38
Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.
Claudio
24.06.2026 13:29
Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln
Claudio
24.06.2026 13:28
Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.
pluto11
24.06.2026 13:20
Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie
Tifosinho
24.06.2026 13:19
Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości
Jacenty
24.06.2026 13:14
Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu
pablo77
24.06.2026 13:13
Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.
Piekarz
24.06.2026 13:08
Takich tu nie chcemy
Piekarz
24.06.2026 13:08
Palestra = kretyn
KKazam
24.06.2026 13:04
Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac
acmilanowek
24.06.2026 12:49
a idz pan w c
z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...
Klinsi64
24.06.2026 12:33
dlaczego palestra curvą jest?
Komentarze (21)
Bayern ma i tak bardzo konkurencyjny atak wiec nie wiem po co mają wydawać taką wielką sumę an kolejnego napastnika, u nas taki Dzreko by sie przydał ale wtedy coz Milito. Najbardziej by sie przydał taki Cassano albo Rossi bądź Kun czy Pastore <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
Dżeko był niemal od początku celem Marotty. Być może gdyby nie ten debilny przepis o 1 zawodniku spoza UE to Edin już śmigałby po włoskich boiskach i strzelał bramy dla Juve. To, że nie jest Włochem nie jest żadnym problemem. Juventus od zawsze opierał się na najlepszych włoskich piłkarzach ale mieli przecież też zagraniczne gwiazdy. Jak na razie, to Juve a nie Bayern jest faworytem w walce o Dżeko (przede wszystkim dlatego, że sam zainteresowany chce tam grać) ale jeszcze wiele może się zmienić.
Dzeko jesli by przyszedl to zabierze 1 miejsce zawodnika spoza UE, mysle ze Kun bylby lepszy , bo o Tevezie mozna zapomniec, a nam potrzebny ktos na skrzydelko
Generalnie to dobry i przyszłościowy gracz więc nie obraziłbym się gdyby do nas dołączył.