Plotki transferowe

Inter w wyścigu po Dos Santosa? (22)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
385
22

Trwa medialny casting na nowego napastnika Interu Mediolan. Tym razem kandydatem numer jeden włoskich dziennikarzy do wzmocnienia pierwszej linii Nerazzurrich jest Giovani Dos Santos.

 

Wiele wskazuje na to, że Meksykanin rzeczywiście zrobi wszystko, aby już zimą opuścić drużynę Tottenhamu. 21 – latek nie cieszy się zaufaniem u menadżera Kogutów, Harrego Redknappa. Dość powiedzieć, że od początku sezonu młody napastnik zaledwie czterokrotnie wybiegał na bosko. Powoduje to, że agenci zawodnika już teraz rozglądają się za nowym pracodawcą dla swojego klienta.

 

Dos Santos także latem był łączony z Interem. Umiejętności byłego gracza Barcelony bardzo odpowiadają zarówno działaczom Nerazzurrich, jak i Rafaelowi Benitezowi. Ewentualna operacja nie powinna być zbyt skomplikowana: Londyńczycy nie mają zamiaru stawać na przeszkodzie zawodnikowi w zmianie pracodawcy i są skłonni sprzedać go za około 4-5 mln euro.

 

Taka kwota nie powinna odstraszyć nawet skąpiącego w ostatnim czasie grosza Massimo Morattiego. Problemem może jednak okazać się duża konkurencja ze strony innych klubów. Do wyścigu o podpis Meksykanina chcą bowiem stanąć między innymi Napoli, Sewilla, Villarreal czy Liverpool.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.10.2010 o 17:48 przez mio85
mio85
jesli za tak smieszne pieniadze nie sprowadzimy tak utalentowanego gracza to bedzie to swiadczylo o wielkiej nieudolnosci naszych dzialaczy....
14.10.2010 o 20:38 przez SlimShady
SlimShady
Dos Santos na Mundialu pokazał ze ni można go jeszcze skreślać, aż mnie dziwi, ze Tottenham na niego nie stawia, choć trzeba przyznać, z na tą pozycje jest duża tam konkurencja. Przy obecnym stanie naszego ataku by sie przydał, szczególnie, ze 4,5 mln to nie dużo, wiec ryzyko małe, ale czy sam zawodnik będzie chciał, z konkurencją wygrywamy renomą na pewno.
14.10.2010 o 14:27 przez adriano:)
adriano:)
Poco nam kolejny gracz na ławkę ? Suazo ma kolegów, spokojnie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.10.2010 o 12:28 przez Damian7
Damian7
3 razy TAK<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
14.10.2010 o 12:24 przez wolaresko8
wolaresko8
ja bym był na takk! jego styl przypomina ronaldinho za najlepszych czasów! na takk&lt;FORZA&gt;<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
14.10.2010 o 02:38 przez Raffal
Raffal
coto za waluta ? przeciez my od roku płacimy w Muntarach... <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.10.2010 o 23:14 przez MatiInter
MatiInter
ploty ploty nie ma co sie narazie tym &quot;przejmowac&quot; cieszyc czy tez plakac bo to ploty, to okienka duzo czasu
13.10.2010 o 22:36 przez Dzyl
Dzyl
Za 4-5 mln ? byłoby świetnie. Na MŚ grał bardzo dobrze, chłopak jest młody, szybki i dobry technicznie, dobrze gra na skrzydle, może się przydać, jak ma przyjść za 4-5mln to za wiele nie stracimy.
13.10.2010 o 21:32 przez Mateusz17
Mateusz17
chyba nie oglądaliscie MS bo tam zagrał dobre mecze szysbki pociąg na bramke niezly strzał i młody
13.10.2010 o 21:32 przez Mateusz17
Mateusz17
extra<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
13.10.2010 o 21:14 przez hQ
hQ
Boże, nie piszcie o tych naszych przyszłych &quot;wzmocnieniach&quot; bo sobie przez to humor psuję :(
13.10.2010 o 20:56 przez MaT-Ti
MaT-Ti
a ja tam z otwartymi rękoma bym go powitał xD
13.10.2010 o 20:45 przez etomaster
etomaster
Nie dostaniemy go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.10.2010 o 20:44 przez Dominho
Dominho
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.10.2010 o 20:26 przez slipdog
slipdog
o nie nie nie żadne 4-5 mln co najwyżej Muntari + Muntari, w szczególnym Muntari + Muntari i jako dodatek Muntari znając zarząd Interu
13.10.2010 o 19:54 przez zanetti22
zanetti22
&quot;skąpiącego w ostatnim czasie grosza Massimo Morattiego&quot;, uch jak to lekko wydaje się cudze pieniądze. A zna ktoś stan zadłużenia klubu i wie ile rocznie w bieżące wydatki pakuje Moratti by Inter mógł w ogóle funkcjonować?<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
13.10.2010 o 19:44 przez piotrekninter
piotrekninter
pewnie za ta kwote 4-5 mln,duzo Inter nie straci,byle nie dac mu wysokiego kontraktu , bo jak zawiedzie to nie ppotrzebny nam nowy Mancini<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> gorszy od Biabianego chyba nie bedzie,a lawke mamy tragiczna dlatego kazdy,prawie kazdy zakup mnie zadowoli
13.10.2010 o 19:41 przez Seba
Seba
&quot;Trwa medialny casting na nowego napastnika Interu Mediolan. &quot; - i do końca stycznia będzie trwał. Przez ten czas przez Inter przewinie się milion pińcet nazwisk.
13.10.2010 o 19:26 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
o Cambiasso tez nie bylo słychać w Realu i ktos teraz powie że nie opłacało sie go kupić? chyba nie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> mysle ze za 4 mln to dobra cena i konkurencja dla Gorana na skrzydle. Na Mundialu dobrze wystapił bardzo dobry technicznie
13.10.2010 o 19:25 przez Vancore
Vancore
Niet!
13.10.2010 o 19:17 przez piotrekninter
piotrekninter
wczoraj ladna brame sieknal, najpierw Affelay teraz Santos,jutro ktos inny dobrze zagra i tez bedzie info ze Inter go chce
13.10.2010 o 19:12 przez Claudio
Claudio
Mysle ze jednak uda nam sie Sławka Peszko sprowadzic..mimo iz kibicuje tym gorszym.

Shoutbox

Rebelde 24.06.2026 08:57

Palestra Here we go ....

martins2000 24.06.2026 08:55

Roma informuje Inter że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż

Jacenty 24.06.2026 08:53

Arabowie zaproponowali olbrzymie pieniądze dla Soule, Roma chce za niego 40mln.

Claudio 24.06.2026 08:51

jedyna szansa na Wesleya to byłaby oferta oplacajaca ich zobowiazania z FFP, ale tez wielkich promocji na swojego czolowego zawodnika robic nie beda.

pluto11 24.06.2026 08:38

Na pewno jest pieniądzistą

Dzonyy 24.06.2026 08:33

Ciekawe czy Palestra tez byl Interista

Dzonyy 24.06.2026 08:29

Po co Palestra mamy Darmiana

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625271

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się