Pozostałe

Inter żałuje, że nie sprowadził Dybali (13)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 3 lata temu
2431
13

Przed sezonem do Interu mógł trafić Paulo Dybala. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednak ostatecznie snajper nie trafił do drużyny Simone Inzaghiego. Dziś według La Gazzetty dello Sport w Mediolanie żałują, że nie udało się im  sprowadzić Argentyńczyka.

Po wygaśnięciu kontraktu Dybali z Juventusem można było ściągnąć go w swoje szeregi z wolnego transferu. Marotta dogadał z nim wszystkie sprawy kontraktowe. Transfer można było sfinalizować, ale pod warunkiem, że z ówczesnej kadry Interu z listy płac zniknąłby jeden z napastników. Nie jest tajemnicą, że władze mediolańskiego klubu chciały pozbyć się Joaquina Correi, który zawodził na całej linii. Marotta dwoił się i troił, aby znaleźć chętnego gotowego zatrudnić byłego zawodnika Lazio. Niestety znalezienie nowego klubu dla Tucu trwało na tyle długo i bezskutecznie, że Dybala postanowił przyjąć ofertę, którą złożyła mu Roma. Nie jest tajemnicą, że Inzaghi nie chciał Argentyńczyka, ponieważ obawiał się, że z powodu występowania u niego częstych kontuzji nie będzie mógł z niego korzystać.

Dziś widać, że piłkarz pokroju Dybali jest bardzo potrzebny Interowi. Chodzi o zawodnika, który skutecznie łączyłby ze sobą formacje pomocy i ataku. Obecnie taką rolę stara się pełnić Hakan Calhanoglu, ale Turek nie pokazuje tego czego od niego się oczekuje na tej pozycji. Dziennikarze uważają, że lepiej w jego roli sprawowałby się Dybala.

Zobacz też

fcinter serwisowe

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (2)

05.06
07:22

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2023 o 15:40 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Teraz się obudzili.. a wszystko wskazywało na to żeby jego sprowadzić a nie Lakake w gównianej formie
15.01.2023 o 11:14 przez pluto11
+1
pluto11
Correa to jest największe zło naszej drużyny on wychodząc na Hellas nie potrafi się wykazać to z kim będzie potrafił, szkoda że będziemy się z nim męczyć do końca kontaktu jak z Gaglia
15.01.2023 o 10:14 przez Claudio
Claudio
Ale oni w tym pismaku od kilku lat brednie wypisują.
Oni wiedzą na jakiej pozycji występuje w tym sezonie Hakan?
Tak na tej na której Dybala w życiu nie grał.
Nie wiem kto tam wymyśla te brednie, ale to aż wstyd wrzucać tutaj takie wypociny.
Zresztą czy to co jest opisane odnośnie zakontraktowania Dybali to prawda? Zapewne to domysly na podstawie kilku informacji.
15.01.2023 o 01:22 przez tytusek25
+2
tytusek25
To bylo wiadome juz w lato.Pamietam jak dziś.
15.01.2023 o 01:20 przez Paolo87
Paolo87
Nigdy nie ukrywałem że nie jestem i nie byłem fanem Dybali. Niemniej jednak zamiast Correi z całą pewnością byłby lepszy. Zarząd chciał bardzo dobrze ale nie dziwi mnie że nawet Maorotta nie znalazł "frajera"chętnego aby go pozyskać.
14.01.2023 o 19:00 przez mroowa111
+3
mroowa111
Poza tym nikt tak pięknie nie potrafi do bramki rywala zakręcić rogala jak niejaki Paweł Dybała
15.01.2023 o 00:32 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
XD
15.01.2023 o 09:56 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Musiałem się zalogować żeby dać ci plusa.
14.01.2023 o 18:57 przez mroowa111
+1
mroowa111
jest to grajek, który potrafi kreować sytuacje i jest świetny technicznie oj przydałby się nam bo wiadomoże tacy zawodnicy jak on to towar deficytowy
14.01.2023 o 18:32 przez inter30
+2
inter30
Co do Correi:
-trafił do klubu do reprezentowania którego nie zasłużył (za niski poziom), nie ma szans żeby zainteresował się nim inny klub na porównywalnym poziomie
-dostał pensję nieadekwatnie wysoką do tego "co potrafi", nie ma szans żeby dostał tyle gdzieś indziej
-ma pełne poparcie trenera bez względu na formę, nie ma szans żeby gdziekolwiek indziej trener tolerował jego wieczne kopanie się po czole i wykazywał tyle cierpliwości

i macie odpowiedź czemu on stąd nie odejdzie dopóki tu będzie Inzaghi
14.01.2023 o 18:27 przez inter30
+1
inter30
Polecam ten news tym co obwiniali ostatnio Marottę o całe zło świata, chłop nie dość że dostaje gówno, a nie pieniądze na transfery to jeszcze musi sprzątać syf po zachciankach Inzaghiego.

"Nie jest tajemnicą, że Inzaghi nie chciał Argentyńczyka, ponieważ obawiał się, że z powodu występowania u niego częstych kontuzji nie będzie mógł z niego korzystać." taka ciekawostka-w zeszłym sezonie Dybala opuścił 12 meczów z powodu kontuzji, a przydupas Correa ... 14. To było pewne że się zemści, przepuścić taką okazję, brak słów
14.01.2023 o 18:19 przez smerf1600
+1
smerf1600
Było zaryzykować i brać obu, wiadome było że ten parodysta Korea to będzie statysta na boisku. Najśmieszniejsze jest to, że na następny sezon zostaniemy z dwoma napastnikami LM i 38letnim Dźeko o ile podpisze nową umowę :D Koreły nie liczę, choć zostanie bo przecież nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi, będziemy się z nim bujać do końca umowy
14.01.2023 o 18:14 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dobrze, że zostawiliśmy Tucu. On rzadko kiedy łapie urazy i zawsze jest do dyspozycji trenera. Gazzetta jak coś wymyśli to klękajcie narody.

Shoutbox

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

FENDI_SOSA 07.06.2026 23:22

lol Eri. co za gosc

Claudio 07.06.2026 21:20

Ten Turek co obiecał Hakana w Fenerbahce przegrał wybory na prezydenta klubu....szybko poszło.

ZnawcaCalcio 07.06.2026 21:14

Eriksen niech już sobie lepiej odpuści

ragnar 07.06.2026 20:45

34 lata, piękna kariera, niech już kończy

broda4991 07.06.2026 20:25

Słyszeliście o Eriksenie? Znów dziś upadł na boisko i stracił przytomność przerwali mecz z ukrainá w 78 minucie

timon 07.06.2026 19:40

U nich za 30 mln to mozna sobie jakiegos pazia z Wolverhampton ktory jest solidny co najwyzej

Xucatlan 07.06.2026 19:27

Klubów takich jak Liverpool, których nie ciśnie presja finansowa i nie liczy się każdego grosza nie przeraża wizja utraty piłkarza drugoplanowego ze względu na koniec kontraktu.

Xucatlan 07.06.2026 19:22

Różnica wieku to jedno, ale przede wszystkim, to w Liverpoolu nie ma biedy. W Jonesie mają zapchajdziurę, którą można połatać kilka pozycji. Po co mają się go pozbywać za jakieś 20 baniek? Mają sprawdzonego, wszechstronnego zawodnika, którego za 20 mln nie zastąpią. Po co go zatem za tyle sprzedawać? Lepiej go zatrzymać nawet ryzykując odejście za darmo za rok.

KibicInteru 07.06.2026 18:15

7 lat różnicy między nimi

broda4991 07.06.2026 15:17

Ostro sobie liverpool pogrywa z tym jonsem. 30 plus premia plus procent. Gość z rocznym kontraktem a my za Hakana ciężko 20.

martins2000 07.06.2026 15:04

Porozumienie między Juventusem a Alexandrem Sørlothem w sprawie warunków kontraktowych. Trwają negocjacje między Juve a Atletico Madryt. [Moretto]

Cny 07.06.2026 13:47

będzie jakieś podsumowanie sezonu i indywidualne oceny dla piłkarzy?

HB 07.06.2026 12:13

Witam wszystkie dorodne dziewczyny fcinteru pe el

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624439

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się