Wywiady z trenerami

Inzaghi: Kiedy grasz 40 meczów w roku, masz tendencję do tracenia większej liczby goli w końcówce (5)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad rok temu
920
5

Trudny mecz, pełen szans, w którym Inter pokazał wielkie serce i poświęcenie. Nerazzurri wiedzieli, jak zareagować na trudności, dając z siebie wszystko, jak wyjaśnił Simone Inzaghi po zakończeniu meczu:

- Mecz był trudny: pierwsza połowa była wyrównana, dobrze nam szło. Mieliśmy pewne problemy w drugiej połowie, Napoli bardzo się rozwinęło, są świetną drużyną i bardziej świeżą niż my, musieliśmy podnieść nasz poziom jeszcze wyżej. Powinniśmy byli się bardziej postarać, jeśli chodzi o bramkę, ale z powodu wymuszonej zmiany na Dimarco musiałem wystawić Dumfriesa na lewej stronie: chłopcy byli wyjątkowi, dali z siebie wszystko. Wszystkie najlepsze drużyny mają świetną kampanię, a kampania ligowa jest długa i trudna. Oczywiście musimy być perfekcyjni w bezpośrednich starciach. Tego wieczoru powinniśmy być lepsi i bardziej reagować aż do samego końca i wyrównania, gdy Lobotka wszedł w pole karne: kiedy grasz 40 meczów w roku, masz tendencję do tracenia większej liczby goli w końcówce. Wejście w te mecze nie jest łatwe, chłopcy starali się nam pomóc, ale Napoli bardzo dobrze radziło sobie w drugiej połowie w sensie fizycznym: myślałem o 4-4-2, ale z Politano i Spinazzolą chciałem zachować szerokość i zdecydowaliśmy się na Pavarda po prawej stronie i Dumfriesa po lewej.

 

Zobacz też

Chivu: Mamy w gablocie dwa trofea, wakacje są więcej niż zasłużone (2)

25.05
02:56

Chivu: To był fantastyczny sezon w naszym wykonaniu (7)

14.05
12:44

Komentarze (5)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.03.2025 o 14:56 przez rchemik
rchemik
W tamtym sezonie mieliśmy obecnie 2 mecze mnie ( grupa LM) i jakoś wyglądaliśmy świeżej i aktywniej w meczu.
Brak formy chyba już powoli można mówić wielu piłkarzy i ten nasz słynny gabinet cieni (ławka) bardziej straszy w opowieściach niż w realnym wejściu na boisko
03.03.2025 o 08:28 przez acmilanowek
+3
acmilanowek
ten problem istnieje dłużej niż po 40 meczach w roku . od początku sezonu tracimy punkty w ten sam sposób .
myślę , że ten problem zaczął się od. rewanżowego meczu z Atletico .
Simone , ściągnąłeś wtedy prawie wszystkich podstawowych zawodników , nie wiem na co licząc i pozwoliłeś żeby karny wykonywał ktoś taki jak klassen
03.03.2025 o 07:40 przez Cyrax
-3
Cyrax
Niestety w jego wypowiedziach czuć już strach, niepewność i bezradność. Niech przyzna w końcu, że prócz 352 nic innego nie potrafi, bo te wymówki, czemu to, a nie inne rozwiązania są już komiczne.
03.03.2025 o 07:37 przez Pader88
Pader88
Więcej meczy, więcej stresu, dlatego w końcówkach słaby mental. Wypowiedź w stylu pewnego użytkownika tej strony. Każdego z nich z osobna stać na to, żeby chodził obok nich psycholog i co krok powtarzał, że wszystko będzie dobrze i że są zwycięzcami. Nie chce mi się czytać takich bzdur. Mniej zajęć na siłowni, więcej pracy na murawie nad wykańczaniem akcji. A wtedy będzie mniej kontuzji mięśniowych, więcej goli w spotkaniach IMO.
03.03.2025 o 06:32 przez lord-gs
+1
lord-gs
Od trenera mistrzowskiej drużyny oczekuję rozwiązań a nie wymówek

Shoutbox

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Jacenty 10.06.2026 14:31

pisa wykupuje Akinsanmiro

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Jacenty 10.06.2026 13:44

Tullio Tinti: "To normalne, że Bastoni interesuje wszystkie europejskie potęgi, ale to nie jest problem. Bastoni jest super szczęśliwy w Interze, ma koszulkę Interu przyszytą do ciała i na pewno zostaje w Interze. To jego dom"

Cny 10.06.2026 13:42

sprzedać CA za 25M do Romy czy Atletico i wziąć Gallo za darmo. i mamy hajsu jak lodu :D

Cny 10.06.2026 13:42

wy to tak zobaczycie nazwisko losowe i wrzucacie tutaj bez namysłu

martins2000 10.06.2026 13:33

Sancho wolnym agentem

doman 10.06.2026 13:28

Może by tak jadon sancho za darmo?

Cny 10.06.2026 13:19

Solet ujdzie, ale trzech czarnych na raz to za duże rozbijanie szatni. nie chcemy drugiego realu i walk plemiennych

Cny 10.06.2026 13:18

oby oby, przedłużyć Darmian, koniecznie xd

martins2000 10.06.2026 13:05

Tinti, Agente di Bastoni e Darmian, è entrato ora nella sede dell’#Inter. [@MatteoBarzaghi]

ragnar 10.06.2026 11:11

Solet za 20 ( coś takiego będzie) Provedel za 4 mln super ruchy, jak na obecne czasy

martins2000 10.06.2026 11:11

Roma: anche Chiesa tra le alternative a Greenwood

Orzeu 10.06.2026 11:10

a później zająć się sprawą pomocnika i wahadłowego

Orzeu 10.06.2026 11:10

Solet i Provedel dobre ruchy trzeba je wykonać jak najszybciej

Jaszczu91 10.06.2026 11:02

Chcieć wydać 12mln euro a móc wydać to jednak różnica

Jaszczu91 10.06.2026 11:01

Solet jak najbardziej ok

Cny 10.06.2026 11:00

Atta, Ndoye, SOlet - niewłaściwy kierunek....

Vancore 10.06.2026 10:59

italiano trenerem besiktasa a chcial albanca i w bolognii i w fiorentinie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624581

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się