Pozostałe

Julio Cesar wrócił do domu... na piechotę (55)

Autor:
ponad 15 lat temu
574
55

Julio Cesar czuje się winnym porażki swojego zespołu. Po zakończeniu wczorajszego meczu, Brazylijczyk przeprosił trenera i kolegów, po czym bez słowa udał się do swojego domu pieszo.

 

Julio zostawił swój samochód na parkingu i samotnie wyruszył w drogę do domu. Brazylijczyk mieszka niedaleko stadionu, jednak na tyle odlegle, by mieć sporo czasu na przemyślenia.

 

Przypomnijmy, iż to po niefortunnej interwencji Julione Mario Gomez znalazł się w dogodnej sytuacji, której tym razem nie zmarnował.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (55)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.03.2011 o 18:33 przez etomaster
etomaster
to nie twoja wina a obrońców
25.02.2011 o 19:58 przez SlimShady
SlimShady
Kazdy prawdziwy kibic Interu ci toi wybaczy, jak dla mnie nie ma sprawy, mecz był bardzo ciężki, musimy wygrać w Monachium nie innej opcji <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.02.2011 o 17:28 przez Kubusa10
Kubusa10
Tak powinien wracać każdy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.02.2011 o 10:02 przez IBRA2880
IBRA2880
JULIO THE BEST!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.02.2011 o 07:34 przez WakashimazuKen
WakashimazuKen
Julione nic nie zawalił i do tego rozegrał świetny mecz <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Obrona tak olała Robbena , że gdzie by Cesar nie sparował tego strzału to i tak wpadłby gol więc nie wiem o co tyle<br />
hałasu . <br />
Swoim zachowaniem może zmotywuje kolegów z drużyny <br />
i Leonardo do BARDZIEJ WYDAJNEJ PRACY . Moim zdaniem nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia . To geniusz .
24.02.2011 o 23:39 przez Gajdzik
Gajdzik
Julio i tak jesteś zajeb..ty a do tego to nie tylko twoja wina <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 23:07 przez Fqrve
Fqrve
to nie twoja wina Julio<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.02.2011 o 20:40 przez bitboox
bitboox
JULIO IJO TE TIAMO JESTES GOSC I MASZ JAJA WLASNIE TO POTWIERDZILES CHCAC TYLKO DODAC ZE PRZY TYLU SYTULACJACH CALY MECZ BYLO CZYSTO PAMIENTAJ CHLOPAK... COME ON INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 20:32 przez VanBuffer
VanBuffer
hmmm ... nawet największym,można cytować,lecz po co <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Skoro Julio tyle razy ratował Nam Dupe <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.02.2011 o 19:55 przez kontousuniete
kontousuniete
tyle razy nas ratował <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Julio i tak jesteś wielki ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.02.2011 o 19:26 przez kubek28
kubek28
Trudno winić Julio Cesara za to co się stało...<br />
Bayern zasłużył na zwycięstwo,gol i tak pewnie by padł...<br />
To my raczej powinniśmy zrobić wszystko,by w rewanżu zapewnić sobie awans.<br />
Wtedy ten gol Gomeza pójdzie w zapomnienie...
24.02.2011 o 18:40 przez Alvaro 8
Alvaro 8
Oby jak najwięcej zawodników z takim podejściem do gry<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Tym samosądem sprawił że uwielbiam go jeszcze bardziej<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.02.2011 o 17:50 przez Maras
Maras
Przez cały mecz obrona grała fatalnie i to ją można obwiniać za wynik tego meczu,a Julio miał wielkiego pecha na końcu.
24.02.2011 o 17:29 przez piotrekninter
piotrekninter
Wesley zawinil najbardziej ,odpuscil Robbena<br />
potem blad Julio powinien sparowac,i Lucio ze nie asekurowal<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.02.2011 o 17:24 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Darze Julione ogromną sympatią ale ten gol w najwiekszym stopniu zawalił. Oczywiscie obrona i pomocnicy nie pomogli w zaden sposób. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.02.2011 o 17:22 przez pomiot
pomiot
Nawet przez sekundę nie byłem na niego zły <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Forza Julio<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.02.2011 o 17:18 przez zanetti22
zanetti22
No proszę, widać, że to mężczyzna który nie szuka winy u innych tylko zaczyna od siebie. Wspaniały bramkarz i wielki człowiek! Widać było, że nie chciał tej piłki wypluć przed siebie i wiele zrobił by poszła w bok, niestety obrońcy zapomnieli od czego są i nikt nie upilnował Gomeza. Tak samo jak wcześniej Robbena, który z pełną swobodą w tym meczu oddawał strzały i dośrodkowywał. Nie oszukujmy się jakby Cambiasso wykorzystał 2x 100% sytuacje to spokojniej czekalibyśmy na rewanż a tym czasem gra z przodu była denna. Niedokładna i bez pomysłu. Sneijder rozgrywał niczym Sebastian Mila. Sądzę, że całej drużynie przydałby się spacer by przemyśleć to co stało się wczorajszego wieczora. Leo też!<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.02.2011 o 16:56 przez dynia10
dynia10
#27 kiedyś miał, może dalej ma Biale Lambo Murcielago ;]
24.02.2011 o 16:54 przez Adrian521995
Adrian521995
Julio zagrał wczoraj fantastycznie, bronił wszystkie strzały Bayernu a za tą ostatnią akcję można winić tylko obronę, która nie pokryła. Rozumiem błąd Interu, końcówka spotkania a oni chcieli zdobyć szybko bramkę. Julio jest i tak najlepszym bramkarze.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.02.2011 o 16:53 przez Piotr1996
Piotr1996
Julio ne zamartwiaj się tym jescze jest mecz rewanżowy nawet że na wyjeździe to możemy go wygrać i awansować do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 16:52 przez ronni999
ronni999
GRANDE JULIO <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Wybaczamy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.02.2011 o 16:37 przez EC19vol2
EC19vol2
ILE RAZY NAS RATOWAŁ? Nie ma co mieć do niego pretensji
24.02.2011 o 16:36 przez wielkifan
wielkifan
Julio trzymaj sie i zycze ci dalszych sukcesów w piłce, ja nigdy cie o nic nie obwiniam<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 16:27 przez Damiano
Damiano
Interista 7 ogladalem caly mecz i bronil dobrze, ale w ostatniej akcji zawalil i nie wmowisz mi ze dobrze sie wtedy zachowal. Szacunek dla niego, ze tak to przezywa i nie olewa sprawy jak jakis najemnik
24.02.2011 o 16:22 przez mariozzzz
mariozzzz
Wybaczamy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.02.2011 o 16:22 przez Castellazzi
Castellazzi
Damiano, my tu mówimy prawdę. Jeśli nie oglądałeś meczu to oglądnij skrót meczu albo samą akcję i to coły zespół oprócz Julio i Eto'o powinnien wracać z buta.
24.02.2011 o 16:21 przez Andi10p
Andi10p
A co on jest winien<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> powiedzcie specjaliści<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Pewnie wszystko łapał więc poczuł sie pewnie i też chciał ja złapać. Nie wyszło niestety ale to bardziej wina naszej obrony bo przecież Robben zawsze robi to samo - zejście do srodka na lewą nogę i strzał ale dali mu strzelic i tak. Gdyby chciał zbijać piłke to by nic sie nie stało ale cóz.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Forza Julione
24.02.2011 o 16:13 przez Damiano
Damiano
Ładnie go tu bronicie, też go lubię ale zawalił sprawę i dobrze o tym wie dlatego wracał z buta. Mam nadzieje ze w rewanzu sie zrehabiltuje. PS Stankovic tez z buta powinien wracac
24.02.2011 o 16:08 przez siemanko94
siemanko94
Takie rzeczy się zdarzają i będą zdarzać! To jest normalne, niech pomyśli ile razy nas uratował przed stratą bramki! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.02.2011 o 16:06 przez Ariel
Ariel
julio nie smuc sie ! prawdziwi fani sa zawsze z toba =) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się