Plotki transferowe

Kto odejdzie po sezonie? (21)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
2365
21

Czy czeka nas rewolucja kadrowa po zakończeniu obecnego sezonu? Wiele na to wskazuje, bowiem kontrakty wielu zawodników wygasają i nie wydaje się, aby zostały one przedłużone.

Jak podał Fabrizio Romano, Marko Arnautović oraz Joaquin Correa niemal na pewno opuszczą Inter po zakończeniu obecnego sezonu. W ich miejsce Nerazzurri będą musieli ściągnąć nowego napastnika.

Z kolei La Gazzetta dello Sport informuje, iż jest to także ostatni sezon Stefana de Vrija w koszulce Nerazzurrich. Holender zarabia sporo, a jego jakość i rola w zespole wyraźnie spadły. Działacze Interu chcą ściągnąć nowego, młodszego zawodnika w miejsce 32-latka. Z kolei Matteo Darmian oraz Francesco Acerbi, według La Rosei, mają pozostać w mediolańskim klubie na kolejny rok.

Zobacz też

mercato live chivu

Mercato Live - 07.06 (21:17) Hakan odejdzie? Agent potwierdza doniesienia // Romano - Inter spokojny w sprawie Calhanoglu // Ausilio o mercato (32)

07.06
09:12
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 10.06 (00:05) - Solet coraz bliżej Interu | Wymiana Cambiaso-Frattesi? (4)

10.06
00:00

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.11.2024 o 22:40 przez maverik
+1
maverik
Correa i Arna musowo out, z pary Acerbi-De Vrij zdecydowanie lepszy Włoch, mimo wieku nadal potrafi grać świetnie, z kolei Stefan dużo meczów słabych w tym sezonie i jak jest opcja się z nim rozstać to należy to zrobić. Za rok sprowadzić klasowego śo, a Acerbi do rotacji. Darmian mógłby odejść, ale pod warunkiem przyjścia wahadłowego.
18.11.2024 o 21:12 przez Paolo87
+1
Paolo87
Arnautović i Correa zdecydowanie muszą odejść-to oczywistość. De Vrija trochę szkoda chociaż w tym sezonie gra zdecydowanie gorzej ale trzeba by go zastąpić kimś wartościowym, jeżeli nie to lepiej niech zostanie. Darmian był bardzo wartościowym zawodnikiem ale lata lecą i przydałby się ktoś kto podniósł by poziom (ciekawe kto zamiast niego?). Acerbi też profesor ale wiekowy i nie jest w stanie ciągle grać na odpowiednim poziomie. Wszystko jest kwestią kto przyjdzie w zamian a tu nieodzowne są pieniądze (no chyba że trafi się ktoś komu skończy się kontrakt ale nie da się zastąpić wszystkich transferami bezgotówkowymi).
18.11.2024 o 16:31 przez AveCaesar
+5
AveCaesar
Na nowych zawodników kasy nie ma tak więc przedłużenie graczy, wiekowych czy nie, ale którzy grają w pierwszym składzie uzasadnione. Lepiej oglądać na boisku 40 latka niż kupić w ich miejsce Asllanich, Palaciosów z Buchananami i oglądać nas w środku tabeli. Skoro odchodzą De Vrij, Arna, Correa to przynajmniej liczę na uzupełnienie kadry na wyższym poziomie niż ci gracze lub graczy młodszych, którzy mogą po sezonie nauki wziąć udział w rotacji w ich miejsce. Oczywiście na miarę naszych możliwości.
18.11.2024 o 17:07 przez AveCaesar
+5
AveCaesar
Dzeko do kiedy ma kontrakt w Fenebache ? 😝
18.11.2024 o 16:11 przez SETE
+2
SETE
przedluzenie Darmiana , Acerbiego o kolejny rok to jest kryminal. Mikitarian tez jest 2026 czyli ci gracze, ktorych wiekszosc chcialaby pozegnac z nami zostana na kolejny sezon.

Correa, Arna fajnie ale to zbyt malo.
18.11.2024 o 16:03 przez Inter9
Inter9
Raz na jakiś czas powinno się przydać odświeżenie kadry tak jak to robiliśmy w 2004 , 2006 czy 2009 roku , szkoda że zabrakło tego w 2011 roku.
Jeżeli już mamy się kogoś pozbyć to sprzedajmy ale za dobrą cenę a pieniądze zarobione przeznaczyć na kogoś młodszego
18.11.2024 o 15:49 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Correa, Arnautovic, Darmian - byłoby bardzo miło
18.11.2024 o 14:59 przez michele_sforza
+1
michele_sforza
Za rozsądny hajs, Stefan powinien zostać. W takiej roli jak teraz.
18.11.2024 o 14:07 przez Orrin
+1
Orrin
jednak de vrij bym zostawił
Darmian raczej out
mistrz grilla oraz austriacki zlatan won
Acerbi hmm nie wiem sam
18.11.2024 o 15:02 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Pozostanie Acerbiego niestety wyklucza pozostanie De Vrija.
18.11.2024 o 13:07 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Ciekawe kogo kupimy,/ściągniemy na pozycję podstawowego stopera.
18.11.2024 o 12:51 przez lays
+4
lays
Niestety ale Stefan to od paru lat loteria (i to z coraz mniejszymi szansami na wygraną), równie dobrze może grać genialnie, co zawalać mecze. Myślę że z takim kontraktem możemy znaleźć kogoś z większą powtarzalnością.
18.11.2024 o 12:40 przez martins2000
martins2000
Acerbi to zdechnie po tym sezonie,zero przydatności na kolejny,kontuzje będą przerywać kolejne kontuzje,won
18.11.2024 o 11:28 przez Jaszczu91
+1
Jaszczu91
Ja bym zostawił Darmiana i De Vrija. Ale według transfermarkt to właśnie Acerbi i Darmian mają przedłużone kontrakty do 2026 roku. Arna i Correa to wiadomo, że do odstrzału.
18.11.2024 o 11:09 przez danielinter
+2
danielinter
A za nich następne Palaciosy czarno widzę przyszłość z Jankesami
18.11.2024 o 11:03 przez kadrian89
kadrian89
Różnica jest taka, że Stefan jeszcze 2-3 sezony może realnie dać coś tej drużynie, a w przypadku Acerbiego jedna kontuzja może zakończyć karierę. Czas podziekować Acerbiemu i Darmianowi w godny sposób i patrzeć w przyszłość.

Betonoza włoska ma to do siebie, że swój zawsze będzie w uprzywilejowanej pozycji.
18.11.2024 o 10:06 przez pluto11
pluto11
Jeżeli odejdzie Vrij a zostawia w klubie Darmiana i Acerbiego to ktoś na głowę upadł, ja rozumiem i tak potrzeba na środek nowego obrońcy ale zostawiać 37 latka kosztem 32 który i tak jest rezerwowym i się na to godzi to jakaś patola
18.11.2024 o 10:28 przez Piotrek85
+2
Piotrek85
Pluto DeVrij zarabia prawie 4 mln , a Acerbi chyba ponad 2. Myślę ,że to miało główne znaczenie.
18.11.2024 o 10:33 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Zresztą co to za rewolucja. Odejdą Arnautovic, Correa i pewnie De Vrij a zostaną Acerbi, Darmian i Mkhitaryan,same stare dziady.
18.11.2024 o 19:42 przez pluto11
pluto11
Szkoda że Correa zarabia 6.5 a Arna 4.5 a dają mniej jak Vrij
18.11.2024 o 20:07 przez Piotrek85
Piotrek85
Nie wiem jak to jest dokładnie w kwotach brutto bo netto to Correa zarabia 3 mln a De Vrij 3.8 mln

Shoutbox

Domino 10.06.2026 00:12

*Silas Andersen

Domino 10.06.2026 00:12

Silas Anderseon kupiony przez Inter jako 16-latek w 2021 za 0,5 mln euro, oddany dwa lata później do Utrchtu za free, przeszedł później do Hacken a teraz idzie do Sportingu Lizbona za ponad 7 mln. Zawsze mieliśmy łeb do interesów

martins2000 09.06.2026 22:29

Juventus latem rozważy oferty za Di Gregorio, Cambiaso, Bremera, Gattiego, Mirettiego, Adzicia i Zhegrove. Klub na pewno chce sprzedać Davida, Opende, Koopmeinersa, Joao Mario i Cabala. [Agresti]

martins2000 09.06.2026 21:45

Sono ripresi i contatti fra Inter e Atalanta per trovare l'intesa per Marco Palestra.

martins2000 09.06.2026 19:45

OFICJALNIE: Real Madryt informuje, że po dzisiejszym posiedzeniu zarządu złożył Atletico Madryt ofertę w wysokości 150 milionów euro za prawa do zawodnika Juliána Álvareza. Po rozpatrzeniu i ocenie oferty klub Atletico Madryt podziękował za propozycję, złożoną w duchu dobrych relacji między obydwoma klubami i odrzucił ją, wskazując na klauzulę wykupu zawodnika.

martins2000 09.06.2026 19:32

Kone 50 Palestra 55 Jones 30-35 Solet 30 Muharemović 30 Diaby 35

Cny 09.06.2026 19:06

typ ma rok kontraktu, przedłuża idzie klubowi na rękę a ci wołają 30?... jeśli jest w tym ziarno prawdy to pora yebac włoski zaścianek z prowincjonalnym myśleniem i szukać za granicą. problem jeden my nie mamy skautingu :(

martins2000 09.06.2026 18:57

Jak przyjdzie 1 zawodnik z listy top to będzie sukces na miarę mistrzostwa

martins2000 09.06.2026 18:57

🤣🤣🤣

martins2000 09.06.2026 18:56

Trattativa ufficiale avviata per Solet, forbice ampia: l'Inter offre 15-17 milioni più bonus, l'Udinese parte da 30 Romano

martins2000 09.06.2026 18:56

Dramat

martins2000 09.06.2026 18:56

Komedia

tylkointer3 09.06.2026 17:49

Martinez idealnie tam pasuje zachowaniem

martins2000 09.06.2026 17:29

W tym momencie Juventus pracuje nad transferem Dibu Martineza. Klub jednak wysłał też zapytania o Oblaka (bardzo wysoki kontrakt) i Lucasa Chevalier z PSG. [Agresti]

ragnar 09.06.2026 17:28

Myślę że Hakimi teraz 70 czy 75 wart, a to nr 1 na prawej...Diallo fajny grajek, dwa dobre sezony, to pewnie z 55....ale byłaby beja jakby Atalancie nikt nie dał 40 i Palestra złapał kontuzje jak Leoni

martins2000 09.06.2026 17:20

Bournemouth interesuje się Tarikiem Muharemoviciem. Angielski klub spróbuje dopiąć transfer obrońcy Sassuolo w nadchodzących tygodniach. [Di Marzio]

martins2000 09.06.2026 16:58

Ostatnio pojawiały się plotki łączące Como z Andreą Cambiaso i Tarikiem Muharemoviciem, ale lombardzki klub nie będzie w stanie kupić tych zawodników. Como ma spory budżet, ale ta dwójka jest poza zasięgiem. Bośniak ma spore zainteresowanie w Anglii. [Romano]

martins2000 09.06.2026 16:57

Gracz jest ceniony przez Inter i uważany za interesujący profil na przyszłość

martins2000 09.06.2026 16:55

facepalm

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53339

Liczba komentarzy: 624544

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się