Wywiady z piłkarzami

Kuzmanović: Z Mazzarrim brakowało tylko wyników (12)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 5 lat temu
60
12
fcinter serwisowe

Derby zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Zdravko Kuzmanović udzielił obszernego wywiadu dla Libero, którego zapis Wam prezentujemy.

 

Co pomyślałeś, kiedy dowiedziałeś się o zwolneniu Mazzarriego?

 

Informacja dotarła do mnie przed piątkowym meczem [kadry Serbii] i potem myślałem tylko o tym. Byłem zaskoczony, nie spodziewałem się tego, ale skoro zarząd podjął taką decyzję, to co mogę powiedzieć. Miałem dobre relacje z trenerem Mazzarrim, mimo że nie grałem zbyt często.

 

Co Twoim zdaniem poszło nie tak?

 

Brakowało tylko rezultatów. Zdobywaliśmy zbyt mało punktów, to jedyny problem.

 

Rozmawiałeś już z Mancinim? Jakie są jego pierwsze wrażenia?

 

Z całą pewnością pozytywne. Dopiero go poznałem, ale powszechnie wiadomo, że to bardzo dobry trener.

 

Co Mancini może wnieść nowego?

 

Mancini to trener, który wiele wygrał w swojej karierze - to na pewno będzie pomocne. Teraz jednak dużo zależy od nas samych, piłkarzy, żeby dawać z siebie maksimum.

 

Od kiedy przybyłeś do Mediolanu w 2013 roku masz trzeciego trenera. W czym problem?

 

Ciężko powiedzieć. Przybyłem do Interu za czasów Stramaccioniego, ponieważ nalegał na sprowadzenie mnie do zespołu. Potem jednak został zwolniony i przyszedł Mazzarri. Wszystko zależy od wyników, w zeszłym sezonie rzutem na taśmę zakwalifikowaliśmy się do Ligi Europy, w tym słabo punktowaliśmy od początku. W klubie takim jak Inter liczą się tylko wyniki, jeśli ich nie ma, to zaczynają się problemy.

 

Nowa taktyka może przynieść korzyści?

 

Mamy nadzieję. Do tej pory graliśmy cały czas trójką w obronie, ale teraz trener ma inny pomysł na ustawienie defensywy. W ostatnich dniach dużo pracowaliśmy nad zrozumieniem tego, czego wymaga od nas Mancini na boisku. Dużo zależy tutaj od nas.

 

Emocje przed Derbami takie jak zawsze? Czy tym razem jest wyjątkowo?

 

Derby to zawsze Derby, wielki mecz, którego wygranie będzie dla nas dużym krokiem naprzód. Jesteśmy naładowani, bo przed nami dwa ważne spotkania: najpierw Milan, potem Roma. Ciężki terminarz, ale musimy zaliczyć dobry start z nowym trenerem.

 

Kto zrobi różnicę w Derbach?

 

Palacio, jak w zeszłym roku. Najważniejsza jest jednak wygrana, nie ma znaczenia kto strzeli bramkę.

 

Kuzmanović wyjdzie w środku pola?

 

Mam nadzieję, jednak to trener o tym decyduje. Wszyscy jesteśmy do dyspozycji Manciniego i dobrze, że ma szeroki wybór. Czuję się dobrze fizycznie, a to najważniejsze.

 

W 39 meczach dla Interu jeszcze nie zdobyłeś gola.

 

Nie mam nic przeciwko odblokowaniu się akurat w meczu z Milanem. Próbowałem wiele razy strzelać z dystansu, ale niestety bez skutku. W Stuttgarcie każdy strzał to był gol, tutaj jest ciężej.

 

Czego potrzebujecie, żeby pokonać Milan?

 

Musimy być twardzi, grać jako drużyna. W Derbach przeważnie decydują detale, wymaga to od nas całkowitej koncentracji przez 90 minut. Pamiętajcie, że jesteśmy Interem - musimy wygrać.

 

Kogo z Milanu się obawiasz?

 

Są dobrzy jako zespół, to jest ich siła, zaś w takich meczach każdy będzie chciał dać z siebie wszystko. Wygra ten, kto wykaże się większą determinacją.

 

Kovacić jest gotowy do bycia liderem zespołu?

 

To ciągle młody chłopak, wiele pracy przed nim, ale ma ogromny potencjał do rozwoju. To silny zawodnik, przy Mancinim może jeszcze się poprawić, nabrać pewności i może zacząć być decydującym graczem.

 

Spodziewaliście się problemów Vidicia?

 

To całkowicie normalne, spędził 9 lat w innej lidze, zmiana otoczenia nie zawsze jest łatwa. Widać przecież, że to świetny piłkarz, na boisku każdemu pomaga. Jedyne czego mu obecnie brakuje, to odzyskania pewności siebie.

 

Trzecie miejsce jest w zasięgu?

 

Mamy zespół i odpowiednią jakość, żeby tam zakończyć sezon. Dotyczy to również trenera. Czas, żebyśmy to udowodnili.

 

 

Zobacz też

Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi zawodników po meczu z Romą (3)

07.12
07:44
Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi pomeczowe Interistów po spotkaniu z Barceloną (1)

11.12
15:26

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.11.2014 o 21:42 przez adilbn
adilbn
Proszę Cię.. odejdź !
21.11.2014 o 22:08 przez cezarys8@vp.pl
cezarys8@vp.pl
kiedy wchodzimy do zakładki ''Inter'' a potem ''sztab'' to łatwo zauważyć, że nie dokonano zmian co znaczy, że sztab szkoleniowy jest taki jak za czasów Il Betone. Brak zmian jest również można zobaczyć, gdy wejdziemy w ''Inter'' a potem ''trener''- zwracam uwagę, że nadal wpisany jest Mazzari, a o ile mówię dobrze to aktualnie trenerem Interu jest Roberto Mancini.
20.11.2014 o 20:24 przez Granat105
Granat105
Ostatnio Kuzma nieźle się prezentuję, na pewno wolę by to on zamiast Obiego wybiegł w 1 składzie, jeśli Hernanes nie wydobrzeje.
20.11.2014 o 15:43 przez Yascarr
Yascarr
Opowiadał dobre kawały na treningu, miał ładne wyrzeźbione łydki. Brakowało mu tylko wyników.
20.11.2014 o 15:36 przez Dejwid
Dejwid
W ten sposob mozna wytlumaczyc kazdego treneraXD
20.11.2014 o 14:57 przez kibol123
kibol123
Kuśka jesteś bardzo słabym piłkarzem (ostatnie mecze tego nie zmienią bo przezetujesz sie na tle takich amatorów, że to nie ma co nawet dywagować) i jeszcze słabszym inteligentem no faktycznie przecież grasz w Interze średniaku który ma pewne utrzymanie a jak ześwirują to nawet łapią się do LE co tam, że brakło wyników w piłce nie to jest najważniejsze ważne, że piłkarze lubią trenera za to, że co trening ma przygotowane nowe kawały nie ??
20.11.2014 o 14:36 przez Lucash
Lucash
Po przeczytaniu tytułu za wywiad się nawet nie biorę, Kurna "brakowało tylko wyników" cóż to za stwierdzenie, to rozumiem że reszta w jak najlepszym porządku. Cash się zgadza, fejm się zgadza tylko wyników zabrakło...niektórzy z Naszych kopaczy to powinni mieć zakaz udzielania wywiadów :/
20.11.2014 o 14:22 przez Adriano Leite1!
Adriano Leite1!
Na tym zdjeciu na glownej stronie to jest bardzo podobny do Ibry. Hahaha Ale prawie robi wielka roznice. Niestety jest tylko ogorem.
20.11.2014 o 14:18 przez Nadia G
Nadia G
"Świetny trener, tylko wyników nie ma" (Kazimierz Górski).
20.11.2014 o 12:43 przez Pawel1992
Pawel1992
Brakowało tylko i aż wyników.W ogóle to z grą tez nie było najlepiej.
20.11.2014 o 12:34 przez Dzyl
Dzyl
Akurat Kuzma ostatnio jak grał to nie grał źle :)
20.11.2014 o 12:20 przez Pasha1994
Pasha1994
ty sie za gre wez waflu a nie wywiady udzielasz gwiazdorze jeden

Shoutbox

Orzeu 12.12.2019 11:38

zoniek zna system

Orzeu 12.12.2019 11:38

fascynująca lektura

Piter 12.12.2019 11:13

Orzeu co sądzisz o temacie "Typy bukmacherskie" znajdującym się tutaj na forum

inter30 12.12.2019 11:12

ponoć według analizy jakiegoś dziennika nie był

Orzeu 12.12.2019 11:11

tak

ZnawcaCalcio 12.12.2019 11:04

Gol Martineza z Barcelona byl ze spalonego?

Piter 12.12.2019 10:34

Ich piłkarz i mogą żądać ile chcą, to jest biznes i ja to rozumiem

Luki165 12.12.2019 10:16

Jak widzę ile Chelsea chce za Alonso to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 30 mln za kogoś kto od 2 lat jest cieniem siebie i głównie siedzi na ławie? Masakra

KoBa 12.12.2019 10:10

Ale na 2 koszyk to trzeba zająć wysoko w LE nie wiem, czy nie najwyżej

KoBa 12.12.2019 10:09

Dostaniemy w 1/16 jakiś Bolków i ich klwpnieny na lekko i oddalimy się tym samym od 4 koszyka

miniu86 12.12.2019 09:46

Tak dokladnie, przeszkadza ci to moE?

Nasir 12.12.2019 09:44

widze frustracja niezmiennie silna wsrod kibicow, wyzywac atalante bo naszym kopaczom sie nie udalo

kusy 12.12.2019 09:41

Za wyjście z grupy dostaje się sporo punktów

miniu86 12.12.2019 09:39

Kurvy z Bergamo, co za fart, najpierw ta banalna grupa grajac pierwszy raz w.zyciu w LM i jeszcze awans z 7 pkt

miniu86 12.12.2019 09:38

Ale jakin cudem oni sa miejsce za nami?

kusy 12.12.2019 09:35

Jesteśmy na granicy 4 koszyka LM :D trzeba grać na maksa w LE, albo wygrać Serie A, inaczej znowu czeka nas grupa śmierci

kusy 12.12.2019 09:31

Po wczorajszym sukcesie Atalanta awansowała w rankingu klubowym na 56 miejsce. Inter zajmuje 55 miejsce

kusy 12.12.2019 09:28

Ale punktów do rankingu Serie A wpadło dużo za LM💪

Kredence 12.12.2019 09:23

co za zenada

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29033

Liczba newsów: 35394