Gazety włoskie

La Repubblica - Inter nie ma rywali. Od pierwszych derbów wygrał wszystkie mecze poza remisem z Napoli (4)

Źródło: fcinternews.it
3 miesiące temu
1207
4

Według La Repubblica Inter „nie ma rywali”. W dzisiejszym wydaniu gazety podkreślono kolejny pokaz siły drużyny prowadzonej przez Chivu. Nerazzurri pokonali Genoę 2:0 i mają już 13 punktów przewagi nad Milanem (który dziś w południe zagra w Cremonie) na tydzień przed derbami.

Zwycięstwo przyszło zaledwie kilka dni po bolesnej eliminacji z Ligi Mistrzów, mimo poważnych braków kadrowych, przede wszystkim Lautaro i Dumfriesa. Drużyna wróciła na San Siro „po raz pierwszy od porażki z Bodø w rewanżu play-offów Ligi Mistrzów, bez Lautaro i z Dumfriesem wciąż szukającym formy, i musiała udowodnić, że nie straciła swojej jakości” – czytamy.

Test został zdany. Po bramce Dimarco w pierwszej połowie, w drugiej części spotkania Çalhanoglu podwyższył wynik z rzutu karnego. Zwycięstwo 2:0 nad Genoą poprawia bilans drużyny, która od czasu pierwszych derbów wygrała wszystkie mecze ligowe, z wyjątkiem remisu z Napoli.

Zobacz też

Stefan de Vrij

GdS - Przedłużenie kontraktu de Vrija wciąż możliwe. Holender ma jednak pewne żądania (14)

28.05
08:41

CdS - Mou czeka na Nico Paza, ale Interu to nie przeraża. Jest też plan B (1)

23.05
09:14

Komentarze (4)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.03.2026 o 23:06 przez Ojciec SB
+3
Ojciec SB
Inter „nie ma rywali” xD my tych rywali nie mamy od kilku lat i to bardzo dużo mówi o serie a i o tym jakimi my frajerami jesteśmy xD Od lat nie robimy transferów do pierwszego składu, a i tak przewyższamy ligę. Juwe to chociaż zdominowało ligę, a my mistrzostwo oddajemy na prawo i lewo xD Wyniki w Cl robimy ponad stan, wyniki finansowe świetne, a transferów zero. Juwe dominujące ligę co roku jakoś się wzmacniało… a my od lat nie robimy poważnych transferów. Dzisiaj ligę prawdopodobnie wygramy, znów praktycznie tym samym składem xD i co dalej? Nagle Diouf zacznie grać? Nagle Luis będzie wahadłowym niczym Maicon czy Dumfries? Zrobimy „samo finalizujące się okienko transferowe?” No ja pierdole jak jakaś za przeproszeniem atalanta, a nawet gorzej xD zmuszeni do sprzedaży jakiegoś Thurama, Barelli, z pocałowaniem ręki wypożyczymy frattesiego z opcją wykupu… no tak to się nie da…
02.03.2026 o 14:40 przez maestro177
maestro177
Jest jak jest, z perspektywy kibica trzeba się z tym pogodzić i cieszyć z tych zwycięstw, które osiągamy.
01.03.2026 o 18:50 przez smerf1600
+1
smerf1600
jak myśmy te derby mogli przegrać to chyba najmądrzejsze filozofy do dziś nie wiedzą
01.03.2026 o 13:29 przez tytusek25
+3
tytusek25
Czego chcieć więcej jak jedyni potencjalni rywale w sezonie mają pary tylko na dwumecz z nami.. ?? Resztę sezonu potykają się o własne nogi. Sezon to nie dwumecz tylko maraton.
Wszyscy poza Interem są ligowo beznadziejni na długim dystansie. Sprinterzy puchnący po jednym okrążeniu. Kalectwo na które patrzeć się ni da. Kibicowanie rywalom w kontekście ich kibiców ociera się o syndrom sztokholmski. Najlepsze , że najgłośniej się śmieją z naszych potknięć w europie samemu będąc w ttym miejscu 2 jak nie kilka dekad temu :) Jezdzić tramwajem i śmiać się z sąsiada, który jedzi lexusem, że nie stać go na Bugatti co roku :) Epickie :)

Shoutbox

Piotrek85 10.06.2026 19:12

od sprzedaży Esposito

Piotrek85 10.06.2026 19:11

40 % mamy

Cny 10.06.2026 18:31

ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40

Tifosinho 10.06.2026 18:22

Pół Palestry 😁

Piotrek85 10.06.2026 18:16

Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.

martins2000 10.06.2026 17:34

agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia

Cny 10.06.2026 15:04

Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.

Cny 10.06.2026 15:02

palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p

Piotrek85 10.06.2026 15:02

Odkup jest?

Cny 10.06.2026 14:57

6m to sporo

Piotrek85 10.06.2026 14:54

Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż

Cny 10.06.2026 14:54

O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry :D

Cny 10.06.2026 14:54

chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze

Piotrek85 10.06.2026 14:53

Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?

Klinsi64 10.06.2026 14:52

maverick prowadzi X

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Jacenty 10.06.2026 14:31

pisa wykupuje Akinsanmiro

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29455

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624601

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się