Relacje

Bezlitośni - Lazio 0-3 Inter (30)

Autor:
Źródło: inf. własna
9 miesięcy temu
4300
30
Miranda Icardi Brozović Skriniar

Inter rozbił na wyjeździe Lazio Rzym. Mediolańczycy nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń, oto relacja z przebiegu meczu.

Pierwszy strzał w tym spotkaniu oddał Matias Vecino, ale Urugwajczyk mocno się pomylił i piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 9 minucie naprawdę dobrą szansę na gola miał Mauro Icardi, ale po dobrej centrze Perisicia, as Interu minął się o centymetry z futbolówką. Pierwsze dziesięć minut minęło pod znakiem posiadania piłki przez Inter, Nerazzurri wymieniali między sobą dziesiątki podań i próbowali uśpić rywala. Z kolei Lazio czekało na szansę do kontry. Niefrasobliwa strata piłki i faul Marcelo Brozovicia w 17 minucie, zmusiła sędziego do pokazania Chorwatowi, pierwszej w tym meczu żółtej kartki. Dwanaście minut później drugą żółtą kartką został ukarany inny gracz Interu – Kwadwo Asamoah. Lazio jednak nie dawało Interowi sygnałów do niepokoju, a ekipa z Mediolanu była stroną dominującą. Nerazzurri musieli szybko udowodnić swoją dominację, strzelając bramkę aby nie dać ekipie z Rzymu szans na odwrócenie sytuacji na boisku. W 28 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał, nie kto inny, niż Mauro Icardi i nieoceniony Argentyńczyk zdobył kolejnego gola w tym sezonie. Chwilę później pierwszą żółtą kartkę ujrzał zawodnik Lazio, a konkretnie Ciro Immobile, który niepotrzebnie wdał się w dyskusję z arbitrem. Kłopoty Lazio były coraz większe, w wyniku odniesionej kontuzji, Milan Badelj musiał opuścić murawę, a zastąpił go Cataldi.

W 36 minucie Vecino nie wykorzystał dobrej sytuacji, kiedy uderzał z bliskiej odległości piłkę główkę w stronę bramki, trzeba jednak oddać, że bramkarz Lazio zachował się świetnie przy tym strzale i sparował piłkę do boku. Urugwajczyk zmarnował kolejną okazję w 40 minucie po doskonałym podaniu Mauro Icardiego. Kilka sekund później nie było już żadnych wątpliwości, Marcelo Brozović przyjął piłkę przed polem karnym po wybitym rzucie rożnym i z laserową precyzją skierował piłkę do siatki przy samym słupku, udowadniając, że jest jednym z najlepszych graczy Interu w tym sezonie. Tak zakończyła się pierwsza połowa, w której Inter dominował w sposób absolutny.

Z „wysokiego C” drugą część meczu rozpoczęło Lazio, ale groźny strzał z rzutu wolnego wybronił Handanović. Chwilę potem, żółty kartonik ujrzał Radu, po brutalnym faulu na Politano. Sime Vrsaljko, w obronie kolegi, rzucił się w stronę Rumuna oraz sędziego i arbiter wyciągnął drugą kartkę tego samego koloru, tym razem dla Chorwata. Joao Mario dostał swoją szansę w tym meczu od Spallettiego, ale ciężko mówić aby ją wykorzystał. Co prawda, nie popełnił żadnych poważniejszych błędów, ale trener zdecydował się zdjąć go z boiska i już w 57 minucie na placu gry zobaczyliśmy Borję Valero. W 65 minucie świetną okazję zmarnował Matteo Politano, do tego momentu Włoch nie mógł wstrzelić się w tym meczu, jego uderzenia albo były blokowane, albo lądowały na trybunach. Niedługo później, swoją szansę miało Lazio, Marusić huknął potężnie z bocznej strefy pola karnego, ale Samir Handanović, nie pierwszy raz w tym meczu, świetnie interweniował. Nerazzurrim wciąż było mało, równo w 70 minucie, Inter przeprowadził kolejną udaną akcję bramkową. Icardi przed strzałem wymanewrował jednym zwodem obronę Lazio i lewą nogą wbił piłkę do siatki. Zrobiło się 0-3. W kolejnych minutach Inter nie dawał dużo miejsca rywalom i gospodarze mieli ogromne problemy ze stwarzaniem szans. Oprócz groźnej akcji Immobile i kilku próbach strzałów po rzutach rożnych, Lazio nie miało klarownych sytuacji do poprawy wyniku spotkania. Nerazzurri dominowali i kontrolowali grę. W 87 minucie Spalletti zdecydował się na podwójną zmianę, a na boisku pojawili się Keita Balde i Roberto Gagliardini.

Jeden z hitów kolejki okazał się bardzo jednostronny. Inter nie miał żadnych problemów z wysokim zwycięstwem nad stołeczną ekipą. Trzeba podkreślić, że czarno-niebieskim nie przeszkodziły także warunki atmosferyczne, ponieważ większą część pierwszej połowy, padał ulewny deszcz. Inter zrównał się punktami z Napoli, ale dzięki lepszym statystykom ,to Nerazzurri zajmują drugą lokatę w tabeli.

 

 

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Vrsaljko, Miranda, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Joao Mario, Politano, Perisic; Icardi

LAZIO (3-5-2): Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Marusic, Parolo, Badelj, Milinkovic-Savic, Lulic; Caicedo, Immobile

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Inter wygrana 19/20

Inter w Lidze Mistrzów! Zwycięski dreszczowiec z Empoli (81)

26.05
19:32
Inter Atalanta Icardi

Zaszachowana batalia o Ligę Mistrzów. Inter 0-0 Atalanta (20)

07.04
17:28

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.11.2018 o 11:24 przez innwera
innwera
Hej, Jestem Marta mam 21 lat :) Na wielu portalach możesz znaleźć mnie pod nickiem Rika98.
Jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam
Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)


Napisz do mnie

kontakty.1K.pl

mój nick mar56ta
30.10.2018 o 20:25 przez haazaard
haazaard
fajna fota na 'froncie' tego posta ;p
30.10.2018 o 15:58 przez davi23
davi23
Ogólnie załapaliśmy dobry poziom, i teraz zgrzyt... gdyby nie nasze dwie, a nawet 3 wpadki... bo mecz z Torino też wpadka, a Sassolo i Parma to mega... dzisiaj bylibyśmy z kompletem. Nie chcę tutaj pisać o Scudettach itp bo to przesada, a zaraz znowu może być kryzys, ale potencjał na coś więcej jak tylko pierwsza 4 ka jest. Da się walczyć z Juve i co cieszy chyba to idzie w dobrym kierunku. LM musi byc co roku, a potem wspinamy się dalej i walczymy o więcej w kolejnych latach.

Mecz z Lazio, mega, zdominowaliśmy mecz i rywala. Strzelamy 3 bramki, i w obronie czysto, widać że mamy tam poukładane, a graliśmy Mirandą, z De Vrij będzie jeszcze lepiej. Dobrze, ze nie zagrał, potrzebny nam będzie na Barcelone.

Teraz przed nami 3 mecze w lidze, gdzie musi musi być 9 pkt przed starciami z Romą i Juve. Jeśli tak będziemy wygladać jak z Lazio, damy rade. Trzeba też w LM zabezpieczyć wyjście z grupy, PSV liczę na 3 pkt, min remin z Barca, ale wierzę w niespodziankę, San Siro może być dla nas magiczne, i potem trydny teren z Tottenham, to boisko to skandal, jak ktoś wczoraj oglądał po części spotkani z City, ten mecz nie powinien się odbyć na takim boisku, tam nawet nie było widać, która linia to koniec boiska a która to pole karne. Jakość masakra.

Forza Inter!
31.10.2018 o 10:53 przez DonDawido
DonDawido
Czy da się walczyć z Juve zobaczymy w bezpośrednim pojedynku, ale na pewno zapowiada się obiecująco. Skok jakości względem poprzedniego sezonu jest zauważalny i jeśli tak dalej pójdzie, to faktycznie możemy ich przycisnąć.
Szkoda wtop z początku sezonu, ale teraz trzeba patrzeć już tylko na kolejne spotkania i doić punktów ile się da.
30.10.2018 o 11:14 przez cuba
cuba
Lazio grało jak przestraszone ,wszystkiego się spodziewałem ale tak słabego Lazio zdecydowanie nie,obyśmy nie popadli w rutynę i po wyjściu na boisko żebyśmy też nie popadli w samozachwyt ,jest póki co zaje.. więc wszytko zostaje w głowach,oby tak dalej i kolejna kolejka powinna też dać nam 3pkt ,Inter 4Life :)
30.10.2018 o 10:53 przez Hush
Hush
Brawo !! ! :)

Liczyłem na taki właśnie Inter w meczu z Barceloną... :) U nas damy radę już :D

Co do meczu z Lazio... myślałem, że postawią się nam solidniej..., że jednak coś wbiją... ale nie... i dobrze dla Nas :D Wynik i statystyki po stronie Interu, świetnie :) ))

Forza Inter! :]
30.10.2018 o 08:40 przez SETE
+1
SETE
To mial byc mecz vendetty dla Lazio, mieli pokazac nam " miejsce w szeregu" itd itp. Roznica jakosci byla az nad to widoczna. Zjedlismy Lazio taktycznie, fizycznie, jakosciowo i mentalnie. Naprawde widac optymizm w Interze od poczynan naszego Zarzadu po gre pilkarzy i entuzjazm kibicow...na to czekalismy dobrych pare lat. Jestem pewien , ze Suning to jest podmiot, ktory wie co robi i co chce osiagnac..bedzie dobrze
30.10.2018 o 08:28 przez IRT
IRT
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa była naprawdę rewelacyjna, w drugiej trochę gorzej, ale to zrozumiałe przy komfortowym prowadzeniu trzema bramkami. W tym sezonie jeszcze nic nie jest dla nas zamknięte. Z taką grą możemy osiągnąć więcej niż to, co było oczekiwane przed sezonem.
30.10.2018 o 07:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Żeby nie popadli w samozachwyt ale zaje biscie! Takie mecze aż chce się oglądać. Mądrość, zgranie, chęci i pomyśl. Brawo! Można było osiwiec patrząc się na Mario w 11 ale nawet dał radę. Jedyne co wkurza to to że Spal ile by nie wygrywał nie daje pograć młodym czyt. Lautaro. Siedzi i kisi się na tej ławce podczas gdy po boisku maja szansę biegać goście z zerowa forma. Gdzie tu logika?! Doświadczenie? Jeb doświadczenie! Spal więcej odwagi której tak wymagasz od zawodników. Jedziemy
30.10.2018 o 05:17 przez lyska95
lyska95
4 czyste konto Samira, wicelider w rankingu 😎
30.10.2018 o 01:34 przez maverik
maverik
Valero pierwsza asysta w Interze. Trochę mu to zajęło, ale najważniejsze, że jest :-D
29.10.2018 o 23:38 przez Weo
+2
Weo
Piękne bramki, kontrola prawie całego meczu. Taki Inter śnił mi się w snach. XD

Oczywiście że szkoda Martineza ale Icardi musi grać. A grę Tych dwóch zawodników razem widzieliśmy tylko w przygotowaniach do sezonu. I to tylko od Sallettiego zależy czy coś z tym zrobi, czy znajdzie dla Lautaro pozycję w końcu jakąś?

Wygrywamy i to się najbardziej w tym momencie liczy :forza:
29.10.2018 o 23:27 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
No i pięknie, w końcu bez stresu w końcówce :P
Icar jak już się "przebudził" to strzela regularnie i oby już tak do końca! ;) Forza Inter ⚫️🔵
29.10.2018 o 23:27 przez timon
+2
timon
świetny mecz w naszym wykonaniu. właśnie o taki Inter nic nie robiłem :)

Icardi rozwija się coraz bardziej, dużo częściej angażuje się w konstruowanie akcji. Vecino też coraz lepiej, walczy i coraz lepiej gra piłką, dziś fajnie wyglądała gra Icar- Vecino- Perisic. Szkoda, że trochę słabiej dziś Politano. Za często podpala się i ewidentnie brak mu zimnej krwi. MA jednak technikę i ułożoną nogę, więc potencjał jest. Brozo potwierdza, że jest w mega gazie. Środek obrony dziś bardzo dobrze, Vrsalijko również dostosował się do poziomu, kiedy zgra się z resztą może być mocnym punktem. Asamoah dziś trochę słabiej.

Joao Mario. Ciężko ocenić jego grę. Niby zagrał ok, walczył, starał się, ale brakowało mu pewności. Zresztą nie ma się co dziwić- presja na nim była ogromna(na jego własne życzenie). Fajnie jednak, że szanse dostał i mam nadzieję, że będzie się starał teraz jeszcze bardziej. Posiadanie takiego piłkarza zwiększa nasze możliwości. JEżeli będzie zasługiwał zaangażowaniem na treningach, to jestem pewny, że będzie dostawał kolejne minuty i w perspektywie całego sezonu, może nam dać kilka ważnych pkt.
29.10.2018 o 22:55 przez Kondzik
+2
Kondzik
Ktoś jeszcze ma pytania kto powinien grać w LM ? Przecież to Lazio jest daremne. Chwała Bogu że Vecino strzelil na 3-2 bo by był wstyd w LM. Pokaz siły ale sądzę że w 70 % stać ich na jeszcze wiecej. Obecnie Pan Radziu gasi peta i czeka na Barcelonę bo on wie co robi. Forza Inter !!
29.10.2018 o 22:32 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Dzięki Maurito tylko szkoda że znowu Lautaro spędził cały mecz na lawie
29.10.2018 o 22:27 przez maestro177
+1
maestro177
Nie wiem skąd taki wysoki kurs na Inter był, ale fajnie.
29.10.2018 o 22:19 przez DonDawido
DonDawido
Dobra gra, świetny wynik, fatalne zmiany (tj. ich brak). Głupio się czepiać przy takim wyniku, ale po cholerę zajeżdżać Perisica, Brozo, Icardiego zamiast dać wcześniej szansę dla Balde, Martineza, Gagliardinego? Przyznam, że wyjątkowo mnie to irytuje.
29.10.2018 o 22:26 przez ThreeEyedRaven
+7
ThreeEyedRaven
I. przykazanie Interu: Nie ściągaj Icardiego.
29.10.2018 o 21:36 przez el_loco
el_loco
Wszystko według moich przewidywał :) Deszcz nam pomaga ponieważ możemy grać piłką, Lazio nie jest w stanie biegać do presingu do tego zawodnicy Lazio lubią grać indywidualnie, a w deszczu Immobile raczej nie pobiegnie z piłką przy nodze. Nie zmienia to faktu, że gramy bardzo dobrze w tym meczu. Forza Inter 😊
29.10.2018 o 21:27 przez davi23
davi23
Brak De Vrija dobrze, jeszcze karnego by zrobił.

Gramy bardzo dobrze, Lazio nie istnieje, oby nie zje... w II poł i mega mega istotne 3 pkt w skali tabeli, sezonu, walki o LM na spokojniej. Forza Inter!
29.10.2018 o 20:39 przez timon
timon
dobry skład, mam nadzieję, że tym meczem MArio zacznie swój proces odbudowy i te 40mln nie będą stracone. Spal na Brozoviciu pokazał, że potrafi odbudować zawodnika, oby teraz było tak samo :)
29.10.2018 o 20:14 przez Pjerun
Pjerun
Spal kolejny raz zaskakuje składem.
Cieszy powrót Joao Mario, bo z pewnością jest w stanie zaoferować więcej niż Borja. Tak zresztą przeczuwałem, że pod nieobecność Radji dostanie w końcu swoją szansę.
Na minus w składzie Miranda i Perisic. Wolałbym De Vrija i Keite.
29.10.2018 o 20:12 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Bardziej ciekawi stan murawy. Żeby o wyniku nie zadecydował jakiś głupi przypadek
29.10.2018 o 19:52 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
dlaczego nie ma De Vrija, to by było dobre :P
29.10.2018 o 20:09 przez el_loco
el_loco
Myślę, że Spaletti boi się o jego nastawienie psychicznie podczas gwizdów, które z pewnością by jemu towarzyszyły.
29.10.2018 o 19:50 przez emsie
emsie
ale będą jaja jak Mario zaskoczy, odkupi winy i wszyscy go pokochają :D
29.10.2018 o 19:48 przez ddamiann17
ddamiann17
Na oficjalnej stronie jest Asa zamiast Dalberta ;)
29.10.2018 o 19:41 przez rafael021
rafael021
Fajnie z tym Mario ale zaczynam się bać o Lautaro, żeby nie było jak z Gabigolem bo jak na razie na to się zapowiada
29.10.2018 o 19:39 przez kovacic10
+1
kovacic10
O kurde Joao Mario to się nie spodziewałem, jestem ciekaw mocno jak sie zaprezentuje.

Shoutbox

WirtuozTaktyki 16.07.2019 08:19

Mazzola

WirtuozTaktyki 16.07.2019 08:18

tak

Odet 16.07.2019 08:16

czyje to mądre słowa?

sparzak30 16.07.2019 08:13

Mazzola?

Odet 16.07.2019 08:10

czyje to słowa?

WirtuozTaktyki 16.07.2019 08:06

facepalm

WirtuozTaktyki 16.07.2019 08:06

- Lukaku i Dżeko to zawodnicy o globalnej marce, ale wiecie, że ja zawsze wybieram Mauro Icardiego. Zawsze będę stawiał go wyżej od Belga i Bośniaka. Jest niesamowitym piłkarzem i przykro mi, kiedy widzę go na rynku transferowym.

InterMistrzKamil 16.07.2019 06:41

Milan merda szala la la la la le

InterMistrzKamil 16.07.2019 06:41

Chłop nadal śpiewa

Gloin1989 16.07.2019 00:49

PUSCAS LECI DO AZJI

WirtuozTaktyki 16.07.2019 00:46

Trybuny FC co raz bliźej

Nitrogen 16.07.2019 00:09

Teraz skupiają się na Chiesie a Ikardi pozostaje w dupie

Nitrogen 16.07.2019 00:08

Di Marzio właśnie wysapał że Icardi nie jest już priorytetem na Juve

Czarson 16.07.2019 00:04

akurat na Ikardiego uzbieraja

Czarson 16.07.2019 00:04

matuidi itp jakies grosze

Vancore 16.07.2019 00:03

za perina kolo 15 baniek

Nitrogen 16.07.2019 00:02

Kąselo ponoć to City, ale to trochę wyhamowało

Vancore 16.07.2019 00:02

nie musza

Czarson 16.07.2019 00:02

juwe to kogos sprzeda za wieksza kade? chyba nie. cancelo moze zostanie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Lugano był

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26788

Liczba newsów: 34367