Plotki transferowe

Liverpool przyjął ofertę Barcelony (44)

prawie 16 lat temu
718
44

Oficjalna strona Liverpoolu potwierdza, że oferta FC Barcelony za Javiera Mascherano została zaakceptowana. Jednocześnie Roy Hodgson poinformował, że oferta Marco Branci za El Jefe została odrzucona.

 

The Reds zezwolili mistrzowi Hiszpanii na rozmowy z Argentyńczykiem w sprawie kontraktu indywidualnego. Jeśli strony dojdą do porozumienia, a piłkarz pomyślne przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt z drużyną Pepa Guardioli.

 

Tymczasem szkoleniowiec Liverpoolu, Roy Hogson w wywiadzie dla Sky wyśmiał ofertę wysłaną przez Inter Mediolan.

 

-Widziałem ten fax i to chyba żarty z ich strony. Oferta kompletnie nie odzwierciedla wartości zawodnika. Oferta była tak śmieszna, że zdecydowaliśmy się wogóle na nią nie odpowiadać.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.08.2010 o 19:35 przez Magiq
Magiq
Mam nadzieję że Moratti z Brancą przemyślą co nieco po tych słowach Roya.Jeżeli oferta Interu była aż tak nie poważna to nie dziwię się Royowi że wyśmiał nas...<br />
Dla mnie Mascherano jest wart 25+ mln Euro ale nasi pewnie chcieli zapłacić 5 i oddać Muntara znając życie...
27.08.2010 o 17:16 przez Pavlo
Pavlo
gamonie nic nie potrafią zrobić porządnie!<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
27.08.2010 o 16:30 przez zanetti22
zanetti22
Uff, a już się bałem że transfer dojdzie do skutku. Nie widziałem Mascherano u nas w składzie. Jest Wielki Cuchu i to wystarczy. Nie rozumiem też po co na siłę wzmacniać silną drużynę i szastać kasą. Balotelli odszedł? I dobrze. Spokój w szatni. A jak będzie wielka potrzeba to się zimą kogoś znajdzie i tyle.
27.08.2010 o 16:23 przez Czarson
Czarson
Jaka jest kwota tego transferu ?
27.08.2010 o 14:56 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
No coz jak widac nie zrobilismy wystarczajaco duzo zeby Javier do nas trafil szkoda bo bylem za tym transferem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.08.2010 o 14:51 przez Omen
Omen
Żebyśmy się tylko nie stali drugim Milanem bo wszystko na to wskazuje ; / Miały być transfery zespół miał być silniejszy a my słabniemy już ( Balotelli choć był idiota ale grać potrafił )
27.08.2010 o 14:36 przez Kondzik
Kondzik
jak sie proponuje 6mln funtow + muntari to tez bym to wysmial heh booze zwyciezcy Lm nie stac na masche,,,
27.08.2010 o 14:33 przez Dominho
Dominho
.....(bez komentarza po prostu świetne transfery w tym okienku)..............................
27.08.2010 o 14:27 przez Mate1908
Mate1908
No to możemy się już pożegnać z marzeniami o pozyskaniu Mascherano. Wielka szkoda, bo widziałem w tym piłkarzu znaczące wzmocnienie. Pozostaje mieć nadzieję, że coś pójdzie nie tak na linii Javier-Barcelona. Jednak wydaje się to mało prawdopodobne <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
27.08.2010 o 14:18 przez brykAs
brykAs
ktoś ostatnio pisał że Branca wie co robi, że to taka pokerowa zagrywka - &quot;Oferta była tak śmieszna, że zdecydowaliśmy się wogóle na nią nie odpowiadać&quot; <br />
a wystarczyło 22 mln, kogo jak kogo ale nas taki wydatek nie powinien powstrzymać.
27.08.2010 o 13:26 przez buso
buso
Nie ma co lamentować tak naprawdę to na tą pozycje mamy co najmniej 2 świetnych graczy i młody mariga który też niedługo będzie wymiatał, koniecznie to trzeba było kupić lewego obrońce i na upartego dobrego szybkiego młodego napastnika zobaczymy jak Biabiany będzie grał bo już nie wierze że kogos kupimy w tym mercato za mało pieniędzy i czasu od czerwca mówiłem że taki rossi by nam się przydał ale jak moratti o każdy grosz walczy to wyłożenie 20 mln na tego napastnika można włożyć między bajki, rozumiem ograniczenie wydatków oraz poprawa budżetu klubu ale nie po tak wspaniałym triumfie<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
27.08.2010 o 13:17 przez Odet
Odet
no i cóż, nie mamy tak antastycznego składu, żeby powtórzyć sukcesy sprzed roku. Tylko Mou mógł osiągnąć tak wielkie sukcesy z takim składem.<br />
Ja będę bardzo szczęśliwy (jak zawsze) jak obronimy scudetto.<br />
Pozdr.
27.08.2010 o 13:10 przez Odet
Odet
śmiać to będę się ja, jak Hodgsona w połowie sezonu wypierniczą z Liverpoolu.<br />
i Tyle<br />
Pozdr.
27.08.2010 o 13:05 przez Bunique
Bunique
barca bedzie miala teraz mocny sklad.. ;/
27.08.2010 o 12:59 przez SlimShady
SlimShady
Wiedziałem, od początku wątpiłem,że Mascherano do ans przejdzie a szkoda, bo mogliśmy mieć najlepszy defensywny środek pola na świecie i zdecydowanie Javier pasował do inter. W Barcelonie będzie miał wielką presje, w sumie nie rozumie po co on Pepowi, skoro ma Busquetsa, któryś z nich będzie musiał usiąść na ławce i nie zdziwię sie jak to będzie właśnie Mascherano i ten sposób zmarnuje sobie karierę<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
27.08.2010 o 12:48 przez Ajk
Ajk
Nie dziwię się, że wyśmiał naszą ofertę. Wszystkie albo prawie wszystkie oferty w to lato są po prostu śmieszne. Już w lipcu pisałem, że trzeba zaproponować Liverpoolowi rozsądną ofertę i Javier byłby dawno nasz. A tak jasne było, że zainteresuje się nim inny duży klub... Nie mam słów, mam nadzieję, że ostatnie godziny mercato zmienia jeszcze sytuacje.
27.08.2010 o 12:28 przez 1+8
1+8
Tragedia, ani nie potrafimy sprzedać piłkarzy którym oferowało się giga kontrakty, a tym bardziej kupować bo jak nawet taki Antonelli czy Kuyt jest już dla nas nie osiągalny i tylko Sculli może co najwyżej przyjść do klubu, który zarobił w tym sezonie spory hajs i każdy zgłasza chęć przejścia do niego to coś jest nie tak. Nic się nie nauczyliśmy na błędach rywali z za miedzy tylko robimy klub emeryta, a poz sezonie się zdziwimy o odpadliśmy wcześnie z LM i co najwyżej ligę ledwo wygraliśmy. Z Morattiego trochę się Berlusconi chyba robić zaczyna
27.08.2010 o 12:25 przez cor72z
cor72z
Z jednej strony się cieszę, gdyż nigdy nie lubiłem Mascherano i nie uważam, żeby akurat jego pozycja wymagała u nas wzmocnienia. Z drugiej strony czuję jakieś takie lekkie wkurzenie, że zawodnik, o którego się staraliśmy i o którym słyszeliśmy niemal codziennie przez ostatnie 2 miesiące ostatecznie ląduje w Barcelonie, która podobno jest strasznie zadłużona. No nic, mamy ten sam skład co przed rokiem i trzeba się z tym pogodzić. Inter męczy się ze ściągnięciem Sculli'ego więc proponuję newsy o transferach Forlana, Robinho czy innych dużych nazwisk traktować raczej jako żart ;)
27.08.2010 o 12:14 przez Seba
Seba
a Hodgson w jakiej atmosferze rozstał się z Interem ? bo te jego wypowiedzi też jakieś takie złośliwe <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> a Juventusowi w ciągu dnia oddał Aquilaniego i zabrał Poulsena <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Wyczuwam tu jakiś spisek ;p
27.08.2010 o 11:52 przez Seba
Seba
Nen to jest bardzo ciekawa rzecz, którą napisałeś i kto wie czy właśnie w tym nie leżał problem. Jakby nie patrzeć, to Benitez rozstał się z Liverpoolem w niezbyt przyjemnej atmosferze.
27.08.2010 o 11:48 przez DonDawido
DonDawido
To może chociaż pokuszą się o Van der Vaart'a?<br />
Złe rzeczy dzieją się w naszym klubie. :/
27.08.2010 o 11:47 przez Nen
Nen
Śmiać to ja się będę z nich jak z grupy w LE nie wyjdą. A Marszczerano nigdy nie chciałem. Myślę, że nie kasa ma tutaj znaczenie a to, że lpool nie chce oddawać swoich piłkarzy Benitezowi.
27.08.2010 o 11:04 przez mediolan8
mediolan8
&quot;Van Dall&quot;<br />
Więcej szaczunku dla człowieka o nazwisku MUNTARII, czepiasz się gościa który jest jednym z najbardziej ambitnych zawodników naszej drużyny i walczakiem, to że nie ma az takiego talentu jak chociażby Cambiaso nie znaczy ze jest nam nie potrzebny<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.08.2010 o 10:57 przez Jedrula
Jedrula
Taktowny gość..
27.08.2010 o 10:56 przez Seba
Seba
Jak jeszcze teraz doczytałem, że kosztował Barcelone raptem 22 mln euro, to tylko usiąść i płakać<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
27.08.2010 o 10:54 przez piotrek7
piotrek7
Zaczyna się zaciskanie pasa tzn. Moratti chce zmniejszyć zadłużenie klubu, bo nie wierzę, że nie stać Inter na wyłożenie 18mln. funtów (tyle co Barca), ale właśnie chyba jednak nie stać. Wszyscy śmiali się z polityki Milanu (tłumaczyli, że niby pieniędzy nie mają), a teraz my dołączamy do tego &quot;klubu&quot; liczących każdy grosz.
27.08.2010 o 10:53 przez Seba
Seba
Jeśli to prawda to jestem załamany...
27.08.2010 o 10:53 przez ania29
ania29
<span style="color: red">I</span>nter jest tak skąpy ze nie sciagniemy zadnego klasowego pilkarza moratti przesadza z tym skapstwem i przez niego i naszych dzialczy tylko sie oslabiamy<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
27.08.2010 o 10:41 przez Van Dall
Van Dall
Mascherano nie jest nam potrzebny? Dopóki na boisko wybiega takie coś jak Muntari, Mascherano jest nam bardzo potrzebny. Szkoda, że Branca i Moratti dali ciała, bo była szansa na zawodnika z najwyższej półki. Mam wrażenie, że ostatnie triumfy tylko umocniły na pewnych stanowiskach osoby, których dawno nie powinno być w klubie <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <br />
<br />
Odnośnie Robinho - mało wam było użerania się z jednym alkoholikiem? Przecież koleś nadaje się tylko do tego, żeby przekisić resztę kariery w Brazylii.
27.08.2010 o 10:23 przez micom
micom
od czasu jak został trenerem Liverpoolu mnie wpienia... Byłem zwolennikiem transferu Mascherano, ale do feralnego poniedziałku przed meczem z Man City. Nie wyobrażam sobie, że piłkarz mówi, że nie zagra &quot;bo chce odejść&quot; a ma wazny kontrakt przez 2 lata... Kompletne zero profesjonalizmu, niech gra w tej śmiesznej barcelonce. Messi by się popłakał, jakby przyszedł do nas...

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 23:19

Wiatrak w obronie, momentami boiskowy głąb taktycznie, ale w grze do przodu cambiaso ma papiery na fajne granie

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:19

całe juve taki miało...

Chuchu 23.06.2026 23:19

A Cambiaso to nie gra na lewej przypadkiem?

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:18

miał c :cenzor: owy sezon, ale ogólnie to niezły piłkarz

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:18

ten Cambiaso to nie jest głupia alternatywa

Claudio 23.06.2026 23:18

jest duzo czasu. Cos wymysla. Byle tylko nie jakąś "gwiazdę mundialu"

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:18

odżyje pewnie temat Kiełbaso z Juve

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:18

może Denzel się rozmyśli :)

Claudio 23.06.2026 23:17

jedyny minus tej sytuacji ze mamy dziure po odejsciu Denzela i za bardzo nie widac alternatyw

Cny 23.06.2026 23:17

przecież czelsi daje 60, więc te 50 to było tyle ile oczekuje się obecnie za takich graczy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:17

on mimo wszysto jest niesprawdzony mocno zeby tyle wywalac

Claudio 23.06.2026 23:16

Lookmana to mega żałowałem, ale Palestra jakoś mnie tak nie rajcuje nawet

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:16

niby tak ale te 50 za niego to tak srednio tez

Cny 23.06.2026 23:16

i tak dobrze że szli po tego palestrę bo z lookmanem to był cyrk

Claudio 23.06.2026 23:16

dajcie sobie juz siana z tym Palestro jak nie bedzie to nie bedzie

Cny 23.06.2026 23:15

tzn mogli szybciej dopiąć ale co wtedy też nie wbilaby czelsi nagle?

Kredence 23.06.2026 23:15

To nie znaczy że są idealni, bo nie są

Claudio 23.06.2026 23:15

dziękuję wzajemnie Cny

Kredence 23.06.2026 23:15

Inter ma najlepszych dyrektorów we Włoszech i nikt nawet nie jest blisko. Jak kiedyś odejdą to zobaczycie jak będzie kolorowo. Wtedy zrozumiecie może, no tylko dopiero wtedy będzie płacz

Cny 23.06.2026 23:15

Claudio mam nadzieję że moje aleś udany dzień. zdrówka

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625219

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się