Plotki transferowe

Maicon: "Chcę zagrać w Realu Madryt" (69)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
1008
69

Prawy obrońca Interu Mediolan - Maicon, wyznał, że rozkoszuje się perspektywą związania się z Realem Madryt jeszcze tego lata.

Nie jest tajemnicą, że obecny trener Realu. Jose Mourinho bardzo chce w swoim składzie widzieć reprezentanta Brazylii. Sprawozdania z Anglii podawały, że Maiconem zainteresowany jest także Manchester City, ale były obrońca Monaco ani myśli przenosić się do Anglii.

"Chcę zagrać w Realu, to byłby dla mnie zaszczyt, wielka okazja. Z Manchesterem City nie mam nic, co by mnie mogło upewnić. Powiem to jasno, żeby nie było nieporozumień: chcę zagrać w Realu, nie chcę iść do Manchesteru City. Ponadto powtarzam, że nic mnie nie wiąże z angielskim klubem" - powiedział dla AS.

Tymczasem Brazylijczyk przygotowuje się ze swoją reprezentacją do Mistrzostw Świata w RPA, ale przy okazji nie szczędził pochwał pod adresem Jose Mourinho:"Mourinho jest wielkim trenerem i myślę, że nikt nie może tego perswadować. Mam wielką relację z nim i bardzo bym się ucieszył, gdybym miał znowu okazję trenować pod jego okiem" - dodał.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34

Komentarze (69)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.06.2010 o 19:31 przez SlimShady
SlimShady
Coś mi zdaje,ze będzie jak Ibrą, Maicon będzie chciał iść na siłę do Realu i Moratti nic na to ie poradzi.<br />
Dziwi mnie niestety to, może po tej fenomenalnej bramce strzelonej Juve tak bardzo deklarował gestykulacjami chęć pozostania jak najdłużej w Mediolanie, a teraz, że marzy mu sie Real. Pewnie i tak tam już nie będzie miał takiej formy jak u nas. W Interze był najlepszym prawym obrońcą, w Realu pewnie forma spadnie.
03.06.2010 o 16:39 przez pablo77
pablo77
25mln + Van Der Vaart i niech idzie za ta kase kupic Vargasa i bedzie git
03.06.2010 o 14:19 przez adi1908
adi1908
nie nieprawda brukowce muszą z czegoś żyć i tyle gest po meczu Juve musi coś znaczyć ...
03.06.2010 o 14:17 przez kulfon32
kulfon32
Kim byłeś jak przychodziłeś do nas<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> A kim jesteś teraz<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Trochę wdzięczności<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Real cie weżmie i zniszczy jak: Cassano, Samuela, Cambiasso, Sneidera i wielu innych!
03.06.2010 o 14:08 przez Mate1908
Mate1908
Nie mamy pewności, że takie słowa padły z ust Maicona. Brukowce niejednokrotnie przekształcały wypowiedzi wielu piłkarzy. Teraz Brazylijczyk koncentruje się na mundialu i na pewno nie myśli o swojej przyszłości. Pozostaje poczekać.
03.06.2010 o 14:06 przez mati1908
mati1908
50 baniek i niech spada <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
03.06.2010 o 13:52 przez RedKhmer
RedKhmer
&quot<img src="/files/emoticons/32" alt=";P" /> o tym co zobaczyłem w meczu z Juventusem, w momencie przejścia Maicona do Realu, stanie się on dla mnie tym kimś, kim obecnie jest Ibrahimović...nikim.&quot;<br />
<br />
Jestem tego samego zdania.. smutne ze po tym co pokazal teraz wygaduje takie rzeczy.
03.06.2010 o 13:34 przez mAlEc7
mAlEc7
Skoro tak chce odejść to ciao...a tak się zawsze wypowiadał, że chce zostać w Interze...
03.06.2010 o 13:00 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
40 baniek i sprzedany!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.06.2010 o 13:00 przez kielongang
kielongang
Daniego Alvesa z Barcelony brać i tyle
03.06.2010 o 12:56 przez Edi092
Edi092
gówno prawda , nie wierze..
03.06.2010 o 12:47 przez Piekarz
Piekarz
Spokojnie na razie. To gówno pod tytułem &quot;AS&quot; w 2007 bodajże &quot;opublikowało&quot; treść tajnej rozmowy Kaki z Calderonem, w której Brazylijczyk wyznaje, że jego odwiecznym marzeniem i jedynym pragnieniem jego serca jest gra w Realu <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
03.06.2010 o 12:40 przez Nen
Nen
w sumie to młodzieniaszkiem nie jest można sensowna kasiore wyciągnąć za niego, a po roku pewnie będzie chciał wrócić tak jak Cyganovic
03.06.2010 o 12:33 przez eldoka
eldoka
niech idzie jak jest taki madry kazdego da sie zastąpic wkurza mnie takie gadanie teraz jest w najlepszej druzynie europy powinien to docenic<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
03.06.2010 o 12:31 przez k-rach
k-rach
i to pokazuje różnicę jakim trenerem był Mou a jakim Mancini.
03.06.2010 o 12:27 przez bloow
bloow
tłumaczenie straszne tego newsa, <br />
gdyby nie to ze jeszcze 2 miesiace temu bił się w pierś to bym powiedział dzieki Maicon, ale w takiej sytaucji.... WYPIER#%#%^
03.06.2010 o 12:27 przez Imrahil
Imrahil
tez tego nie czaje, co ten real ma takiego ze wszyscy sie pala do gry w tym klubie?<br />
Maicon ciao!
03.06.2010 o 12:26 przez kidmano
kidmano
szkoda, jeżeli to prawda. <br />
<br />
jeden z moich ulubionych piłkarzy.<br />
<br />
chociaz z 2 strony mam pewne przeczucie, że zostanie w naszym klubie.
03.06.2010 o 12:18 przez Ganja
Ganja
Jako następcę chciałbym widzieć van der Wiela
03.06.2010 o 12:16 przez javaa
javaa
Inter ma perełke Santona, niech się szlifuje a będzie jeszcze lepszy niż Maicon
03.06.2010 o 12:14 przez Inler
Inler
Każdego da się zastąpić...
03.06.2010 o 12:12 przez ratix
ratix
Niech odchodzi. To nie wychowanek, co może mieć sentyment do klubu. Siedział w Interze 4 lata, to i tak dużo. W Realu też pewnie maks. 4 lata posiedzi (sytuacja analogiczna do Ronaldo - tego prawdziwego). A co do kasy, to ja zawsze powtarzałem, nie moja kasa tylko Morattiego, więc niech sprzeda za ile uważa, nawet jeżeli ma to być 1 euro.
03.06.2010 o 12:11 przez RdK.
RdK.
Tak mnie zastanawia, czym kierują się piłkarze mówiąc: <br />
&quot;to zaszczyt grać w Realu&quot;, <br />
&quot;to dla mnie spełnienie marzeń&quot;, <br />
&quot;szczyt kariery piłkarskiej&quot;<br />
...<br />
Czy jest to:<br />
1/8 finału Ligi Mistrzów?<br />
baty od Barcelony w lidze?<br />
czy może szeroko pojęte stwierdzenie &quot;Kasa misiu, kasa... &quot;.<br />
<br />
Po tym co zobaczyłem w meczu z Juventusem, w momencie przejścia Maicona do Realu, stanie się on dla mnie tym kimś, kim obecnie jest Ibrahimović...nikim.
03.06.2010 o 12:03 przez Interking_87
Interking_87
No to ładnie zaczyna się ale mam nadzieje ze Maicon zostanie
03.06.2010 o 12:01 przez armen
armen
to są chyba jakieś jaja...najpierw odchodzi Mou, a teraz połowa zespołu się zastanawia czy zostać, czy też odejść :(<br />
a pamiętam jak po bramce przeciwko juve (chyba to było wtedy) pokazywał, że zostaje na San Siro, a teraz ma jakieś fochy i już chce do realu, a przecież wiadomo, że w realu to on będzie jednym z wielu nazwisk światowej klasy i prawdopodobnie podzieli losy Cambiasso, Samuela, Chivu bądź Sneijdera
03.06.2010 o 11:50 przez xxxINTERxxx
xxxINTERxxx
Balka82 zgadzam się z tobą po co pokazuje gestem że inter jest najważniejszy skoro teraz mówi że chce grać w realu dla mnie to chore
03.06.2010 o 11:49 przez Marco
Marco
Trzeba wzmocnić zespół a nie go osłabiać...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.06.2010 o 11:41 przez Dzyl
Dzyl
Jak odejdzie to ciężko będzie sprowadzić jego następce. W Kolarova coraz bardziej zaczynam wątpić...wydaje mi się że on woli iść do Realu niż do Interu.
03.06.2010 o 11:40 przez dodo_IM
dodo_IM
Szkoda, że odejdzie, ostatnio w meczu towarzyskim Brazylii z Zimbabwe popisał się świetną asystą.
03.06.2010 o 11:39 przez Soprano1986
Soprano1986
ta za chwile bedzie jakies sprostowanie ze nic takiego nie powiedzial a po MŚ tak przechodze do realu

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się