Zapowiedzi

Mecz, który da odpowiedź na wiele pytań | Real - Inter: Zapowiedź (12)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
1241
12
liga mistrzów champions league

Dwa mecze - 6 punktów. Nie tak miał wyglądać dorobek punktowy Interu w rozgrywkach Ligi Mistrzów po spotkaniach z Borussią Moenchengladbach i Szachtarem Donieck. Nerazzurri jednak podobnie jak przed rokiem na własne życzenie próbują utrudnić sobie zadanie do maksimum, a Antonio Conte tradycyjnie już pokazuje, że nie bez powodu zaczyna być nazywany europejskim nieudacznikiem, który w Europie nic nie osiągnął. Teraz czas na starcie z Realem. Mecz, który da odpowiedź na wiele pytań. Początek spotkania we wtorkowy wieczór o godzinie 21. 

Niezły start w La Liga i wygrane El Clasico

Real obecny sezon ligi hiszpańskiej rozpoczął będąc w niezłej dyspozycji. Królewscy w siedmiu rozegranych dotychczas spotkaniach pięciokrotnie wygrywali, raz podzielili się z rywalem punktami i raz kończyli mecz bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Rezultatem napawającym kibiców Los Blancos szczególną dumą z pewnością jest wynik derbowego starcia z Barceloną, którą udało im się pokonać 3-1. Również w ostatnim spotkaniu podopieczni Zinedine'a Zidane'a cieszyli się z okazałej wygranej, bowiem aż 4-1 pokonali Huescę.

W przeciwieństwie do rozgrywek ligowych, Królewscy z ogromnymi problemami rozpoczęli fazę grupową Ligi Mistrzów. Najpierw na własnym obiekcie przegrali z grającym jak natchnionym Szachtarem, a przed tygodniem dopiero w samej końcówce zdołali wyrównać stan rywalizacji z Borussią Moenchengladbach i ostatecznie mecz ten zakończył się rezultatem 2-2. Dlatego wtorkowe spotkanie będzie meczem trzeciej z czwartą drużyną grupy B.

Real Madryt do meczu z Interem przystąpi osłabiony brakiem kilku zawodników. Kontuzjowani są Daniel Carvajal, Alvaro Odriozola, Nacho, do pełni sił nie doszedł jeszcze Martin Odegaard, a pozytywny wynik testu na koronawirusa uzyskał Eder Militao, który został już odizolowany od drużyny. 

Kolejna weekendowa wpadka - czas w końcu zacząć grać

Zdecydowanie gorzki smak ma początek sezonu w wykonaniu Interu. Nerazzurri zgubili już wiele cennych punktów i pomimo wielu zapowiedzi Antonio Conte, gra drużyny wygląda źle i ciężko się patrzy na poczynania zawodników w czarno-niebieskich trykotach. Na domiar złego urazu nabawił się w ostatnim czasie gracz, który swoimi bramkami ciągnął do przodu mediolańską ekipę - Romelu Lukaku. Inter bez Belga w składzie tylko zremisował w sobotę ze słabo grającą w tym sezonie Parmą, a istniało poważne ryzyko, że spotkanie z ekipą Gialloblu Nerazzurri zakończą z pustymi rękoma. 

Wtorkowy pojedynek Realu z Interem może mieć ogromny wpływ na ostateczne rozstrzygnięcia grupy B Ligi Mistrzów. Nerazzurri jeśli poważnie chcą myśleć o wyjściu z grupy, muszą zacząć porządnie punktować. Teraz przed nimi dwa najtrudniejsze starcia, które będą decydujące. 

 

Transmisja:

Spotkanie "na żywo" transmitowane będzie na kanale Polsat Sport Premium 2.

 

Ostatnie mecze Realu:

Real - Huesca 4:1

Borussia MG - Real 2:2

Barcelona - Real 1:3

Real - Szachtar 2:3

Real - Cadiz 0:1

 

Ostatnie mecze Inter:

Inter - Parma 2:2

Szachtar - Inter 0:0

Genoa - Inter 0:2

Inter - Borussia MG 2:2

Inter - Milan 1:2

 

 

Zobacz też

Nicolo Barella Hellas

Czy uda się pozytywnie zakończyć rok? | Hellas - Inter (zapowiedź) (6)

22.12
14:51
Inter 4:3 Fiorentina D’Ambrosio Vidal Bastoni

Walka o kolejne ligowe punkty! Zapowiedź Inter - Spezia (5)

19.12
15:28

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.11.2020 o 19:36 przez Szociq
Szociq
Nie mam żadnych oczekiwań wobec tego meczu. Po cichu liczę, że sprawią jakąś niespodziankę.
03.11.2020 o 16:22 przez Damianos
Damianos
na obronie musi być skriniar, de vraji Bastoni lub żaba nie chce widzieć kolarowa lub D ambrosio
03.11.2020 o 18:18 przez Maciek91
Maciek91
Damianos napisał:
na obronie musi być skriniar, de vraji Bastoni lub żaba nie chce widzieć kolarowa lub D ambrosio

POmyśleć, że się zgodzę, że Ranochia ma być brany pod uwagę do składu...
rozumiem, że Covid ale Godin już zaczynał grać to go oddali, nie stać na pensje klubu - żarty.
03.11.2020 o 16:22 przez Damianos
Damianos
na obronie musi być skriniar, de vraji Bastoni lub żaba nie chce widzieć kolarowa lub D ambrosio
03.11.2020 o 16:18 przez armin22
armin22
Dzisiejsza porażka to praktycznie przekreślenie naszych szans wyjścia z tej grupy, 3 rok z rzędu, tym razem grupa nie byłą tak trudna, można było walczyć o 1 miejsce, jak Conte tego nie ugra powinien się pożegnać z pracą.
03.11.2020 o 08:31 przez Omen
+2
Omen
Przegrana wcale nas nie skreśla. Ważniejszy będzie mecz w Mediolanie. Liczę na cud czyli remis.
03.11.2020 o 07:25 przez nicolas80
+1
nicolas80
Spokojnie kolejny mecz do rozegrania. Nie oczekujcie cudów tylko trzeba trzymać kciuki i kibicować. To jest piłka nożna więc każdy wynik możliwy. Nasza drużyna ostatnio ma pecha ale może tym razem dopisze nam szczęście. Więcej pokory i optymizmu życzę!
03.11.2020 o 01:23 przez potrtop
+2
potrtop
Nie ma co się łudzić Panowie. Jutro żegnamy się z LM. A wątpiącym pragnę przypomnieć że z czołówką za Conte wygraliśmy zaledwie 2 mecze (Borussia i Atalanta), a patrząc na naszą formę w tym sezonie i absencję kluczowych zawodników nic się w tej sprawie nie zmieni. Im szybciej to zaakceptujecie tym mniejsza będzie frustracja po meczu.
03.11.2020 o 01:22 przez Endru
+1
Endru
Sercem za Interem jak zawsze jednak rozum podpowiada ze beda baty
02.11.2020 o 23:11 przez Woo-cash
+6
Woo-cash
Niby człowiek wie a jednak się łudzi.
02.11.2020 o 23:06 przez Krokodyl
+1
Krokodyl
W tytule jest błąd, zamiast Do powinno być Da Odpowiedź.
03.11.2020 o 19:16 przez zuraw1989
zuraw1989
Dobrze było napisane chłopie, po śląsku :D

Shoutbox

Kebo 28.01.2021 12:53

LUAKAU XD

Endru 28.01.2021 12:45

Jak wygra z nami scudetto i mistrzostwo europy z Belgia bedac krolem strzelcow why not

Lopez 28.01.2021 12:40

prawda

Endru 28.01.2021 12:14

Eriksen jest za dobrym czlowiekiem, a tacy nie mają lekko co nie lopez

Lopez 28.01.2021 12:09

Randama jesteś, bo przyszedł rachunek za prąd

Orzeu 28.01.2021 12:01

Randama jesteś?

Adriano_forever 28.01.2021 11:38

Paździoch tyle razy mówił helena mam zawal no i wykrakal

Lopez 28.01.2021 11:25

a z benevento w nagrodę - ŁAWA XD

Luki165 28.01.2021 11:23

Oh cóż to byłaby za piękna historia gdyby gol z wolnego był początkiem odrodzenia Eriksena xD

Orzeu 28.01.2021 11:14

podobno Eriksen sięzaczął włoskiego uczyć

Orzeu 28.01.2021 11:06

a to jest skrypt który zaciąga się z ligowego terminarza

Orzeu 28.01.2021 11:06

tak pokazuje kalendarz fcinter

Orzeu 28.01.2021 11:06

nie no we wtorek

Pazza12 28.01.2021 10:54

Cos jest nie tak

Pazza12 28.01.2021 10:53

Tez widzialem srode 18 ale 5 gramy z Fiorentina

Nasir 28.01.2021 10:53

w morde jeza

Orzeu 28.01.2021 10:52

Paździoch [*]

Orzeu 28.01.2021 10:50

a nie we wtorek?

Endru 28.01.2021 10:38

W srode o 18 z juve

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27133

Liczba newsów: 38519