Plotki transferowe

Moratti myśli o Zendze (16)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
328
16

Choć cierpliwość Massimo Morattiego z pewnością się jeszcze nie wyczerpała, to jej pokłady nie są jednak duże. La Gazzetta dello Sport donosi, iż prezydent Interu pmyśli o zatrudnieniu byłego bramkarza Nerazzurri, Waltera Zengi.

 

Oczywistym jest fakt, iż do zakończenia Klubowych Mistrzostw Świata o żadnych roszadach na ławce trenerskiej nie może być mowy. Benitez poprowadzi Inter na imprezie w Abu Dhabi, a rezultat tegoż turnieju ma być decydującym dla jego przyszłości. Morattiemu bardzo zależy bowiem na tym trofeum, ponieważ tylko puchar KMŚ różni go od kolekcji jego ojca, Angelo.

 

Jeżeli były szkoleniowiec Liverpoolu nie zawiedzie, będzie on mógł spokojnie prowadzić Inter przynajmniej do końca sezonu; w innym razie, Moratti postawi na 50-letniego Włocha.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.12.2010 o 11:02 przez inTerIFOSI
inTerIFOSI
Zenga to Brazylijczyk ;)
05.12.2010 o 12:14 przez Mati007
Mati007
niech weznie kogos innego bo Benitez trenowac niepotrafi <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.12.2010 o 11:08 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
Wszyscy by byli lepsi od Beniteza, Benitez stoczył Liverpool <br />
na same dno. Więc niedługo Benitez może się już pozegnać<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
05.12.2010 o 10:33 przez Mate1908
Mate1908
Zmiana trenera w połowie sezonu może ale nie musi wyjść Interowi na dobre. Bądź co bądź Rafa już zadomowił się w Mediolanie, poznał środowisko Interu itd. Gdy tak patrzę na grę naszych to odnoszę wrażenie, że piłka przestała im już sprawiać radość. Gramy tak ociężale, bez żadnego pomysłu. Każdy mecz jest grany na 'stojąco' bez polotu w grze. To właśnie mógłby zmienić nowy trener, który po przyjściu wywołałby u zawodników mobilizację i większą motywację. Zapewne pojawiłaby się świeżość i nasi znów znaleźliby się na czele. Ale to tylko 'gdybanie'. Póki co trzeba wierzyć w Benka...
05.12.2010 o 10:21 przez Seba
Seba
Nie wiem kto by musiał przyjść, abyśmy grali jeszcze gorzej niż obecnie. Spartolić obecnego stanu rzeczy chyba już bardziej się nie da więc tak na prawdę, czy zmieniając trenera ponieślibyśmy jakieś ryzyko ? Wystarczy, aby przy nowym kołczu nie było tylu urazów, zawodnicy mieli więcej świeżości i już będzie lepiej. Taktyki gorszej niż ta aktualna raczej także by nie wymyślił, bo po prostu się nie da ;) Jak Benek przegra KMS, to powinien wylecieć.
05.12.2010 o 10:20 przez Chuchu
Chuchu
Tutaj może pomóc tylko Hiddink ale ten chyba postanowił odpuścić sobie piłkę na najwyższym poziomie po odejściu z Chelsea więc mówiąc krótko - jesteśmy w czarnej dupie.
05.12.2010 o 10:12 przez IBRA2880
IBRA2880
Proszę tylko nie on;/To już bym wolal Leonardo niż go jakbym miał wybrać.Ale ogólnie to jestem za Hiddink-Capello ;) Ale pewnie i tak żaden z nich nie będzie;/
05.12.2010 o 09:57 przez MiRas.
MiRas.
Niezły spadek... w przeciągu sezonu mamy przejść z z najlepszego trenera świata, poprzez przeciętniaka i mamy skończyć na niedorajdzie... ;) Chociaż nie wiem, czy określenie niedorajda bardziej nie pasuje do Benka przypadkiem.
05.12.2010 o 09:37 przez Kubusa10
Kubusa10
To już wole jakby Kretek przyszedł <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
05.12.2010 o 08:41 przez mati1908
mati1908
przesada,juz wole zeby Rafa został
05.12.2010 o 01:18 przez Van Dall
Van Dall
Jak wyglądają treningi u Zengi? Każdy, ale to absolutnie każdy, kto na treningu rzuci im piłkę i każe kopać, a w trakcie meczu podniesie dupę z ławki, będzie lepszy od Beniteza.
05.12.2010 o 00:12 przez kostrzes
kostrzes
KMŚ są decydujące dla Benka.Moratti był wkurzony po przegranej z Atletico w superpucharze,bo na te trofeum bardzo liczył.Jeśli Benitez zalepi i nie wygra w finale w Abu Dhabi to będzie mógł pakować walizki.Oby przywiózł ten puchar do gabloty klubowej bo trzeba zakończyć ten piękny rok dla Interu w najlepszy możliwy sposób.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.12.2010 o 00:10 przez Helton
Helton
ej no bez jaj zemanom zengom spaletiremu dungom i innym nieudacznikom Mowie NIE<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
05.12.2010 o 00:06 przez zanetti22
zanetti22
MM niech zatrudni Jessice Albę<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Może nie ma dziewczyna doświadczenia w futbolu ale za to jaka medialna jaka auto prezentacja i ilu kibiców na całym świecie zyskamy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<a href="http://www.hot-tapety.pl/tapety/jessica_alba/1024x768_1251391627_jessica_alba.jpg">http://www.hot-tapety.pl/tapety/jessica_&shy;alba/1024x768_1251391627_jessica_alba.jp&shy;g</a><br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.12.2010 o 23:54 przez smerf1600
smerf1600
z taka gra KMŚ widze w czarnych barwach. Jesli nie wygramy to bedzie duze rozczarowanie bo jednak ten puchar jest prestiżowy. Nie zebym nie wierzyl w zwyciestwo no ale realistą tez trzeba troche byc a nasza gra to nadal obraz nędzy i rozpaczy
04.12.2010 o 23:51 przez dodo_IM
dodo_IM
Jakby Zenga zastąpił Beniteza, będzie z nami podobnie jak z Juve rok temu, kiedy po Ferrarze przyszedł Zac.

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Jacenty 25.06.2026 08:32

real/como

Jacenty 25.06.2026 08:32

spotkanko w Madrycie o godz. 13

martins2000 25.06.2026 07:50

Nasi pytali Nahuel Molina

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625404

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się