Plotki transferowe

Mourinho chce Eto'o (25)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
401
25

Jak donosi hiszpański dziennik Sport Real Madryt już w styczniu może zarzucić sieci na napastnika reprezentacji Kemerunu i Interu Mediolan, Samuela Eto'o.

 

Królewscy od dawna narzekają na brak typowego, środkowego napastnika. Jose Mourinho jako idealnego kandydata do uzupełnienia tego ubytku w składzie widzi właśnie Eto'o. Obu panów łączą bardzo dobre relacje, pracowali bowiem razem w Interze Mediolan w sezonie 2009/2010.

 

Podobno Jose Mourinho już wystosował odpowiednią prośbę do Florentino Pereza, by ten zrobił wszystko co w jego mocy, by jeden z najlepszych napastników świata przeniósł się na Santiago Bernabeu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.12.2010 o 10:38 przez Realny7
Realny7
Nie ma opcji zeby przeszedl znowu do Madryt <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Nie za to co mu kiedys zrobili
18.12.2010 o 21:15 przez mietekkledzik
mietekkledzik
Jeśli Real dostanie Etoo to ja już bardziej będę chciał zwolnienia Morattiego, a nie Rafy. Tylko kto ma prawo do zwolnienia prezydenta klubu.<img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" />
18.12.2010 o 21:10 przez mietekkledzik
mietekkledzik
Nidhogg<br />
Chyba już bardziej na pałac zasługuje Mou, a nie Benitez, który przegrywa w lidze mecz za meczem.<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
18.12.2010 o 21:07 przez mietekkledzik
mietekkledzik
Do Omena i Mourinho<br />
Wam obu chyba odbiło.<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
18.12.2010 o 19:17 przez agata9182
agata9182
Ha!Ha!Ha!<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> on nie moze odejść z Interu!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> A jak odejdzie to... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> żegnaj
18.12.2010 o 16:36 przez kachol
kachol
Tak, 2 tygodnie temu miał chcieć Milito, teraz Eto<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Plotka, nie ma możliwości na taki transfer... To, że Eto po sezonie będzie bardzo łakomym kąskiem na rynku to jest pewne, ale raczej wydaje mi się, że jeśli odejdzie z Interu to w innym kierunku niż Madryt... <br />
<br />
Poza tym u nas wraz z Mou miał przybyć Drogba i Lampart<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? I chyba tylko media uważały, że Mou jak gdzieś idzie to wraz z nim połowa składu...
18.12.2010 o 14:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Mourinho przecież masz Krystynę to po co ci inni zawodnicy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
18.12.2010 o 13:09 przez Omen
Omen
Mamy Pandeva ,Biabianego czy też Coutinho dlaczego by nie ; p Zawsze się przyda trochę grosza dla Morattiego
18.12.2010 o 13:09 przez mAlEc7
mAlEc7
Nie wierzę by do tego doszło...Moratti aż tak głupi to chyba nie jest bo zdaje się, że, mieliśmy kupić napastnika a nie sprzedawać najlepszego...
18.12.2010 o 13:08 przez SlimShady
SlimShady
Eto w tym momencie jest nie do wyciągnięcia dla Mou, to nasz najlepszy gracz, zarabia duże pieniądze, dlatego wydaje mi sie Moratti go nie puści. Do tego w Realu nie na widzą Kameruńczyka za przeszłość z Barcą i psioczenie na nich. Transfer nie realny, wiec nie ma co sie bać <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
18.12.2010 o 12:36 przez Rufus
Rufus
Nie ma szans na ten transfer.<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
18.12.2010 o 12:02 przez Jedrula
Jedrula
Po pierwsze - może i Mourinho i Eto'o łączą dobre stosunki, ale już Eto'o i Pereza a tym bardziej Eto'o i kibiców Realu, łączą stosunki, delikatnie mówiąc, negatywne. Eto'o na pewno nie będzie chciał wrócić do Realu przede wszystkim za to jak został tam potraktowany. Inna sprawa, że kibice Realu (ci prawdziwi) chyba by zabili Pereza gdyby ten ściągnął człowieka, który nazwał Real &quot;madryckie świnie&quot; (dobrze mówię?).
18.12.2010 o 12:00 przez Nidhogg
Nidhogg
Sprzedać a za kasę kupić pałac dla Grubego Rafała. Dzisiaj ostanie klubowym mistrzem świata. Należy mu się. <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
18.12.2010 o 11:46 przez Castaignos
Castaignos
Mourinho a co powiesz na Pandeva<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 10:55 przez Lion96
Lion96
Może zamiast ETO do nich to niech Mourinho do nasz wróci<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 10:52 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jestem na tak, ponieważ ma swoje lata i zachowuje się często samolubnie.No ale to byśmy mogli wziąć Benzeme i jakiegos jeszcze...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 10:49 przez tytusek25
tytusek25
Jasne haha.Po głośnym &quot;Madrid Cabron saluda al campeon&quot; napewno to nie jest plotka .Zresztą Eto'o kocha Madryt tak jak Madryt kocha Eto'o<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.12.2010 o 09:54 przez marekwitala
marekwitala
Inter go i tak nie sprzeda <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 09:35 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
Niech się walą. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 08:34 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
nie ma takiej opcji <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Mourinho jakos slabo sciaga swoich bylych graczy, wiec nie boje sie o to. Ale i tak Jose to Jose<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 07:03 przez mikruzzo
mikruzzo
Nie dla psa kiełbasa<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
18.12.2010 o 01:26 przez Internazionalista
Internazionalista
Maicona w zime za 30mln z pocalowaniem reki ;) nawet za 20 raczej tez <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
18.12.2010 o 00:41 przez Nerro
Nerro
Po tym co Eto'o wygadywał na $realowców podczas jego gry w Barcelonie to nie wyobrażam sobie, żeby mógł tam przejść. Ten $real to jest naprawdę żałosny klubik okienko w okienko setki milionów wydają, marnują kolejnych zawodników, a i tak dostają baty od Barcelony. Tym razem dostali 5-0 to w zimie pewnie wydadzą kolejne ponad 100 mln i będą chcieli Maicona i Eto'o.
18.12.2010 o 00:33 przez dodo_IM
dodo_IM
Może frytki do tego?
18.12.2010 o 00:30 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Tak... Już widzę, jak pozbywamy się naszego najlepszego strzelca w tym sezonie.

Shoutbox

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625309

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się