Plotki transferowe

Mourinho wyraża zgodę na transfer ! (45)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
786
45

Wszystko wskazuje na to, że wczorajsze doniesienia odnośnie przenosin Kaki z Ralu do Interu, wcale nie muszą okazać się blefem.

Sam Jose Mourinho ponoć wyraził zgodę na ten transfer. Spotkanie pomiędzy dwoma klubami w celu określenia umowy planowane jest na listopad.

 

Według najnowszych doniesień reprezentant Brazylii do Mediolanu miałby przejść na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu, z prawem wykupienia.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (45)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.09.2010 o 10:39 przez mati1908
mati1908
jakby on chciał to wział bym go bez zawachania
09.09.2010 o 21:05 przez adriano:)
adriano:)
Byłoby ciekawie.
09.09.2010 o 20:57 przez konrados
konrados
KAKA nie zrobi tego Milanowi
09.09.2010 o 18:53 przez MiRas.
MiRas.
ForzaMilan... a teraz na spokojnie napisz tak, by każdy zrozumiał.
09.09.2010 o 18:32 przez Dominho
Dominho
Niewiem czy taki potrzebny, ale zawsze mocny transfer <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.09.2010 o 18:18 przez Omen
Omen
Forza Milan żal mi takich ludzi jak Ty <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.09.2010 o 18:15 przez PhilipeCoutinho
PhilipeCoutinho
Te Forza Milan, po pierwsze po co <span style="color: red">I</span>nter miałby się odgrywać?<br />
Przecież ibra nie był interowi potrzebny. A Ibra to wychowanek Malmo Fc.
09.09.2010 o 17:26 przez microsoft666
microsoft666
<a href="http://www.igol.pl/article,24313.html">http://www.igol.pl/article,24313.html</a><img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
09.09.2010 o 16:46 przez ForzaMilan
ForzaMilan
Tak, kupicie Kake, na asystenta Beniteza zatrudnicie Maldiniego, a dyr. sportowym ustanowicie F.Baresiego żeby się odegrać za transfer wychowanka Ajaxu, który w swej karierze grał w Juve, Interze i paru innych klubach... a czemu Juve jak wy go kupiliście nie chciało od was Zanettiego, Toldo albo Materazziego? INTER=<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
09.09.2010 o 16:46 przez Mate1908
Mate1908
Ahhh po takim transferze chciałbym zobaczyć miny fanów Milanu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Odkąd Kaka poszedł do Madrytu to formą nie grzeszy. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż posiada niesamowite umiejętności. Jeśli miałby przyjść do nas i prezentować formę za czasów gry w Milanie to jak najbardziej jestem na TAK <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.09.2010 o 16:44 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
Jeżeli Inter chce zrewanżować się Milanowi za akcję z Ibrą, to wybrał chyba najgorszy możliwy cel. Kaka to znakomity piłkarz (był), a poza tym bardzo honorowy człowiek, który jest zdeklarowanym Milanistą... Szanse na ten transfer wynoszą 0%.
09.09.2010 o 16:38 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Ja bym się nie zastanawiał nawet.
09.09.2010 o 16:29 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja powiedzialem juz przy pierwszym newsie zwiazanym z Kaka,ze jestem jak najbardziej za tym transferem,bylo by to wielkie wzmocninie naszej ofensywy,a co do szans na ten transfer to ja daje male bo jakos nie wierze ze Kaka bedzie chcial do nas dolaczyc,choc chcialbym sie mylic i obym sie mylił<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
09.09.2010 o 15:59 przez MatiInter
MatiInter
nie ma zadnych slow,cytatu, nie bardzo chce mi sie w to wierzyc
09.09.2010 o 15:51 przez Kondzik
Kondzik
Podobno maja spotkanie na 3 listopada <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> i chca zaoferowac ok 30mln euro. nie wiem czy sie zgodza choc cena dobra mi sie wydaje <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
09.09.2010 o 15:35 przez Rebelde
Rebelde
SlimShady, a co Perez ma do gadania? Mourinho to nie trener co da sobie wejść na głowę i na siłę będzie wystawiać Kake bo 'Prezes tak chce'. A Perez na pewno nie będzie chciał zatargu z Mou już na samym początku, bo wie że lepszego trenera i tak nie znajdzie. <br />
<br />
Więc dni Kaki na SB są policzone, chętnie go u nas zobaczę. A opcja z wypożyczeniem jest bardzo interesująca. Zobaczymy w styczniu...
09.09.2010 o 15:25 przez lewandowski
lewandowski
ktoś wie ?
09.09.2010 o 14:33 przez Piotr91
Piotr91
Ale beka xDD
09.09.2010 o 14:33 przez lewandowski
lewandowski
a ile on teraz kosztuje ?
09.09.2010 o 14:04 przez SlimShady
SlimShady
Ale sie to rozkręciło, byłby to fantastyczny interes, ale Perez nigdy do tego nie dopuści, na mi z Krystynie miał trzepać kasę i to nie tylko na boisku, obydwaj są bardzo medialni a ich koszulki na początku szły jak szalone.<br />
Wydaje mi sie także ze Kake to nie z tych którzy zdradzają swoje najlepsze kluby, Kaka to bardzo religijny i w porządku chłopak, on nadal jest milanistą i choćby zarząd sie zgodził sam zawodnik ze względów osobistych i sentymentalnych nie zaakceptuje ofert Nerazurrich. Wydaje sie że nr. 1 nadal jest Chelsea.
09.09.2010 o 13:59 przez SlimShady
SlimShady
Ale sie to rozkręciło, byłby to fantastyczny interes, ale Perez nigdy do tego nie dopuści, na mi z Krystynie miał trzepać kasę i to nie tylko na boisku, obydwaj są bardzo medialni a ich koszulki na początku szły jak szalone.<br />
Wydaje mi sie także ze Kake to nie z tych którzy zdradzają swoje najlepsze kluby, Kaka to bardzo religijny i w porządku chłopak, on nadal jest milanistą i choćby zarząd sie zgodził sam zawodnik ze względów osobistych i sentymentalnych nie zaakceptuje ofert Nerazurrich. Wydaje sie że nr. 1 nadal jest Chelsea.
09.09.2010 o 13:55 przez pietrasowy
pietrasowy
ja bym już szukał kupca na Muntara, trzeba zwolnić dla Kaki numer 11.
09.09.2010 o 13:11 przez cor72z
cor72z
Kaka to raczej trochę inny typ człowieka niż Cyganowicz i dlatego nie wierzę żeby taki transfer się udał. Zresztą, zarząd mierzy raczej w mniejsze nazwiska i tańszych zawodników. Jednak przyznam, że nie pogardziłbym Kaką u nas <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.09.2010 o 13:09 przez Jankoś-Adi
Jankoś-Adi
Kaka w interze .... policzek dla Milanistów <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.09.2010 o 12:54 przez blendas
blendas
ciekawe, pozyjemy zobaczymy !<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
09.09.2010 o 12:40 przez Wujas
Wujas
a ja w to nie watpie bo MM po letnim okienku widzi ze musi kogos kupic wiec nie zdziwiloby mnie wypozyczenie Kaki jezeli istnieje taka mozliwosc
09.09.2010 o 12:37 przez adi1908
adi1908
raczej wątpie w to
09.09.2010 o 12:31 przez ratix
ratix
Ja bym nim nie pogardził <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> A pisanie, że on nie przeszedłby do lokalnego rywala chyba nie ma w tym przypadku sensu. Jakby to miała być gwiazda Milanu, to by z niego nie odchodził. To samo np. Szewczenko. Maldini, Totti czy Zanetti to przykłady piłkarzy przywiązanych. Reszta albo nie miała okazji siedzieć bardzo długo w jednym klubie, albo nie miała ochoty... Już na pewno wolę takiego Kakę, niż Sculich czy Inlerów. A może to byłby kolejny złoty interes z Realem? <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.09.2010 o 12:22 przez Wujas
Wujas
<span style="color: red">I</span>nter to moze i nie szpital ale chyba najlepsza silke mamy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wiec moze sie skusi;d<br />
a co do samego transferu to wypozyczenie do konca sezonu i ewentualny transfer to mysle ze dobra opcja, tym bardziej ze teraz jest coraz mniej zawodnikow typu Zanetti, Maldini, a coraz wiecej najemnikow typu Ibra, sa pieniadze jest robota
09.09.2010 o 11:57 przez Interking_87
Interking_87
To by dopiero było ale również wątpię aby to doszło do skutku ale szczerze powiedziawszy chciałbym

Shoutbox

martins2000 23.06.2026 21:16

o już od lat wiadomo

martins2000 23.06.2026 21:16

Soleta to nie chce Marotta

Claudio 23.06.2026 21:15

Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu? :D

martins2000 23.06.2026 21:14

od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO

Claudio 23.06.2026 21:13

Bremer tez Interowi obiecal...

HB 23.06.2026 21:13

a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro

Orzeu 23.06.2026 21:12

Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje

Claudio 23.06.2026 21:10

Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?

Claudio 23.06.2026 21:10

Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik

Claudio 23.06.2026 21:10

mimo wszystko kwota ogromna

Claudio 23.06.2026 21:09

doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic

martins2000 23.06.2026 21:09

czyli pewnie DODO

HB 23.06.2026 21:09

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga

martins2000 23.06.2026 21:09

nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah

Claudio 23.06.2026 21:08

ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.

Orzeu 23.06.2026 21:08

słuchaj MAteo głupio wyszło...

martins2000 23.06.2026 21:06

telefon do Darmiana

Orzeu 23.06.2026 21:06

teraz pełen gaz po Paza

Claudio 23.06.2026 21:06

Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie :D

Orzeu 23.06.2026 21:05

pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625182

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się