Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Vancore
23.06.2026 23:55
to jest ten sam typ nieuwagi i przecietnosc
Claudio
23.06.2026 23:55
eee z tego co kojarze to kibice juve jechali za bledy w obronie babolarza Ruganiego i mega babolarza Gattiego
Vancore
23.06.2026 23:55
pamietasz jak u nas darmian 3 kolejki z rzedu prokurowal karnego?
Vancore
23.06.2026 23:54
dlatego kibice juve go nie lubia i chetnie by oddali za jakikolwiek pieniadz
Claudio
23.06.2026 23:54
to niech nie bedzie dobry, a solidny i bedzie kompromis
Vancore
23.06.2026 23:54
bledy indywidualne niczy niewymuszsone
Kredence
23.06.2026 23:54
Luz Claudio, niech będzie że Cambiaso jest dobry w obronie, nie ma problemu
Vancore
23.06.2026 23:54
cambiaso to ogarniety taktycznie pilkarz, czasem nawet potrafi wejsc w pole karne problem w tym ze jest niespotykanym na skale swiatowa partaczem jesli chodzi o powazne bledy w defensywie
timon
23.06.2026 23:53
Cambiaso i Paz zamiast Palestra+ Jones i bede zadowolony, mimo, ze Palestra Cambiaso wciagac bedzie nosem to Paz to wynagrodzi
Claudio
23.06.2026 23:53
jestem ofensywny bo oparłem się również na statystykach w obronie. Nieładnie tak
Kredence
23.06.2026 23:53
A co to cambiaso to ogólnie ciekawy zawodnik, ale wszystkie jego najlepsze cechy są w grze ofensywnej, jak mi chcesz tutaj opowiadać o jego dobrej grze w obronie to luz, ale każdy kto oglądał juve wie jak jest
Kredence
23.06.2026 23:52
Zupełnie niepotrzebnie
VVujek
23.06.2026 23:52
Za to był ostro hejtowany.
Kredence
23.06.2026 23:52
Już się dźwigasz
Kredence
23.06.2026 23:52
Widzisz Claudio, ja z tobą normalnie gadam a ty już jesteś ofensywny bo wcześniej napisałem że cny cię obił
VVujek
23.06.2026 23:52
Już ci tłumacze Claudio , chodzi o babole Cambiaso , które kończyły się bramką.
VVujek
23.06.2026 23:51
Co ciekawe Palestra w Cagliari miał dość dużą swobodę w swoich rajdach. W Interze Diouf za takie granie siada na ławce.
Claudio
23.06.2026 23:50
Kane ale przestrzelil xD
Claudio
23.06.2026 23:49
zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam
Komentarze (45)
Przecież ibra nie był interowi potrzebny. A Ibra to wychowanek Malmo Fc.
<br />
Więc dni Kaki na SB są policzone, chętnie go u nas zobaczę. A opcja z wypożyczeniem jest bardzo interesująca. Zobaczymy w styczniu...
Wydaje mi sie także ze Kake to nie z tych którzy zdradzają swoje najlepsze kluby, Kaka to bardzo religijny i w porządku chłopak, on nadal jest milanistą i choćby zarząd sie zgodził sam zawodnik ze względów osobistych i sentymentalnych nie zaakceptuje ofert Nerazurrich. Wydaje sie że nr. 1 nadal jest Chelsea.
Wydaje mi sie także ze Kake to nie z tych którzy zdradzają swoje najlepsze kluby, Kaka to bardzo religijny i w porządku chłopak, on nadal jest milanistą i choćby zarząd sie zgodził sam zawodnik ze względów osobistych i sentymentalnych nie zaakceptuje ofert Nerazurrich. Wydaje sie że nr. 1 nadal jest Chelsea.
a co do samego transferu to wypozyczenie do konca sezonu i ewentualny transfer to mysle ze dobra opcja, tym bardziej ze teraz jest coraz mniej zawodnikow typu Zanetti, Maldini, a coraz wiecej najemnikow typu Ibra, sa pieniadze jest robota