Plotki transferowe

Nieoficjalnie: Cassano w Interze! (38)

Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 15 lat temu
1274
38

Antonio Cassano będzie od stycznia występował w Interze Mediolan. Taką, nieoficjalną informację podał serwis fcinter1908.it.

 

Włoski napastnik podpisać ma z zespołem mistrzów Europy kontrakt do czerwca 2013, na mocy którego za rok gry zarobi 4 miliony euro netto. Fantantonio występować ma z numerem 99 na koszulce.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.11.2010 o 15:47 przez Dzyl
Dzyl
Czekam na oficjalne potwierdzenie, bo jeszcze się może niedługo okazać że Cassano w Milanie...Uwierzę dopiero gdy będzie Oficjalnie: Cassano w Interze <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
29.11.2010 o 15:43 przez PiMp
PiMp
uwierze dopiero jak zobacze OFICJALA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.11.2010 o 15:31 przez Kubusa10
Kubusa10
Świetna informacja <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
29.11.2010 o 13:19 przez SlimShady
SlimShady
Czyżby moje marzenie wreście sie zyściło.<br />
Antonio będzie naszą n owa ikoną <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.11.2010 o 12:56 przez ronni999
ronni999
HAAAAAA i MAMY CASSANO <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> AŻ MI SIĘ BUŹKA CIESZY <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! FORZA ANTONIO <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.11.2010 o 11:23 przez cuba
cuba
Jedna z lepszych wiadomosci ostatnimi czasy <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
29.11.2010 o 09:56 przez olgierd
olgierd
to dobre posuniecie tylko niech u nas bedzie grzeczny nie potrzeba nam nastepnego adriano czy baloteliego<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.11.2010 o 00:04 przez zaINTEResowany
zaINTEResowany
Wysoka wygrana z Parmą, porażka Romy, remis Lazio ze słabeuszem, Cassano bardzo blisko Interu- tak, to był dobry dzień <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.11.2010 o 23:43 przez Kusy
Kusy
genialne posunięcie
28.11.2010 o 22:51 przez eldoka
eldoka
super hahah nareszcie<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 22:41 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
#32 Masz racje. Antek to taki nesforny chlopaczek tam gdzie gral tam z nim byly mniejsze czy wieksze klopoty. Kiedy prowadzil na Mou nie mialem takich obaw ze ktos go nie utrzyma w ryzach <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Teraz mam ale jesli jest za darmo to bedziemy sie martwic za jakis czas (odpukac) 100% wolej jego niz Kujta czy innego Lejwe<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 22:31 przez piotrekninter
piotrekninter
super,mysle ze po nieudanym letnim mercato MM go nie odpusci i juz jest nasz<br />
aha wszyscy sie zachwycamy,a jak Antek cos odwali to beda zarzuty ze tak go chcielismy, otoz pisze juz teraz: Antka chce ale kilku innych pilkarzy wolalbym bardziej Kun Rossi i marzenie Tevez, wiadomo brak UE czy kasa rozne sa powody ze nie trafia, ale w lato tez bylo wybrzydzanie wiec taki Antek za frreee super sprawa, zreszta najlepszy przyklad Cavani,nie chcialem go,jak i wiekszosc, ale w obliczu nie przyjscia nikogo i tego ile strzela w Napoli i nim bym nie pogardzil<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.11.2010 o 22:23 przez Seba
Seba
Aż mi serducho mocniej zabiło z wrażenia gdy zobaczyłem tytuł. Teraz czekam z niecierpliwością na oficjala ;)
28.11.2010 o 22:18 przez Gajdzik
Gajdzik
To teraz tylko zostało oficjalne info <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.11.2010 o 21:53 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ooo teraz tylko oficjalne potwierdzenie prosze<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.11.2010 o 21:51 przez Pazzesco
Pazzesco
No mam nadzieję, że sie odnajdzie w Interze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.11.2010 o 21:49 przez glinek
glinek
Fantastyczna wiadomość na zakończenie dnia ;p oby jeszcze tylko Roma przypadkiem tam nie wygrała, a będzie naprawdę udany weekend ;) <br />
Cassano!
28.11.2010 o 21:46 przez adriano:)
adriano:)
Idealnie gracz dla nas.
28.11.2010 o 21:45 przez Francisco
Francisco
Jeśli to prawda - to skład Interu od nowego roku będzie wyglądał nadzwyczaj dobrze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Trofea są jeszcze do zdobycia Panowie! FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 21:43 przez MarcoPolo
MarcoPolo
ProfilProfilProfil<br />
Moratti pewnie jutro nas zgasi <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.11.2010 o 21:40 przez MiRas.
MiRas.
Tak Klinsi, Recalcati napisał o Spalettim w Mediolanie, ale dodał też, że &quot;Il rumor non trova al momento conferma&quot;, czyli nie potwierdził tego, bo jak sam dodał dziwnym dla niego jest fakt, że Spal rzekomo jest w Mediolanie, a nie w rodzinnej Toskanii ;)
28.11.2010 o 21:40 przez mikruzzo
mikruzzo
to dobrze tylko ciekawe kiedy bedzie oficjalne potwierdzenie tej informacji<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 21:34 przez zahor
zahor
Nie może wziąć numeru 7 Cassano, ponieważ po odejściu z Interu Ricardo Quaresmy numer ten został zastrzeżony <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.11.2010 o 21:32 przez mAlEc7
mAlEc7
Oby to była prawda <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 21:27 przez etomaster
etomaster
Jest<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
28.11.2010 o 21:25 przez Czubinho
Czubinho
Siódemke zostawmy dla Lucasa Leivy xD
28.11.2010 o 21:21 przez Darkh
Darkh
Jeszcze jakby Diego powrocil do formy, to by bylo dobrze ;p Miejmy nadzieje ze Cassano sie uspokoi, w Romie szalal, w Realu tez, z Sampa jego przygoda zakonczyla sie (ale to tez nie wiadomo) w nieciekawym stylu <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
28.11.2010 o 21:20 przez Andruś
Andruś
Cudownie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 21:19 przez Bartez
Bartez
Świetna wiadomość!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.11.2010 o 21:18 przez Jedrula
Jedrula
a siódemka nadal wolna

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się