Plotki transferowe

Odejście Balotellego już przesądzone? (34)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
710
34

Wiele wskazuje na to, że dni Mario Balotellego w Interze Mediolan są już policzone. Agent zawodnika nie ukrywa, że negocjuje z potencjalnymi pracodawcami Włocha, natomiast do siedziby Mistrzów Europy spływają kolejne, coraz bardziej atrakcyjne finansowo oferty.

 

Ostatnia pochodzi z Manchesteru City. Anglicy zaproponowali za SuperMario 28 mln euro plus dodatkowe bonusy uzależnione od wyników sportowych klubu, dzięki czemu wartość transferu może wynieść nawet 35 mln euro. Jak informuje La Gazzetta dello Sport przedstawiciele The Citizens mają we wtorek pojawić się w Mediolanie, aby osobiście pertraktować z Massimo Morattim. Z kolei Balotelli, po podpisaniu cztero lub pięcioletniej umowy będzie mógł liczyć na zarobki rzędu 5 mln euro.

 

Nie jest jednak przesądzone, że utalentowany napastnik na pewno przeniesie się do ekipy Manciniego. Choć oferta klubu z City od Manchester Stadium satysfakcjonuje Mediolańczyków, to mimo to Włosi liczą po cichu, że do walki w ostatniej chwili włączy się Alex Ferguson bądź Carlo Ancelotti, którzy także wyrażali chęć sprowadzenia Balotellego. Wówczas cena za zawodnika byłaby jeszcze wyższa.

 

Tymczasem sam zainteresowany zadeklarował, że nie ma zamiaru wyjeżdżać z resztą drużyny na rozpoczynające się 25 lipca tourne po Stanach Zjednoczonych i oczekuje jak najszybszego rozwiązania kwestii jego przyszłości. Według ostatnich doniesień zawodnik skontaktował się ze swoim przyjacielem, napastnikiem Czerwonych Diabłów – Federico Machedą, z prośbą o pomoc przy wyborze odpowiedniego domu w Manchesterze.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (62)

25.06
09:07
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.07.2010 o 10:11 przez mati1908
mati1908
sprzedac a w jego miejsce Benzeme <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
20.07.2010 o 09:38 przez Mate1908
Mate1908
Mario jest nieprzewidywalnym człowiekiem. Owszem posiada wielki talent, ale ma także nasrane w głowie. Jego odejście ułatwiłoby życie wielu ludziom, poczynając od pozostałych piłkarzy Interu a kończąc na kibicach. Niech idzie gdzie chce. Zarobimy na nim, kupimy Mascherano i zatrzymamy Maicona.
20.07.2010 o 09:30 przez konrados
konrados
zegnaj marioooooooo
20.07.2010 o 03:28 przez Chuchu80
Chuchu80
sluchaj frajerze nie pisz takich rzeczy jesli dla ciebie jest git sikanie na nasza koszulke to raczej won z tego forum bo PRAWDZIWI kibice tylko bany bada dostawac za odpowiedz na twojego INTELEGENTNEGO maila mam tez prozbe do admina prosze reagujcie na takie posty skoro ktos chce lac na nasza koszulke to nie spodziewajcie sie kulturalnej rozmowy
19.07.2010 o 21:19 przez adi1908
adi1908
no nie takich rzeczy to ty nie pisz kolego bo za coś takiego to gość by ochronę dozywotnio musiał wynająć
19.07.2010 o 20:37 przez Harvester
Harvester
Adieu
19.07.2010 o 19:47 przez Ynter
Ynter
@Cny: Jak masz takie rzeczy pisać, to lepiej nie pisz nic.
19.07.2010 o 18:31 przez Cny
Cny
Marcin 100% racji masz. Tylko tu są fanatycy dla którcy rzucenie koszulką do grzech po wsze czasy. A mnie gówno obchodiz jak się zachowuje, jeśli miałby grać dobrze (a raczej potrafi), to może nawet nasikać na tą koszulkę, ale bramki niech strzela.
19.07.2010 o 18:06 przez MarcinFCI
MarcinFCI
Z jednej strony wielka szkoda, bo talent ma niesamowity, z drugiej zaś pozbywamy się sporego balastu i problemu. To, że Balotelli za 2-3 lata zostanie jednym z najlepszych piłkarzy globu jest niepodważalne, tylko szkoda, że już prawdopodobnie nie u nas. Nasuwa mi się tylko pytanie - czy warto oddać taki talent, czy nie lepiej go zostawić i w końcu utemperować? Mancini czy Ferguson jak widać nie boją się tego wyzwania i to mnie boli, że u nas to wygląda całkiem inaczej. Oddajemy Balo, bo nie chcemy problemów.<br />
Ja oczywiście bardzo dobrze pamiętam jego wybryki, czy rzucanie naszym herbem po murawie, ale czy warto oddać taki talent. Możemy w przyszłości (i to już całkiem niedalekiej) tego bardzo żałować. Musimy stawiać na młodzież i mam nadzieję, że jeżeli już puszczą Mario, to przynajmniej kupią jakiegoś w miarę młodego i perspektywicznego gracza, a nie Forlana czy Kuyta. Nie mówię, że to źli zawodnicy (wręcz przeciwnie - jeden świetny snajper, drugi żelazne płuca), ale taka &quot;wymiana&quot; będzie krokiem w tył naszego zarządu.<br />
Podsumowując: Balo powinien zostać. Bynajmniej wg mnie.<br />
Forza Nerazzurri!
19.07.2010 o 17:31 przez tytusek25
tytusek25
Takl jest<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> .Wyrwać chwasta.<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Jesli Moratti sprzeda tak wybrakowany towar za &gt;30 mln powinien dostać nobla z ekonomii zwlaszcza dodając poprzedni sezon<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.07.2010 o 17:30 przez 1+8
1+8
Szkoda i to nawet bardzo, większość z frustracji do zachowania Mario już go nie chce, ale mogę zagwarantować że za 2-3 lata będzie gwiazdą, aha i szkoda że nie założył koszulki repry Włoch za czasów gry w Interze oczywiście tak zostanie jeśli sprawa jest przesądzona<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
19.07.2010 o 17:09 przez mutu14
mutu14
szkoda zapowiadający się zawodnik na gwiazdę
19.07.2010 o 16:19 przez bloow
bloow
szkoda naprawde szkoda. miejmy nadzieje ze Biabany wyrosnie na podonby talent i ze ktos mocny przyjdzie na jego miejsce.
19.07.2010 o 16:02 przez piotrekninter
piotrekninter
tydzien mnie nie bylo i takie bum, Mario odchodzi i dobrze<br />
jeszcze Muntari ego wywalic, nie wiem co on tu jeszcze robi i za nich 2och bedzie okolo 50 mln
19.07.2010 o 15:55 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
i dobrze, za wiele jest z nim problemow: rzucanie koszulka interu, klotnie z mou, kibicowanie milanowi, i te 7 minutowe spoznienie tez, bo chyba powinno mu zalezec na pokazaniu sie z jak najlepszej strony na pierwszym treningu z nowym trenerem? I to ze pierwszy wyszedl z tego treningu swiadczy, ze ma to gdzies, wiec PA<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.07.2010 o 15:45 przez IRT
IRT
No cóż, pozbywamy się jednego z największych talentów na świecie, być może przyszłego najlepszego zawodnika świata. Jego potencjalni następcy tacy jak Kuyt też nie napawają optymizmem, bo nie dość że tacy gracze są o wiele starsi i mniej perspektywicznie to nawet na ten moment są gorsi od błyskotliwego, acz nieobliczalnego Balotelliego. Taki Forlan jest starszy od Mario o całe 12 lat! Musimy trochę pomyśleć o naszej przyszłości. Nie chcemy chyba stać się domem dla emerytów niczym Milan? Być może Ozil byłby dobrym wyjściem - jest tylko o trzy lata starszy, no ale mi się to wszystko nie podoba, bo możemy na tym wyjść niekorzystnie.<br />
<br />
Co do wyjazdu do USA - ja sądzę, że po prostu Mario chce wiedzieć czy jest potrzebny czy też nie. Jakby było ustalone z góry, że zostaje w Interze to by pojechał bez gadania. Media zawsze próbują wszystko wyolbrzymić. Z Maiconem sytuacja jest podobna - póki nie wiadomo gdzie się gra, to nie wiadomo co się ma robić. Za dużo jest tych spekulacji...
19.07.2010 o 15:45 przez Slepy
Slepy
tylko cena powyżej 30 baniek sprawi, że polepszy mi się humor po odejściu Mario
19.07.2010 o 15:40 przez Rebelde
Rebelde
Jak odejdzie Balotelli to w jego miejsce będzie Biabiany. Po co kupować napastnika typu Kuyt? A kasę z transferu przeznaczyć na klasowego Pomocnika.
19.07.2010 o 15:32 przez cyrkiel
cyrkiel
Sprzedać mudzina, kupić Ozila, Forlana albo Fucile'a <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
19.07.2010 o 15:32 przez piter0806
piter0806
I bardzo dobrze. Nie chcę już więcej widzieć w Interze fana milanu
19.07.2010 o 15:13 przez Dzyl
Dzyl
Jak go sprzedamy to za tą kasę powinniśmy kupić Mascherano i może jeszcze jakiegoś napastnika w miejsce Mario.
19.07.2010 o 15:13 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
to na razie Mario, tej koszulki ci nigdy w Mediolanie nie zapomną
19.07.2010 o 15:08 przez mati1908
mati1908
pewnie,niech walczy o niego jak najwiecej zespołow,wtedy beda sami nawzajem podbijac ceny. Zwłaszcza licze tu na włascicieli city i chelsea
19.07.2010 o 14:59 przez Chuchu
Chuchu
sprzedawać i sie nawet nie zastanawiać, 35mln to kupa kasy jak za Mario.<br />
<br />
jeszcze wyjazdu do USA mu sie zachciało odmówić to już w ogóle bez dwóch zdań, WON MARIO!
19.07.2010 o 14:57 przez brykAs
brykAs
i najlepsze jest to ze za balotellego nie musimy szukać zastępcy. bo puszczać focha albo siedziec na ławie to każdy junior moze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
35 baniek to już jakaś kasa.<br />
może w końcu Aguero da się namówić ...
19.07.2010 o 14:54 przez BoDzIo
BoDzIo
Ozil, Misimović, Cassano - ktoś z tych piłkarzy byłby wg mnie dobrym następcą, ale przecież mamy już Coutinho i Biabianiego którzy jak ktoś niżej napisał MARZĄ BY GRAĆ DLA INTERU!
19.07.2010 o 14:52 przez Nen
Nen
Niech idzie do Diabła(ów)
19.07.2010 o 14:51 przez Odet
Odet
bardzo dobra informacja. <br />
Czekam aż odejdzie.<br />
Pozdr.
19.07.2010 o 14:51 przez Luk
Luk
Bye.<br />
<br />
Nikt za toba tesknic nie bedzie.
19.07.2010 o 14:45 przez Piotr91
Piotr91
Nareszcie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625471

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się