Plotki transferowe

Oferta Interu dla Udinese... (37)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 15 lat temu
858
37

Jak informuje nas dzisiaj La Gazzetta dello Sport, Inter robi wszystko by sprowadzić do siebie Alexisa Sancheza.

 

Najnowsza oferta Interu ma wynieść 15 mln € + pełna prawa do karty McDonalda Marigi oraz roczne wypożyczenie Brazylijczyka Coutinho. Inter jest jednak na tyle zdeterminowany, by dołożyć do transakcji całą plejadę młodocianych graczy Primavery: Crisetig, Faraoni, Benedetti, Alibec oraz Dell'Agnello. Zawodnicy ci mieliby trafić do Udinese oczywiście na zasadzie wypożyczenia.

 

Prawdopodobna ofensywa Interu zostanie przeprowadzona po 29 maja, kiedy to w finale Pucharu Włoch Inter zmierzy się z Palermo.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.05.2011 o 10:57 przez SlimShady
SlimShady
Szkoda mi Marigi, ale jakby miał za niego przyjść Sanchez to jakoś przeboleje.
20.05.2011 o 16:01 przez pazzini1992
pazzini1992
Młodzi się mogą nam przydać , przecież wielu młodych graczy primavery grało w &quot;dorosłym&quot; Interze , chociażby Mario Balotelli źle nie grał , zdobywał wiele goli a ta w meczu z Rubinem w 2009 była piękna z rzutu wolnego . Francesco Bolzoni wcale taki zły nie był jako piłkarz , Davide Santon grał dobrze w obronie . Więc młodzi jak to mówią politycy i uczeni są siłą . Więc lepiej będzie wydać te 30 mln na Sancheza albo Pastore i kupić jeszcze z dwóch - trzech piłkarzy , sprzedać Pandeva i Suazo i będzie gites panowie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2011 o 13:40 przez Gajdzik
Gajdzik
#37 Dokładnie, nie można się wszystkich młodych pozbywać ;/
20.05.2011 o 09:50 przez Kusy
Kusy
to już lepiej dać te 30 mln
20.05.2011 o 09:34 przez pazzini1992
pazzini1992
Ja też uważam , że to beznadziejna oferta , kupić utalentowanego gracza , a im dać słabszych graczy , to tak jakby Grecy pod Maratonem przeciwko Persom wystawili by rolników z kijami , a nie utalentowaną grecką falangę . Na miejscu Interu wymieniłbym Pandeva żeby on poszedł do Udinese a Sanchez do nas . Ale to tylko zależy od Morattiego , Interu i Udinese <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Chciałbym żebyśmy w tym sezonie sprowadzili 3-4 dobrych piłkarzy , a nie jak rok temu gdzie to kupiliśmy zaledwie Coutinho na całe 3 miesiące mercato i to przez &quot;humory&quot; Beniteza . Mourinho w 2009 zakupił 5 piłkarzy ( Lucio , Milito , Motta , Sneijder i Eto'o ) i to był gość myślał mądrze o drużynie . Chcę żeby Leonardo powtórzył wyczyn Mourinho , 3-4 piłkarzy i tylu nam wystarczy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2011 o 01:05 przez rekin
rekin
beznadziejna oferta... i dla nich i w sumie dla nas tez.
19.05.2011 o 21:03 przez Seba
Seba
Nie sztuką jest oddać perspektywicznych i zdolnych graczy, aby później w razie kontuzji podstawowego piłkarza nie było dla niego solidnego zmiennika. Coraz częściej czyta się o odejściu Marigi i Coutinho, a kompletna cisza o Pandevie i spacerowiczu. Zaczyna mnie to martwić.
19.05.2011 o 19:49 przez Helton
Helton
Nie znowu skapimy a w dodatku talenty za paczke zapałek oddajemy <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
19.05.2011 o 18:21 przez Fqrve
Fqrve
dajcie wszystkich ale nie Big Maca i Coutinho<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
19.05.2011 o 17:06 przez Castellazzi
Castellazzi
Mam nadzieję że w przyszłym sezonie zagra w Interze <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.05.2011 o 16:09 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Masakra, wszystkie talenty musimy zawsze oddawać w rozliczenia...
19.05.2011 o 16:00 przez Dynia
Dynia
oferta z wypożyczeniami wg mnie dobra . Sanchez do nas na stałe a młodzi będą mogli pograć cześciej i udowodnić swoją wartość ,
19.05.2011 o 15:45 przez Michal_fci
Michal_fci
to sa wypozyczenia... co moze byc i dla nas korzystne... bo u nas nikt z nich nie pogra. Nasi nawet jakby skladu nie bylo woleli by oddac mecz walkowerem niz dac mlodym pograc
19.05.2011 o 15:38 przez Inter4Everr
Inter4Everr
#7 Toure akurat jest tyle warty, bo to genialny zawodnik.
19.05.2011 o 15:18 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
Jan nie mogę.. nie moga dac te 30 mln. tylko tak żulą <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
19.05.2011 o 15:08 przez wonchaczov
wonchaczov
niech się odczepia od Marigi nie mogą pazery tych 30 mln dać <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> milan se kupuje real se kupuje barca chce se kupic kogos dobrego to da te 40 baniek a nasz zarzad zachowije sie jak barany <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
19.05.2011 o 15:04 przez Czarson
Czarson
#21 Inler podobno idzie do Napoli . 15 mln € to za mało za bardzo go wypromowali , liczą na większe pieniądze za niego . 20 mln + Mariga i roczne wypożyczenie Cou może ich przekona .
19.05.2011 o 14:53 przez pomiot
pomiot
hehe ciekawa oferta może zamiast tych 15mln dodać Muntariego! Naszego czarnoskórego zawodnika każdy chce<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.05.2011 o 14:49 przez dodo_IM
dodo_IM
Hah wieje bidą ta oferta <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Nie ma co psioczyć na Massimo bo jak sprowadzi Sancheza za tego typu ofertę to będziemy go podziwiać. Tylko po co Udine Mariga, mają Inlera i Asamoaha.
19.05.2011 o 14:47 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Wiedziałem że będą dokładanki <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Napisałem wcześniej, że Moratti nie da więcej w gótówce niż 15 mln, no i miałem racje, trafiłem idealnie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.05.2011 o 14:37 przez Il Colosso
Il Colosso
Heh jak tak dalej pujdzie to za Sancheza w desperacji bedziemy dawać: Muntariego, Marige, Obiego, Chivu Cordobe, Materaca, Pandeva, Suazo, i innych <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> , ale mimo wszystko chciałbym zobaczyc Sancheza u nas <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.05.2011 o 14:14 przez Grooven
Grooven
Faraoni, Benedetti zostają<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ....
19.05.2011 o 14:13 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Sanchez byłby idealnym wzmocnieniem, ale szkoda byłoby stracić nawet na rok Coutinho, co do primavery mogą ją wypożyczyć i zamiast karty Marigi, można byłoby dać kartę Muntariego. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Myślę, że trzeba będzie jeszcze lepszą oferte przygotować, bo nigdy nie wiadomo co zaproponuje City...<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
19.05.2011 o 13:58 przez Inler
Inler
Potraficie czytać? WYPOŻYCZENIE, niech się młodzi ogrywają w klubie, który potrafi pracować z młodzieżą. Na własność idzie tylko Mariga (Udine sprzedając Inlera może się zgodzić).
19.05.2011 o 13:55 przez mAlEc7
mAlEc7
Nie no już bez przesady...nie oddawajmy za Sancheza połowy kadry Primavery i kilku z pierwszego zespołu...niech wyłoży ze 25 mln to może się zgodzą...
19.05.2011 o 13:48 przez el_loco
el_loco
Miłośnikom Sancheza może wydać to się dziwne ale ja go wogóle nie chcę w Interze. Jestem praktycznie przekonany że Mariga będzie dla Nas bardziej pożytecznym zawodnikiem niż on! Nie zdziwię się jak wyrośnie z niego następca Q77! Lepiej skupić się na Tevezie czy też Nanim o ile są do wzięcia!
19.05.2011 o 13:43 przez zoniek
zoniek
&quot;Jest to kawał dobrej i atrakcyjnej oferty&quot;<br />
<br />
<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
19.05.2011 o 13:08 przez microsoft666
microsoft666
przepraszam Inter bije sie o Sancheza czy moze jednak o Messiego<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
19.05.2011 o 12:49 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Poł Interu dla Sancheza jasne!<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
19.05.2011 o 12:37 przez Raffal
Raffal
wolałbym zobaczyć tych zawodników w bijących się o pierwszy skład niż Sancheza...

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się