Plotki transferowe

Plotki transferowe: Givanildo Vieira de Souza (37)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 16 lat temu
834
37
Inter Mediolan rozpoczął gorączkowe przygotowania do sprowadzenia napastnika, który zastąpi Samuela Eto'o, gdy ten w styczniu wyjedzie na PNA do Angolii. W kręgu zainteresowań Interu od dłuższego czasu jest Goran Pandev z Lazio, a w ostatnich dniach pojawiła się informacja nt. Luki Taniego z Bayernu Monachium.

Z kolei dzisiaj portal 4-4-2.com podaje, iż Inter będzie wolał jednak kogoś znacznie młodszego. O kogo chodzi? O Givanildo Vieira de Souza, czyli po prostu Hulk, który gra w FC Porto.

23 - letni zawodnik jest również w kręgu zainteresowań Manchesteru United oraz Arsenalu. Mówi się, że Inter jest gotowy oddać za zawodnika Ricardo Quaresmę oraz Amantino Manciniego.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.12.2009 o 19:45 przez Raffal
Raffal
On nawet troche wyglada jak Hulk <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 19:31 przez HULK12
HULK12
nie masy szans by Hulk trafi do Interu w styczniu !! ! Niedawno przedłużył kontrakt do 2012 roku i w klauzuli ma niezłą sumkę odstępnego ponad 100mln !! !
13.12.2009 o 19:18 przez SlimShady
SlimShady
Prasa w ponoć w super latywach sie rozpisuje o tym zawodniku, że ponoć to kolejny wielki napastnik, ja w sumie nie wierze że aż tak dobry, ale może sie nie znam, wole bardziej Pandeva bądź Toniego, ale morzeniem zawsze zostanie Cassano.<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 13:07 przez hQ
hQ
Hulk jak najbardziej, ale nie w styczniu bo to nie ma sensu, do LM się nie przyda, a poza tym Porto nie odda jednego z najważniejszych zawodników przed fazą puchrową. W letnim okienku jak najbardziej jestem na TAK!
13.12.2009 o 12:43 przez Grajas
Grajas
A potem wyłączyłbyś fm'a i poszedł spać.
13.12.2009 o 12:40 przez bloow
bloow
ja bym kupil tak w ogole Hulka i Bruno Alvesa, dal im Suazo i Mancieniego dololzyl troche kasy i bymsy mieli naprawde silne wzmocnienia.
13.12.2009 o 12:29 przez Kamikaze
Kamikaze
oo tak jestem za ;] Z takim koksem mozemy isc na podboj świata <br /> <br /> 3 bramka ! ;] <br /> <br /> <a href="http://www.youtube.com/watch?v=jr_9IeJMwwc">http://www.youtube.com/wa
tch?v=jr_9IeJMwwc</a>
13.12.2009 o 12:27 przez 1+8
1+8
Luka Tani no w sumie nie drogi bo to już wiekowy piłkarz na pozycje napastnika<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> Jakby doszło do takiej wymiany plus nawet z 5 mln to nie miał bym nic przeciwko tylko problem w tym by nasi piłkarze nie okazali się za bardzo nastawieni na kasę bo w Porto raczej o takich zarobkach mogą pomarzyć
13.12.2009 o 09:10 przez LoveFist18
LoveFist18
ooo...ooo to mi się podoba
13.12.2009 o 08:53 przez bloow
bloow
Pandev jest po pierwsze slaby, po drugie nie gral od roku(?), a po trzecie sprawia problemy i kiedy Samuel wroci z PNA, to bedzie robil problemy, ze nie gra, a pensje pewien dostanie taka jak Vieria. <br /> Pandev to naprawde zly pomysl, wedlug mnie.
13.12.2009 o 08:28 przez proba1
proba1
To po co nam Pandev teraz? I tak mamy za duzo zawodnikow w kadrze a kupowanie kogos na pol roku bez sensu. Lepiej w tym czasie dac zagrac jakiemus mlodemu
13.12.2009 o 08:12 przez Kubusa10
Kubusa10
incredible Hulk jak najbardziej ale latem teraz licze na Pandeva<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 00:50 przez proba1
proba1
Nasi go nie kupia to za skomplikowany transfer dla nic. Grajek fajny wiec tym bardziej nie realny
13.12.2009 o 00:16 przez bloow
bloow
Arnautovic jak na razie nic nie pokazal, jest dla mnie wielka niewiadoma. Suazo takze. Tak poza tym to jakbys nie zauwazyl to z Rubienm gralismy 3 napastikami, a najbardziej ofensywny na lawce byl Suazo, a po nim Vieria, a tak byc nie powinno. 4 rasowych napstnikow na podobnym poziomie to minium dla duzego klubu. Mysle ze Eto'o, Milito, Mario +hulk i Arnautobic powinni byc w naszej kadrze. Wyobraz sobie sytuacje, ze Eto ma kontuzje a Mario siedzi za kartki, to kim wtedy zagramy? Milito+ Mancini? potrzebujemy jeszcze jedengo gracza, mozemy oddac im Suazo i Mancieniego i dolzyc troche kasy.
13.12.2009 o 00:00 przez |pele|
|pele|
W takim razie kogoś trzeba będzie odstawić na ławkę, bo 3 napastnikami nie zagramy. Balotelli, Milito, Eto'o, Suazo, Arnautović i Hulk. Decyduj, kogo do pierwszego, kogo na ławę, a kogo wogóle nie powołać. Oczywiście nie mówie, że Hulk jest słaby, ale trebaby było się kogoś pozbyć.
12.12.2009 o 23:54 przez bloow
bloow
|pele| co Ty w ogole mówisz, skoro mamy dwóch (trzech) dobry zawodników w ataku to teraz mamy kupić jakiegoś słabego, zeby nie marnować komuś kariery, albo po to, zeby inny klub nam go zgarnal? Ja mysle ze kupno kogos takiego jak Toni albo Pandev to jest pol srodek, rozwiazanie, ktore komplikuje. Trzeba nam jeszcze jednego napastnika bo Suazo to zdecydowanie nie jest poziom jaki jest nam potrzebny, a rywalizacja w skladzie jest zawsze dobra i potrzebna bo zmusza graczy do pracy nad soba. <br /> A jesli jest to prawda i naprwade chcemy go kupic i ktos z zarzadu Interu naprawde to wymyslil to &quot;dobrze gada, dac mu wodki&quot; i tyle w tym temacie
12.12.2009 o 23:47 przez Omen
Omen
Żadnych z Porto
12.12.2009 o 23:47 przez |pele|
|pele|
Tomekk ma racje. Kupno kogoś, kto zaraz stałby się superstrzelcem i gwiazdą jest bez sensu. Wkońcu ktoś z trójki Milito/Eto'o/Hulk musiałby siedzieć, a po co marnować komuś kariere, nie mówiąc o tym, że mtaka rywalizacja mogłaby się źle skończyć dla samych morali piłkarzy
12.12.2009 o 23:43 przez Tomekk
Tomekk
chcemy hulka z porto kosztem quaresmy ktory przychodzac z porto sobie nie poradzil? jesli skreslamy Ricardo to miejmy na wzgledzie to ze w takim razie moze i hulkowi sie nie uda.. mysle ze Ricky powinnien zostac, mancini powinnien odejsc a zasilic klub powinnien napastnik taki ktory pogra ten miesiac dwa i bedzie musial ustapic Samuelowi.. Toni mysle i Pandev sa dobrymi opcjami
12.12.2009 o 22:32 przez mati1908
mati1908
to juz wolo Hulka od tych wszystkich razem wzietych
12.12.2009 o 22:27 przez cor72z
cor72z
Tak! Tak! Ma &quot;Vieira&quot; w nazwisku więc musi do nas przyjść :D <br /> <br /> A tak na poważnie to rewelacyjny napastnik ale mam jakoś wrażenie, że Pandev nam wystarczy.
12.12.2009 o 22:00 przez Deki
Deki
A może by tak spróbować z Adriano.
12.12.2009 o 21:57 przez FcInterRLZ
FcInterRLZ
Jest to dobry piłkarz, ale może być znacznie lepszy i za kilka lat moim zdaniem będzie podstawowym piłkarzem reprezentacji Brazyli i jednym z lepszych napastników w Europie. Porto go nie puści za mała kasę, moim zdaniem min 25m E
12.12.2009 o 21:31 przez TestoForza
TestoForza
Hmmm. Ciekawy pilkarz kto wie Porto moze i by go puscilo nawet w Styczniu ale wiadomo jak to oni tylko za duza kase oddadza swoich najlepszych graczy jak to robia od lat z np:Quaresma czy Lisandro Lopezem.
12.12.2009 o 21:31 przez TestoForza
TestoForza
Hmmm. Ciekawy pilkarz kto wie Porto moze i by go puscilo nawet w Styczniu ale wiadomo jak to oni tylko za duza kase oddadza swoich najlepszych graczy jak to robia od lat z np:Quaresma czy Lisandro Lopezem.
12.12.2009 o 21:30 przez |pele|
|pele|
Widze, że włodarze nie chcą dać szansy Q7. Mancini juz swoje dostawał i się nie sprawdził, ale ostatni mecz Ricardo napawa nadzieją, że się odnajdzie i zacznie grać na swoim wysokim poziomie.
12.12.2009 o 21:25 przez dodo_IM
dodo_IM
Hulk jest świetny. Rok temu gdy Porto grało z MU to Hulk tak wymiatał, że aż się kurzyło.
12.12.2009 o 21:19 przez Mate1908
Mate1908
Całkiem ciekawy piłkarz. Potrafi strzelać bramki co już niejednokrotnie pokazał. Wątpię jednak abyśmy pozyskali go już w styczniu. Jeśli jest coś na rzeczy to pewnie wyjaśni się dopiero w czerwcu.
12.12.2009 o 21:06 przez Radan
Radan
Pewno drogi byłby... ale jak odpali rakiete z lewej nogi to zerwie siatke...
12.12.2009 o 21:04 przez adik218
adik218
z ryskiem bym sie jeszcze wstrzymał bo jesli utrzyma forme jaka pokazał w dwoch meczach to bedzie przydatny dla sneijdera bo ten czesto lapie kontuzje ale za manciniego jak najbardziej !! !

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625473

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się