Plotki transferowe

Podolski w Interze? (33)

ponad 15 lat temu
827
33

Jak informuje Sport.ch Lukas Podolski już w styczniu może zostać zawodnikiem Interu Mediolan.

 

Po niezbyt udanym letnim okienku transferowym Massimo Moratti pragnie zimą pozyskać wartościowego napastnika. Szkoleniowiec mistrzów Europy, Rafael Benitez uważa 25 - letniego gracza za odpowiedniego następce Mario Balotellego. Super Mario miał zostać zastąpiony przez Philippe Coutinho, jednak Brazylijczyk nie prezentuje jeszcze odpowiedniej jakości.

 

Sam zawodnik wyraża chęć opuszczenia Kolonii już w styczniu, gdyż otrzymał interesujące oferty z Anglii i Włoch. Drużyna reprezentanta Niemiec nie występowała w tym sezonie w europejskich pucharach, dzięki czemu Benitez mógłby korzystać z  usług Podolskiego podczas spotkań z fazie pucharowej LM.  Zawodnik jest wyceniany na 12 mln euro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.10.2010 o 22:18 przez Ragnar91
Ragnar91
tez jestem za<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> zabujcza lewa noga odrazu mi sie przypomina adriano w mlodych dobrych latach<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
16.10.2010 o 18:16 przez Ozi22
Ozi22
Spoko Podolski umie kopać piłkę<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
15.10.2010 o 19:43 przez Kubusa10
Kubusa10
Bardzo dobry napastnik brać go <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
15.10.2010 o 17:16 przez kretu10
kretu10
To byłby chyba pierwszy polak w Interze...
15.10.2010 o 16:06 przez crisinter
crisinter
tak
15.10.2010 o 16:05 przez mati1908
mati1908
ja tak samo jak w letnim oknie,jestem nadal za
15.10.2010 o 15:32 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
Skoro jako jeden z nielicznych dobrych graczy może grać w Lidze Mistrzów. No to chyba nie ma innego wyjścia <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.10.2010 o 15:10 przez Dzyl
Dzyl
brać*
15.10.2010 o 15:10 przez Dzyl
Dzyl
W sumie to jak za 12mln to można grac, nie za drogo, a lepszy Podolski niż nikt. Każdy się teraz przyda bo ciągle ktoś łapie kontuzje.
15.10.2010 o 15:05 przez etomaster
etomaster
Jezu mam dosyć gadania o transferach nie będziemy mieli nikogo.<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
15.10.2010 o 14:26 przez pietro32
pietro32
Przemawia za nim wiele kwestii:<br />
-jest młody<br />
-jak na jego potencjał cena nie jest wysoka<br />
-świetnie sobie radzi (w reprezentacji) jako skrzydłowy, a wartościowych skrzydłowych właśnie nam potrzeba<br />
-może grać w CL<br />
-w końcu mielibyśmy jakiegoś Polaka w Interze <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" /> <br />
<br />
Podsumowując: chyba lepszej opcji nie znajdziemy w styczniowym okienku transferowym, tak więc trzymam kciuki za ten transfer
15.10.2010 o 13:15 przez dichu
dichu
Podolski tak ściągnąć szwaba <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.10.2010 o 12:42 przez adixo14
adixo14
Adriano ściągnijcie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.10.2010 o 12:11 przez frems
frems
Jestem na TAK <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.10.2010 o 11:51 przez SlimShady
SlimShady
&quot;Drużyna reprezentanta Niemiec nie występowała w tym sezonie w europejskich pucharach, dzięki czemu Benitez mógłby korzystać z usług&quot;<br />
to bardzo duży plus <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Podolski, Gilardino, Dos Santos to napastnicy którzy na razie bez przeszkód mogą zagrać w LM.
15.10.2010 o 11:42 przez Ariel
Ariel
wg mnie to lepszy zawodnik niż goran pandev i lepiej zadzilby sobie jako skrzydlowy, czy boczny napastnik i jest w idealnym wieku, zeby dolaczyc do nas ... oby wypalilo <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.10.2010 o 11:40 przez Ariel
Ariel
interbig - dokładnie tak by było, bo z kim on ma grac w tym koeln ? lukas byłby swietnym i dosc tanim wzmocnieniem zespolu <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.10.2010 o 11:19 przez Czarson
Czarson
W reprezentacji gra świetnie , w klubie średnio . Ciekawe jak by sobie poradził w Interze i na boiskach serie a .
15.10.2010 o 10:13 przez dodo_IM
dodo_IM
Lepszy on niż nic, jestem za.
15.10.2010 o 09:36 przez Pavlo
Pavlo
czekałem na tego newsa od paru lat<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> żeby tylko jeszcze do nas dołączył<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
15.10.2010 o 09:21 przez mikruzzo
mikruzzo
Ciekawa opcja <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> fajnie by było widzieć Podolskiego w Interze chociażby dlatego że jest Polakiem... A jak wiadomo serie A i primera division nie rozpieszczają nas jeżeli chodzi o naszych rodaków. I całkiem mozliwe że w Nerazzurri odnalazlby formę klubową (jezeli tylko by dostawał szanse od Beniteza) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.10.2010 o 09:03 przez Ajk
Ajk
Podolski niestety sprawdza się jak dotychczas tylko w reprezentacji bo w klubie gra średnio albo słabo poza pierwszym pobytem w Kolonii. Nie jest powiedziane, że u nas nagle eksploduje jakąś wielką formą. Osobiście sceptycznie podchodzę do tego tematu.
15.10.2010 o 08:52 przez rzuwf
rzuwf
już przed poprzednim okienkiem transferowym pisałem żeby go brać, ale wtedy większość była jakoś sceptycznie nastawiona a teraz widze że jednak kilku zwolenników jest. uważam że powinniśmy go ściągnąć jak najszybciej sie da
15.10.2010 o 08:26 przez Dominho
Dominho
W końcu jakiś sensowny napastnik <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> popieram
15.10.2010 o 08:09 przez Vancore
Vancore
Slabszy od Pandeva chyba nie bedzie wiec jak najbardziej sprobowalbym go sprowadzic
15.10.2010 o 00:28 przez blo
blo
dawac go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> to ze w klubach gra cienko ale gdzie on gra ;p nie ma z kim grac i tyle :-) niech go biora mlody ambitny jestem za ;p w bayernie tez lipe gral ale tam to z trenerem mu bylo nie po drodze tak jak np Lucio :-) ktory zaliczyl zyciowy sezon wlasnie u nas
14.10.2010 o 23:46 przez mAlEc7
mAlEc7
12 mln to mało...ja bym go brał<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> dobre wzmocnienie
14.10.2010 o 23:35 przez MatiInter
MatiInter
w Interze by strzelal bramy. jestem na TAK <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
14.10.2010 o 23:01 przez piotrekninter
piotrekninter
fakt ale zauwazmy jedno,jakby w klubie gral tak jak w reprze to kosztowalby 30 mln, ja bym go bral,12 mln to nie tak duzo,a chlopak kopa ma, napedza gre,moze sie przydac<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.10.2010 o 22:54 przez kulasiak
kulasiak
Przy obecnej sytuacji każdy napastnik się przyda a do tego jestem jego wielkim zwolennikiem więc z chęcią zobaczył bym go już w styczniu w koszulce Interu.

Shoutbox

Szczupac_FCI 23.06.2026 22:51

bez znaczących liczb

Cny 23.06.2026 22:51

to jest loteria

Szczupac_FCI 23.06.2026 22:51

on ma za sobą jeden w miare przyzwoity sezon w obsranym Cagliari

Cny 23.06.2026 22:50

i młody zostanie na lodzie

Cny 23.06.2026 22:50

ok Alonso będzie grał 3-5-2 ale tam gościa może nie być równie dobrze w listopadzie jak to stado cudaków się z nim pokłóci

Kredence 23.06.2026 22:49

Wiadomo że szkoda, ale łańcuch pokarmowy europejskiej piłki jest dla Włochów brutalny a ta przepaść będzie tylko narastać

Cny 23.06.2026 22:49

tylko razi mnie jego naiwność

Cny 23.06.2026 22:49

zdecydowanie za dużo

Kredence 23.06.2026 22:48

I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak

Cny 23.06.2026 22:48

więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony

Szczupac_FCI 23.06.2026 22:48

za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek

Kredence 23.06.2026 22:48

Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 22:48

zapytać o tego Ndoye'a

Cny 23.06.2026 22:46

tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2

Cny 23.06.2026 22:46

tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto

Cny 23.06.2026 22:45

obserwujemy co dalej

Cny 23.06.2026 22:45

szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:44

Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:44

minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie

Cny 23.06.2026 22:44

co tu dużo mówić rollercoaster te premercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625215

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się