Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
23.06.2026 22:51
to jest loteria
Szczupac_FCI
23.06.2026 22:51
on ma za sobą jeden w miare przyzwoity sezon w obsranym Cagliari
Cny
23.06.2026 22:50
i młody zostanie na lodzie
Cny
23.06.2026 22:50
ok Alonso będzie grał 3-5-2 ale tam gościa może nie być równie dobrze w listopadzie jak to stado cudaków się z nim pokłóci
Kredence
23.06.2026 22:49
Wiadomo że szkoda, ale łańcuch pokarmowy europejskiej piłki jest dla Włochów brutalny a ta przepaść będzie tylko narastać
Cny
23.06.2026 22:49
tylko razi mnie jego naiwność
Cny
23.06.2026 22:49
zdecydowanie za dużo
Kredence
23.06.2026 22:48
I udało się spektakularnie bo liczby o których się pisza są chore i nieadekwatne jednak
Cny
23.06.2026 22:48
więc włoski wahadłowy pasuje tam, no ale mimo wszystko wybrać kontakt w cyrku jakim jest Chelsea (oni mają jakieś puchary w przyszłym sezonie?) zamiast budowania długiej kariery w Interze to głupota z jego strony
Szczupac_FCI
23.06.2026 22:48
za Palestre z desek to i tak dużo było te 50 baniek
Kredence
23.06.2026 22:48
Witam Cny. Sytuacja po analizie wygląda tak, że Lucci czyli gość, który też sprzedał Tonalego do Anglii wraz z Atalanta użyli nas do podbicia ceny
Cny
23.06.2026 22:46
tylko Alonso pewnie przejdzie na 3-5-2
Cny
23.06.2026 22:46
tam jest James i jeszcze na tą chwilę Gusto
Cny
23.06.2026 22:45
obserwujemy co dalej
Cny
23.06.2026 22:45
szumne plany, alternatywy, już mamy palestrę i nagle z ujem w ręku zostajemy, Solet już dopięty niby a stoi całość. miał Chivu dostać prezenty. no to dostanie Provedela
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:44
Anglik z tego co czytałem miał topowy sezon
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:44
minuty dostanie, bo Reece James musi być oszczędzany, ale po tym sezonie ciężko sobie wyobrazić, że go wygryzie
Cny
23.06.2026 22:44
co tu dużo mówić rollercoaster te premercato
Komentarze (33)
-jest młody<br />
-jak na jego potencjał cena nie jest wysoka<br />
-świetnie sobie radzi (w reprezentacji) jako skrzydłowy, a wartościowych skrzydłowych właśnie nam potrzeba<br />
-może grać w CL<br />
-w końcu mielibyśmy jakiegoś Polaka w Interze <img src="/files/emoticons/32" alt="
<br />
Podsumowując: chyba lepszej opcji nie znajdziemy w styczniowym okienku transferowym, tak więc trzymam kciuki za ten transfer
to bardzo duży plus <img src="/files/emoticons/33" alt="
Podolski, Gilardino, Dos Santos to napastnicy którzy na razie bez przeszkód mogą zagrać w LM.