Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
jaszczomb
27.06.2026 20:17
alez klinsi wyjasnia sb
Klinsi64
27.06.2026 19:33
nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise
Klinsi64
27.06.2026 19:32
145 mln zaoszczedzone brawo Marotta
Cny
27.06.2026 19:19
a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka
Cny
27.06.2026 19:19
teraz znowu przepalą hajsu na murzynow
Cny
27.06.2026 19:18
50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy?
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca
Cny
27.06.2026 19:15
te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd
martins2000
27.06.2026 18:50
rezygnuje ze starań o Jonesa
martins2000
27.06.2026 18:49
Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd
KibicInteru
27.06.2026 18:08
ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść
KibicInteru
27.06.2026 18:01
4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca
KibicInteru
27.06.2026 17:50
Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli
broda4991
27.06.2026 17:44
Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣
martins2000
27.06.2026 17:43
Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB
Cyrax
27.06.2026 17:40
Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda
Cyrax
27.06.2026 17:35
Grzeczniej tam milanowek
acmilanowek
27.06.2026 17:14
a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?
Komentarze (22)
to jest wlasnie prawdziwa milosc do klubu. Klient jest obok Casilasa najlepszym bramkarzem swiata i zgadza sie na obniżke zarobkow o 1/3, u nas Stanko i Cuchu sa zwyklymi sredniakami i jakos nie slychac o obnizkach kontraktow, a jestem pewny ze oszczedny Moratti im to zaproponowal. Mam nadzieje ze nikt tu nie napisze ze te dwa dziady kochaja Inter. Del Piero i teraz Buffon pokazali co to milosc do klubu. Dlatego niech wypie... jak najdalej a za nich brac Poliego i jeszcze jednego pomocnika
Zaraz sie zjawia obroncy stanko i cambiasso i ich argumenty na obrone tego szrotu. Gdzie tam Poliemu do wyzej wymienionej dwojki. Przeciez Stanko ma sily na cale pietnascie minut biegania, Poli wymieka przy nim. Cambiasso dalej swietnie rozgrywa, wali po dwadziesicia dlugich pil w meczu a ze zadna nie dochodzi to nie wazne. Przeciez w pilce nie liczy sie efekt tylko checi. Niektorzy mysla ze to pilkarze sa dla klubu i kibicow, ale przeciez to klub i kibice jest dla satysfakcji pilkarzy. Za dziesiec lat mozemy grac w czwartej lidze nawet byleby Stanko< cambiasso mieli gdzie sobie kopac za dobre pieniadze. Kibice Interu na Meazza pokazali jak bardzo chca dalej takich wyniku a takich pilkarzy, wygwizdujac Cambiasso po jednym z meczow. Przeciez kazdy glupi wie ze wygwizdanie oznacza szacunek, podziw i zadowolenie z gry pilkarza. Odn dwoch lat nie mamy pomocy, kuleje przez to atak i w szczegolnosci obrona bo nie potrafimy przejac pilki w srodku pola. Nie dziwi mnie to w sumie bo przy Cuchu i Stanko nawet Polanski z Murawskim wygladaja na zapore nie do przejscia. Mozemy sobie kupowac Lucasa, Destro, Debuchego i tak dopoki beda graly u nas te dwie lamagi to bedziemy walczyc o miejsca 5-7. Dla mnie liczy sie dobro Interu a nie dobry humor poszczegolnych pilkarzy. Dlatego mozecie mnie zjechac ale jezeli oni nie odchodza to mam nadzieje ze w okresie przygotowawczym ci dwaj sie porzadnie polamia i Moratti bedzie musial kupic dwoch klasowych pomocnikow. Ja juz po prostu nie mam sil do ogladania kopanki w srodku pola przy rozegraniu i braku odbiorow w srodku pola przeciwko takim druzynka jak Novara
deki i nowy kontrakt
<img src="/files/emoticons/23" alt="<ban!>" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="<ban!>" />