Plotki transferowe

Poli bardzo blisko Napoli! (22)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 14 lat temu
677
22

Transfer Andrei Polego do Napoli jest już prawie pewny. Piłkarz, którego Inter nie zechciał wykupić będzie teraz grał w drużynie z Neapolu.

 

Brakuje już tylko małych szczegółów, aby młody Włoch dołączył do Napoli. Warto przypomnieć, że Inter mógł go wykupić za 8 mln €, ale Nerazzurri woleli skupić się na Paulinho, który najprawdopodobniej nie dołączy do Interu. Mediolański klub nie osiągnął porozumienia z tą dwójką i nie wiadomo kto jest dla nich alternatywą.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.07.2012 o 15:50 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
No i po co Nam ten cały Paolinho był<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
15.07.2012 o 23:10 przez el_loco
el_loco
szkoda słów<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
15.07.2012 o 21:25 przez Kusy
Kusy
dzięki branca...
15.07.2012 o 17:37 przez timon
timon
Ja tam bym wolal Newsa Cambiasso i Stankovic w Sampdori w zamian za Poliego
15.07.2012 o 16:32 przez slipdog
slipdog
Bierzcie sobie tego dziada. Mam nadzieję, że następnym news o nim, będzie brzmiał &quot;Poli piłkarzem Napoli&quot; <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
15.07.2012 o 14:08 przez Lopez
Lopez
Lepsze Napoli niż Milan ,ale on powinien być nasz!8mln na Poli&quot;ego powinni dać a nie na jakiś wynalazek co zagrał jeden mecz w rep.Brazylii Ź i w dodatku nawet w ŁKS-ie sobie nie poradził.(Pomijając kontuzje itd). Kupować kota w worku zamiast zawodnika ,którego już znają,wiedzą(albo i nie skoro żal 8 baniek),który nie miałby problemów z aklimatyzacją i w dodatku Włoch.Jesteśmy nieudacznikami jeśli chodzi o transfery.Ale przekonamy się po tym sezonie (znaczy MM się przekona)kogo oddał i będzie chciał naprawić błąd odkupując go za grube miliony.
15.07.2012 o 13:46 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Lepsze Napoli niż Milan<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.07.2012 o 13:43 przez Michal_fci
Michal_fci
brawo nie byl to jakis kozak ale gral przyzwoicie
15.07.2012 o 13:25 przez Supermariusz
Supermariusz
@timon-brawo,takie pozytywne zjawiska trzeba doceniać nie ważne skąd!
15.07.2012 o 13:04 przez Yascarr
Yascarr
No super... Mogliśmy mieć dobrego grajka za grosze i w dodatku z małą pensją, a tak ten cały Paulinho, czyli jakiś ogórek, wypiął się na nas. Brawo! Lepiej kombinować co roku z jakimiś Kharjami albo innymi Lucasami...
15.07.2012 o 12:35 przez timon
timon
<a href="http://seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;artykul=227038">http://seriea.pl/index.php?dzial=aktualn&shy;osci&amp;artykul=227038</a><br />
to jest wlasnie prawdziwa milosc do klubu. Klient jest obok Casilasa najlepszym bramkarzem swiata i zgadza sie na obniżke zarobkow o 1/3, u nas Stanko i Cuchu sa zwyklymi sredniakami i jakos nie slychac o obnizkach kontraktow, a jestem pewny ze oszczedny Moratti im to zaproponowal. Mam nadzieje ze nikt tu nie napisze ze te dwa dziady kochaja Inter. Del Piero i teraz Buffon pokazali co to milosc do klubu. Dlatego niech wypie... jak najdalej a za nich brac Poliego i jeszcze jednego pomocnika
15.07.2012 o 12:17 przez SlimShady
SlimShady
W Napoli bedzie mu dobrze, tam jak kupuj,a zawodnika to raczej trafiają z nim, wiec nasi mogą teraz tylko żałować.
15.07.2012 o 12:16 przez Majster98
Majster98
Raz Milan , teraz Napoli , a zaraz okaże się , że jest bliski Juventusu <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
15.07.2012 o 12:08 przez timon
timon
#7<br />
Zaraz sie zjawia obroncy stanko i cambiasso i ich argumenty na obrone tego szrotu. Gdzie tam Poliemu do wyzej wymienionej dwojki. Przeciez Stanko ma sily na cale pietnascie minut biegania, Poli wymieka przy nim. Cambiasso dalej swietnie rozgrywa, wali po dwadziesicia dlugich pil w meczu a ze zadna nie dochodzi to nie wazne. Przeciez w pilce nie liczy sie efekt tylko checi. Niektorzy mysla ze to pilkarze sa dla klubu i kibicow, ale przeciez to klub i kibice jest dla satysfakcji pilkarzy. Za dziesiec lat mozemy grac w czwartej lidze nawet byleby Stanko&lt; cambiasso mieli gdzie sobie kopac za dobre pieniadze. Kibice Interu na Meazza pokazali jak bardzo chca dalej takich wyniku a takich pilkarzy, wygwizdujac Cambiasso po jednym z meczow. Przeciez kazdy glupi wie ze wygwizdanie oznacza szacunek, podziw i zadowolenie z gry pilkarza. Odn dwoch lat nie mamy pomocy, kuleje przez to atak i w szczegolnosci obrona bo nie potrafimy przejac pilki w srodku pola. Nie dziwi mnie to w sumie bo przy Cuchu i Stanko nawet Polanski z Murawskim wygladaja na zapore nie do przejscia. Mozemy sobie kupowac Lucasa, Destro, Debuchego i tak dopoki beda graly u nas te dwie lamagi to bedziemy walczyc o miejsca 5-7. Dla mnie liczy sie dobro Interu a nie dobry humor poszczegolnych pilkarzy. Dlatego mozecie mnie zjechac ale jezeli oni nie odchodza to mam nadzieje ze w okresie przygotowawczym ci dwaj sie porzadnie polamia i Moratti bedzie musial kupic dwoch klasowych pomocnikow. Ja juz po prostu nie mam sil do ogladania kopanki w srodku pola przy rozegraniu i braku odbiorow w srodku pola przeciwko takim druzynka jak Novara
15.07.2012 o 12:02 przez Chuchu
Chuchu
Lepiej niech do Napoli idzie niż do Milanu.
15.07.2012 o 11:38 przez Piotrekfci
Piotrekfci
bandyci zjebni :[ [[[ środek pola czyli zostaje z takim syfem jaki był -- czyli qrwa mać stankovic i cambiasso i nic się nie zmienia -- po 31 sierpnia powiedzą ze wszystko robili aby sprowadzić kogos ale za mało czasu było --- baranka - moratti i cala reszta swity -- spierdlajcie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Poli miał być naszym filarem i inwestycją w przyszłość --- był u nas najlepszym w poprzednim sezonie -- zostawiał na boisku sporo zdrowia i potu ale qrwa moratti i reszta wolą zuzytego stankovica ktory znow bedzie asystował na boisku --- napoli GRATULACJE GENIALNY TRANSFER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! HAMSIK-POLI pomoc o jakiej możemy sobie tylko POMARZYĆ PRZEZ TEZ POJ ZARZĄD <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! sprowadzą pewnie murzyngaja i powiedza ze tez super transfer -- W DUPE NIECH SOBIE GO WSADZĄ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> JUZ WOLE MUNTARIEGO LUB MARIGE <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
15.07.2012 o 11:37 przez Van Dall
Van Dall
Napoli stać, a nas nie? Napoli potrafi, a my nie? <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
15.07.2012 o 11:36 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Jak to kto jest alternatywą? - Murzyngay <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
15.07.2012 o 11:33 przez piotrekninter
piotrekninter
jak to kto<br />
deki i nowy kontrakt
15.07.2012 o 11:33 przez Wisniapl
Wisniapl
Branca i wszystko jasne <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
15.07.2012 o 11:30 przez Kondzik
Kondzik
To potwierdza jak beznadziejny jest nasz zarzad...jak mozna nie wykupic takiego zawodnika nierozumiem kompletnie<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
15.07.2012 o 11:30 przez adelajda21
adelajda21
Całe lato bedziemy skupiać sie tylko na sciagnieciu Lucasa, ktory i tak pojdzie do MU lub zostanie w S.P. <br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się