Wywiady z trenerami

Pomeczowa wypowiedź Spallettiego (8)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
642
8
fcinter serwisowe

Nerazzurri przegrali w fatalnym stylu na rozpoczęcie sezonu, a katem okazało się Sassuolo. Głos zabrał trener Interu, Luciano Spalletti.

Tak, rozmawialiśmy wszyscy razem po meczu, jest w porządku, ale bardziej skupiłbym się na naszej grze. Sassuolo zagrało dobry mecz, spisali się w defensywie i byli groźni w kontratakach, ponieważ łatwiej się gra oczekując rywala, a następnie atakując. My im pomogliśmy sposobem, w jakim rozgrywaliśmy piłkę, co dodatkowo utrudniał stan murawy. Późniejsze powroty Chorwatów nie mają wpływu na grę, mecze wygrywają i przegrywają ci, którzy grają, a nie ci, których nie ma. 

- Dalbert spóźniał się, nie czytał wystarczająco szybko gry, ale zagrał swoje, choć pewne rzeczy może robić lepiej, szczególnie dośrodkowania. Rozmowa teraz o nim może sprawiać wrażenie, że szukam w nim winnego. Gra drużyny musiała opierać się na długich przerzutach, rzadko mieliśmy okazję do gry z kontry, szczególnie, gdy rywal jest cofnięty i nie zostawia wiele miejsca. Oni mieli tę przewagę, że mogli grać z kontry.

Zobacz też

Ernesto Valverde

Valverde: Mimo, że mamy awans, zagramy o zwycięstwo (0)

10.12
10:19
Montellao

Montella: Spodziewam się meczu na najwyższym poziomie (1)

15.12
15:24

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.08.2018 o 12:05 przez RedKhmer
RedKhmer
Może i murawa dla wszystkich była taka sama ale gdyby była w dobrym stanie to nam by to bardziej pomogło. Nie zmienia to faktu, że Dalbert to powinna być głęboka rezerwa. Przez niego i Mirandę, zespół stracił pewność siebie. Spall dał dupy, że postawił na niego. Po wejściu Perisica i cofnieciu Asamoah wyglądało to lepiej. Powinien od początku wpuścić Perisica i najwyżej zmienić go koło 60 minuty.

Łatwo teraz gdybać ale jak na treningach wszystko było dobrze i mecz z Athletico to potwierdził to ciężko było przewidzieć taką żenadę. Najbardziej zawiódł mnie środek pola, który powinien to pociągnąć. Brozovic zagrał jak za swoich najgorszych meczy. Za wolno i bez pomysłu. Vecino to już poniżej krytyki. Co on robił na boisku?
20.08.2018 o 09:27 przez Odet
-1
Odet
Niestety trenerze zawaliłeś.
Pozdr.
20.08.2018 o 09:09 przez darek666sz
darek666sz
I wynik z Atletico gówno odzwierciedlil :-) Atletico :cenzor: o Real a nas :cenzor: o Sassuolo.
20.08.2018 o 08:14 przez davi23
davi23
Spal, my w tym meczu a my w meczu z Atletico, to dwie różne ekipy, tam był styl, opanowanie, myślenie, dużo mniej strat, a w meczu z Sassuolo to nic nie było na plus... serio jakbym zobaczył dwie różne drużyny...
20.08.2018 o 08:11 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Sorry ale jak dla mnie bełkot. Warunki murawy takie same dla obu ekip. Sassuolo było po prostu szybsze i chciało im się grać w porównaniu do naszych gwiazdeczek. Taki Duncan jak dla mnie zjadal vecino i Brożka. Liczę że za tydzień zobaczę po prawej vrsajko a po lewej asamoaha albo dambrisio i na skrzydłach Perka plus Karamoh lub Keite plus dwóch wysuniętych atakujących. Bezcenne 3 pkty że średniakaki poszły się jeb. Terapia wstrząsowa mam nadzieje była i czas do roboty. Dziennikarskie pismadla wznosząc nas prawie że na równi z judami nie wygrają meczu. Czas wziąć się w garść i zapierd. Forza
20.08.2018 o 05:04 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jak zwykle pi......ie o niczym szkoda tych kibiców co tyle zjawiło się w Sasuolo że musieli oglądać ta zenade i brak zaangażowania
19.08.2018 o 23:23 przez intermed1
intermed1
"Jesteśmy silniejsi niż w poprzednim sezonie". No jakoś dzisiaj tego nie było widać panie Spaletti.

Shoutbox

DonDawido 16.12.2019 02:28

Trzeba pamiętać, że gramy bardzo płytkim składem, który w dodatku jest teraz też mocno osłabiony. Cudów nie ma, a i tak możemy być zadowoleni z miejsca w tabeli. ;) Natomiast wzmocnienia potrzebne są już zimą, bo inaczej do lata możemy się rozsypać.

ZnawcaCalcio 16.12.2019 01:21

ale mi zepsuli humor

DonDawido 16.12.2019 01:02

Ciężko coś więcej o nim powiedzieć. Trochę spięty, niczym nie błysnął, ale też niczym nie zawalił. Ot, pojawił się na boisku i pobiegał.

JME 16.12.2019 00:41

agoume jak?

Endru 16.12.2019 00:17

szkoda strzepic ryja wchodzimy w faze wiosna

miniu86 15.12.2019 23:30

mam nadzieje, ze vidal czy kulusewski już spakowani są i 2 sty się pojawią w Appiano bo ja nie wiem kim my mamy grać

bitels10 15.12.2019 23:27

bo jak schodził to grymas bólu miał

bitels10 15.12.2019 23:27

chodzi mi o kontuzje

Chuchu 15.12.2019 23:27

Jeszcze za słaby jest

Chuchu 15.12.2019 23:26

Bastoni dziś dużo pojedynków przegrywał

Nitrogen 15.12.2019 23:26

No miałeś dzisiaj chyba odpowiedź Miniu

bitels10 15.12.2019 23:26

ciekawe co z Bastonim

miniu86 15.12.2019 23:26

a za brozo kto?

Chuchu 15.12.2019 23:25

Miejsce w LM oddajmy Milanowi

miniu86 15.12.2019 23:25

esposito albo Politano za Lautaro

Nitrogen 15.12.2019 23:25

Chyba walkower

Chuchu 15.12.2019 23:25

Na Genoę nie wychodźmy w ogóle

miniu86 15.12.2019 23:25

ani 3 pkt ani składu

miniu86 15.12.2019 23:25

co do kur...

miniu86 15.12.2019 23:24

ej ale jakim składem na genuę? Brozo też wypadł czytam...

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego gracza Interu w starciu z Fiorentiną

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • FT

    Brescia

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Napoli

    1 - 2

    Parma

  • FT

    Genoa

    0 - 1

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • FT

    Verona

    3 - 3

    Torino

  • FT

    Milan

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Bologna

    2 - 1

    Atalanta

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Udinese

  • FT

    Roma

    3 - 1

    SPAL

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Środa, 18 grudnia

  • 18:55

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    16

    39

  • 2

    Juventus

    Juventus

    16

    39

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    16

    32

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    9

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29049

Liczba newsów: 35423