Plotki transferowe

Porto chce Alvareza (22)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 13 lat temu
160
22

FC Porto jest bardzo zdeterminowane do pozyskania Ricardo Alvareza, który jest na wylocie z Interu Mediolan.

 

Argentyński pomocnik nie otrzymuje zbyt dużo szans do gry, a na boisku nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Mediolańczycy chcą go sprzedać. Porto ma lada dzień rozpocząć negocjacje z Interem i samym piłkarzem w sprawie transferu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.01.2013 o 08:38 przez SlimShady
SlimShady
Oczywiście kwota transferu 4-5 mln<img src="/files/emoticons/44" alt=" ;) )" /> ŻAL<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
16.01.2013 o 21:39 przez adilbn
adilbn
Niech przyjeżdża dyrektor sportowy Porto i Moratti niech go namawia żeby był u nas dyrektorem bo baranca się nie nadaje <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.01.2013 o 16:53 przez el_loco
el_loco
#18 również tak uważam<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
co do ceny to na bank za mniej niż 10baniek nie pójdzie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
16.01.2013 o 11:51 przez davidoffzmc
davidoffzmc
wezmiemy z 6 mln...i kupimy Lodiego! Albo jakiegos cieniasa z lawki rezerwowych chievo czy pescary
15.01.2013 o 23:46 przez Gajdzik
Gajdzik
Posprzedawać wszystkich ofensywnych pomocników Sneijdera, Alvareza i Cou i będzie pięknie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
15.01.2013 o 22:53 przez Piotr1996
Piotr1996
U nas to za dużo nie pokaże, ani nie pokazał, ale w Porto może na prawdę zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie.
15.01.2013 o 20:28 przez Dejwid
Dejwid
Dzwini jestescie, bo chcecie jakiegos Fernando co nic do przodu nie gra i znów będzie płacz, że nie ma komu klepać. Do tego też kolo nie rozegrał jeszcze 30 meczow w sezonie, wiec z kontuzjami ma pewnie problemy. Rolando to też raczej słaba opcja, bo nie gra i pewnie nie jest w formie... Nie mowiac o tym, ze pewnie bedzie musial przystosowac sie dodatkowo do gry 3. Porto by leszcza nie chciało raczej, bo mają najlepszy scouting na swiecie i bym się 2 razy zastanowił przed sprzedażą takiego grajka.
15.01.2013 o 20:06 przez Pawel1992
Pawel1992
#14 tak samo myślę ale nie wiem czy Porto będzie zadowolone
15.01.2013 o 19:51 przez etomaster
etomaster
dopłacić 5 mln i brać Frenando<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.01.2013 o 18:52 przez Chuchu
Chuchu
Z jednej strony przeraża mnie to, że pozbywamy się ofensywnych zawodników a interesujemy się tylko defensywnymi. Z drugiej jednak strony gra Alvareza u nas jest...no cóż, co najwyżej średnia, więc płakać po nim nie będę.
15.01.2013 o 17:56 przez dodo_IM
dodo_IM
Najlepiej byłoby go wymienić za Rolando lub Fernando jak napisał Plecak, ale i gotówką nie ma co gardzić.
15.01.2013 o 17:54 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Sprzedać jak najszybciej <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.01.2013 o 17:40 przez BAGGIO1
BAGGIO1
z całym szacunkiem dla Alvareza, ale on raczej wielkiej kariery już nie zrobi, zresztą on ma już 25lat, tak? Może i sobie poradzi w lidze portugalskiej, coś może i pograłby w przeciętniaku z hiszpańskiej, ale w Angli czy Włoszech go nie widzę. Według mnie ten piłkarz zwyczajnie zatrzymał się w rozwoju, ma technikę i dosyć dobry przegląd pola, ale jest wolny, mało dokładny i mało przebojowy, jednym słowem - daliśmy 12baniek za &quot;no name&quot; i jestem jak najbardziej za sprzedażą tego gościa, a postawić wreszcie na Cou
15.01.2013 o 17:36 przez kadrian89
kadrian89
Facet jest w Interze juz sporo czasu, a nie pamiętam żeby choć raz wyróżnił się czymś. Zaraz 25 lat mu stuknie, wiec z cała symatią dla niego, ale wypada go sprzedać. Może w bardziej technicznej lidze, gdzie będzie mógł holować piłkę, lepiej mu pojdzie. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.01.2013 o 17:32 przez Plecak
Plecak
Wymienić za Rolando albo Fernando + dopłacić <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
15.01.2013 o 17:29 przez junek
junek
raczej jak przyjechał sam młody boss porto po niego <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> to myślę żeby już zabrać go ze sobą <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> lub jego podpis :] a co do wymiany ;p nie liczył bym na to ;p zwrócę honor jak tak się stanie ;p Porto to dobry przystanek dla takich piłkarzy jak Alvarez <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> za parę lat będzie wart 20 baniek ;D
15.01.2013 o 17:26 przez microsoft666
microsoft666
w Porto będzie gwiazdą<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
15.01.2013 o 17:25 przez coutinho24
coutinho24
#2 i to jest powod dla ktorego mialoby nie być wymiany?
15.01.2013 o 17:23 przez dragon
dragon
wymiana za fernando<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.01.2013 o 17:20 przez Andruś
Andruś
#2 &quot;są po niego&quot;, przecież go nie zapakują do bagażnika. Im zależy, więc przyjechali negocjować. Nawet sam Branca podróżował w wakacje po Brazylii w celu negocjacji transferowych. Zawsze można przy stole dogadać się co do niechcianego w Porto gracza <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.01.2013 o 17:16 przez junek
junek
wymiany raczej nie będzie bo działacze porto już są w Mediolanie po niego ...
15.01.2013 o 17:10 przez wesley87
wesley87
wymiana na Rolando i git

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się