Plotki transferowe

Quaresma zdecydował się odejść? (26)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 16 lat temu
376
26
Włoskie media donoszą, iż Ricardo Quaresma postanowił odejść z Interu Mediolan, aby powrócić do formy poprzez regularne występy.

Portugalczyk po raz kolejny zawiódł, tym razem zaliczył bardzo słaby występ w meczu towarzyskim przeciwko Piacenzie. Quaresma postanowił przenieść się do Genoi, która bardzo mocno zabiegała o jego usługi w końcówce poprzedniego mercato. Prezydent tego klubu - Enrico Preziosi nawet osiągnął porozumienie w sprawie transferu byłego gracza Porto z Massimo Morattim, jednak sam skrzydłowy nie chciał nawet słyszeć o ewentualnej przeprowadzce. Cała transakcja miała zostać przeprowadzona na zasadzie współwłaścicielstwa, a Inter miał na tym zarobić 10 mln Euro.

Po wczorajszym meczu Quaresma podobno zmienił jednak zdanie i jest skłonny zgodzić się na przeprowadzkę do grającej w idealnym dla niego ustawieniu Genoi. Portugalczyk liczy na odbudowanie formy przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata, dlatego też od poczatku stycznia chciałby regularnie występować w pierwszej jedenastce.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.10.2009 o 22:08 przez mati1908
mati1908
nie odejdzie
12.10.2009 o 23:26 przez SlimShady
SlimShady
Ciekawe czy bedzie transfer, współwłasność czy wypożyczanie. Bardzo lubie Q7 nie ukrywam, liczyłem na jego dobrą formę tym sezonie, ale nic sie nie zmienia, ma na dziej, ze Mancini tez nas opuście bo tego typa nie cierpię, bo gra piach, on powinien byc naszą pierwszorzędną opcją na sprzedaż, potem Vieira, następ[nie Ricardo, ale za odpowiednie pieniądze, mam nadziej, ze pieniądze zostaną zainwestowane na sensownego zmienika na Sneijdera.
12.10.2009 o 19:32 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jak masz sie meczyc u nas to lepiej odejc juz dostales niejedna nie dwaie,a wiele szans i jeszcze wypozyczenie i nic oczywiscie chcial bym zebys byl tym Ryskiem z Porto,ale nie jestes jestes cieniem tamtego Ryska,ale to tylko spekulacje wiec jeszcze nic przesadzone moze cos cie natchnie i zaczniesz cos wrescie grac,a jak nie to bedzie trzeba sie pozegnac!<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
12.10.2009 o 18:05 przez pawcyk27
pawcyk27
Rysiek w końcu na oczy przejrzałeś !! ! <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <br /> Proszę odchodź z tego nielubianego przeze mnie klubu i udowodnij im na co cię stać <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
12.10.2009 o 16:32 przez Polacco
Polacco
W calym newsie najbardziej irytujacy jest znak zapytania w tytule.
12.10.2009 o 15:22 przez filip85
filip85
niestety Mancini, Vieira i Quaresma (choć bardzo go lubię) powinni odejść jak najszybciej, widać, że na grę u Mou szans nie mają.
12.10.2009 o 14:44 przez 1+8
1+8
Rysiek zostań jesteś naszym najbardziej kreatywnym pomocnikiem chce nadal oglądać twoje trivele i rabony na trybuny i wspaniałe rajdy po lewym skrzydle<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
12.10.2009 o 11:05 przez Bartosh
Bartosh
dobre informacje <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
11.10.2009 o 22:56 przez sowik
sowik
a niech odchodzi...
11.10.2009 o 22:14 przez Kamikaze
Kamikaze
Chrisu ja odcinam Ci reke :D A kiedy miało by dosjsc do transferu .. <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
11.10.2009 o 22:11 przez zlataniX
zlataniX
do Portugalii , przynajmniej tam miałeś błysk i niech powróci ;P
11.10.2009 o 21:33 przez tytusek25
tytusek25
Jestem za. Nie ma sensu być jak pies ogrodnika ktory sam nie wezmie a innym nie da.Nie mamy z niego pozytku i prawdopodobnie miec nie bedziemy a z wiecznego czekania na wielką formę kogokolwiek wyleczyłem już sie po przypadku Adriano.Spzedac/zamienic poki są chetni.Najlepiej w pakiecie z Mancinim naszym drugim nielotem.
11.10.2009 o 21:21 przez cor72z
cor72z
To trochę wstyd, że zespół takiej klasy jak Inter przeprowadził tak fatalne transfery jednego lata, że najlepszym z nich był słabiutki Muntari. Na szczęście w tym roku poszło nam już ciut lepiej (przynajmniej Lucio i Milito grają na poziomie, Motta to kwestia sporna). Niech Quaresma odejdzie, mam już szczerze dosyć kolejnych jego beznadziejnych występów i kolejnych krzyków, że &quot;wciąż dostaje za mało okazji od Mourinho&quot;. <br /> <br /> Życzę Ricardo jak najlepiej, żeby odbudował formę i pokazał na co go stać, ale żeby to się stało musi pójść do słabszego klubu lub z powrotem do Portugalii. Tylko nie za darmo, rzecz jasna.
11.10.2009 o 21:21 przez Seba
Seba
Inne portale podają także informacje o wymianie Pandeva za Quaresme. Zapewne przeczytamy jeszcze sporo informacji na ten temat.
11.10.2009 o 21:17 przez proba1
proba1
Motta moze i ma najwyzsze srednie ale chyba strat na mecz, bo gra zenujaco tragicznie gorzej gra tylko Quaresma z Mancinim
11.10.2009 o 21:14 przez Drzewo91
Drzewo91
nie lepiej po raz kolejny go wypozyczyc? jesli wrocilby do swojej formy i rzeczywiscie gralby nja poziomie z Porto to jakas gwarancja bylaby ze w 11 gralaby ofensywna 7ka
11.10.2009 o 21:04 przez Omen
Omen
Wreszcie!
11.10.2009 o 20:58 przez SneakyGit
SneakyGit
&quot;Portugalczyk liczy na odbudowanie formy przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata&quot; <br /> Nie ma formy i jak na razie nie ma awansu... taki walczak!
11.10.2009 o 20:58 przez Slepy
Slepy
To odnośnie Motty i waszych rekomendacji do sprzedaży Thiago
11.10.2009 o 20:58 przez coco
coco
jakies totalne brednie odnosnie ustawienia Genoi sa w tym newsie zawarte Genoa gra przeciez 3 w obronie, przynajmniej te mecze co widzialem to tak grali
11.10.2009 o 20:57 przez Slepy
Slepy
No tak, pozbyć się gracza z najwyższą średnią w zespole<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
11.10.2009 o 20:54 przez Ralas
Ralas
szkoda ze wczesniej mou w widzial go w Interze
11.10.2009 o 20:52 przez adriano:)
adriano:)
Jose nie widzi dla niego miejsca w Interze, więc lepiej aby odszedł.
11.10.2009 o 20:52 przez proba1
proba1
tez mam takei przeczucie koles jest stworzony do takich zespolow, umiejetnosci ma tylko psychika slaba i sie spala
11.10.2009 o 20:52 przez Filip©
Filip©
amen
11.10.2009 o 20:51 przez Seba
Seba
Jeszcze mogliby pozbyć sie Vieiry, Manciniego i Motty a w ich miejsce ściągnąć 2 konkretnych graczy.

Shoutbox

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625455

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się