Plotki transferowe

Quintero: Inter lepszy od United (24)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 13 lat temu
170
24

Juan Fernando Quintero otworzył drzwi do ewentualnego transferu do drużyny Interu Mediolan. W wywiadzie dla Gazzetta dello Sport napastnik bardzo odważnie wypowiedział się w kwestii Stramaccioniego i Interu:

- Inter jest lepszy niż Manchester United. Trener Strama oglądał jak wygrywam południowoamerykański U-20...

Quintero bardzo dobrze sobie radzi w tym młodzieżowym turnieju, a Inter bacznie go obserwuje. Czy odejdzie w styczniu czy czerwcu? To się okaże, prezydent Pescary wyznaczył za niego 10 mln euro, ale Quintero chciałby odejść tylko do Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.01.2013 o 14:20 przez Piotr1996
Piotr1996
Wiadomo, że Inter jest lepszy od Manchesteru United. Nie ma co do tego wątpliwości. Zobaczymy jak rozwinie się ewentualny transfer Quintero do Nerazzurri. <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.01.2013 o 00:33 przez maslak1992
maslak1992
2-3 sezony temu Inter zadłużony był na około 200 ml teraz jest chyba na około 90. Da sie? UEFA oraz FIFA dała duzo czasu. Kto nie niweluje długu traci możliwość grania w rozgrywkach kontynentalnych oraz wykluczenie zawodników&lt;redukcja zawodników w kadrze&gt; i najważniejsze zatrzymanie dofinansowan. Co do porównania ligi tureckiej do np włoskiej nie jest śmieszne bo dostanie sie do LM jest trudniejsze z tureckiej ligi niz włoskiej. Ale jesli tak myslisz to osiągnięcie przez Inter 3x korony nie jest nic warte bo Inter nie gra np w lidze Hiszpańskiej, Niemieckiej czy Angielskiej, gdyz te ligi sa wyżej w rankingu niz Włoska ;) widzisz to nie jest takie łatwe ;) oraz to ze nic nie znaczy ze Inter nigdy nie był w serie B bo najwięcej tytułów na Juve. To taka dziecinna paplanina w Twoim wykonaniu. Powiedziałem Ci zgłoś sie do MM jesli Cie przyjmie do zażądu to bd czekał na Inter w serie C.
17.01.2013 o 21:13 przez timon
timon
a porównanie Tureckiego klubu z czołówka światową, jest śmieszne
17.01.2013 o 21:10 przez timon
timon
maslak<br />
Tyle że jest taka grupa jak G14 która zrzesza najlepsze kluby Europy, lobby tych klubów jest bardzo silne i jeżeli chcą coś ugrać to to zrobią. Poza tym Barca, real, Manu, Chelsea mają gigantyczne zadłużenie, którego nie zniwelują przez najbliższe kilka lat nawet jak by posprzedawały zawodników. Chciałbym zobaczyć jak te kluby są wywalane z pucharów, sorry ale to jest nierealne
17.01.2013 o 17:59 przez Gajdzik
Gajdzik
Jakby wszystkie kluby przestrzegały FPP to może naprawdę by to weszło w życie, ale ja w to dalej nie wierzę...
17.01.2013 o 17:47 przez maslak1992
maslak1992
Oj Timon za mało wiesz... Kluby tez maja zyski za granie w LE i LM... To tez wazne dofinansowanie. Pozatym to nie jest takie latwe jak to opisałes. Jesli by tak było to Inter nie miał by zadłużenia w papierach oraz inne kluby i nadal by lecieli na kredytach. Nad tym pracują setki ludzi i to mądrzejszych raczej od Ciebie wiec raczej to nie mozliwe aby tak latwo było to obejść ;) jeden klub turecki został juz wywalony z pucharów wiec jak nie wiesz co piszesz to cisza ;)
17.01.2013 o 17:24 przez timon
timon
#17<br />
Masz rację Uefa wywali z pucharów Real, Barcelone, Chelsea, United, Milan, Inter, Juventus, City i reszte wielkich klubów. Uefa to przecież jest organizacja ,,non profit&quot; i wcale nie są dla niej ważne zyski. Z chęcią zgodzą się na strate setek mln zysku z praw telewizyjnych do LM, bo to chyba logiczne że telewizje pozrywały by w takiej sytuacji kontrakty, przecież nikt nie będzie płacił setek mln za wybrakowany towar. Poza tym wiekszość klubów ominie ten przepis. Wystarczy że szejk z City wykupi za 200mln rocznie przez jedna ze swoich firm, nazwę do stadionu i po sprawie. Przecież pieniądze z reklamy to normalny przychód klubu. FPP jest tylko wymówką dla Morattiego i niczym więcej
17.01.2013 o 14:22 przez Dejwid
Dejwid
10 mln to z pewnością nie jest warty, bo nic takiego w tej Pescarze póki co nie pokazuje, oprócz tego może, że dobrze wykonuje stałe fragmenty gry.<br />
<br />
Co do FPP to nie wiem co się czepiacie maslaka, bo od nowego sezonu Uefa będzie aktywnie monitorować finanse klubów i jak Inter nie sprzeda kogoś to nie może szastać kasą. Przez ostatnie 3 sezony Inter wychodzi ledwo na + z samych transferów, a do tego zaliczane są jeszcze wydatki na płace przecież. Przy jakimś większym transferze na banq klub zbliżyłby się niebezpiecznie do granicy długu.
17.01.2013 o 13:30 przez maslak1992
maslak1992
Timon jesli Ty we jestes taki fajny i mądry to napisz do MM zeby Cie zatrudnił na doradcę do spraw transferów. Jesli Cie zatrudni ja bd wypatrywał Interu w serie C ;)
17.01.2013 o 13:06 przez timon
timon
#14<br />
Czyli takie głupoty na sucho wypisujesz<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Gratuluje wiecznej fazy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.01.2013 o 12:58 przez el_loco
el_loco
jeśli naprawdę tak dobrze sobie radzi i jest fanem Interu to nie można zmarnować takiej okazji i należy jego pozyskać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
17.01.2013 o 12:34 przez maslak1992
maslak1992
Ciekawe... To o czym mam poczytać? Oraz dlaczego cpam niby? ;)
17.01.2013 o 12:25 przez timon
timon
#11<br />
Widze ze nie tylko Quintero coś ćpa...
17.01.2013 o 12:20 przez Cny
Cny
#11 poczytaj o finansowym fair play najpierw <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.01.2013 o 12:11 przez maslak1992
maslak1992
Kur... Nie rozumie niektórych z was. Nie rozumiecie ze jesli MM bedzie wchodził na minus z funduszami to Inter dostanie karę np ze nie rozumiecie bedzie mogl grac w lidze mistrzów czy chodz by redukcję zawodników? Jesli Wes odejdzie to MM napewno jego ściągnie.
17.01.2013 o 11:11 przez timon
timon
Moratti za Schelotto chce dac 2 mln, wiec za niego zaproponuje cos w stylu 1,5 mln plus polowka Bessy
17.01.2013 o 10:03 przez dodo_IM
dodo_IM
Może chce u nas grać z powodu Cordoby lub Guarina, albo na prawdę jest kibicem naszego zespołu.
17.01.2013 o 09:36 przez piotrekninter
piotrekninter
taki transfer to rozumiem 20 lat, mlody perspektywiczny, a nie dziadki &gt; 30
17.01.2013 o 09:31 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jestem za, jestem za<br />
Oby Moraś też
17.01.2013 o 09:10 przez SlimShady
SlimShady
On nigdy tu nie trafi.
17.01.2013 o 08:30 przez Pawel1992
Pawel1992
10 mln to oczywiście dużo jak na nasz klub nie mówię że jesteśmy biedni ale Moratii może tyle nie dać
17.01.2013 o 08:24 przez timon
timon
taki młody i już ćpa...
17.01.2013 o 07:46 przez pluto11
pluto11
Szybko mu sie odechce przechodzic tylko do Interu
17.01.2013 o 07:40 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
I tak go nie kupimy <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się