Plotki transferowe

Rafinha przejdzie do Realu Betis? (12)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około rok temu
276
12
fcinter serwisowe

Saga transferowa związana z Rafinhą zdaje się nie mieć końca. Dzisiaj dowiadujemy się, że piłkarz może ostatecznie opuścić Barcelonę, ale zostać w Hiszpanii.

Kataloński portal RAC1 informuje, że nowym kierunkiem dla brazylijskiego pomocnika jest Real Betis. Podobno rozmowy są na zaawansowanym etapie. Problemem, tradycyjnie, może być kwestia finansowa. Działacze Realu chcą namówić Barcelonę na wypożyczenie zawodnika, ale Katalończycy woleliby sprzedaż definitywną. 

Ojciec, a zarazem agent Rafinhi był dzisiaj w Sevilli i rozmawiał z włodarzami andaluzyjskiej drużyny, aby ustalić dogodny kontrakt dla swojego syna. Cała sprawa jest o tyle ciekawa, że jeżeli transfer ten dojdzie do skutku, to Betis nie będzie już zainteresowany kupnem Joao Mario, którym interesuje się od dawna. 

Alcantara nie wszedł na boisko w ostatnim meczu Barcy z Deportivo Alaves, więc wysoce prawdopodobne jest, że będzie chciał się przenieść do Realu, aby liczyć na regularne występy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 16.08 (23:10) Dzeko przedłużył kontrakt z Romą! (34)

16.08
09:15
Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 18.08 (21:30) Inter - Alexis: Wszystko gotowe (81)

18.08
03:07

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2018 o 16:49 przez timon
+1
timon
u Rafy kuleje gra w obronie, wydolność i chyba trochę waleczność, inne kluby boją się też czy nie złapie kolejnej kontuzji. Inna sprawa, że teraz byłby dla nas zbawienny
21.08.2018 o 14:01 przez danielinter
danielinter
Wcale nie jest jakis wybitny , a tym bardziej warty 40 mln.
21.08.2018 o 14:00 przez Dejwid
Dejwid
A Najgolan baluje w najlepsze po klubach no super sie to wszystko układa.
21.08.2018 o 12:03 przez IlCapitano
IlCapitano
Taki wybitny, że do Betisu idzie bo nikt inny go nie chce.
21.08.2018 o 11:49 przez jaszczomb
jaszczomb
Może Messi go nie lubi :)
21.08.2018 o 11:15 przez KoBa
KoBa
Można zadawać pytanie, czemu Spall go nie chciał, ale tym bardziej można zastanawiać się, czemu Barcelona z niego rezygnuje mimo świetnych sparingów i gorszych graczy w kadrze.
21.08.2018 o 11:00 przez jaszczomb
jaszczomb
Skoro on idzie do betisu to żu marju tam nie idzie i to jest podwójny problem...
21.08.2018 o 07:43 przez haazaard
haazaard
troche smieszne zeby ktos pokroju Rafini gral w Betisie..
21.08.2018 o 07:14 przez wegorz
wegorz
Taka piękna orkiestra stworzona, a nie ma komu dyrygować... Chciałbym wiedzieć co się Spallowi w nim nie podoba...
21.08.2018 o 07:07 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Poczekaj do stycznia Pietrek sam na kolanach po ciebie wróci !!
20.08.2018 o 23:12 przez Weo
Weo
I teraz będzie żal dupy przez długi okres. Sam jestem zażenowany brakiem wykupu Rafłka. Ninja mimo że w niego wierzę to może się nie odnaleść u nas. Teraz kontuzja i ciągłe imprezy dobrze nie zwiastują. Chyba będzie lekki zimny prysznic po tym całym wspaniałym mercato. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy.
20.08.2018 o 22:21 przez cristian08
cristian08
.... czemu go u nas nie ma, nie mam pytan..

Shoutbox

Piekarz 23.08.2019 17:49

widzieliście co wrzuciła na twittera dzisiaj w nocy?

Piekarz 23.08.2019 17:48

bez przesady

VVujek 23.08.2019 17:48

ale strasznie ona wygląda

Adriano_forever 23.08.2019 17:47

ale konina

Piekarz 23.08.2019 17:46

Icardi zostaje oficjalnie

Ojciec SB 23.08.2019 17:38

odrzuci

kusy 23.08.2019 17:37

SSC Napoli złożyło ofertę Interowi w wysokości 65 milionów euro. Propozycja została zaakceptowana i teraz ruch należy do zawodnika. Argentyńczyk póki co nie podjął jednak ostatecznej decyzji. Włodarze SSC Napoli ponaglają piłkarza i oczekują, że jeszcze przed startem sezonu w Serie A wszystko będzie jasne.

kusy 23.08.2019 17:36

Dziennik "La Gazetta dello Sport" poinformował, że SSC Napoli nie będzie długo czekać na decyzję Mauro Icardiego ws. transferu do klubu z Neapolu. Napastnik w najbliższych godzinach ma dać ostateczną odpowiedź.

Klinsi64 23.08.2019 17:36

Milik ma kontuzje

maverik 23.08.2019 17:35

niewazne, moga dac i 200 mln za Icara i tak tam nie pojdzie bo odrzuci

Alfa 23.08.2019 17:35

ja dzis czytalem o 20+ milik

Adriano_forever 23.08.2019 17:32

Milik niepowołany :///

kusy 23.08.2019 17:32

Napoli dało ostatnia ofertę dzisiaj w postaci 65 baniek. Inter zaakceptował ofertę, czekają na ruch Icardiego. Ma podjąć decyzję. Jest to już ostatnia oferta Napoli i więcej już żadnej nie będzie, tak własnie teraz jest.

kusy 23.08.2019 17:31

Gówno prawda

VVujek 23.08.2019 17:30

nikt go nie zmusi by odejść może sobie siedzieć do końca kontraktu niestety

Klinsi64 23.08.2019 17:29

i niepowolany na lecce

Gloin1989 23.08.2019 17:19

Zgloszony do rozgrywek

Gloin1989 23.08.2019 17:19

Czyli icar zostaje

Adriano_forever 23.08.2019 17:16

ja se zmienie na Szparag_Furewer

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28282

Liczba newsów: 34504