Plotki transferowe

Rafinha rozczarowany Interem (14)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 8 lat temu
994
14

Jak donosi hiszpańska gazeta Mundo Deportivo, Brazylijczyk Rafinha jest rozczarowany postawą Interu.

Pojawiające się w ostatnim czasie informacje o prawdopodobnym transferze do Nerazzurrich Radji Nainggolana, a także suma za jaką ma on zostać sprowadzony mocno zirytowały Brazylijczyka. Pomocnikowi nie podoba się fakt, że działacze Interu w pierwszej kolejności nie szukali możliwości sprowadzenia właśnie jego do mediolańskiej drużyny. Zawodnik niejednokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Nerazzurrich. W niedawno udzielonym wywiadzie powiedział, że jest gotowy nawet poczekać, aż Inter zdobędzie środki na jego sprowadzenie do Mediolanu.

 

 

 

 

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (15:30) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Agent Palestry w drodze do Mediolanu (29)

22.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.06.2018 o 22:54 przez timon
timon
Klinsi z drugiej strony przez nieudolne transfery Ausillio teraz z tym FFP jest problem ;)
12.06.2018 o 20:35 przez ksiazewi
ksiazewi
Dokładnie tak samo myślę Chuchu. Tutaj to nawet dziennikarz dokładniejsze wie jakie emocje targają Rafałem :-D
12.06.2018 o 20:07 przez Chuchu
Chuchu
Zawsze mnie zastanawiało przy takich newsach, skąd dziennikarz wie, co w danej chwili czuje piłkarz.
12.06.2018 o 19:00 przez inter_21
inter_21
Ale piszesz nie na temat newsa
12.06.2018 o 18:46 przez Klinsi64
Klinsi64
Inter_21 12.06.2018, 16:59
Uważajcie bo zaraz pojawi się jakiś klinsi...mówisz i masz,drużyna weszła do LM,Ausilio łata zobowiązania FFP sprzedając za dobre pieniądze chłopaczków z Primavery,bez konieczności pozbycia się kluczowych piłkarzy,zaklepaliśmy 3 fajnych piłkarzy,medią są zgodne,że prawdopodobnie trafi do nas taki kozak jak Nainggolan,ale kilku autystycznym kibicom to nie wystarczy,jest źle i :cenzor:
12.06.2018 o 18:17 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Po pierwsze mundo to hiszpański tudzież kataloński fakt.
Po drugie za wyniki jest odpowiedzialny trener, a dyrektor sportowy ma załatwiać mu takich zawodników , ktorzy odpowiadają Spalowi.
Kolejno, widocznie Lucjan woli Ninje zamiast Rafała. I przy całej sympatii dla zawodnika Barcelony, trzeba uszanować wybór Spallettiego, czy się to komuś podoba czy nie.
Na chwilę obecną nie ma oficjalnej informacji dot transferu 9ggolana oraz że Inter definitywnie rezygnuje z Rafała. Przecież w przyszłym tygodniu jest zaplanowane trójstronne spotkanie Mazinho, Barca, Inter.
Nawet na tej stronie było już że sto razy przypominane,że transfer do 1 lipca jest wykluczony... Tak to jest jak się nie posiada elementarnej umiejętności czytania ze zrozumieniem.
12.06.2018 o 16:59 przez inter_21
inter_21
Uważajcie bo zaraz pojawi się jakiś klinsi czy inny ilcapitano i będą po was jechać że śmiecie narzekać na ten wzorowo zarządzany klub i się gówno znacie bo to nie wina Interu że nie wywiązuje się z ustaleń tylko wina ffp, tak jakby tu nikt w klubie w momencie podpisywania umowy nie wiedział jaki będzie bilans na koniec sezonu mimo wywalczenia awansu do LM. Tu nawet są tacy co potrafią skrytykować Cancelo że nie zrobił żeby tu zostać (nie wiem co mieli na myśli może strajk głodowy albo żeby sam siebie wykupił). Po prostu coś ustalają a później "jakoś to będzie". Generalne sam Rafinha na tym źle nie wyjdzie bo się tu ograł i nie jeden wartościowy klub nim się zaInteresuje, barca na nim zarobi więc też skorzystają a Interowi zostanie to samo co z Cancelo czyli gówno, a przy okazji udowodnią że są niesłowni więc słabo trochę
12.06.2018 o 16:57 przez ksiazewi
ksiazewi
Bzdury. Skąd mogą wiedzieć, że jest rozczarowany? Rozmawiał z nim ktoś? Siedzi mu w głowie? To tak jak kiedyś dawno temu mówiono, że Mourinho p przyjściu pozbędzie się Dekiego. Chłopak się naczytał głupich "newsów" i się spinał, a wiadomo jak się to później skończyło.
12.06.2018 o 16:15 przez interista1987
interista1987
Sergio Ramos by u nas idealnie pasowal na zakonczenie kariery :) problem w tym,ze Inter by mu nie chcial zaplacic odpowiednia apanazy ani transferu Realowi wiec tylko z wolnego transferu z zarobkami 2 mln ale by czyscil. Zawodnik idealnie pasujacy do tego klubu
12.06.2018 o 15:42 przez Roni86
Roni86
Dramatyczny ten klub. Nie widzę logiki. Wypożyczania potem rezygnują z zawodników. Na nowo zgrywanie drużyny. Co oni chcą osiągnąć ?? ? Chyba nikt mi nie powie że zgraja się w okresie przygotowawczym ?? ? Nie widzę tak durnego zarządzania ściągania na pałę A potem oddawania bo myśleliśmy że nie odpali. Jeszcze trochę i żaden szanujący się zawodnik tutaj nie zawita.
12.06.2018 o 15:41 przez bobogol
bobogol
Fascynuje mnie, że pojawiła się frakcja jarających się naszym postępowaniem wobec Cancelo (Valencii) i Rafinhii (Barcelony). Ktoś się umawia na konkretne warunki, obiekty zaInteresowania dają z siebie 110% i pomagają w osiągnięciu założonych celów. Po czym się ich odstawia. Miałem tak kiedyś w pracy. "Nie było budżetu żeby mnie zatrzymać" po czym wzięli gościa za większy hajs. :cenzor: niemiłosiernie nawet w dżungli. Szczególnie jeśli masz poczucie, że sporo dałeś od siebie.
12.06.2018 o 14:43 przez SETE
SETE
Hehehhe
12.06.2018 o 14:43 przez maverik
maverik
No na pewno jest rozczarowany, siedząc na wakacjach w jakiejś dżungli.
12.06.2018 o 14:34 przez Endru
Endru
Rafalku odbudowales sie dzieki Interowi. Badz nam wdzieczny a moze po 1 lipca Cie wypozyczymy.

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się