Plotki transferowe

Rennes chce skrócić wypożyczenie Dalberta (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 5 lat temu
2767
23

W letnim mercato francuski klub Rennes wypożyczył z Interu Henrique Dalberta do końca sezonu. Brazylijczyk spisuje się  na tyle słabo w swoim nowym klubie, że Francuzi rozważają skrócenie jego wypożyczenia. Donosi L'Equipe.

Lewy obrońca do tej pory wystąpił łącznie w 6 spotkaniach (trzy w Ligue 1 i trzy w Lidze Mistrzów), ale w żadnym z nich nie udowodnił, że warto na niego stawiać w przyszłości. Francuzi zarzucają 27-latkowi nie tylko słabą grę, ale brak zaangażowania. Trener Julien Stephan woli stawiać na Adriena Trufferta oraz Faitouta Maouasse. Brak powołania dla Dalberta na dzisiejsze spotkanie przeciwko Bordeaux może świadczyć o tym, że we francuskim klubie przestali już definitywnie liczyć na brazylijskiego obrońcę. Wygląda więc na to, że w styczniowym oknie transferowym Dalbert wróci do Mediolanu.  

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.11.2020 o 12:38 przez mroowa111
+1
mroowa111
kolejny gorący kartofel przerzucany z rąk do rąk podobnie jak żal mario
21.11.2020 o 08:53 przez Soldier
Soldier
Ciekawe że Fiorentina była z niego względne zadowolona może to jakiś rodzaj focha za to że go za pół darmo do Florencji nie oddali
20.11.2020 o 21:52 przez Piekarz
+3
Piekarz
Jeden z najbardziej niepoważnych piłkarzy, jacy się tu kiedykolwiek pojawili. Swoisty fenomen. Typ jest jak taki dzieciak z podwórka, który miał więcej talentu od innych dzieciaków i gdzieś tam go wzięli i przypadkiem zrobił pseudokarierę, ale w kwestii profesjonalizmu nigdy nie przestał być dzieciakiem z podwórka ani grać jak dzieciak na podwórku. Przykre tylko, że również Inter się nabrał na takiego gównozjada.
20.11.2020 o 20:09 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Będziemy się bujać z tymi ogorkami wieki..
20.11.2020 o 18:37 przez ragnar
ragnar
szkoda, że ta wymiana się nie udała
Bira jaki jest taki jest, ale jakoś tragicznie nie grał, a teraz wróci Dalbert i co z nim rób, przecież nikt go nie kupi
20.11.2020 o 17:38 przez SETE
+2
SETE
Nigdy nie zapomnę miny Dalberta z meczu Inter Empoli . Tamten mecz uświadomił z jakim amatorem mamy do czynienia
20.11.2020 o 17:41 przez danielinter
danielinter
Najgorsze jest to ze ten "amator" i tak jest lepszy niz Perek na wahadle
20.11.2020 o 18:29 przez timon
+3
timon
Wprowadzenie wtedy Dalberta pokazalo pelny kunszt trenerski łysego dzbana 😂
20.11.2020 o 18:48 przez SETE
+1
SETE
Timon dokl . Tego meczu i tych min tych dwóch obsrancow nie zapomnę nigdy
20.11.2020 o 16:19 przez Imrahil
Imrahil
następny złom do odstawienia pod płot
20.11.2020 o 15:06 przez Klinsi64
+3
Klinsi64
Conte go zniszczył pluto opisz,ale fast
20.11.2020 o 15:05 przez forzaragazzi
+4
forzaragazzi
Dalbert, J.Mario, Kondogbia, Radja - Boże, ile hajsu na nich utopiliśmy
20.11.2020 o 22:42 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Zaniolo? 🙄🤔
20.11.2020 o 15:04 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Pierwszy zimowy transfer? 😂😂
20.11.2020 o 14:48 przez IlCapitano
+6
IlCapitano
Oho już amatora wyganiają, fenomenalny transfer 25 mln w lecie 2017 Ausilio pamiętamy ty idioto pierdolony, chój z tobą gównie
20.11.2020 o 14:59 przez danielinter
+1
danielinter
A Spall chcial Kolarova wtedy i trafil do nas 3 lats za pozno
20.11.2020 o 15:18 przez SETE
+1
SETE
To byla chyba bardziej robota i kaprys Sabatiniego.
20.11.2020 o 15:30 przez Czarson
+4
Czarson
to był transfer must have Święcickiego zrozum
20.11.2020 o 17:34 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Tak, z tego co kojarzę to był pomysł Sabata. Spall wtedy chciał Kolarova, a dostał Brazylijczyka. Pewnie m.im. za takie pomysły jak Dalbert i Pastore poleciał Walter.
20.11.2020 o 17:37 przez SETE
+1
SETE
AveCesar dokl tak było. Sabat odszedł z Interu , w wywiadzie mówił ze Zarząd nie podzielał jego wizji „wzmocnień” klubu :)
Pamietam jak do końca walczył o kontrakt dla Pastore ... mielibyśmy dzisiaj na karku paralityka z wysokim długim kontraktem
21.11.2020 o 09:38 przez IlCapitano
IlCapitano
No macie rację, jak dobrze pamiętam to Roma wtedy zgarnęła Kolarova za jakieś 4 mln i on wtedy grał tam zjawiskowo, nie był wrakiem jak teraz u nas. A myśmy kulili tego pierdolonego kukolda za 25 baniek gdzie kazdy wiedział, że to pewna wtopa. Obłęd
20.11.2020 o 14:46 przez Orzeu
Orzeu
dawać Dalbiego na wahadlo!
20.11.2020 o 22:44 przez FENDI_SOSA
-1
FENDI_SOSA
XD

Shoutbox

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

martins2000 23.06.2026 21:36

kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę

martins2000 23.06.2026 21:34

Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy

HB 23.06.2026 21:33

pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

martins2000 23.06.2026 21:33

:brawo:

Orzeu 23.06.2026 21:32

Provedel

Orzeu 23.06.2026 21:32

trafi trafi

martins2000 23.06.2026 21:31

10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega

Claudio 23.06.2026 21:26

wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko

Claudio 23.06.2026 21:25

Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.

Tifosinho 23.06.2026 21:25

Prawą*

Tifosinho 23.06.2026 21:25

I Carvajal na lewą 😁

Tifosinho 23.06.2026 21:25

No to teraz Nico Paz all in

Claudio 23.06.2026 21:23

Mam nadzieję, że nasi nauczą się w końcu, że nie traci się czasu na negocjacje z "przyjaciółmi" z Atalanty

Tifosinho 23.06.2026 21:23

I tak szok, że zdobyliśmy się na taką ofertę

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625192

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się