Inter remisuje na Stadio Luigi Ferraris | Sampdoria 2:2 Inter (59)

Źródło: inf. własna
ponad 2 lata temu
5750
59

Podopieczni Simone Inzaghiego ostatecznie zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Sampdorią 2:2.

Od samego początku meczu oba zespoły starały się jak najdłużej utrzymywać przy piłce. Pomimo wielu niedokładności po obu stronach, szybkie tempo oraz chęć szybkiego zdobycia bramki mogła się podobać. Pierwszą dobrą okazję gospodarze mieli już w 4. minucie, kiedy to Thorsby oddał strzał głową, który okazał się jednak niecelny. Podopieczni Simone Inzaghiego w pierwszym kwadransie mieli duży problem, aby przedostać się pod pole karne Sampdorii, co było dużym zaskoczeniem. Nerazzurri jednak w końcu się przebudzili i zaczęli coraz śmielej atakować bramkę drużyny gospodarzy. W 18. minucie doskonałym strzałem z rzutu wolnego popisał się Federico Dimarco, który uderzył nie do obrony i Inter od tego momentu mógł cieszyć się z prowadzenia. Pierwsza groźna sytuacja i od razu gol - znakomita skuteczność Il Biscione. W 22. minucie żółtą kartkę za faul na Antonio Candrevie otrzymał Marcelo Brozovic. Już dwie minuty później strzału z dystansu próbował Hakan Calhanoglu, ale niestety jego próba była niecelna. W 31. minucie dobry strzał oddał Lautaro Martinez, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Audero. W 33. minucie doszło do dość nietypowej sytuacji. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kilkukrotnie odbijała się od nóg zawodników, aż w końcu po rykoszecie znalazła się w siatce gości. Strzelcem bramki wyrównującej okazał się Maya Yoshida. W 41. minucie bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał Dimarco, ale strzał Milana Skriniara był minimalnie niecelny. W 44. minucie po odbiorze piłki przez Calhanoglu, świetnym rajdem pod pole karne rywali popisał się Nicolo Barella, zagrywając idealnie do Lautaro Martineza, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

Druga część spotkania rozpoczęła się znakomicie dla drużyny gospodarzy. Świetna wrzutka Bereszyńskiego i piękny strzał z woleja Augello dały bramkę na 2:2. Gracze Interu chyba zostali jeszcze w szatni. W 51. minucie idealną sytuację na strzelenie bramki miał Ivan Perisic, ale jego centrostrzał okazał się niecelny. Warto dodać, że na podanie czekał Edin Dzeko, który miałby przed sobą pustą bramkę. W 54. minucie na boisku zameldowali się Arturo Vidal oraz Danilo D'Ambrosio, którzy zmienili kolejno Marcelo Brozovica oraz Ivana Perisica. Już minutę później kolejną okazję mieli Nerazzurri - tym razem Hakan Calhanoglu popisał się niecelnym uderzeniem. W 58. minucie bardzo dobrą szansę mieli gospodarze, ale Caputo nie trafił czysto w piłkę, przez co uderzył bardzo niedokładnie. W 62. minucie doszło do kolejnej korekty w drużynie gości - za Lautaro Martineza wszedł Joaquin Correa. Pięć minut później za faul na Calhanoglu żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński. W tej samej minucie pierwszej zmiany postanowił dokonać Roberto D'Aversa - za Fabio Quagliarellę wszedł Askildsen. Chwilę po tej zmianie, dwóch ostatnich korekt dokonał Simone Inzaghi - na boisku zameldowali się Dumfries i Sensi, którzy zastąpili Dimarco oraz Calhanoglu. W 73. minucie bardzo dobrą indywidualną akcją popisał się Correa, ale jego strzał został zatrzymany przez golkipera gospodarzy. Minutę później Danilo D'Ambrosio uratował Inter przed utratą trzeciej bramki - Włoch wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Damsgaarda. W 88. minucie Stefano Sensi nie był w stanie kontynuować gry, a że wszystkie zmiany w Interze były już wykorzystane, to od tego momentu Nerazzurri musieli sobie radzić w dziesiątkę. W końcówce spotkania sędzia Daniele Orsato pokazał kilka żółtych kartek z powodu nadmiernej agresji - kartkami zostali ukarani m.in. Edin Dzeko czy Joaquin Correa.

SAMPDORIA (4-4-2): 1 Audero; 24 Bereszyński, 22 Yoshida, 15 Colley, 3 Augello; 87 Candreva, 5 Silva, 2 Thorsby, 38 Damsgaard; 10 Caputo, 27 Quagliarella.

Ławka rezerwowych: 33 Falcone, 4 Chabot, 8 Verre, 9 Torregrossa, 11 Ciervo, 12 Depaoli, 16 Askildsen, 19 Dragusin, 20 Ihattaren, 25 A.Ferrari, 29 Murru, 70 Trimboli.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 32 Dimarco; 36 Darmian, 23 Barella, 77 Brozovic, 20 Calhanoglu, 14 Perisic; 9 Dzeko, 10 Lautaro.

Ławka rezerwowych: 21 Cordaz, 97 Radu, 2 Dumfries, 5 Gagliardini, 7 Sanchez, 8 Vecino, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 19 Correa, 22 Vidal, 33 D'Ambrosio.

Jesus karci Inter, Nerazzurri wypuszczają prowadzenie i kończą wspaniałą serię | Inter 1:1 Napoli (81)

17.03
19:44

Inter zdominował rywala i wygrywa 1-0 na Meazza! (111)

20.02
19:55

Komentarze (59)

13.09.2021 o 21:04 przez jacodj
jacodj
Jeszcze boli... Jutro myślę że przejdzie....
Dybuk
No tak. Jest jak w wykresie, zwycięstwo to hurra optymizm, remis lub porażka hurra defetyzm.
Dajcie już spokój.
Tytaj jest ważne ustalenie faktycznego stanu Sensiego. Klub powinien mu zabronić jeśli sam zawodnik nie potrafi tego skumać tych wyjazdów na kadrę. Swoją drogą to trochę groteskowe by zawodnik pokazujący formę w gabinetach lekarzy był powoływany tak często do kadry. Podobnie sprawa ma się z Alexisem.
Niestety wychodzi u nas słabość ławki rezerwowych. Właściwie kim tam mamy zagrać w obronie i pomocy? Byliby wychowankowie to można by było coś spróbować, a tak milionowe kontrakty na ławce, a umiejętności jak u juniorów.
Z przodu jest Correa i Satriano tu są opcje.

Nie będę się znęcał nad Handą ale serio 1z2 goli choć w części go obciąża. Przynajmniej mógł się rzucić dla zasady a tak to ten sam poziom co Szczęsny... Bramkarz jest od tego by wyciągnąć coś ekstra niż to co każdy z nas by wyciągnął na jego miejscu. Dobrze, że mu rogala nie zapakowali w drugiej połowie bo byłby dramat.
12.09.2021 o 22:30 przez Rafał 1976
-4
Rafał 1976
Kafiat to ja ci powiem dla czego spadła krytyka na Inter i zawodników A oglądałeś mecz Milanu z Lazio jak Milan grał i z jakim zaangażowaniem i nie mów mi że nasi zawodnicy byli zmęczeni bo przyjechali z reprezentacji w Milanie też grają reprezentanci innych krajów Po prostu nasi dali dupy razem z Simone bo piach grali Chorwaci Bośniak i Turas a Simone zamiast Dzeko ściągnąć to sądzą Lautaro co był jednym najlepszym zawodnikiem A puzniej wszyscy widzieliśmy jak było Jak dalej będziemy tak grać to znowu z grupy z LM nie wyjdziemy a w lidze tylko 6-7 miejsce I nie oszukujmy się
13.09.2021 o 12:50 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Pierwsze dwie kolejki i bite konisko w opór, "puzniej" remis w Genui i miejsca 6-7 facepalm To już ludzkie pojęcie przechodzi
12.09.2021 o 21:45 przez bobogol
+2
bobogol
po 10 minutach patrząc na nas po tych kadrach, miałem myśl że punkcik to z pocałowaniem w rękę. trzeba poszanować bo ledwo chodziliśmy momentami.

wyczerpać limit zmian z Sensim na boisku to jednak błąd Szymone.
a samego Stefano bardzo mi żal, ale już dość. dajmy se spokój.
12.09.2021 o 20:52 przez Szociq
+1
Szociq
Niejedna drużyna pogubi jeszcze punkty w Genui, to w tej chwili solidnie grająca drużyna. Niepokoi natomiast ta nasza nieporadność w obronie, 3 mecze = 3 stracone bramki, a nie graliśmy raczej z potęgami. Po trzech kolejkach ciężko jeszcze wyciągnąć jakieś wnioski. Zarówno koronowanie Milanu jak i skreślanie Juventusu byłoby dzisiaj zbyt pochopne.
12.09.2021 o 21:33 przez Omen
+1
Omen
Rok temu po 3 kolejkach mieliśmy straconych 6 goli a po 4 tym meczu z Milanem 8 ale faktycznie Handanovic tak samo słabo. To taki nasz "Szczęsny" w tym momencie. Milan podobnie jak w tamtym sezonie świetne wejście ale spokojnie nie ma powodów do paniki. To dopiero początek.
12.09.2021 o 18:17 przez Pjerun
+1
Pjerun
Już pomijając czy Handa miał czy nie mial szans.
Mam pytanie, czy Handanovic miał w tym sezonie jakaś interwencję? Wszystko co leci w bramke to praktycznie jest gol.
Zdazylem zapomnieć jak bardzo irytuje D Ambrosio w fazie wyprowadzania piłki. Co chwile na konia kogoś wrzucał.
Sezon jest długi, więc nie ma co się denerwować. Forzq
12.09.2021 o 16:07 przez Snake86
+2
Snake86
Dużo pecha w tym meczu. Pierwsza bramka stracona głupio, druga strzał życia tego kolesia. Oczywiście brakowało u nas wykończenia. Inzaghi pospieszył się ze zmianami i nie były to najlepsze zmiany, może poza Correą, Dumfriesem (nieźle się pokazał) i DAmbrosio. Przez to druga połowa słaba, gra nie kleiła się w ogóle. Vidal nic nie wniósł, Sensi to po prostu dramat - sprzedać, póki coś warty i już się nie łudzić, gość nie daje rady, nie to zdrowie.

Trudny przeciwnik, mecz po przerwie - może faktycznie nie ma co rozpaczać, ale szkoda bo przy odrobinie szczęście mogły być 3 punkty.
SETE
Myśle ze Sensi po tym sezonie warty nie będzie już nic. Nie będzie już jelenia który się na niego nabierze. Popełniliśmy błąd wykupując go z Sass , lepiej było stracić te 5 mln za roczne wyp. No szkoda.
12.09.2021 o 16:02 przez oster
+1
oster
Correa to taki trochę jeździec bez głowy, nikogo nie widzi tylko zejść w pole karne i strzelić...
12.09.2021 o 15:17 przez Kfjat
+8
Kfjat
Bardzo się dziwię negatywnym komentarzom akurat w przypadku tego meczu. Czego się spodziewaliście? Lautaro, Correa, Vidal lecący na ostatnią chwilę z meczów reprezenatacji, kontuzja Bastoniego, bardzo solidny, zdeterminowany rywal - grający dodatkowo na swoim terenie. Nawet w mistrzowskim, poprzednim sezonie przegraliśmy tam 1:2. Ten punkt należy mocno uszanować ze względu na powyższe okoliczności i grę przez ostatnie 15 minut w dziesięciu. A mimo tego można to było jeszcze wygrać (Perisic, Calhanoglu). Takie spotkania jak te po dwutygodniowej przerwie, w dodatku u dobrego przeciwnika zawsze będą ciężkie.
12.09.2021 o 16:42 przez Seba
+1
Seba
Otóż to. Warto dodać, iż sezon temu po 3 kolejkach także mieliśmy 7 pkt., a po 4 traciliśmy już 5 oczek do lidera. Na poważniejsze wnioski przyjdzie jeszcze czas. Na ten moment moją jedyną zachcianką jest Dumfries i Dimarco w pierwszym składzie oraz przetestowanie duetu CoLa, gdyż Dzeko fizycznie nie da rady grać regularnie.
12.09.2021 o 15:04 przez pluto11
+2
pluto11
Jak dla mnie to Handa w takich meczach ława i niech gra Radu i koniecznie nowy bramkarz w styczniu, Peri sic to jakaś kpina była Bereszyński robił go jak mlodego z resztą Brozo i Hakan też nic nie pokazali, generalnie mecz bardzo słaby. No i można przed każdym meczem założyć 1 bramkę w plecy przy tym co gra Handa
forzaragazzi napisał:
A to, że przy pierwszej bramce jak był balonik na 5 metr, to powinien się tam wbić jak dzik w żołędzie i zgarnąć piłkę. A on stoi zawsze jak widły w gnoju i czeka.
12.09.2021 o 21:53 przez Seba
+1
Seba
Znając życie nie złapałby piłki, padłby gol, a teraz pisalibyśmy, że niepotrzebnie wychodził :D
kadrian89
Drugi naprawdę słaby mecz Interu. Martwi, ze Verona i Sampa spokojnie nas presuja i lepiej utrzymują się przy piłce. Na bokach wyglądamy zle, bądź fatalnie, mnóstwo strat do tego.

Na Sensiego nie ma co liczyć już w ogóle- sprzedać, albo rozwiązać kontrakt, bo z niego już piłkarza nie będzie na taki klub.
12.09.2021 o 14:49 przez SETE
+6
SETE
Sensi pisząc na Twitterze do zobaczenia w niedziele chyba kierował te słowa do kumpli na grach online.
Wrak straszny z niego. Bardzo duży błąd ze go ostatecznie wykupiliśmy z Sass. Mam nadzieje ze za to Marotta ma pole position do Raspadoriego.
Dzisiaj nie zagraliśmy dobrego meczu , Sampa nas zabiegała. Szkoda sytuacji Perisica oraz minimalnie chybionego strzału Calhanoglu.
Trzeba uszanować ten punkt
12.09.2021 o 15:02 przez danielinter
danielinter
Czyli niezawodny Marotta popełnił błąd ciężko to napisac ?
12.09.2021 o 15:27 przez Jacenty
+3
Jacenty
Być może celowo zrobił "krok w tył", aby następnie wykonać dwa w przód (utrzymanie dobrych relacji z Sassuolo).
12.09.2021 o 14:48 przez Rafał 1976
-7
Rafał 1976
Już to widzę jak Judasze z nas leją ze śmiechu że nawet nie potrafimy odskoczyć na 8 punktów ze słabiutka Samdoria 😠😠😠😠😠😠I mam nadzieję że to był ostatni mecz wyjściowym składzie Dzeko Perka i Turasa ❗❗❗
12.09.2021 o 14:54 przez tytusek25
+5
tytusek25
Serio Cie to martwi? Inter sie pierwszy raz potknal w wyscigu po scudetto a Juve w tym samym wyscigu czlapie na czworakach z twarza w blocie i jedyne co widzi to plecy uciekajacej konkurencji . Nawet dzis lecąc w jednym bucie im odskoczylismy :)
12.09.2021 o 14:55 przez ddamiann17
+8
ddamiann17
Noo, judasze po tym, jak mają 1 punkt po trzech kolejkach na pewno leją ze śmiechu 😅 idź się kompromitować gdzie indziej 😅
12.09.2021 o 16:10 przez Snake86
+3
Snake86
Tak, na pewno Dzeko i Calhanoglu będą siedzieć na ławce...
12.09.2021 o 20:33 przez rafalik93
+1
rafalik93
Ty lepiej odpowiedz co się działo pod stadionem hahah jakie tam zadymy robiliście haha
13.09.2021 o 12:54 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Rafauł weź no lepiej opisz co żeś tam pod kasami w Bolonii nawywijał, coś tam narozrabiał mocno
12.09.2021 o 14:45 przez Piotrekfci
+1
Obrona słabo, pomoc jeszcze gorzej. Brożek cień samego siebie, Barella poza 2,3 sytuacjami bardzo słabo, dużo strat, Turek sytuacja 110 % i zjeb... wręcz niemożliwie. Sensi heh, boję się że kolejny rozbrat z piłką na długie miesiące. Najgorsze w tym wszysykim jest to że nie mamy alternatyw. W srodku Gaga, Vecino.... Mój Boże. Bastoni ego po lewej nie ma i pożal się Boże candreva z bereszynskim robią co chcą. Szybko trzeba się otrząsnąć nabrać sił i pokazać lepsza piłkę z realem bo inaczej nas zjedzą jak rok temu.
12.09.2021 o 14:44 przez Pader88
+3
Pader88
Bardzo dużo pomyłek i nieporozumień a największa była ostatnia zmiana gdy wszedł ten wrak Sensi… to jest poprostu dramat… jakby Stefanek był iphonem to ekran by pękał od spoglądnięcia na niego.
12.09.2021 o 14:43 przez maestro177
+2
maestro177
No mam nadzieję, że to wynik zgrupowań i wczesnej pory meczu. Zresztą zobaczymy w środę.
12.09.2021 o 14:38 przez Omen
+1
Omen
Mecz po powrotach z reprezentacji w niedzielę o 12.30 nie mógl być porywający. Nasi piłkarze wyglądali na zmęczonych i chcą odnieść zwycięstwo najmniejszym namiarem sił. Pierwsza większą wtopa Inzaghiego ze zmianami. Dla Sensiego czas w Interze jest skończony i nie ma się co łudzić za każdym razem, że będzie lepiej. Dżeko slabiutko. Handa niepewnie. Taki Bereszyński, który wygląda słabo w naszej reprezentacji tu jak profesor... Dumfries pokazał, że nigdy nie będzie Hakimim. Słaby mecz do zapomnienia jak najszybciej. Z Realem będzie zupełnie inaczej i oby tak było bo zacznie się gadanie jednak ile znaczył Lukaku itd. Mimo wszystko punkt powinien cieszyć bo mogliśmy przegrać jak w tamtym sezonie. Nie leży nam Sampa.
12.09.2021 o 14:36 przez inter30
+2
inter30
Sensi niech podpisuje rozwiązanie kontraktu i paszoł won, leczyć się na własną rękę, 10minut gry i osłabienie drużyny to już przegięcie pałki, won z klaunem
12.09.2021 o 14:35 przez Rafał 1976
-3
Rafał 1976
Z taką obroną i grą to my możemy walczyć o LE i o nic więcej A na dodatek nie rozumiem dlaczego do końca grał Dzeko a Lautaro został zmieniony jak Dzeko po prostu nic nie grał Dzeko Perek Turas i Brozo byli naj słabsi i Trener oczywiście
12.09.2021 o 14:42 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
A może Lautaro został ściągnięty dlatego, że dopiero co wrócił samolotem ze zgrupowania reprezentacji? 😅 I pewnie nie był w stanie zagrać całego meczu
12.09.2021 o 14:35 przez Seba
+9
Seba
Sensi doprowadził do takiego stanu, że trener wpuszczając go na boisko musi mieć w zanadrzu jeszcze jedną zmianę. Jak dla mnie to jego przygoda z Interem właśnie dobiega końca. W styczniu wymienić na Nandeza.
mikruzzo
Ogólnie to słabo, ale wciąż nie wierzę jak Hakan tego nie trafił...?
12.09.2021 o 14:32 przez armin22
+2
armin22
Mecz parodia, uwielbiam jak grają o 12:30 wyjazdowe po powrocie z reprezentacji, graliśmy na pół gwizdka, a mimo to nie pamiętam kiedy ostatnio popełnili tyle błędów, słabo to wygląda, szczególnie z chorwackiej strony, tragedii nie ma, zapomnieć i robić swoje, FORZA INTER
12.09.2021 o 14:32 przez tytusek25
tytusek25
Fatalny mecz,kupa strat,nieporozumień,chaos w rozgrywaniu i wyprowadzaniu,fizycznie wygladalismy bardzo słabo od poczatku, Inzaghi tez dzisiaj zaliczyl wtope z tymi wczesnymi zmianami.Ogolnie mecz napewno do przeanalizowania i szybkiego zapomnienia.Wartosc tego punktu poznamy w najblizsza srode i oby to byla cena zwyciestwa z Realem.W takim wypadku ten punkt sie obroni.
12.09.2021 o 14:31 przez radekksm
radekksm
Dramat a będzie ich wiecej ...............
cuba
Seniemu już podziękujmy..wystarczy już,z całym szacunkiem ale wystarczy ..
12.09.2021 o 13:17 przez cuba
+3
cuba
Brawo akcja Nicolo Lautaro !! ! Pieknie chłopaki !!

pluto11 19.04.2024 21:56

Czyli wychodzi na to że to Cagliari nie takie cienkie jak właśnie oklepuje Juve 2-0

acmilanowek 19.04.2024 21:38