Plotki transferowe

Santon i Biabiany za Ranocchie?! (26)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
292
26

Inter Mediolan chce za wszelką cenę sprowadzić Andreę Ranocchie już w styczniu. FC Genoa, na razie nie chce pozbywać się swojego utalentowanego stopera, dlatego Nerazzurri muszą podjąć jakieś kroki. Mówi się, iż dojdzie do wymiany młodzieży pomiędzy obydwoma klubami.

 

W zamian za przyspieszoną przeprowadzkę Ranocchii do Mediolanu, Inter spakuje i wyśle do Genui dwóch młodych graczy pierwszego składu. Mowa tu o Jonathanie Biabianym oraz Davide Santonie. W przypadku Francuza, w grę wchodzi nawet transfer definitywny. W prawdzie nie można odmówić Biabianemu, który wybiegł w podstawowej jedenastce już sześć razy, ambicji i woli walki, to jednak zaczyna on blednąć na tle doświadczonych ofensywnych graczy Interu.

 

Sprawa Santona jest zupełnie inna. Il Bambino nie przekonał do siebie Rafy Beniteza i mimo, iż występy Włocha nie są jakoś szczególnie gorsze od gry Maicona i Chivu, Hiszpan raczej nie zdecyduje się przełożyć umiejętności Santona nad te Rumuna i Brazylijczyka. W efekcie, Santon, który musi grać, nie gra prawie nic. Inter od początku widział w Santonie przyszłość klubu, gracza, który podążyłby ścieżką Facchettiego, dlatego transfer definitywny jest wykluczony.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.11.2010 o 05:52 przez Strzala17
Strzala17
jezuuuu ... nie moge ale MM jest glupi<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> jak dojdzie di tego transfery to chyba zrobie mu krzywde<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.11.2010 o 18:08 przez piter0806
piter0806
znając życie, Beniteza i nasz zarząd to za Ranocchie do Genoi pójdzie Eto+Sneijder+Milito+Cambiasso i Cesar w prezencie
19.11.2010 o 17:14 przez SlimShady
SlimShady
Inter musiałby sypnąć ok 10 baniek za drugą połowę karty Rannochie wiec transfer Biabanego (który wg. mnie nic wielkiego nie pokazał) i wypożyczenie Santona (tylko <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ) może być ciekawym rozwiązanie, ale czy Genua na to pójdzie <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
19.11.2010 o 15:55 przez Milito123123
Milito123123
Benitez niech sam spada do Genoi a nie Santon, a Ranocchia i tam u nas zagra <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.11.2010 o 14:49 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No tak i co jeszcze do tego? Beniteza możemy im oddać
19.11.2010 o 13:56 przez piotrekninter
piotrekninter
a co jak Ranocchia nie udzwignie presji gry w interze, i nic nie wniesie do gry, wtedy Santon i Biabiany out,nie ma mowy, mozemy szrot im wypozyczyc,albo oddac<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.11.2010 o 13:37 przez fmlyhm
fmlyhm
Pewnie Inter odda 50% Santona, by po sezonie go odkupić za 15mln. Genialne<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
19.11.2010 o 12:36 przez mAlEc7
mAlEc7
Fatalna dla nas transakcja...Ranocchia tak ale nie za nich...Biabiany się stara i walczy, zresztą nie mamy skrzydłowych zbyt wiele...a Santon musi u nas zostać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.11.2010 o 12:07 przez Grajas
Grajas
Czemu nie,dorzucic jeszcze tego brazylijczyka na C i wszystkich wypożyczyć.Jak nauczą się grać to niech wracają.<br />
Już patrzeć nie mogę na tych naszych młodych , &quot;zdolnych&quot;.
19.11.2010 o 09:06 przez Cienty
Cienty
taaa oddajmy 2-ch zawodników za jednego, a niedługo będziemy wychodzić pierwszą 11-stką primavery...
19.11.2010 o 09:05 przez mati1908
mati1908
no ja nie wiem czy Biabiany wyglada blada na tle starych,bo dla mnie wyglada duzo lepiej niz Milito. Cała ta transakcja jest do dupy,nie opłacalna
19.11.2010 o 03:10 przez Lucasix
Lucasix
Skomentuję to krótko...<br />
<br />
Taka wymiana jest jak oddanie moździerza i karabinu za bagnet. <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
19.11.2010 o 01:01 przez Seba
Seba
Nie wiem, ale póki co nie dostrzegłem w tym Ranocchi niczego szczególnego. Dla mnie kolejny włoski piłkarz, który będzie co najwyżej dobry.
19.11.2010 o 00:51 przez Gajdzik
Gajdzik
Ranocchia jak najbardziej ale nie kosztem Santona i Biabianego, a w szczególności Davide bo każdy z nas wie że jak ma formę to potrafi grać <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
19.11.2010 o 00:10 przez grucha05
grucha05
wolę oglądać Santona, który powoli łapie formę i może nie zawsze mu wszystko wyjdzie, niż Chivu który jak podaje to wiadomo, że już jest po akcji, a jak z wolnego strzela to kibice muszą za trybunach się mieć na baczności...<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
18.11.2010 o 23:54 przez MatiInter
MatiInter
Santona miejsce jest w Interze
18.11.2010 o 23:47 przez KRS
KRS
nie ma szans santon musi zostać, już pożegnaliśmy balo i to był błąd, santon zostaje rafa papa!
18.11.2010 o 23:39 przez NOVY
NOVY
mamy poltora napastnika no moze 1.75 zpandevem a ci jeszcze babianego chca odeslac
18.11.2010 o 23:36 przez Claudio
Claudio
Szczerze nie byloby to takie zle. Santon przynajmniej by sobie pogral regularnie.<br />
No ale jakby Biabiany odszedl to juz napewno jakis napadzior w styczniu by musial zawitac.
18.11.2010 o 23:32 przez NOVY
NOVY
dla mnie santon powinien grac jak widze chivu w akcjach ofensywnych i jego wrzutki to mam dosyc.... to typowy stoper ewentualnie lewy obronca na taktyke defensywna<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.11.2010 o 23:29 przez microsoft666
microsoft666
Leonel Galeano<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
18.11.2010 o 23:27 przez Piekarz
Piekarz
Co tu dużo mówić, Biabiany i Santon nie wnoszą praktycznie nic, a ktoś taki jak Ranocchia jest po prostu niezbędny... Inna sprawa, że poza Biabianym mamy trzech napastników, w tym strasznie łamliwego w tym sezonie Milito (Suazo chyba nie ma co liczyć).
18.11.2010 o 23:23 przez NOVY
NOVY
panowie spokojnie plotka nr 26...;D heheheh do 1 stycznia daleko i jeszcze bedzie mnostwo spekujacji... zaloze sie ze w polowie grudnia JIMYYYY caragher do nas bedzie miall przyjsc hehehe slabia mnie te spekulacje na maxa <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
18.11.2010 o 23:17 przez cor72z
cor72z
Ściągnęliśmy bodajże 3 piłkarzy latem do klubu i już jednego z nich chcemy oddać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wybitne to okienko było, nie da się ukryć.<br />
<br />
Wypożyczenie to dla Santona niezłe rozwiązanie, on faktycznie musi grać, a miejsca w składzie jak nie miał u Mourinho tak nie ma u Beniteza.<br />
<br />
Ranocchia zaś obowiązkowo musi przyjść już zimą. Skoro i tak ma być nasz to zróbmy wszystko by to przyspieszyć - Andrea zastąpi do końca sezonu kontuzjowanego Samuela i już zacznie się adaptować do nowej drużyny, a my nie będziemy musieli w styczniu robić eksperymentów a la Cahill.
18.11.2010 o 23:12 przez Harvester
Harvester
Oddadzą Santona, to się wkuurwię
18.11.2010 o 23:04 przez bloow
bloow
Tylko Gruby niech nie decyduje w transfetach... bo to juz porazka bedzie, mam nadzieje, ze Branca sie tym zajmie dobrze.

Shoutbox

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625372

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się