Wywiady z trenerami

Spalletti: To była decyzja Icardiego, aby nie jechać do Austrii (22)

Autor:
Źródło: en.inter.it
7 miesięcy temu
3380
22
Luciano Spalletti

Trener Interu, Luciano Spalletti, wziął dziś udział w swojej przedmeczowej konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem Ligi Europy, w którym to Nerazzurri zmierzą się na wyjeździe z Rapidem Wiedeń.

 

Spalletti rozpoczął konferencję od krótkiego opisu drużyny z Wiednia.

- Rapid to drużyna z charakterem, wygrali w Moskwie przeciwko Spartakowi na boisku, które znam bardzo dobrze. Mieli naprawdę trudną grupę, i gratulujemy im tego, że udało im się z niej awansować. Musimy jednak przypomnieć, że przyjechaliśmy tu tylko w jednym celu - aby zwyciężyć.

Jeśli chodzi o sytuację z Mauro Icardim, Spalletti powiedział:

- Mamy przed sobą bardzo trudny pojedynek z wymagającym rywalem i to na nim musimy się skupić. To była trudna i bolesna decyzja, ponieważ znamy jego wartość. Musieliśmy jednak dokonać trudnej decyzji, która byłaby odpowiednia przede wszystkim dla klubu. Zostało to zrobione wyłącznie dla dobra Interu. Jest kilka rzeczy dotyczących samego Mauro, które należy rozdzielić. Wyjaśnimy to sobie jeszcze, ale na ten moment podjęliśmy taką a nie inną decyzję. Tymczasem, na razie skupiamy się tylko i wyłącznie na najbliższym - jakże trudnym - pojedynku.

O braku powołania dla snajpera Interu, trener powiedział:

- Icardi został przeze mnie powołany - to on sam podjął decyzję, aby nie jechać do Austrii. Był zapewne trochę zaskoczony całą sytuacją, która się wydarzyła w dniu dzisiejszym, ale podkreślam raz jeszcze - została on podjęta dla dobra Interu.

Na koniec wypowiedział się na temat Lautaro Martineza, który zastąpi w dniu jutrzejszym Mauro Icardiego.

- Jutro będziemy mieć napastnika, który jest równie silny. Nie otrzymał przydomku El Toro przez przypadek. Będziemy go potrzebować od jutra, a od niego oczekujemy takiego samego zaangażowania, które widzieliśmy dotychczas.

Zobacz też

Fabio Capello

Capello: Lukaku to nie zawodnik klasy światowej (15)

08.09
10:24
Marcelo Brozovic

Bjelica: Brozović to jeden z trzech najlepszych pomocników na świecie (11)

11.09
19:28

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.02.2019 o 10:37 przez Roni86
-1
Roni86
Wiedziałem :) Niech spada! Krew się w żyłach gotuje bo nie którzy z tego forum widzieli w nim ikonę klubu. Nie zwalajcie wszystko na Wandę. Kto wie czy to nie był jego pomysł z tym kontraktem. Pazera jedna. Messi wiedział co to za .....ny ....j
14.02.2019 o 09:25 przez Czarson
Czarson
Reakcja Mauro naturalna. Niech zostanie w Mediolanie i sie wyciszy.
14.02.2019 o 07:57 przez Crespo09
+1
Crespo09
Straciłem opaskę?! To pie$#@&le nie jadę... Foch!

Tak to dla mnie wygląda. Już wole nie wiedzieć co się wewnatrz klubu dzieje.(chociaż z czasem się pewnie dowiemy coś tak czuję)
Przykra sprawa :/
Boli że w naszym Interze takie sytuacje się dzieją plus spadek jakości i formy w grze...
Gdzie ten Inter chociażby z sezonu 2006-07 ??
14.02.2019 o 01:48 przez danielinter
danielinter
Niech odchodzi w cholere nikt nie jest ważniejszy od klubu
13.02.2019 o 23:36 przez Granat105
Granat105
Szkoda po prostu, było pewne że Wanda jako agent to nieporozumienie. Z drugiej strony jak coś nabroił - żaden zawodnik nie jest większy niż klub. Niech dogra u nas spokojnie sezon i zobaczymy. Ponad 120 goli dla Interu w wieku 25 lat...
13.02.2019 o 22:29 przez cukier17
+1
cukier17
Obczail chłopak mega taktykę na mecz. Taktyka 1000 wrzutek w auty. Do tego borha rozgrywający i dał se spokój.
Jutro baty od Wiednia i po LE
13.02.2019 o 22:13 przez Piter
Piter
ktoś widzę koniem sie musi zaopiekować taka prawda
13.02.2019 o 21:33 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
To teraz zawodnicy sami dokonują wyborów kiedy jechać na mecz, a kiedy nie?
13.02.2019 o 21:40 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Zrozum żona kazała, on jest tylko bankomatem. No ale jutro mu dogodzi za to niezwykle, a może nawet już dzisiaj, któż to wie...
13.02.2019 o 21:51 przez SETE
SETE
A są za to jakieś konsekwencje ?
13.02.2019 o 22:00 przez szmaloo
szmaloo
Napewno zawiesza teraz Mauro, narobili fermentu po drugiej części sezonu.. Takich decyzji nie podejmuje się w trakcie rozgrywek.
13.02.2019 o 21:26 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Ehhh Icar co ty odpie**asz 😠
13.02.2019 o 20:56 przez Seba.
+4
Seba.
Czyli gwiazdor najprawdopodobniej się obraził, albo co gorsza decyzję podjęła Wanda, a że Mauro owinięty wokół palca, to wyszło, jak wyszło. Ich odejście wyjdzie na dobre Interowi.
13.02.2019 o 20:48 przez IlCapitano
+6
IlCapitano
Mam już dosyć jego, ale przede wszystkim cyrków tego blond glonojada paskudnego, tego raka, tej zakały, pseudo gwiazdki instagrama. Won już. Inter nie może być ich zakładnikiem. Najgorsze jest tylko to, że przez tego szmula mało kto będzie chciał go kupić. Dla przykładu taki Perez kategorycznie wykluczył kupno Mauro właśnie przez to kto jest jego agentem
14.02.2019 o 08:16 przez Odet
+2
Odet
3 miesiące temu ludzie chórem pisali, że to dzięki Wandzie Miętus jeszcze jest w Interze (bo Koń nie chce lub nie może ruszyć się z dziećmi z Włoch). Co to by było gdyby miał agenta Raiole.
A teraz Wanda największe zło.
Pozdr.
13.02.2019 o 20:38 przez kadrian89
+12
kadrian89
Icardi udowadnia swoją postawa tylko, ze klub ma gdzies i nie ma jaj. Gdyby chciał zamknąć usta krytykującym to powinien jechac i pokazać na boisku postawa, ze jest facetem.

Poza tym, jeśli od tylu miesięcy nie potrafi przymknąć buzi temu swojemu glonojadowi, to tez pokazuje jakim słabym jest gościem.

Czas najwyższy zrobic porządek w tym klubie.
13.02.2019 o 20:24 przez SETE
SETE
Sorry , ale nie można edytować. Ciekawe jak się ma sytuacja w kontraktach zawodników za odmowę wykonywania poleceń , np gotowości na powołanie na mecz. To tak jakby przyszedł do mnie pracownik i powiedział : jestem zdrowy , nie mam tez opieki np na dziecko ale wiesz dzisiaj nie pracuje 😀😀
13.02.2019 o 20:21 przez SETE
SETE
No to wiemy właściwie już bardzo dużo. W lecie w Interze Icardiego już nie zobaczymy .
13.02.2019 o 20:43 przez and1
and1
A kto go niby kupi? 😁😁😁
13.02.2019 o 21:00 przez SETE
SETE
Icardi nawet po 1 słabszym sezonie będzie nadal łakomym kaskiem na rynku . Kwota 110 mln pójdzie do lamusa , ale te 70 można uzyskać .... ewentualnie wymienić na Chiese 😀
13.02.2019 o 21:34 przez RedKhmer
RedKhmer
Isco + 40 mln albo Kroos + 30 mln. Kasę wydamy na Barelle i będzie wzmocniona pomoc. Wypożyczyć do tego Malcolma a za kasę z Perisica jakiegoś Depaya. Sprzedać kilku zawodników z pomocy i będzie na napastnika.

Shoutbox

VVujek 16.09.2019 16:23

2 pytania i koniec

VVujek 16.09.2019 16:22

szkoda ,że taki krótki xd

Lopez 16.09.2019 16:20

ten del piero to nie grał badurę w kiepskich?

VVujek 16.09.2019 16:19

foot truck

VVujek 16.09.2019 16:19

e tam Del Piero , tu niedawny wywiad Fiit truck z Ronaldo luís nazário de lima

KoBa 16.09.2019 16:13

to były piłkarz Sydney, tam chyba kariere zakończył, dobrze kojarzę ?

KoBa 16.09.2019 16:13

o wywiad z Del Piero zrobili

kusy 16.09.2019 16:06

Ciekawe czy jutro jakiś napastnik strzeli jakiegoś gola

VVujek 16.09.2019 16:06

nie znam się na kosztach modernizacji strony ile może coś takiego kosztować ?

VVujek 16.09.2019 16:05

powinni żądać modernizacji i pokazania kosztów xd

VVujek 16.09.2019 16:04

dziwne ,że oni nic nie sapią xd

VVujek 16.09.2019 16:04

cabryni już kiedyś pokazał , właściciel strony jp wziął z niego przykład

maverik 16.09.2019 16:03

zachowal sie jak prawdziwy juventino w koncu

Lopez 16.09.2019 16:03

I pięknie :D

VVujek 16.09.2019 16:03

gość prawie 25 koła zebrał i nic nie zrobił :D

VVujek 16.09.2019 16:03

jak tam modernizacja JP

KoBa 16.09.2019 15:51

takie rzeczy ciezko wybaczyc

KoBa 16.09.2019 15:51

myslsiz ze sobie tak przeprosisz i bedzie jak dawniej?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Torino

    Torino

    2

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 14 września

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Juventus

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

Niedziela, 15 września

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Atalanta

  • FT

    Brescia

    3 - 4

    Bologna

  • FT

    Parma

    1 - 3

    Cagliari

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Roma

    4 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    0 - 1

    Milan

Poniedziałek, 16 września

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Udinese był:

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28419

Liczba newsów: 34699