Plotki transferowe

Szturm Morattiego?! (51)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
759
51

Massimo Moratti jest wściekły po porażce Interu w Superpucharze Europy. Podobno włoski miliarder chce w ostatnich dniach mercato dokonać spektakularnego transferu. Prezydent Interu zamierze użyć wszelkich możliwych środków by ściągnąć na Giuseppe Meazza... Ceska Fabregasa!

 

Nie trzeba chyba mówić, jak trudnym zadaniem będzie wydarcie Arsenalowi jego gwiazdy. Ponieważ czasu na negocjacje jest bardzo mało cena za Hiszpana z pewnościa będzie bardzo wysoka. Sceptycy zwrócą uwagę na fakt, że Fabregas odrzucił ofertę FC Barcelony, jednak niektórzy są zdania, iż nie było to motywowane przywiązaniem do londyńskich barw a obawą przed ławką rezerwowych Blaugrany, bowiem w reprezentacji Hiszpanii Fabregas notorycznie przegrywa rywalizację z pomocnikami Barcy.

 

Moratti ma również gotową alternatywę dla Fabregasa – Bastian Schweinsteiger. Ponoć rozmowy z Bayernem już trwają. Inter oficjalnie oferuje za Niemca, którego kontrakt wygasa za 2 lata, 25 mln euro.

 

Jak widać, priorytetem Morattiego wydaje się być linia pomocy, jednak dziennikarze są zdania, iż Inter już pracuje nad wzocnieniami pozostałych formacji.

 

Czy będziemy świadkami piorunującego finiszu Interu w tegorocznym Mercato? Czy raczej mamy do czynienia z dziennikarską fantazją? Optymiści przypominają Wesleya Sneijdera, który do Interu trafił na godziny przed zamknięciem okienka transferowego. Tak czy tak, na odpowiedź, tym razem, nie będziemy długo czekać.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2010 o 13:30 przez adriano:)
adriano:)
Wymysł dziennikarzy i nic poza tym.
28.08.2010 o 22:41 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
w tym sezonie nikogo nie kupilismy tylko sprzedalismy a tych niby gwiazdorów co teraz dostalismy to zaden transfer oni i tak nie nie przydadza , wogule to co zobaczylem w super pucharze z atletico to szkoda gadac jak beda tak grac to na miejcu beniteza podal bym sie do dymisji bo nic kompletnie nic ciekawego nie pokazali atletico gralo jak chcialo
28.08.2010 o 18:26 przez Czarson
Czarson
Jak się Moratti nakręci to każdego jest w stanie kupić <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
28.08.2010 o 16:46 przez ORGANISTA
ORGANISTA
wow! Fabregas odrzucil oferte Barcelony? No prosze czego sie mozna dowiedziec na tej stronie.<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
28.08.2010 o 16:03 przez MatiInter
MatiInter
pewnie nikt nie przyjdzie...
28.08.2010 o 15:58 przez Harvester
Harvester
Daremne nadzieje powiadam.
28.08.2010 o 15:37 przez pablo77
pablo77
Fabregas hahaha zeby Wenger i Arsenal zechcieli z nami negocjowac to trzeba wylozyc 70mln zeby Cesc chcial do nas dolaczyc to nie wiem ile trzeba mu bylo zaoferowac ale jak plynie w nim katalonska krew to sam moze nie chciec do nas przyjsc <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> wiec bez takiego spamu tutaj <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.08.2010 o 15:31 przez Dominho
Dominho
Zobaczymy, ale jakiś transfer by się przydał!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.08.2010 o 15:27 przez konrados
konrados
wątpie zeby sie tertaz udało ściągnąć któregos z nich jak sie sezon zaczął w agnli czy niemczech to juz najlepszych gracvzy nie sprzedaja
28.08.2010 o 15:16 przez DonDawido
DonDawido
Hehehehehehe. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.08.2010 o 14:35 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Jak czytam takie newsy to tak sobie myślę, że chciałbym byc takim dziennikarzem sportowym. Zobaczę sobie mecz, popatrzę na twarz Morattiego i wysnuję z tego, że MM jest np. zły. Następnego dnia wymyślę sobie jakąś bzdurę i opublikuję. I za to wszystko jeszcze mi zapłacą... JA CHCĘ TĘ PRACĘ!<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.08.2010 o 14:32 przez Helton
Helton
o dwa miesiace za pozno ale widze ze mis obudzil sie z zimowego snu w kazdej formacji potrzebujemy wzmocnien obronca pomocnik i napastnik samym bo coutinho i biabany to wzmocnienia na miare sredniej druzyny serie a a nie mistrza europy
28.08.2010 o 14:27 przez sas111
sas111
Fabregas albo Schweinstegier mi sie marzy ale wiem ze to niemozliwe. Bayern i Arsenal to za powazne kluby zeby pozwolic oslabic sie az tak w ostatnich dniach okienka i to jeszcze bez alternatywy dla kluczowych zawodnikow...
28.08.2010 o 14:27 przez sas111
sas111
Fabregas albo Schweinstegier mi sie marzy ale wiem ze to niemozliwe. Bayern i Arsenal to za powazne kluby zeby pozwolic oslabic sie az tak w ostatnich dniach okienka i to jeszcze bez alternatywy dla kluczowych zawodnikow...
28.08.2010 o 14:21 przez DonDawido
DonDawido
Jeśli Moratti chce odkupić swoje winy za przespanie całego mercato to oczekuję przynajmniej dwóch zawodników z tego grona: Aguero, Essien, Fabregas, Van der Vaart, Forlan, Albin, Arshavin, Hulk.
28.08.2010 o 14:18 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
Zapomnijcie. Do końca okienka niecałe 3 dni - żaden poważny klub nie zgodzi się na sprzedaż którejś ze swojej gwiazd, dla której na gwałt trzeba by szukać zastępstwa... I nie mówię tutaj tylko o Fabregasie, ale o każdym innym gwiazdorze. Nie ma co porównywać tej sytuacji do Wesa, bo on był niechciany w Realu i czas grał na naszą korzyść - w ostatniej chwili Real sprzedał go za komiczne pieniądze. O kupnie wielkich graczy trzeba było myśleć wcześniej, a teraz MM obudził się z ręką w nocniku i zachciało mu się wielkich zakupów. Drużyny są już przygotowane na nowy sezon, nikt nie pozbędzie się ważnego ogniwa swojego składu na tak późnym etapie przygotowań.<br />
<br />
P.S. Czyżby Zlatan w Milanie kłuł w oczy Morattiego? ;p
28.08.2010 o 14:14 przez microsoft666
microsoft666
Rynek Transferowy dla Interu zakonczony!Potwierdza nasz najlepszy negocjator M.Branca<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
28.08.2010 o 14:05 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jak już chce się szarpnąć pan MM to niech zapoda Robinho albo Rossiego plus Świniotygrys lub Van der Vaart i na lewą obronę Vargasa. Wtedy uznam okienko za udane hehe <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Pomarzyć zawsze można....
28.08.2010 o 13:46 przez bunny11
bunny11
ja czekam na Robinho jako jedyny przetrzyma w tym klubie piłkę dłużej niż 5s<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
28.08.2010 o 13:45 przez bunny11
bunny11
skończy się na pozostaniu Manciniego Muntariego i kupnie VdV bo kasy szkoda a gdzie te niby 100ml + 30 za Balo<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> dobry żart z tą kasą<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.08.2010 o 13:39 przez inter_21
inter_21
Skonczy sie na Scullim i pozostaniu wirtuozów Muntariego i Manciniego<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.08.2010 o 13:39 przez DonKryst
DonKryst
MM już nie raz udowadniał w zeszłych latach, że dla niego pojęcie 'niemożliwe' nie istnieje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> ja utrzymuję, że skład, którym dysponujemy i tak jest bdb, no ale jak coś to proponuję, by złożyć się, i dać Massimo nasz hajs w FM'ie xD
28.08.2010 o 13:26 przez kadrian89
kadrian89
NIe wierze w przyjscie zadnego wielkiego pilkarza. NIkt nie jest glupi, zeby pozbywac sie takich pilkarzy w ostatnich godzinach okna. Sneijder byl niechciany w Realu- Fabregas jest niezbedny Arsenalowi.
28.08.2010 o 13:10 przez Omen
Omen
Tam Fabregasa to nawet nie chce ale na prawdę Inter musi kogoś zakupić bo będzie nie za wesoło.Wierzę że się uda podobnie jak rok temu ze Sneijderem...Ta porażka musiała wkurzyć Morattiego ale dlaczego tak późno się za to bierzemy<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
28.08.2010 o 12:58 przez Tkrauze
Tkrauze
Cassano !
28.08.2010 o 12:51 przez Mate1908
Mate1908
Do końca mercato pozostało jeszcze kilkanaście godzin. Wierzę, że Moratti czymś jeszcze nas zaskoczy. Wczorajsza porażka pokazała naszemu sternikowi, że nie jesteśmy tak silni jak sobie to wyobrażał. Kreatywny środkowy pomocnik bardzo by się przydał. Ponadto trzeba poważnie pomyśleć o jakimś napastniku, który to wypełniłby lukę po Mario. Ostatnie dni sierpnia zapowiadają się zatem bardzo ciekawie.
28.08.2010 o 12:50 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
moim zdaniem cała złość MM jest wymsłem
28.08.2010 o 12:31 przez zanetti22
zanetti22
Oby nie Cesk!<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Potłucze się w Serie A. Bardziej już bym widział Bastiana w pomocy ale też nic na siłę. Pośpiech bywa złym doradcą. Inter ma silną drużynę i to fakt niepodważalny. A jedna porażka tego absolutnie nie zmienia. Jak ktoś twierdzi, że trzeba zespół wymienić bo przegraliśmy z Atletico i myśli, że wielkie zespoły nie przegrywają to się chyba za dużo w PS'a nagrał. Szykują się zmiany w UEFA i trzeba się na nie szykować już teraz by nie zostać z ręką w nocniku. A stare nawyki wyrzucania kilkudziesięciu milionów na poszczególnych zawodników nam w tym nie pomogą.<br />
Forza INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.08.2010 o 12:31 przez Vasyl
Vasyl
niech lepiej bossuniu zapomni o bastianie i cescu bo oni nie przejda nigdzie tylko wyrwie za grosze van der varta z realu bo oni go tam nie chca i sproboje sciegnac rossiego z villeareal
28.08.2010 o 12:27 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
HAHA szanse na Cesca w Interze są zerowe

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się