Inter pokonuje Tottenham po serii rzutów karnych (41)

2 miesiące temu
4805
41
Esposito Sensi

Nerazzurri zremisowali w regulaminowym czasie gry z drużyną Tottenhamu 1:1. Rzuty karne lepiej wykonywali podopieczni Antonio Conte, co dało im ostateczne zwycięstwo.

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych i oglądaliśmy w niej mnóstwo niedokładności. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Lucas Moura. Szansę na wyrównanie miał w 27. minucie Marcelo Brozovic, który fantastycznie uderzył z dystansu, ale piłka po jego strzale niestety odbiła się od lewego słupka bramki strzeżonej przez Hugo Llorisa. Do wyrównania w 36. minucie doprowadził Stefano Sensi, który otrzymał świetne podanie od Esposito i pewnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza gospodarzy.

Druga połowa spotkania była już dużo odważniejsza i szybsza. Oba zespoły starały się grać głównie pod polem karnym przeciwnika. Było dużo szybkiej i kombinacyjnej gry, choć podobnie jak w pierwszej części spotkania zespoły nie wystrzegły się niedokładności. Dobrych sytuacji do zdobycia bramki niestety było jak na lekarstwo, a najlepszą z nich miał w 79. minucie Heung - Min Son, który znakomicie przedarł się przez obronę Nerazzurrich, ale jego strzał obronił Samir Handanovic. Do końca spotkania nie padły już żadne bramki i o zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne.

Jedenastki lepiej wykonywali podopieczni Antonio Conte, którzy ostatecznie zwyciężyli 4-3.

TOTTENHAM (4-2-3-1): 1 Lloris; 16 Walker-Peters, 6 Sanchez, 5 Vertonghen, 3 Rose; 17 Sissoko, 28 Ndombele; 11 Lamela, 8 Winks, 27 Lucas Moura; 10 Kane.

Ławka rezerwowych: 22 Gazzaniga, 41 Whiteman, 49 Austin, 4 Alderweireld, 7 Son, 14 Nkoudou, 23 Eriksen, 42 Georgiou, 47 Marsh, 52 Skipp, 57 Tanganga, 71 Parrott, 72 White.

Trener: Mauricio Pochettino

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 De Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 5 Gagliardini, 77 Brozovic, 12 Sensi, 29 Dalbert; 44 Perisic, 70 Esposito.

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 46 Berni, 11 Dimarco, 13 Ranocchia, 15 Joao Mario, 16 Politano, 20 Borja Valero, 21 Longo, 23 Barella, 73 Agoumè, 97 Puscas, 98 Pirola.

Trener: Antonio Conte

Mediolan jest czarno-niebieski! | Milan 0-2 Inter (61)

21.09
19:32
Danilo D'Ambrosio Lazio Jony

Nerwy do końca | 1:0 w meczu Interu z Lazio (46)

25.09
19:54

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.08.2019 o 15:39 przez cuba
cuba
No właśnie jak przyjdą będzie dopiero świetnie.
cuba
05.08.2019 o 14:53 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Jest jeszcze co poprawić ale jest coraz lepiej. Parę głupich błędów ale była też momentami pełna dominacja. Początek nerwowo potem opanowaliśmy grę. Jak będzie Godin, za Gaglię Barella/Vecino + przyjdą napastnicy powinno być świetnie.
05.08.2019 o 11:49 przez cuba
-1
cuba
Straszny to był występ ,totki grały i tak na pół gwizdka z uwagi na zaczynający sezon więc od już paru lat stoimy w miejscy czyli bez pełni składu to ciężko tu będzie o LM ,chcę się mylić ale jak mam być pod wrażeniem to bez kompletu w ataku to słabo to widzę i brak czasem jaj włodarzą klubu chyba,tyle lat czekać na coś i walczyć o 5mln to ... nawet szkoda energii by to rozwijać
05.08.2019 o 09:03 przez radekksm
+1
radekksm
Skład.....węgla i papy
05.08.2019 o 00:19 przez sokyl8
sokyl8
Na duzy plus Sensi, De Vrij i D'Ambrosio. Pierwszy zaskoczyl mnie gra do przodu, bardzo pozytywnie. Ambrozy wyratowal kilka sytuacji swoim ustawieniem jak stary weteran. Na plus Candreva(kilka swietnych powrotow), Dalbert, Esposito(tylko za asyste, poza tym sie odbijal od obroncow). Na minus Skriniar, Handanovic, Barella. Na duzy minus Perisic.
Widac pomysl i kulture gry. Po stracie bramki gralismy swoje i bylismy w stanie pressingiem wymusic bledy przeciwnikow. Widac, ze kazdy wie jaka ma role, pomimo kilku niedokladnosci.
Na plus, grupa okolo 50 naszych, ktora glosniej i czesciej dopingowala od pozostalych 59.000 na stadionie.
04.08.2019 o 22:40 przez BoRo
BoRo
Czyli Esposito pozytywny wystep oprocz tej asysty ?
04.08.2019 o 23:33 przez sokyl8
sokyl8
Oprocz asysty niewiele zrobil.
04.08.2019 o 20:17 przez Xucatlan
Xucatlan
Dawac Mauro do skladu i moze faktycznie cos w tej lidze ogarniemy.
04.08.2019 o 19:18 przez Seba.
Seba.
Mimo dużych braków kadrowych, to póki co całkiem dobrze drużyna prezentuje się w okresie przygotowawczym. Przede wszystkim widać dużą różnicę w przygotowaniu motorycznym. Ganiają jak wściekłe psy przez pełne 90 minut. Cieszy także, że nie gramy z uporem maniaka na te zasrane wrzutki. Są prostopadłe podania, są strzały z dystansu i szybkie wychodzenie z kontrą. Jeszcze sporo pracy przed nimi, ale widać, że będzie chleb z tej mąki. U Sensiego widać jakość i może być wielką gwiazdą tego sezonu. U Barelli natomiast widać póki co Gagliardiniego. Wierzę, że chłopak się jeszcze ogarnie. Największą niespodzianką zdecydowanie Dalbert. W końcu zaczyna wyglądać jak piłkarz i może być solidnym zmiennikiem.
04.08.2019 o 19:17 przez piotrekninter
piotrekninter
Tak sobie myślałem tot grał sparing u siebie, my też po Val powinniśmy z 1 sparing rozegrać na GM
04.08.2019 o 19:51 przez Rebelde
Rebelde
Szczerze to nie przypominam sobie żadnego sparingu rozegranego na GM w ostatnich latach . Jak się mylę, to poprawcie mnie.
05.08.2019 o 00:16 przez bobogol
bobogol
masz swoj stadion = zarabiasz na takim dealu
musisz zapłacić burmistrzowi haracz = ryzyko, że dołożysz do tego dealu/nie kala się
04.08.2019 o 18:39 przez el_loco
el_loco
Wie ktoś czy poza Valencją czeka Nas jeszcze jakiś sparing?
04.08.2019 o 18:18 przez danielinter
+4
danielinter
Jak na to ze Totki grali u siebie przy bardzo dobrej frekwencji jak na sparing i do tego zaczynają lige 2 tyg wcześniej to trzeba ten mecz ocenic pozytywnie.Czekam na porzadnych napastnikow to ze skrzydłowymi na ataku to se mozemy dalej rywalizować z Milanem i Roma , a przecież celem jest rywalizacja z Juve i Napoli.
04.08.2019 o 18:17 przez Rebelde
+5
Rebelde
Spodziewałem się że Totki nas stłamszą i nie pozwolą na za dużo. Przecież oni wyszli w najmocniejszym składzie na 6 dni przed startem ligi. A tu niespodzianka i Inter nie ma czego się wstydzić. Początek faktycznie dla Anglików, ale potem wyglądało to dobrze. Trochę w ofensywie, byliśmy mało kreatywni, ale to można zwalić na naszą parę napastników. Jak kupią dwóch ogarniętych napastników, to jestem spokojny o jakość tej drużyny. Bo widać że chłopaki biegają i nie odpuszczają przeciwnikowi. A nie jak za Spala 60min i koniec. Conte reaktywował nawet takiego Dalberta, który rozegrał kolejne solidne zawody.
kadrian89
Nie jest zle , widać pomysł na gre i zapierniczanie. Wrócą Asa, Lautaro, Vecino który dużo biega i świetnie czuje się w takim pressingu, dojdzie Lazaro i Godin zdrowi, kogoś kupimy i ma to sens. Mi już ten Inter znacznie bardziej się podoba :)
04.08.2019 o 18:12 przez piotrekninter
nie wiem czy wyłalpaliście ale ten Skipp spojrzał, w prawy róg bramkarza, mocne spojrzenie, że niby tam chce strzelić,zmyłka haha, już Handa wiedział że będzie w jego lewy szła

też tak robiłem,ale delikatnie, żeby bramkarz myślał, że ja myśle że on nie zauważył :)

co do meczu do 30 min nasi 0, później byliśmy lepsi

szkoda trochę Milana, że mu uciekł Lucas, trudno, miał pecha, raz i od razu gol

pare niepotrzebnych strat Brozo w okolicach pola karnego, ale za to piękny strzał

Esposito Sensi no no
04.08.2019 o 17:55 przez pluto11
+2
pluto11
Generalnie nie grając w pełnym składzie i bez napastników to nie wygląda to źle tym bardziej na tle takiego przeciwnika który jest na dalszym etapie przygotowań jak dojdą napastnicy i jakiś fajny pomocnik może to nie źle wyglądać a co do wahadle to nie wiem czy nie skupił bym się na prawym bo Lazaro nie wiadomo co będzie grał, Candreva za dużo nie daje a na lewej kurcze ten Dalbert coś tam gra i pamiętajmy że jest jeszcze Asa
04.08.2019 o 17:42 przez Dyl87
+5
Dyl87
Simeone jak przychodził do Madrytu tez nie miał wielkich gwiazd praktycznie wszystkich stworzył sam mam nadzieje że z Conte tez tak będzie a Esposito w wyniku brak kadrowych dostanie szanse i wystrzeli !! !! !! Niczym Zaniolo
04.08.2019 o 17:08 przez sampras182
+4
sampras182
Witam, wydaję mi się że gdybyśmy z takim składem grali za czasów Spala to już było by ze 2 w plecy i tragiczna gra. Conte z tym składem i tak daje jakimś cudem radę. Trzeba poczekać na napadziorów i może sezon być całkiem ciekawy.
04.08.2019 o 17:00 przez Mendjolan
Mendjolan
Skriniar się nie popisał przy bramce Lucasa.
Za to esposito piękna asysta
04.08.2019 o 17:08 przez Pjerun
-1
Pjerun
Według mnie to bramka Handana.
Lucas mógł tylko po krótkim strzelić i strzelił...
Niebiesko-czarny
No faktycznie zmienic Icardiego na Longo czy Esposito to zmiana na lepsze.Nasz klub przejąl sabotażysta z Juve .
Dyl87
Musisz kochać ten klub a nie w połowie okienka wszystko widzieć w czarnych barwach , dobrze że nas wyczyścili z toksyn
ddamiann17
Oj, ktoś tu się chyba spodziewał pogromu, a nie zwycięstwa Interu po karnych? :(

inter30
Barella kupiony za tyle pieniędzy będzie rezerwowym?
04.08.2019 o 15:56 przez mroowa111
mroowa111
skład niczym z football managera jakiegoś xdd zeby tylko w lm we wrześniu jakościowo wyglądało to zdecydowanie lepiej,forza Inter!
04.08.2019 o 15:23 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
Masakra, rok temu na papierze wyglądaliśmy lepiej...
04.08.2019 o 15:26 przez Niebiesko-czarny
-1
Wtedy nie mielismy sabotazystow z Juventusu w klubie.

Kazam 17.10.2019 23:14

xx BAN Gxx | 17.10.2019 22:54 Szerokiej drogi. Juventus to dla niego za wysokie progi.

Nerazzurri83 17.10.2019 21:52

kazdy wie ze potrzebujemy wahadlowych pomocnika srodkowego i w obecnej sytuacji zmiennika dla Lukaku czy Lautaro i nie musicie codziennie o tym pierd.......

WirtuozTaktyki 17.10.2019 21:52