Zapowiedzi

Trzeba iść dalej | Hellas Verona - Inter (11)

Autor:
Źródło: inf. własna
10 miesięcy temu
1263
11
Hellas vs Inter

Jutro o 21:45 na Stadio Marc’Antonio Bentegodi odbędzie się mecz 31. kolejki Serie A, pomiędzy Hellasem Verona, a Interem Mediolan.

Obie drużyny są rozgoryczone po swoich ostatnich porażkach. Hellas przegrał z przedostatnią w tabeli Brescią 2-0, a Inter uległ na Stadio Giuseppe Meazza Bolognii, nie wykorzystując rzutu karnego i przez 20 minut grając z przewagą jednego zawodnika. Można mieć nadzieję na to, że z tego powodu mobilizacja po obu stronach będzie wzmożona.

Kibice Nerazzurrich z pewnością liczą na to, że ich zespół nie straci znowu czujności po przerwie. Siedem z ostatnich dziesięciu bramek, zespół Antonio Conte tracił w drugich połowach. Dodać otuchy może fakt, że po trwającym trzy mecze  zawieszeniu dostępny będzie Milan Skriniar. Powrót Słowaka jest jeszcze istotniejszy, ze względu na absencje Alessandro Bastoniego, który w meczu z Bolognią otrzymał czerwoną kartkę. Sporą niewiadomą jest też obsada środka pola. Z powodu urazów w meczu nie wystąpią Stefano Sensi oraz Nicolo Barella.

Hellas oddalił się w wyścigu o lokaty dające awans do Ligi Europy i kolejna strata punktów może ich słono kosztować. Zespół Ivana Juricia pokazał już w tym sezonie, że jest w stanie wygrywać z wyżej notowanymi rywalami pokonując Juventus. Mecz z Interem nie powinien być jednak łatwą przeprawą, gdyż dla Il Biscione kolejny blamaż może oznaczać również utratę trzeciego miejsca w tabeli na rzecz Atalanty.  

Czy Antonio Conte i jego zespół wyciągnęli lekcję z ostatnich niepowodzeń? Czas pokażę, ale trzeba liczyć na to, że poprawa nastąpi już w tym spotkaniu.

 

udostępnij

Zobacz też

Romelu Lukaku Lautaro Martinez Ivan Perisic

Torino - Inter | zapowiedź (3)

13.03
16:53
Inter - Sampdoria

Wziąć rewanż na byłych Nerazzurrich! | Inter - Sampdoria (zapowiedź) (1)

07.05
12:14

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.07.2020 o 19:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Gramy tak nierówno, że naprawdę ciężko przewidzieć co się dzisiaj wydarzy, mam nadzieję że powalczymy o komplet punktów !!
09.07.2020 o 09:57 przez Krisu
Krisu
Kategorycznie nie kupuję dziś żadnego alko. Jest taka opcja, że się tyko wqrwie, naje#bie i piątek zmarnowany przez nasz Inter! Forza. Na pohybel Gagson od pierwszej minuty pewnie. Spokojnego dnia bo wieczór raczej będzie pełen emocji. Forza Inter!
08.07.2020 o 23:01 przez danielinter
danielinter
Walczyc walczyc mamy szanse na vice mistrza.Alesz to bylby sukces.Najlepszy wynik od 2011 roku Mediolan by sie nie pozbieral lo takim triumfie.
08.07.2020 o 21:22 przez Tomi8989
+5
Tomi8989
Ogólnie jestem człowiekiem patrzącym z optymizmem w przyszłość, ale gdy pomyślę ile głupich punktów straciliśmy w tym sezonie, w meczach które tak na prawdę były wygrane, to aż ściska mnie w sercu.

3 punkty stracone z Bologna,
2 punkty z Sassuolo,
Tu juz mamy 5 punktów, gdzie powinnismy miec teraz ich 69. Jadąc jutro do Werony mamy świadomość, ze wygrana daje nam juz tylko 3 punkty do Juve. Działo by sie? Działo...

Gdy weźmiemy pod uwagę mecze jak ten z Lecce, 1:1, gdzie tez nie dowiezlismy prowadzenia, lub ten następny 1:1 z Fiorentina, to robi sie sytuacja taka że tu są kolejne 4 punkty do klasyfikacji i jutro moglibyśmy zasiadać w fotelu lidera. Nie mogę przestać o tym myśleć i o tym jakie detale zadecydowały o tym ze drżymy o 3 miejsce. Gdyby właśnie dowieźć te prowadzenia do końca, dobic tych przeciwników, dzis patrzylibysmy na Inter jako zespół który idzie po mistrza, na Conte jako wielkiego trenera i siedzieliśmy co 3 dni do północy nie zważając na to jak np ja ze mam budzik na 4 rano. Nie byloby istotne czy sa wypracowane schematy czy jest ich zupełnie brak, jak ostatnio sie przejawialo w komentarzach.

Nie chce analizować tych meczów gdzie przeciwnik moze był lepszy np Lazio na początku rozgrywek, czy wydarcie zwycięstwa ostatnio Parmie. Punkty dopisane. Nie wazne w jakich okolicznościach. I tak samo po 3 punkty powinny byc dopisane za każde z tych spotkań, zwłaszcza że takie drużyny zaliczane do ogórków, powinniśmy dojeżdżać bez problemów. Wiadomo to nie PS4 ze mozna ogolić kazdego. Przegraliśmy z Juve dwa razy, gdzies tam jeszcze z kimś, za to okoliczności straty punktów choćby z Bologna czy Sass bolą mnie niesamowicie. Międzyczasie przypomniał mi sie remis z Torino gdzie do przerwy chyba wygrywalismy 2:0 i nas doszli... sumując to wszyskto jutro moglibyśmy wypracowywac nad Juve przewagę...

Kończąc przemyślenia, pozostaje mi i nam wszyskim wierzyć, ze w przyszłym sezonie nie bedzie powtórki z rozrywki i tych niezwykle kosztownych wpadek. Pozdrawiam
09.07.2020 o 09:52 przez kadrian89
+1
kadrian89
Prawda jest taka, że Inter strasznie sfrajerzył okres po wznowieniu. Pewnie mistrzostwa i tak by finalnie nie było, ale biorąc pod uwagę te głupio potracone punkty i w perspektywie teraz mecz Juve z Atalantą mogły być emocje.

A tak mamy emocje w walce o 3 miejsce z Lazio - Atalanta w tej formie zakończy na drugim.
08.07.2020 o 21:16 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Chyba mamy sabotaż w naszym klubie. Kolejny raz Gagliardini ma wyjsc w 1 składzie. O co tu do qrwy nędzy chodzi!? Lazio znów dał nam rękę a my pewnie znów ja odtrącimy. Niech się już kończy ten sezon I won z amatorszczyzna.
08.07.2020 o 21:16 przez davi23
+1
davi23
Szkoda, bo pewnie wygramy... i te stracone pkt z Sassuolo i Bologna mogły dawać emocje do końca.
08.07.2020 o 21:25 przez Tomi8989
Tomi8989
No właśnie ja nie mogę normalnie funkcjonować przez te wpadki od paru dni... z żoną sie po meczu z Bologna nawet poklocilem bo mnie taki ch** strzelił ze to nie do opisania jest. Ja sie wyżej nad tym dłużej rozpisalem... eh
08.07.2020 o 18:58 przez ragnar
ragnar
trzeba wygrać i walczyć o 3 miejsce
juve 1
Atalanta będzie 2
a my z Lazio powalczymy o 3
08.07.2020 o 17:44 przez mroowa111
mroowa111
3 punkty i czyste konto z tyłu to wszystko czego potrzebujemy
08.07.2020 o 16:40 przez Orrin
+1
Orrin
tylko wygrana :) walczymy dalej

Shoutbox

Chuchu 07.05.2021 22:01

Może w tych 4 ostatnich meczach się przekonamy czy Radu coś potrafi

Endru 07.05.2021 22:00

prawda

Chuchu 07.05.2021 21:59

Ciesny lepszy od tych wszystkich opcji co się przewijają w newsach

Endru 07.05.2021 21:59

podobno do evertonu

Chuchu 07.05.2021 21:58

To jak Dolar do Juve to Wojtek do Interu?

Endru 07.05.2021 21:54

no na stronie milanu juz zostal okrzykniety nowym Didą

Vancore 07.05.2021 21:54

do rotacji

Vancore 07.05.2021 21:54

z lille tak naprawde to najbardziej bym widzial u nas botmana ale nie do pierwszego skladu

Vancore 07.05.2021 21:53

solidny, lubie go ale to nie jest jeszczetaki dobry bramkarz jak dollar

Endru 07.05.2021 21:53

xdd

Seba. 07.05.2021 21:53

jak założy koszulke Milanu, to z automatu stanie się najlepsze na swiecie

Endru 07.05.2021 21:52

Solidny jest?

Endru 07.05.2021 21:52

Vancore jak ten Maingan co ma byc zastepca Dollara?

Chuchu 07.05.2021 21:51

W samym Manchesterze City jest więcej poważnych piłkarzy niż w całej lidze francuskiej

Vancore 07.05.2021 21:51

od czasow hazarda

Vancore 07.05.2021 21:51

albo nie pasuja do 3-5-2 albo sa za starzy

Endru 07.05.2021 21:51

Vancore dzis napisal, ze duzo oglada Lille zaskoczylo mnie to

VVujek 07.05.2021 21:51

Kibic lille , serio .?

Vancore 07.05.2021 21:50

jako kibic lille powiem wam ze tam nie ma nikogo powaznego

VVujek 07.05.2021 21:50

Ogladasz obecnie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Crotone był?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 maja

  • FT

    Verona

    1 - 1

    Spezia

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Inter

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Benevento

Niedziela, 02 maja

  • FT

    Lazio

    4 - 3

    Genoa

  • FT

    Bologna

    3 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    Juventus

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Roma

Poniedziałek, 03 maja

  • FT

    Torino

    1 - 0

    Parma

Sobota, 08 maja

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 09 maja

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Benevento

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 11 maja

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Udinese

Środa, 12 maja

  • 18:30

    Cagliari

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    AC Milan

Czwartek, 13 maja

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Verona

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    34

    82

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    34

    69

  • 3

    Juventus

    Juventus

    34

    69

  • 4

    Milan

    Milan

    34

    69

  • 5

    Napoli

    Napoli

    34

    67

  • 6

    Lazio

    Lazio

    33

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    19

  • 4

    Ciro Immobile

    19

  • 5

    Dusan Vlahovic

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27171

Liczba newsów: 39552