Zapowiedzi

Trzeba iść dalej | Hellas Verona - Inter (11)

Autor:
Źródło: inf. własna
5 miesięcy temu
1086
11
Hellas vs Inter

Jutro o 21:45 na Stadio Marc’Antonio Bentegodi odbędzie się mecz 31. kolejki Serie A, pomiędzy Hellasem Verona, a Interem Mediolan.

Obie drużyny są rozgoryczone po swoich ostatnich porażkach. Hellas przegrał z przedostatnią w tabeli Brescią 2-0, a Inter uległ na Stadio Giuseppe Meazza Bolognii, nie wykorzystując rzutu karnego i przez 20 minut grając z przewagą jednego zawodnika. Można mieć nadzieję na to, że z tego powodu mobilizacja po obu stronach będzie wzmożona.

Kibice Nerazzurrich z pewnością liczą na to, że ich zespół nie straci znowu czujności po przerwie. Siedem z ostatnich dziesięciu bramek, zespół Antonio Conte tracił w drugich połowach. Dodać otuchy może fakt, że po trwającym trzy mecze  zawieszeniu dostępny będzie Milan Skriniar. Powrót Słowaka jest jeszcze istotniejszy, ze względu na absencje Alessandro Bastoniego, który w meczu z Bolognią otrzymał czerwoną kartkę. Sporą niewiadomą jest też obsada środka pola. Z powodu urazów w meczu nie wystąpią Stefano Sensi oraz Nicolo Barella.

Hellas oddalił się w wyścigu o lokaty dające awans do Ligi Europy i kolejna strata punktów może ich słono kosztować. Zespół Ivana Juricia pokazał już w tym sezonie, że jest w stanie wygrywać z wyżej notowanymi rywalami pokonując Juventus. Mecz z Interem nie powinien być jednak łatwą przeprawą, gdyż dla Il Biscione kolejny blamaż może oznaczać również utratę trzeciego miejsca w tabeli na rzecz Atalanty.  

Czy Antonio Conte i jego zespół wyciągnęli lekcję z ostatnich niepowodzeń? Czas pokażę, ale trzeba liczyć na to, że poprawa nastąpi już w tym spotkaniu.

 

udostępnij

Zobacz też

liga mistrzów champions league

Mecz, który da odpowiedź na wiele pytań | Real - Inter: Zapowiedź (12)

02.11
22:21
Lukaku Genoa

Wrócić do wygrywania! (zapowiedź) (8)

23.10
11:51

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.07.2020 o 19:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Gramy tak nierówno, że naprawdę ciężko przewidzieć co się dzisiaj wydarzy, mam nadzieję że powalczymy o komplet punktów !!
09.07.2020 o 09:57 przez Krisu
Krisu
Kategorycznie nie kupuję dziś żadnego alko. Jest taka opcja, że się tyko wqrwie, naje#bie i piątek zmarnowany przez nasz Inter! Forza. Na pohybel Gagson od pierwszej minuty pewnie. Spokojnego dnia bo wieczór raczej będzie pełen emocji. Forza Inter!
08.07.2020 o 23:01 przez danielinter
danielinter
Walczyc walczyc mamy szanse na vice mistrza.Alesz to bylby sukces.Najlepszy wynik od 2011 roku Mediolan by sie nie pozbieral lo takim triumfie.
08.07.2020 o 21:22 przez Tomi8989
+5
Tomi8989
Ogólnie jestem człowiekiem patrzącym z optymizmem w przyszłość, ale gdy pomyślę ile głupich punktów straciliśmy w tym sezonie, w meczach które tak na prawdę były wygrane, to aż ściska mnie w sercu.

3 punkty stracone z Bologna,
2 punkty z Sassuolo,
Tu juz mamy 5 punktów, gdzie powinnismy miec teraz ich 69. Jadąc jutro do Werony mamy świadomość, ze wygrana daje nam juz tylko 3 punkty do Juve. Działo by sie? Działo...

Gdy weźmiemy pod uwagę mecze jak ten z Lecce, 1:1, gdzie tez nie dowiezlismy prowadzenia, lub ten następny 1:1 z Fiorentina, to robi sie sytuacja taka że tu są kolejne 4 punkty do klasyfikacji i jutro moglibyśmy zasiadać w fotelu lidera. Nie mogę przestać o tym myśleć i o tym jakie detale zadecydowały o tym ze drżymy o 3 miejsce. Gdyby właśnie dowieźć te prowadzenia do końca, dobic tych przeciwników, dzis patrzylibysmy na Inter jako zespół który idzie po mistrza, na Conte jako wielkiego trenera i siedzieliśmy co 3 dni do północy nie zważając na to jak np ja ze mam budzik na 4 rano. Nie byloby istotne czy sa wypracowane schematy czy jest ich zupełnie brak, jak ostatnio sie przejawialo w komentarzach.

Nie chce analizować tych meczów gdzie przeciwnik moze był lepszy np Lazio na początku rozgrywek, czy wydarcie zwycięstwa ostatnio Parmie. Punkty dopisane. Nie wazne w jakich okolicznościach. I tak samo po 3 punkty powinny byc dopisane za każde z tych spotkań, zwłaszcza że takie drużyny zaliczane do ogórków, powinniśmy dojeżdżać bez problemów. Wiadomo to nie PS4 ze mozna ogolić kazdego. Przegraliśmy z Juve dwa razy, gdzies tam jeszcze z kimś, za to okoliczności straty punktów choćby z Bologna czy Sass bolą mnie niesamowicie. Międzyczasie przypomniał mi sie remis z Torino gdzie do przerwy chyba wygrywalismy 2:0 i nas doszli... sumując to wszyskto jutro moglibyśmy wypracowywac nad Juve przewagę...

Kończąc przemyślenia, pozostaje mi i nam wszyskim wierzyć, ze w przyszłym sezonie nie bedzie powtórki z rozrywki i tych niezwykle kosztownych wpadek. Pozdrawiam
09.07.2020 o 09:52 przez kadrian89
+1
kadrian89
Prawda jest taka, że Inter strasznie sfrajerzył okres po wznowieniu. Pewnie mistrzostwa i tak by finalnie nie było, ale biorąc pod uwagę te głupio potracone punkty i w perspektywie teraz mecz Juve z Atalantą mogły być emocje.

A tak mamy emocje w walce o 3 miejsce z Lazio - Atalanta w tej formie zakończy na drugim.
08.07.2020 o 21:16 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Chyba mamy sabotaż w naszym klubie. Kolejny raz Gagliardini ma wyjsc w 1 składzie. O co tu do qrwy nędzy chodzi!? Lazio znów dał nam rękę a my pewnie znów ja odtrącimy. Niech się już kończy ten sezon I won z amatorszczyzna.
08.07.2020 o 21:16 przez davi23
+1
davi23
Szkoda, bo pewnie wygramy... i te stracone pkt z Sassuolo i Bologna mogły dawać emocje do końca.
08.07.2020 o 21:25 przez Tomi8989
Tomi8989
No właśnie ja nie mogę normalnie funkcjonować przez te wpadki od paru dni... z żoną sie po meczu z Bologna nawet poklocilem bo mnie taki ch** strzelił ze to nie do opisania jest. Ja sie wyżej nad tym dłużej rozpisalem... eh
08.07.2020 o 18:58 przez ragnar
ragnar
trzeba wygrać i walczyć o 3 miejsce
juve 1
Atalanta będzie 2
a my z Lazio powalczymy o 3
08.07.2020 o 17:44 przez mroowa111
mroowa111
3 punkty i czyste konto z tyłu to wszystko czego potrzebujemy
08.07.2020 o 16:40 przez Orrin
+1
Orrin
tylko wygrana :) walczymy dalej

Shoutbox

maniekfci 26.11.2020 17:11

coś takiego co capitano

Orzeu 26.11.2020 17:10

cii

IlCapitano 26.11.2020 17:10

Cuba zaskoczona ze ludzie stad sie znaja

Nasir 26.11.2020 17:10

byl caly temat ze zdjeciami z przygotowan do walki na forum to ktos usunal

maniekfci 26.11.2020 17:10

jedna z lepszych akcji tego sb

maniekfci 26.11.2020 17:10

xddd

Nasir 26.11.2020 17:09

no ja to mialem umowione napier..... z randama on juz nawet bilet kupil pociagowy wrzucal dumny zdjecie na forum, w dniu domniemanej walki napisal na sb ze jednak sie zestal i nie przyjedzie

cuba 26.11.2020 17:08

trudno mi to sobie wyobrazić ale skoro juz to się stało .. :)

cuba 26.11.2020 17:07

a to mnie zaskoczyłeś maniek :)

Orzeu 26.11.2020 17:07

krew się lała strumieniami

maniekfci 26.11.2020 17:07

i to nie raz

maniekfci 26.11.2020 17:07

a spotkała

cuba 26.11.2020 17:06

już widzę jakby z tej strony się wiara spotkała :D

IlCapitano 26.11.2020 17:05

Tak tak HB

cuba 26.11.2020 17:05

:D

IlCapitano 26.11.2020 17:05

INTERNETOWA PRZYJAŹŃ XDDDDDDDDDDD

maniekfci 26.11.2020 17:04

nie rozlewaj go na innych

maniekfci 26.11.2020 17:03

ze sobą

maniekfci 26.11.2020 17:03

hb ewidentnie masz problem jakiś

HB 26.11.2020 17:03

faktycznie nie ma sensu tu tracic czasu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Realem Madryt?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 21 listopada

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Spezia

    0 - 0

    Atalanta

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Cagliari

Niedziela, 22 listopada

  • FT

    Fiorentina

    0 - 1

    Benevento

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Inter

    4 - 2

    Torino

  • FT

    Roma

    3 - 0

    Parma

  • FT

    Sampdoria

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Genoa

  • FT

    SSC Napoli

    1 - 3

    AC Milan

Sobota, 28 listopada

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • 12:30

    Lazio

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    AC Milan

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    8

    20

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    8

    18

  • 3

    Roma

    Roma

    8

    17

  • 4

    Juventus

    Juventus

    8

    16

  • 5

    Inter

    Inter

    8

    15

  • 6

    Napoli (-1)*

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Giovanni Simeone

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27051

Liczba newsów: 37994