Pozostałe

TS - Conte czeka na Lazaro i Biraghiego (3)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
10 dni temu
848
3
Cristiano Biraghi

Zatrudnienie w roli trenera Antonio Conte wiązało się ze zmianą ustawienia drużyny na 3-5-2/3-4-3. W tym wariancie bardzo ważną rolę odgrywają wahadłowi, którzy muszą być połączeniem bocznego obrońcy i skrzydłowego.

W pierwszych dwóch spotkaniach nowego sezonu w role wahadłowych wcielili się Antonio Candreva i Kwadwo Asamoah. Włoch zebrał bardzo dobre recenzje i zdobył piękną bramkę w meczu z Lecce, z kolei Ghańczyk nieźle zaprezentował się w meczu z Cagliari. Szkoleniowiec Interu czeka jednak cały czas na to, aby mieć na tych pozycjach alternatywę. Latem do drużyny dołączyli Valentino Lazaro i Cristiano Biraghi, czyli gracze idealnie skrojeni pod takie ustawienie. Jak możemy przeczytać w dzisiejszym wydaniu Tuttosport, Conte w dalszym ciągu czeka, aż ci zawodnicy będą prezentować poziom, który mógłby im pozwolić na włączenie się do rywalizacji o miejsce w składzie. Lazaro po kontuzji, która wykluczyła go z dużej części przedsezonowych przygotowań, powrócił już do pełnej dyspozycji fizycznej. Austriak rozegrał ostatnio niezłe kilkadziesiąt minut w meczu reprezentacji z Łotwą, a dziś będziemy mieli okazję oglądać go w starciu przeciwko Polsce. Z kolei Biraghi dołączył do Nerazzurrich w samej końcówce letniego okienka transferowego i jak na razie przystosowuje się do metod treningowych włoskiego szkoleniowca oraz trenera przygotowania fizycznego, Antonio Pintusa. Kiedy będziemy mogli oglądać ich na boisku? Czas pokaże.

Zobacz też

Yann Karamoh

Parma ukarała Karamoh (10)

18.09
09:18
Antonio Conte

Rozmowa Antonio Conte z zawodnikami Interu (13)

19.09
13:29

Komentarze (3)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.09.2019 o 14:49 przez Pjerun
+1
Pjerun
Akurat Kwadwo w dwóch meczach po profesorsku.
09.09.2019 o 13:37 przez domin98
domin98
Jestem ciekawy jak dzisiaj zaprezentuje się Lazaro w meczu z Polską. Tak naprawdę pierwszy raz będę go oglądał w poważnym meczu. Na swojej stronie będzie miał zapewne Bereszyńskiego. Jestem ciekawy
09.09.2019 o 12:51 przez DonDawido
DonDawido
Lazaro mógłby wybiec już na Udinese, a przynajmniej zmienić Candrevę na początku drugiej połowy.

Shoutbox

SETE 19.09.2019 17:28

Maverik, zreszta z tego co wiemy..Spaletti nie gwarantowal nawet awansu do LM. Wszystko odbywalo sie na krawedzi :)

SETE 19.09.2019 17:27

z tego co ja wiem, nie stawiamy sobie limitow. Nie ma okreslonego celu Scudetto. Moim zdaniem ma byc widoczny progres. 2 miejsce takim progresem bedzie

maverik 19.09.2019 17:26

to po co ten caly Conte jak walczymy tylko o awans do LM

SETE 19.09.2019 17:24

Capitano szanuje jak zawsze Twoj optymizm :)

IlCapitano 19.09.2019 17:24

Inter walczy o Scudetto gościu

IlCapitano 19.09.2019 17:24

XDXDXD

SETE 19.09.2019 17:17

Sluchaj wazne jest stawiac sobie wyoskie cele, ale zarowno MIlan jak i Inter walcza o to samo ..awans do LM , tyle za Inter 4 miejscem sie nie zadowoli, Milan mam wrazenie ze tak

Nitrogen 19.09.2019 17:15

Tylko Kaka tak powiedział

Nitrogen 19.09.2019 17:15

Nie

SETE 19.09.2019 17:15

Ale ze Milan celuje w tytul ?

Seba. 19.09.2019 17:12

Kaka wygrał

Seba. 19.09.2019 17:10

"Gramy u siebie i pięknie byłoby zwyciężyć. Inter zaczął mocno, ale sądzę, że Milan może wygrać i byłoby to istotne na drodze do mistrzostwa. Jeśli celują w tytuł, zwycięstwo w derbach jest kluczowe". - :lol:

SETE 19.09.2019 17:07

bo to czy Brozo dotal liscia od lukak czy od Sensiego malo mnie obchodzi. Druzyna ma miec wyniki

SETE 19.09.2019 17:06

Mnie najbardziej wqrwia i irytuje, ze kazda pierdola zwiazana z Interem jest na kazdym portalu

Lopez 19.09.2019 17:05

a media mają o czym pisać

SETE 19.09.2019 17:05

Lopez moim zdaniem jest.

Lopez 19.09.2019 17:04

może ta sytuacja jest wyolbrzymiona

SETE 19.09.2019 17:04

Jakby byl w szatni lider, to by Lukaka i Broza rozstawil po katach i byloby po krzyku

Lopez 19.09.2019 17:03

On nie zaprzeczył, ale z jego wypowiedzi wynika, że po prostu normalna sytuacja z typowej szatni piłkarskiej

Czarson 19.09.2019 17:02

zgoda

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28436

Liczba newsów: 34729